Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) Fecogame válasza gabor9991 (#5800) üzenetére


Fecogame
veterán

Szintén ugyanígy, viszont arra készülj, hogy az android verziószáma kamu.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5802) gabor9991 válasza Fecogame (#5801) üzenetére


gabor9991
őstag

Nálam 12-t állít magáról :) [kép]

(#5803) mohojojo55 válasza gabor9991 (#5800) üzenetére


mohojojo55
újonc

Junsunra rákeresve 4 találatot kaptam, nulla eladott példány és a specifikáció sincs kitöltve. Esetleg linket tudsz adni?

(#5804) Fecogame válasza gabor9991 (#5802) üzenetére


Fecogame
veterán

Persze, itt nekem is azt írja, de ha nyomogatod ezt a sort, milyen logo jön elő? A 12-esé?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5805) gabor9991 válasza Fecogame (#5804) üzenetére


gabor9991
őstag

Ez melyik Android verzió? [kép]

(#5806) gabor9991 válasza mohojojo55 (#5803) üzenetére


gabor9991
őstag

[Innen] rendeltem

[ Szerkesztve ]

(#5807) meszi100 válasza bl4ze (#1300) üzenetére


meszi100
csendes tag

HUF 27,696.02 35%OFF | Junsun V1pro AI Voice CarPlay Radio For Suzuki Swift 2003 2005 2006 2007-2010 Android Auto 4G Car Multimedia GPS 2 din autoradio
https://a.aliexpress.com/_m0m2UEo

Sziasztok Junsun fejegységet szeretnék vásárolni a páromnak, azonban segítség kellene, hogyan tudok rárakni magyar menüt.
Van már egy másik márkájú fejegységem a Tucsonban (Sp7731e) ugyanilyen kinézettel, amit az izzi.hu -n vettem tudatlanként, hogy mennyibe kerülne alin.
Az enyémen van magyar menürendszer, azonban olyan mintha a launcher lenne magyar, magyar beállításokkal, és magyar appokkal. Az android mögötte magyar, de a párom nem tud angolul, ezért azülségem lenne a arra a megoldásra, hogy az aliról rendeltre is rá rudjak rakni magyar menut, magyar apokkal. Pl bluetooth, telefon, rádio.
Kérlek segítsetek!

Köszönöm

(#5808) szzcsicsi


szzcsicsi
csendes tag

Sziasztok . Vettem egy Junsun V1-et. Az android aut. ugyebár vezetékes, de ha rákapcsolódok akkor nem szól a rádió. Betudom állítani valahogy, hogy a saját rádiója szóljon?

(#5809) miniboy


miniboy
csendes tag

Sziasztok! Nagy bajban vagyok, remélem tud valaki segíteni.Egy Renault Master III. ba szeretnék egy 2din-es androidos fejegységet belerakni.A probléma a következő, hogy a beépítő keret "a Kínai elterjedt 102mm x 178mm előlap méretű rádiókkal nem kompatibilis! Maximális előlap méret 98mm x 173,5mm lehet!!"Sajnos csak ezzel a kerettel lehet beépíteni kókányolás nélkül.Létezik egyáltalán ilyen méretű fejegység ami belefér a keretbe vagy felejtős és barátkozzak meg valamilyen más márkával és kinlódjak az "android auto"-val és társaival.A keret amit szánok rá 150000Ft körül van.Ha lehet magyar vagy max németországi beszerzés érdekel a garancia miatt.ui.: amit kinéztem anno Macrom-ot sajna már nem forgalmazzák és már nem is fogják.

HyperCube Evolution

(#5810) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, kérdés: android 10-es px5-ös fejegység, a kijelző automatára van állítva és az autó világítása is, a fejegység ennek a jelét érzékelve vált a nappali és éjszakai mód között, ahogyan az autó lámpái is átkapcsolnak, eddig oké.
Viszont ha az autó világításból átkapcsolok manuálisra és felkapcsolom a fényszórókat autópályához, akkor a fejegység úgy érzékeli, mintha éjszaka lenne, ami most nyáron az erős napsütésben kicsit zavaró wazeval.

Nem lehet valahogy függetleníteni a manuális fény váltástól úgy, hogy nappal maradjon világos és este váltson éjszakaira?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5811) Per Me válasza Zirowe (#5810) üzenetére


Per Me
tag

Elvileg lennie kell egy olyan beállításnak, hogy napszaknak megfelelően - napkelte, naplemente - vált, nem a világításnak megfelelően.

(#5812) pikollllo


pikollllo
csendes tag

Sziasztok adott egy kínai junsun v1 pro fej egység ha Bluetooth ön zenét hallgatok és a GPS aktív akkor bizonyos tempó felet elkezd beszélgetni velem valami kínai nyelven (szerintem sebesség figyelmeztetés) . Ezt hol tudnám kikapcsolni esetleg valami ötlet? Előre is köszönöm a segítséget.

(#5813) TOPGUN3


TOPGUN3
csendes tag

Sziasztok valaki tudna nekem segíteni van egy Junson v1 fejegységem és havert megkértem állitsa be nekem valami boot menübe is állitgatot dolgokat azóta nem megy a rádio zenét tudok rajta hallgatni de a rádio olyan mintha le lenne tiltva esetleg ha valakinek van ilyen fejegysége nem tudná nekem videót csinálni a boot menüröl mi mire van állitva hogy vissza tudja állítani ha email címre el küldené valaki a videót azt köszönöm szépen

Csináltam egy kis videót mi a hiba [link]

(#5814) tothferenc


tothferenc
senior tag

Sziasztok. Van arra mod, hogy egy Junsun V1 Pronal ha megy a carplay-en a waze, a hatterben szoljon a radio? Ha bekapcsolom a radiot, es utana elonditom a carplayt, a radiot kikapcsolja (lenemitja?! :F )

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5815) TOPGUN3


TOPGUN3
csendes tag

Igen van a boot menübe lehet be állítani
https://forum.xda-developers.com/t/junsun-v1-codes.4282299/

(#5816) tothferenc válasza TOPGUN3 (#5815) üzenetére


tothferenc
senior tag

Es melyik menupont az? Mert nem sikerult megtalalni :W

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5817) TOPGUN3


TOPGUN3
csendes tag

Vegyél fel massengeren Merkl Attila segítek

(#5818) tothferenc válasza TOPGUN3 (#5817) üzenetére


tothferenc
senior tag

Pm-ben nem megy? Van egy par talalat erre a nevre.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5819) TOPGUN3


TOPGUN3
csendes tag

Beállítások / car infotainment / About device / jobb oldalt felül fogaskerék és oda 8888 kód

(#5820) tothferenc válasza TOPGUN3 (#5819) üzenetére


tothferenc
senior tag

Ezt a menut ismerem, konkret menupontot nem, amivel megolhato, hogy a waze mogott, carplay modban fusson a radio.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5821) Zirowe válasza Per Me (#5811) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszönöm!

Esetleg arra a jelenségre van valami ötletetek, hogy a fejegység miért csak néha mutatja az autó által mért hőmérsékletet?
Felső sávban szokott lenni, de nem mindig.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5822) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Olvasgattam itt azért nagy "androidos" szakik vannak -ezért reménykedem benne hogy kapok egy kis szakmai tanácsot :)
Egy Seat Leon 2014-es autóba szeretnék venni egy fejegységet ezt néztem ki [link] .
Viszont akinek esetleg van ilyen az autójába,hogy az autó menü működik e rajta ,mert oké,hogy a kormány media megy rajta de hogy az autó menüjébe beletudok e nézni?
Sajnos a gyári fejegységem nagyon alap készülék és a bluetooth nagyon hiányzik,ezért szeretném cserélni.
Segítő válaszokat előre is köszönöm :R

(#5823) TOPGUN3


TOPGUN3
csendes tag

Ez a fejegység biztos nem tudja azt amit te szeretnél Facebookon meg találod Miklós Kádár ö fejegységekel foglalkozik ö lesz a te embered házasági kép van neki kint a feleségével

(#5824) espi38 válasza TOPGUN3 (#5823) üzenetére


espi38
őstag

köszönöm az infot megtaláltam őt,írtam neki remélem válaszol :)

(#5825) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen fejegységet: [link]
Sajnos mivel nem kaptam hozzá segítséget, hogy mit hova kell dugni kábelt, ezért csatlakoztatásnál rossz helyre ment az a kábel amit a canbusba kell dugni és elkezdett füstölni a fejegység. Azonnal széthúztuk, majd még 2x kísérleteztünk vele, mire rájöttünk, hogy b@lfaszok voltunk.
Azóta volt pár hosszabb utam is vele, és nem volt semmi baja, minden tökéletesen működik.

Szerintetek a későbbiekben lehet baja ettől?

(#5826) Per Me válasza Zirowe (#5821) üzenetére


Per Me
tag

Sajnos erre nincs tippem.

(#5827) Fecogame válasza Cseri0058 (#5825) üzenetére


Fecogame
veterán

Jót semmiképp nem tett neki, örülj neki, amíg működik :)

Egyébként ha szétszedhető, ránéznék a kondikra, lehet valamelyik púpos, és könnyen cserélhető.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5828) Per Me válasza Zirowe (#5821) üzenetére


Per Me
tag

Közben mégis eszmbe jutott ez-az.
Ha esetleg a külső hőmérsékletre gondolsz, azt netről veheti, és ha nincs kapcsolat, nincs mit mutatni.
A másik eset, ha CAN busról veszi. Az én autómban nincs ilyen box.

(#5829) espi38 válasza TOPGUN3 (#5823) üzenetére


espi38
őstag

sajnos azóta se jelentkezik az illető,így esetleg a topic lakóktól várnám a segítséget :)

(#5830) KonzolKartel válasza Cseri0058 (#5825) üzenetére

Valószínűleg olyan rész sérült, ami nem szükséges a bekapcsoláshoz, Te pedig lehet nem is használod.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#5831) Zirowe válasza Per Me (#5828) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A can-ra gondoltam, amit az autó mér.
Teljesen random, hogy mikor mutatja és mikor nem, illetve nincs összefüggésben azzal, hogy kap-e az autó netet.
Van külön netes hőmérő, az működik rendesen amikor van wifi.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5832) honeker válasza Zirowe (#5831) üzenetére


honeker
őstag

Kinai androidos fejegységek heptikus müködésü nem egy stabil mint a márkás gyári ez az árán is látszik Vagy el fogadod vagy nem :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5833) Cseri0058 válasza KonzolKartel (#5830) üzenetére


Cseri0058
őstag

Remélem tényleg valami hasonló dolog lehet, de továbbra is működik rendesen.
Szerintem amúgy jól néz ki. Mintha gyári lenne :)

(#5834) Hadzsukabba


Hadzsukabba
csendes tag

Nekem volt egy régebbi Kinai kiadás, jó is volt de az akkumlátor, meghibásodott. Túl feszt adott, /ne kérdezétek mért/, mert nem tudom. A szerelő rakot belle most valamit, ami innen fogva kizárja ezt a gondot. Szóval nem is ez a lényeg, hanem keresnem kelett egy másikat, nagy nehezen találtam is. Itt . Nem reklámozom őket, de nagyon profi, márkaspecifikus autó médiával rendelkeznek. Teljessen Magyar még a canbusba is magyar nyelvű. Szóval ha valaki keres ajánlom őket. Én egy Golf 7 -es be vettem, és valami nagyon szuper készülék. És még gyors is.

(#5835) tothferenc válasza Cseri0058 (#5833) üzenetére


tothferenc
senior tag

Ez is Junsun? Neked mukodik a radio a hatterben, ha elinditod a carplay-jel a wazet?

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5836) Cseri0058 válasza tothferenc (#5835) üzenetére


Cseri0058
őstag

Hát elvileg AWESAFE, de ugyan az mint a Junsun szóval max. valami hibrid lehet, de inkább Junsun.
Nekem működik igen.

(#5837) Hadzsukabba válasza Cseri0058 (#5833) üzenetére


Hadzsukabba
csendes tag

Szia, bocs hogy beleszólok de ott a rajz. A canbus bekötéséhez, a te fejegységedhez.

[ Szerkesztve ]

(#5838) Cseri0058 válasza Hadzsukabba (#5837) üzenetére


Cseri0058
őstag

Igen, csak papír alapon nem kaptam meg és mikor raktuk össze a canbus kábele tökéletesen beleillett a fejegységbe, így úgy gondoltuk annak ott a helye :D
De remélem tényleg nem lesz baja hosszú távon. :)

(#5839) Hadzsukabba válasza Cseri0058 (#5838) üzenetére


Hadzsukabba
csendes tag

Szerintem ha most nincs, akkor nem is lesz. Nem olvadt, csak túl melegedett, reméljük a legjobbakat. Inkább én azt látom hibának amit én nagyon kerestem, és meg is oldódott, a hűtés az. Amit én vettem azokon a típusokon van. És még ami a lényeg, ne a legolcsóbbat, mert késöbb az a drágább. 8 magos 4 - 6 gb ram, ez fontos, és akadás nélkül netel és net nélkül szinte akadás nélkül fut ezerrel. :C

(#5840) Cseri0058 válasza Hadzsukabba (#5839) üzenetére


Cseri0058
őstag

Van értelme az aktív hűtésnek? Túlmelegszik a fejegység?
Én is 4gb ramos verziót vettem 8 magossal.

(#5841) Hadzsukabba válasza Cseri0058 (#5840) üzenetére


Hadzsukabba
csendes tag

Igen, így stabil, 50 fokot tartja. egy hosszú távolságon, biztos hogy melegszik. Főleg télen, mikor még melegitesz is, de nyáron is mikor 50 fok a napon álló kocsi. Én raktam rá egy hőmérőt, szinte 2 perc után 80 fokon ment. Nem igazán használ a vékony vezetékeknek, mert a Kinai dolgoknak a problémája, az anyag sporolás, gyors összerakás.

(#5842) Cseri0058 válasza Hadzsukabba (#5841) üzenetére


Cseri0058
őstag

Aida64-el megnéztem én is. Nekem rövid távon olyan 50fok körül van. Az szerintem nem vészes.

Olyat hol lehet állítani, hogy ne a fejegységen lévő mikrofont használja, hanem az utóba épített gyárit?
Lehet ilyet állítani?

(#5843) TOPGUN3


TOPGUN3
csendes tag

Esetleg van valaki itt aki javítással foglalkozik nem működik a GPS a kocsiba valami gépen belül lesz a hiba próbáltam másik anternával is de semmi rá is mértem müszerel az anternára de semmit nem mutat egyszer csak meg halt azóta nincs GPS jel junson v1 2/32 GB

(#5844) Gézengúz válasza Cseri0058 (#5842) üzenetére


Gézengúz
addikt

Lehet.
Nekem 3 éves PX5 van, meg nem mondom már, hogy hol, de lehet.
Ja benéztem, külső mikrofonra gondoltam. Azt nálam lehetett, de az ugyanúgy a fejegységbe csatlakozik.

[ Szerkesztve ]

(#5845) Gézengúz válasza TOPGUN3 (#5843) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nekem szintén valahogy tönkrement az antenna.
Ne kérdezd, hogy mert passz. Másikat vettem tökéletes vele.

(#5846) Cseri0058 válasza Gézengúz (#5844) üzenetére


Cseri0058
őstag

A gyári beépített mikrofon is a fejegységbe csatlakozik.
engineer modot is megtaláltam, de ott sem találtam ilyen beállítást.

(#5847) sasquach válasza sasquach (#1033) üzenetére


sasquach
csendes tag

A DIGI hálózatváltás miatt át kellett állnom a ZTE MF-833V stickkel a DIGIs SIM-mel Vodás hálózatra. Viszont a gép nem ismerte fel a sticket, így a DC Unlocker Client sem ment, sebaj bedugtam a sticket egy Linux-os gépre és ott már működött.

sudo screen /dev/ttyUSB2
AT+ZCDRUN=9
AT+ZCDRUN=F

Bezártam a terminálablakot. Kihúztam a sticket, vissza egy Windows-os gépbe ott már felismerte (A linux csak TTY volt, nem futott rajta semmilyen grafikus felület, AT+COPS-sal nem akartam kisérletezni.). Elvégeztem a beállításokat amit a DIGI leírt.

Stick Linuxba bedug.

eject /dev/sr0
sudo screen /dev/ttyUSB2
AT+ZCDRUN=8

Stick kihúz.
Fejegységbe bedug.
Mobile Network Settings-ben engedélyeztem az adatroamingot.

Működik!

[ Szerkesztve ]

(#5848) espi38


espi38
őstag

Fejegység vásárlás előtt állok.
Junsun márka közül melyik lenne jobb windows ce 6.0 vagy egy androidos rádió?
Segítő válaszokat előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#5849) PC4200 válasza espi38 (#5848) üzenetére


PC4200
tag

android!

CSAK a puffin :)

(#5850) espi38 válasza PC4200 (#5849) üzenetére


espi38
őstag

Sok gondot olvastam itt a topicban, ezért kérdeztem mi lenne ha. Nem kell nekem android auto és társai, wifi internet csak bluetooth.
Sajnos egy gagyi fejegyseg van a most vásárolt seat leon autómba amibe bluetooth nincs és nekem nagyon hiányzik.
Az androidos fejegysegeknek nagy a hardver igényük, hogy akadasmentesen fussanak, ami persze 100 ezres kategória.
Nem szeretnék ennyit szánni rá, de gondolom egy 4 magos 2GB ramos verzióval csak szívás lenne

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.