Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) svgyula válasza butyiba (#4150) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ezt már sok autóban használják. Valami energiatakarékos üzemmódnak hívják. Én 1 éve raktam be mert a fejegységem csak 15 perc max alvásra lehet rakni és nekem az nem elég. Amit én beépítettem azt 24óra időtartamra lehet állítani És szintén a gyújtás kikapcsolása után kezd el számolni. majd a beállított idő után lekapcsolja a feszültséget. Az enyém egy zárt, szabvány méretű amit sínre is lehet szerelni. Tettem fel annó' képet és bekötési rajzot is.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#4152) butyiba válasza svgyula (#4151) üzenetére


butyiba
csendes tag

Szia,
Néztem a képet amit feltettél csak azt 15 ezer körül találtam a neten és jóval nagyobb ezért kerestem valami alternatívát.

BütyiBá

(#4153) janakbacsi


janakbacsi
őstag

2009 es évjáratú mazda 6 hoz melyik fejegység javasolt? A junsun ból a 4 gigás verzió jó lehet?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#4154) petymek válasza butyiba (#4146) üzenetére


petymek
senior tag

Egy like a jó 4650-es Metexnek :K

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4155) gu007


gu007
aktív tag

Napokban frissítettem a firmware-t a Joyingon és azóta ha hosszabb ideig nincs használva (egy éjszaka, egy műszak) akkor gyújtás ráadásakor a Google logóval indul. De addig is eltelik némi idő, sötét képernyővel mire a logó megjelenik. Ma reggel meg egyből "indult", de munka után már nem. Factory-ban be van kapcsolva az alvó mód és mégis szórakozik. Valakinek ötlete, hogy mit lehetne állítani, hogy jó legyen. Remélem nem a kormányvezérlő adapter zavar bele.

(#4156) honeker


honeker
őstag

Lehet külön venni canbus modult.. ami vezérli a radiot ford vagy android radio specifikus ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4157) iceQ! válasza Diák66 (#3905) üzenetére


iceQ!
addikt

Itt az MCU, még csak most tudtam beszerelni a fejegységet.
Ez jó nekem vagy rossz? :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4158) Diák66 válasza iceQ! (#4157) üzenetére


Diák66
őstag

Hát 4PDA-n vannak hozzá dolgok. [link] Ezek a kínaiak össze vissza variálnak az MCU-val. S32F0 újabban már csak SF0, meg hasonlóak. Ha szerencséd van lesz hozzá értelmes firmware. Talán idővel malaysk féle is.

[ Szerkesztve ]

(#4159) Xenot23


Xenot23
újonc

Sziasztok!

2008-as Swiftembe keresgéltem fejegységet, ami 2 dines, tud bluetooth csatlakozást, ráköthető tolatókamera, rádiót fogja és kormányról tudom állítgatni. JVC-től néztem a KW-M25BT-t, aztán ráakadtam erre.. Az oldal állítása szerint tud mindent, amit a JVC is, de olcsóbb és a szükséges beépítő kerettel és kábelekkel érkezik.

Van tapasztalatotok ezzel a fejegységgel? Elméletileg audio teljesítményben JVC-vel megegyezik.

[ Szerkesztve ]

(#4160) honeker válasza Xenot23 (#4159) üzenetére


honeker
őstag

A márka kötelez....az elado+ a saját lovát istenesiti

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4161) petymek válasza iceQ! (#4157) üzenetére


petymek
senior tag

Amennyiben jó úgy neked ahogy van, akkor jó, ha többet szerenél, akkor nem.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4162) petymek válasza honeker (#4156) üzenetére


petymek
senior tag

Néhány eladó külön is árulja őket.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4163) Xenot23 válasza petymek (#4162) üzenetére


Xenot23
újonc

Igen, én is láttam ilyeneket pl. jófogáson. Igazából ami elbizonytalanít, hogy a leírt 4x50W teljesítmény az nem biztos, hogy annyi.

(#4164) petymek válasza Xenot23 (#4163) üzenetére


petymek
senior tag

Én Alira gondoltam. Az sem biztosíték sokszor, de jófogástól komolyabb.
A végfokokban nagy varázslat nincs. A leggagyibbakat figyelmen kívül hagyva, a legtöbbe ugyanazokat pakolják. Ha tudod a végfok típusát, akkor adatlapjáról könnyen ellenőrízhető.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4165) Xenot23 válasza petymek (#4164) üzenetére


Xenot23
újonc

Akkor most már ezt is tudom, köszi!
Fogalmam sincs milyen végfok van benne, ahogy látom ezt így webshopokban nem is nagyon szokták közölni.

(#4166) iceQ! válasza petymek (#4161) üzenetére


iceQ!
addikt

Egyelőre még nem tudom mi az hogy többet,mivel csak ma került be. Gondolom lesznek hibái amit szeretnék megoldani a későbbiekben.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4167) petymek válasza Xenot23 (#4165) üzenetére


petymek
senior tag

Nézd meg Alin a hirdetéseket. Minden valamire való eladó feltünteti a paraméterek között a végfok, rádió vevő, Soc, stb. típusát.
Rengetegben TDA 7851 van.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4168) pappsy62


pappsy62
tag

Sziasztok. Olyan hibával találkozott valaki, hogy este megy a fejegység reggel már se kep se hang. Javítása : lehúzom a tápcsatit visszadugom és minden működik. Tavaj szeptember óta másodszor játszotta ezt. Ez egy Yuehoo605 és mindig bútol, nem cseréltem meg a két vezetéket.
Valami tanács merre keresgéljek? Köszi.

(#4169) changer1979


changer1979
csendes tag

Sziasztok! Toyota corolla verso 2006-ba keresek fejegységet. Áttúrtam már nagyon sok oldalt, de valami mindig elbizonytalanít. Amihez az van írva, hogy pl. Nissan-hoz való azt meg se próbáljam, vagy rendesen fog működni?

Valakinek esetleg van-e tapasztalata a fenti autóba szerelhető fejegységekkel kapcsolatban, akár konkrét típus ajánlásával? A keret 80-100e ft.

Amit szeretnék:
- ne legyen akadozás (4/8 mag, 2/4 Gb Ram)
- napsütésben is látható kijelző
- youtube
- tolató kamera
- kormányról vezérelhetőség
- ne legyen nagy, a jelenleg kapható beépítőkeretből ne lógjon ki

Segítségeteket előre is köszönöm...

(#4170) petymek válasza changer1979 (#4169) üzenetére


petymek
senior tag

Az elektromos csatlakozókra figyelj. A Nissan <-> Toyota valószínű különböző.
PX5 (8mag), vagy PX6 (6mag), és 4GB Rammal szereltek között keresgélj. MTC. MCU-s változatokat ajánlom.

A kívánság listádból, a napsütésben látható kijelző nem olyan lesz, mint szeretnéd.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4171) noorbertt válasza Xenot23 (#4159) üzenetére


noorbertt
őstag

Annyiért inkább Junsun-t vegyél.
Asszonynak pár hete szereltem be. Nem akad és nagyon kellemes a minősége is:
US $128.05 34%OFF | Junsun V1 4+64G Android 10 android radio coche con pantalla For Suzuki Swift 2003-2010 Multimedia android auto carplay bluetooth
https://a.aliexpress.com/_uQgd77
Kormányon lévő gombokat külön külön be is lehet állítani hogy mi mit csináljon.

Szerk: bocs a link miatt csak így engedte kimasolni az appbol.

(#4172) changer1979 válasza noorbertt (#4171) üzenetére


changer1979
csendes tag

Szia. Az nem gond, hogy én toyotába szeretném, amit ajánlsz, az meg suzukiba való? Továbbá érdeklődnék, hogy kell e még pluszba a beépítőkereten kívül valami, hogy működjön. Egyébként teljesen jó lenne a cucc, de a tekerős hangerőhöz is ragaszkodnék.

(#4173) noorbertt válasza changer1979 (#4172) üzenetére


noorbertt
őstag

Szia,

A Suzuki Swift-es kérdésre írtam, de ahogy nézem a te autódhoz nincs nekik keret.
Ha bírod a kínai angolt akkor próbálj meg velük beszélni.
Kia Ceed 2012 váltás előtti autóhoz nincs keretük de addig basztattam őket amíg bele nem mentek hogy csinálnak :D link elvileg 1-2 hónap de lehet csak leráztak :)

(#4174) svgyula válasza Xenot23 (#4163) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Csak egy egyszerű számítás a "leírt 4x50W teljesítmény "
Ha 14volt feszültségnél a rendszerre semmilyen
áramfelvételt sem számolva akkor is kihajtott állapotban legalább 15A-es biztosíték kellene! Ezekben a legjobb eset ez és akkor a rendszer ennek legalább az 30%-át elveszi. Vagyis az a 4x50w bármilyen eszköz esetében csak névleges a labor körülmények között a végfokon mért teljesítmény. Ennek mindegyik csak kb 60% adja le. Mert ugye ott a határ ahol már csak percekig menne a végfok károsodás nélkül. De a "markpettingben" jól hangzik és itt beleértem a "nagy" márkákat is! De ekkora hangnyomás is képes rendes hallás károsodást okozni egy kb 2 m3-es légtérben.Hallókészülék, hallásjavító, fül mögötti, állítható, 3 db különböző méretű  szilikon füldugóval - eMAG.hu
Aztán jön a 2x0,5W super HI-FI berendezés:))

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#4175) Rocko007 válasza changer1979 (#4169) üzenetére


Rocko007
aktív tag

Szia!

En befurodtem a Joying tipus specifikus fejegyseggel, a gyarto 100%-ban visszateritette a vetelarat. A gyari W58810 fejegyseget vegul a nagy navis TNS510 gyari fejre cserelem, meg kiszallitas alatt all. Az okos funkciok maradnak telefonrol, a kihangositas, kamera, kormany vezerles meg instant mukodik.

Itt olvashatsz errol:
https://prohardver.hu/tema/androidos_fejegysegek/keres.php?stext=&suser=Rocko007&srtouser=&stext_none=

(#4176) petymek válasza changer1979 (#4172) üzenetére


petymek
senior tag

De gond. Az ilyeneket meszire kerülném, és még csak nem olcsóak.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4177) petymek válasza svgyula (#4174) üzenetére


petymek
senior tag

Nem 14V-ról mennek. Valószínű nem is maxon akarja őket hajtani, csupán a vele járó műszaki tulajdonságok is számítanak neki.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4178) svgyula válasza petymek (#4177) üzenetére


svgyula
addikt

Hát mennyiről? Üzem közben 14,5v a töltés! De ha nem 14V csak a névleges 12V, akkor pedig csak a végfoknak kell 16A. Ugye az ha véletlenül felcsavarja mert "nem teljes hangerőn használja" akkor már a 15A sem elég. Nézd meg mekkora bennük a biztosíték és számold ki. Na meg azt is, hogy mit lehet kezdeni 4x50W teljesítménnyel. Tudom hangosítottam anno' eleget az elég egy kisteremben 40 embernek. Rákötöd 4db 200W-os falra és nem beszélgetsz a 6x6m-es hangtérben! De ez csak akkor ha valós az a 4x50W és nem csak egy marketing fogás! Mert egy ilyen fejegység, innen bármelyik, fcsak a szokol rádiót utánozná akkora teremben a "4x50W" leírt teljesítménnyel. Úgyhogy ne menjünk ebbe bele mert nem vezet sehova. Van bennük 4 csatornás végfok és szól nagyjából itt vége is a történetnek.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#4179) petymek válasza svgyula (#4178) üzenetére


petymek
senior tag

Üzem közben tölt, de néha azért meg is áll :). Feleslegesen dühöngsz, mégegyszer, valószínű nem is maxon akarja hallgatni, csupán a vele járó műszaki tulajdonságok is számítanak neki.
Pl. harmónikus torzítás.
Mibből halgatnál szívesen 15w zenei teljesítményt? Egy 15W-os végfokból maxon, vagy egy 50w-osból takartékon?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4180) Pityu89


Pityu89
senior tag

Nem dühöng feleslegesen. Ezeknél mind marketing fogás, sose fogja tudni a 4x50W teljesítményt. El is olvadna. :DDD

(#4181) bl4ze


bl4ze
veterán

Ha esetleg valaki ilyet keresne, most akciós és áfa, vámmentesen érkezik :
Double Spindle 10.1 Inch General Android Navigation Machine 360 Degree Rotation Car Stereo akció

.:. bl4ze .:.

(#4182) Xenot23 válasza noorbertt (#4171) üzenetére


Xenot23
újonc

Szia!
Köszi a tippet.
Végül én is a Junsunt vettem, tegnap jött meg, örülök, hogy mellette döntöttem.

(#4183) cs.istvan


cs.istvan
újonc

Sziasztok!
Elköltöttem egy elég jelentős összeget egy Ownice K3 típusú egységre (tolatókamera, dab antenna, wireless carplay, stb.). Elektroműszerész szaki egy hete túlórázik rajta, sikertelenül. Visszatetettem a gyárit, mert használhatatlan volt a kocsi, a canbus megőrjítette az agyát. Keresek olyan vállalkozó szellemű szakembert, aki elfogadja a kihívást, és megoldja a dolgot. User típusú felhasználó vagyok, videót tudok küldeni a hibajelenségről, de okos válaszokat nem tudok adni.
Előre is köszönet!

(#4184) Pityu89 válasza cs.istvan (#4183) üzenetére


Pityu89
senior tag

Merre vagy helyileg? DAB-ért kár volt. Itthon már lelőtték a sugárzását.

(#4185) honeker válasza cs.istvan (#4183) üzenetére


honeker
őstag

Ha feltöktenél egy linket...na meg a problémát tisztább lenne a +oldás

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4186) Diák66 válasza Pityu89 (#4184) üzenetére


Diák66
őstag

Osztrák DAB+ szépen jön, ha közel vagy....Szlovákoknál akad magas bitrátával sugárzott csatora is, ami igen szépen szól. Szerintem egyébként a DAB sugárzással előbb-utóbb megbékélnek. Ha más nem azért, mert a hazai rádiózásban már annyira nem lesz pénz. hogy kénytelenek költségcsökkentés miatt meghozni a döntést. (DAB+ sugárzás elvileg költséghatékonyabb az amúgy elavult és energiazabáló FM-nál.... hát még az AM). A kísérleti adó leállítása mögött politikai okok keresendőek....

(#4187) petymek válasza Pityu89 (#4180) üzenetére


petymek
senior tag

Mennyiben számít mindez?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4188) petymek válasza cs.istvan (#4183) üzenetére


petymek
senior tag

DAB itthon biztosan, carplay valószínű nem fog menni. Kicsit visszalovasol, carplay nem működik más autóban sem ezen márka HU-val.
Can esetén milyen probléma volt konkrétan? A szerelő kábelezett, vagy csak össze dugta a készre szerelt kábelezésű csatikat?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#4189) cs.istvan válasza honeker (#4185) üzenetére


cs.istvan
újonc

itt kezdődik a júzer problémája... a mov kiterjesztést, amit a zájfónnal videóztam, nem tudom jutubra tölteni...

(#4190) honeker válasza cs.istvan (#4189) üzenetére


honeker
őstag

Konvertáld át..

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4191) cs.istvan válasza honeker (#4190) üzenetére


cs.istvan
újonc

Csak sikerült rájönni az imovie titkaira... https://youtu.be/Qk03FL5oONU
Tatán lakom, de sokat járok Ausztria meg Svájc felé, emiatt a dab akár még jó is lehet. A carplay miért nem működik? Nem értem.

(#4192) Pityu89 válasza cs.istvan (#4191) üzenetére


Pityu89
senior tag

Ilyet még nem láttam. Kiindulásnak annyit mondanék, az olasz autókon ha valami módosul a can hálózaton akkor egy Proxy rendezést kell neki csinálni OBD csatlakozón keresztül. Lehet itt is hasonló a történet.

(#4193) cs.istvan válasza Pityu89 (#4192) üzenetére


cs.istvan
újonc

Én tényleg nem értek hozzá, de az nekem is nagyon furcsa, hogy a can adapter nélkül működik a cucc, nyilván úgy a kormányvezérlés nem él, de ahogy rátesszük a can dobozt, még a fordulatszámmérő is megdöglik a kocsiban... a kínai bullshitel, terel, időt húz...

(#4194) honeker válasza cs.istvan (#4191) üzenetére


honeker
őstag

Amit látok a canbusz nem komunikál a kocsival van a rádioban kodos menü ahol ki tudod választani a kocsi tipusát

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4195) cs.istvan válasza honeker (#4194) üzenetére


cs.istvan
újonc

igen. azon belül van canbus type, ott mind a 4 lehetséges opciót kipróbáltuk, rádió újraindul, gyújtás levesz, kulcs ki, kulcs be, indítás. ugyanez a jelenség.

(#4196) honeker válasza cs.istvan (#4195) üzenetére


honeker
őstag

A gyujtás áramot a canbus adja ? Vagy közvetlen a csatlakozobol megy ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4197) cs.istvan válasza honeker (#4196) üzenetére


cs.istvan
újonc

canbus doboz nélkül is kipróbáltuk, emiatt gyanítom közvetlenül gyújtás utáni áramot kap.

(#4198) honeker válasza cs.istvan (#4197) üzenetére


honeker
őstag

Ha a doboz vezérli akkor a pirosat el kell vágni az a gyujtás vezérlö

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4199) honeker válasza cs.istvan (#4197) üzenetére


honeker
őstag

O fotozd le a canbusz kábelt láthatoan hova menek a vezetékek [link]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4200) zapikanka


zapikanka
tag

Sziasztok!

Édesapámnak már másodszor romlik el egy XTRONS fejegység (XTRONS IN60GPFL csak 9-es Android-al). Először még cserélte az eladó, de másodszor már sajnos garancia időn kívül vagyunk. Tudnátok esetleg ajánlani egy megbízhatóbb típust Fiat Linea-hoz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.