Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) espi38


espi38
őstag

A melegedéstől eltekintve nagyon gyors,szépen szól.
Mondjuk a wifije gyenge ennek is mellette volt a telefon és nem mutatott teli jelet,az otthoni wifi jelet látta de nem tudott kapcsolodni hozzá.Ehhez kell külön antenna is?

(#5952) Per Me válasza espi38 (#5951) üzenetére


Per Me
tag

Van egy kis fehér csatlakozós, rövid vezetékes valami, az szokott a WIFI antenna lenni

(#5953) espi38 válasza Per Me (#5952) üzenetére


espi38
őstag

ház ezen nincsen semmi.behoztam a lakásba a fejet itt van mellettem a router és nincs teli jel ,biztos kell neki antenna

(#5954) Per Me válasza espi38 (#5953) üzenetére


Per Me
tag

Ha jól emlékszem, a tolatókamera csatlakozóján van. Fejbe menő vége fehér, talán 6 pólusú, van két szabad vezeték, az a BT és a WIFI antenna, és van egy kábel, aminek a végén sárga rca van. Az a tolató kamera csatlakozó

[ Szerkesztve ]

(#5955) espi38 válasza Per Me (#5954) üzenetére


espi38
őstag

oksa ezt holnap megnézem.
egyébként szerinted ez normális,hogy szinet forró az egész fej hátulja,úgy hogy zenét se hallgatok rajta?

(#5956) Per Me válasza espi38 (#5955) üzenetére


Per Me
tag

Én sose mértem, de jó kézmeleg kivéve is. Beépítésnél hagyj mögötte helyet, ne takard el a kábelerdővel a hátulját. Korábban itt volt szó a bordás hűtésről, keress rá!

(#5957) espi38 válasza Per Me (#5956) üzenetére


espi38
őstag

hát jó nagy hely van hátul az bizos.Ebbe kellett volna ventillátort rakni,azt hittem a végfok ic melegszik egy ilyen szerkezetben,de nem mi lesz akkor ha hallgatom is azenét akkor rá rak még pár fokot az tuti.a spotival kuzdök egyszerűen nem tudok bejelntkezni vele,pedig legfőképpen ezz miat vettem :W

(#5958) Per Me válasza espi38 (#5957) üzenetére


Per Me
tag

Feltelepítettem az autóban és simán be tudok lépni úgy, hogy a telefonon is fent van.

(#5959) takacska válasza espi38 (#5950) üzenetére


takacska
csendes tag

Ijesztő, de már megszoktam. Az enyém ilyen dög melegben alvásból ennyivel jön vissza XD. Az Alwinnernek ezeket a processzorait kifejezetten autóba szánták, -40 és +85 Celsius közti környezeti hőmérsékletre. Nekem volt benne egy 3 centis venti, pár nap után megadta magát, ekkor láttam 110 fokot is, amúgy meg se reccent. Amikor még jó volt a venti, akkor is elért többször is 100 fokot. Szétszedtem, a processzor chip teljesen kopaszon volt. Kidobtam a kis ventilátort, a helyét kimartam a hátlapon, ragasztottam a chipre bordát, és a hátlap mögé fölraktam egy 8 centis ventit. Amikor napon áll, induláskor elmegy 80-ig, aztán a klímával beáll 65-70-re, terhelve Car Launcherrel, zenével. Nem tudom az miért jó a kínainak, hogy a magok mindig a maximális órajelen menjenek. Android autoval nem melegszik annyira a kisebb terhelés miatt.

(#5960) espi38 válasza takacska (#5959) üzenetére


espi38
őstag

igen megkérdeztem a kinait ilyen hőfokon mennek ezek ick úgy látszik ez a normális.
Viszont a termék leírásában nem ez áll"Ha új, kis teljesítményű szuper chipet használ a nagy teljesítményű régi chip helyére, az üzemi hőmérséklet alacsony, az élettartam hosszú, és a teljesítmény erősebb"
Akkor milyen a lehet a régi chip hány fokon dolgozhat?
Remélem a műanyag keret nem fog elolvadni :)
Spotify belépéssel nem tudom mi van nem tudok belépni :W

(#5961) espi38


espi38
őstag

Wifi dolog elvileg meg fog oldodni,mert a tolató kamera csatlakozóval együtt van a wifi antenna ,kiváncsi leszek hogy milyen lesz.Egyébként a kapcsolat az eladóval eddig roppant pozitív,remélhetőleg ez marad is így :R

(#5962) Per Me válasza espi38 (#5961) üzenetére


Per Me
tag

.Ez írtam a WiFi-ről korábban. ;) Ne feszítsd túl a húrt az eladóval, a készülék menüjében van csatlakozó lábkiosztás, meg ilyesmi. Jó lesz az.

(#5963) espi38 válasza Per Me (#5962) üzenetére


espi38
őstag

Most találtam meg azt a kábelt.
A kérdéseimre nem igazán válaszol,mintha szelektíven válogatna mit kérdezek tőle.
1 év garancia van a fejre,remélem nem lesz gond vele.
Ma délután építem be az autóba

(#5964) Oldbiggy válasza espi38 (#5963) üzenetére


Oldbiggy
tag

A helyedbe én az AIDA64-et lefuttatnám, biztos ami biztos.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#5965) espi38 válasza Oldbiggy (#5964) üzenetére


espi38
őstag

Oké :R

(#5966) Yenka


Yenka
csendes tag

Nekem ez első fejegység túlmelegedés miatt tönkrement.
A másodiknál megoldottam a hátlap szellőztetését egy 60x60x10mm ventivel, ami elé egy feszültség szabályzót kötöttem 9 voltra állítva.
Így szinte hangtalan, viszont a meleg levegőt tereli kifelé.
Ha esetleg valakit érdekelné:
[link]
[link]

(#5967) espi38 válasza Yenka (#5966) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
8 magos volt ami tönkrement, milyen proci volt benne, meddig bírta?
Honnan tudod, hogy a melegtől ment tönkre?
Sajnos a Seat Leonomban olyan beepitő keret van hozzá ami nagyon gyenge minőség és miután beepitettem lehet csak törve jön ki a helyéről, ráadásul a méretpontatlanság miatt nem szépen illeszkedik, nem szívesen venném ki, de jó ötletnek tartom eztba ventilátor dolgot :R

(#5968) espi38


espi38
őstag

Mit lehet ezzel csinálni?
Mielőtt leállítom az autót kikapcsolom a fejegységet,leállít majd újra indit de elég az autót gyújtásra tenni ismét bekapcsol annak ellenére,hogy előtte kikapcsoltam.
Ha ismét leveszem a gyújtást inditás nélkül akkor kikapcsol.
Tudom,hogy kapcsolt pozitívon van,ha nincs gyújtáson akkor a fej se kap áramot-de így kicsit idegesítő a dolog-gondolom ez csak beállítási probléma-de nem találtam rá opciót,valaki?

(#5969) Per Me válasza espi38 (#5968) üzenetére


Per Me
tag

Autó típustól függően lehet cserélni kell ISO csatinál a piros sárga (fix illetve kapcsolt táp)vezetéket.

(#5970) roti86 válasza espi38 (#5968) üzenetére


roti86
őstag

Szerintem ezek ilyenek, mindegyik bekapcsol gyújtásra, annak ellenére, hogy előtte kikapcsolva állítottad le az autót. Nálam Mekede M300S UIS7862 procival is ilyen

(#5971) espi38 válasza Per Me (#5969) üzenetére


espi38
őstag

és ha felcserélem,akkor szerinted nem kapcsol be?
Szerintem teljesen mindegy milyen autóról felcserélem a pirosat és a sárgát és kész.
Más!
Letöltöttem egy offlne térképet ,be is tölti net nélkül de nem tudom elinditani-soha nem volt még gps em mindig teloval inditottam a térképet

[ Szerkesztve ]

(#5972) Zirowe válasza espi38 (#5971) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nézd meg az auto beállítások között a fejegységben, a legrövidebb idő amire a készenlét állítható nálam az 30mp, tehát ha leállítom a kocsit és még 30mp-n belül visszaadom a gyújtást, akkor visszakapcsol, de ha utána, akkor rendes boot procedúra.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5973) espi38 válasza Zirowe (#5972) üzenetére


espi38
őstag

Oksa, köszönöm a tippet. Megnezem

(#5974) feco70


feco70
senior tag

Sziasztok! Valaki tudna mondani erről,hogy kb mennyit érhet?

(#5975) endy01


endy01
friss újonc

Agamát szeretnék telepíteni az autós fejegységre ! Telepítés után minden lehetséges engedély megadtam a működéshez ! A kezdőképernyő meg van de akármit akarok módosítani , a program újratölti magát ! Fejegységen is próbáltam utána nézni a beállításokat de nem jöttem rá mi a probléma ! A progít telepítettem telefonomra ott kivállóan mükszik ! (samsung A53) Ha tudtok segítsetek ! köszönöm !

(#5976) espi38


espi38
őstag

Tegnapi napon csinált egy kis furcsaságot a fejegység:
Másnapra elfelejtette a beprogramozott rádió adók frekvenciáit-valamint hallgattam a spotifyt és egy idő után átkapcsolt a Bartók rádióra és szólt a szimfónikus zene-na ez mitől történhetett?
Ha az AF be van kapcsolva akkor egy idő után el kezd keresgetni és nem is áll meg-gondolom ez normális mert ha gyenge a rádióvétel próbál jobb erősebb frekvenciát találni e készülék-DX az mit jelent?

(#5977) Diák66 válasza espi38 (#5976) üzenetére


Diák66
őstag

A TA-t kapcsold ki és nem vált át a rádió adásokra. A DX érzékenyebb tunert takar, vagyis megáll a kevésbé jó jelszint adásoknál is. Az AF többnyire csak szerencsétlenkedik a rádiókban. A meghülyülés pedig évente párszor nálam is van. Ez ilyen.

(#5978) espi38 válasza Diák66 (#5977) üzenetére


espi38
őstag

Köszönöm szépen a választ :R

(#5979) makoveizs


makoveizs
csendes tag

Sziasztok! A Golf V-ösömben döglődik az Androidos fejegység, ha jól emlékszem 3 éve vettem, Android 9-es, 2 GB RAM és 16 GB belső memória. Gyári visszaállítás után is lefagy, fizikai gombokra vagy reagál vagy sem. Frissíteni gondolom nem lehet ezeket, meg a 2 GB RAm sem túl acélos ma már. Mit javasoltok, mit vegyek bele, amibe a feleségem sem őrül bele, hogy állandóan azon rúgózok, hogy megint lefagy ? :) Köszi.

(#5980) tothferenc


tothferenc
senior tag

Sracok, junsun fejegysegnel a gyari radional hogyan lehet a mar mentett radio adasok kozul torolni?

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5981) Laci.M válasza tothferenc (#5980) üzenetére


Laci.M
senior tag

Törölni? Írd felül mással. Ráállsz egy másik csatornára és hosszan nyomod.

Aláírás

(#5982) tothferenc válasza Laci.M (#5981) üzenetére


tothferenc
senior tag

Ez egyertelmu. De automata keresesnel lement vagy 18-at, de nem kellene mindegyik. Akkor csak az marad, hogy manualisan mentem egyenkent az allomasokat.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5983) petromanpet


petromanpet
újonc

Sziasztok, azoktól kérdeznék, akik használnak Agama launcher-t. Zenelejátszásnál nem indul el magától a zene, csak a waiting for player felirat van folyamatosan. Kézzel rakattintva elindul a beállitott lejátszó, majd visszalépve az agama felületén is működik innen kezdve. Autoplay beállítva. Valamilyen engedély probléma lehet?

(#5984) jel19


jel19
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Kia Ceed-emben van egy névtelen Android12 es fejegység. Kibontva a hátulján is csak ennyi xt892C 9inch English js xtc 2g+32g.
Lövésem nincs a kezeléséről, sem manualom sem semmi. (így vettem) Eddig működött a kormány vezérlés, de valamit (ha el lehet ezt) elnyomkodtunk. Ért ehhez valaki? Tudna segíteni?
Előre megköszönve! :R :R :R

(#5985) deminos


deminos
aktív tag

Sziasztok,
Olyan suta kérdésem lenne, hogy minden androidos fejegységnek kell lennie IMEI számnak? :DDD
Ugyanis volt egy kis vitám a sajátommal és addig reseteltem, amíg ugyan működésre tudtam bírni, de azóta ismeretlent ír az IMEI számnál és előtte ugye nem néztem mi volt ott... :W
Köszönöm előre is a válaszokat.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#5986) jel19 válasza jel19 (#5984) üzenetére


jel19
csendes tag

Sikerült megoldani!!!
Akit érdekel le tudom írni...
:C

(#5987) KAMI911 válasza jel19 (#5986) üzenetére


KAMI911
aktív tag

érdekel

(#5988) zaja8


zaja8
aktív tag

Sziasztok!
Adott egy junsun v1 pro fejegység egy Suzuki Swiftben.
Pár évig amint ráadtam a gyújtást azonnal használható volt, azonban már hónapok óta ilyenkor a nulláról indul (logo, Android betöltés) arról nem beszélve hogy elfelejti az időt (pár perc után tudja hány óra van és milyen nap), illetve a hangszin beállítást is. Mintha törlődne a memória. Ezekben van valami kis akksi, vagy elem? (Mint pld a számítógép alaplapi gombelem) És ezek fejében a legújabb, hogy néha kell negyed óra autokázás mire úgy dönt hogy bootol. Addig fekete képernyő.
Nagyon köszönöm előre is a segítséget :R

(#5989) divan válasza zaja8 (#5988) üzenetére


divan
senior tag

A bekötés nem lett piszkálva? Elvileg van egy sárga, és egy piros tápkábel, az egyiken állandó áram kellene legyen, ez tartja a beállításokat, és alvó módban táplálja a készüléket. Vagyis az autó akkumulátora a kis aksi, vagy elem. :) A másik akkor ad áramot, ha ráadod a gyújtást. Ha esetleg ez a kettő fel van cserélve, akkor hasonló a jelenség, mint amit leírsz.

(#5990) zaja8 válasza divan (#5989) üzenetére


zaja8
aktív tag

Először is köszönöm a hozzászólásodat!
Nem lett piszkálva semmi, ettől függetlenül megnézem nem-e kicsúszott a kábel.

(#5991) jel19 válasza KAMI911 (#5987) üzenetére


jel19
csendes tag

Az autó beállítások menüből a "Tanulás" opciót kell kiválasztani az "általános beállítások" közül majd nekem a "(10K)" csatlakozást kellett választanom és minden kormánybillentyűt meg lehetett tanitani. Tudom a hangerő +/-; némítás; előző/következő stb. tanítani így.

(#5992) ivatti10 válasza petromanpet (#5983) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Az Agama launcher alkalmazáskezelőjét használva van lehetőség automatikus indítás beállítására. Itt hosszan nyomva az alkalmazásikont, feldobja a lehetőséget, és az időt, hogy a launcher betöltése után hány mp-en belül indítsa az alkalmazásokat. Én a Powerampot 1 mp-re, az Agamát 3 mp-re állítottam. Ilyenkor a Powerampot feldobja, elindítja, és utána visszatér a launcher felületére.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#5993) ivatti10 válasza deminos (#5985) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Szerintem csak az a fejegység rendelkezik IMEIszámmal, amelyikben van 3G/4G modul.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#5994) deminos válasza ivatti10 (#5993) üzenetére


deminos
aktív tag

Első körben én is erre gondolnék, csak gondoltam megkérdezem itt, hátha valaki lenne olyan kedves megnézni a sajátján, mert nem találtam erre vonatkozóan pontos infót.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#5995) szala86


szala86
aktív tag

Sziasztok!

Ha valakinek Junsun V1 2GB/32GB és 8227L-es egysége van, akkor itt van hozzá egy egész friss firmware: https://drive.google.com/u/0/uc?id=1DbeKP7bDD53pCGkAKWERB53giTLLPXRZ&export=download
Persze mindenki csak saját felelősségre használja!

(#5996) Yenka válasza szala86 (#5995) üzenetére


Yenka
csendes tag

Ez a legfrisebb:
8259P_军灿UI02v1280x720-国外_v94_20230729.zip

(#5997) szala86 válasza Yenka (#5996) üzenetére


szala86
aktív tag

Junsun 8227L-es és 1200x600-as modellhez?

[ Szerkesztve ]

(#5998) donchicco


donchicco
tag

Sziasztok!
Úgy 5 éve ugyancsak itt feltett kérdésemnek köszönhetően vettem egy Pumpkin 2din 7"-os fejegységet.
Sajna az csak 800*480-as felbontású (elég sok app sz..ul jelenik meg rajta) és mostanság már eléggé zavaró az elektromos hang is, amit kiad.
Szeretném lecserélni.
Mely márkákat érdemes nézni? (Honda Civic 9gen-be tenném)
60-80k-ért van jó vagy emelni kell a tétet?
Digitális elég, nem kell fizikai meghajtó.
Kép1
Kép2

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650 Gaming X AX (AM5), AMD Ryzen 5 7600X, KINGSTON FURY BEAST DDR5 16GB 5600MHz CL40, MSI 3080 Gaming X Trio, EVGA 750W, Kingston M.2. 500GB SSD, Asus TUF VG27AQ1A, (+1TB SSD-k,+5TB HDD-k)

(#5999) espi38


espi38
őstag

"RUANCHENG"Gondolom a név nem imerős senkinek :Y
Nos én teszteltem és azt kell,hogy mondjam az árához képest nagyon megérte a készülék.
Előtte egy 4 magos teszteltem katasztrófa volt-mindenképpen 8 magos és minimum 4GN RAMOS készüléket vegyetek.
Pozitív tapasztalataim:
Hangminőség kiváló
Bluetooth kiváló-kihangoísítva is jó nem panaszkodnak a másik oldalon,hogy rosszul hallanak és úgy,hogy csak a beépített mikrofont használom
Wifi a már utólag bekötött antennával kiváló
rádió vételi minősége kiváló
Gyorsaság megfelelő
Kormány adapter támogatás jó
GPS kiváló offline állapotban is
Negatív:
Időnként a rádió elmegy "nyaralni"-tegnap menetközben elvesztette az előre beállított adókat újra kellett hangolni
Spotify offline hallgatás esetén időnlént meg-meg akadt a lejátszás.
Kemény 52 magyar forintba került egy 9" 1280*720 felbontású panelel szerelt fejegység.
Remélem tartós lesz-bármi kérdés van szívesen válaszolok ha tudok :)

[ Szerkesztve ]

(#6000) Bossi


Bossi
őstag

Üdv. Akinek olyan fejegysége van ami csak vezetékesen kezeli az Android Auto rendszert annak jó lehet amit hirdetek.
Remélem nem szegek szabályzatot.
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.