Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) Rick4 válasza Mukucs (#4700) üzenetére


Rick4
félisten

Oké, értem, ezért is kérdeztem, nade minek az adapter? Az androidos rádiód miért nem tud streamelni?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4702) KAMI911 válasza Mukucs (#4700) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Én raktam rá Spotify-t.

(#4703) Rick4 válasza KAMI911 (#4702) üzenetére


Rick4
félisten

Én meg tune in radio-t hallgatok, ha magyar rádiót akarok halgatni, az is van, ha a legújabb valamiket, az is.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4704) 663bec válasza Rick4 (#4703) üzenetére


663bec
tag

Én is TuneIn-t....végtelenül bosszant hogy nagyon nehéz a fejegységen rádió adót váltani....de a +/- 30s...az ott a képernyőn :))

(#4705) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

sziasztok. Vezeték nélküli Carplayre tud valaki valami megoldást? Jelenleg vezetékes CarPlay dongleh van, jó lenne, ha nem kellene a kábelt dugdosnom :D

(#4706) divan válasza kovbandi82 (#4705) üzenetére


divan
senior tag

Létezik ilyen wireless változatban is.

(#4707) imi290


imi290
aktív tag

Sziasztok!
A Nav Radio+ alkalmazással kapcsolatban lenne egy apró kérdésem.
Letöltöttem a rádió logóját,és ha rákattintok párszor,akkor nagyban jelenik meg a logo.
De újraindításkor megint kicsiben van. [kép] [kép]
Kérdés hogy be lehet állítani,hogy állandóan nagyban jelenjen meg ?
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#4708) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok !
[Ezt] nézte már valaki ? Videó alatt van drive link .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4709) Csabex válasza gjoco1 (#4708) üzenetére


Csabex
őstag

Szia,

Nekem nagyon bejött az mit neked is ajánlottam, nem fogom lecserélni, de egész jó skinek vannak ebben is. Néztem az appot, de hát 5$-ért vesztegeti, aztán mi a garancia, hogy passzolni fog... Hátha lesz valaki akinek fel van telepítve, aztán megírja.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4710) gjoco1 válasza Csabex (#4709) üzenetére


gjoco1
addikt

Nekem is nagyon megfelel , ami használunk , és végre kiegyenesedett minden . Szóval Én sem hiszem , hogy cserélem . Csak a kisördög megmozdította a fantáziám . :DDD
CarWebDurura is ráköltöttem a gatyám . Megvettem mindent , ami létezik. Pro - t és a hozzátartozó skineket. :D És szuperül működik .
Telefonon is szeretek variálni [látható] okok miatt . ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4711) zole72


zole72
tag

Sziasztok.
Vettem egy androidos fejegységet egy mazda 6-ba erről lenne szó
https://2dinautohifi.hu/uzlet/tipusspecifikus-autoradiok/mazda-6-magyar-menus-9-os-erintokepernyos-android-autoradio-can-bus-vezerlessel/

Lenne egy pár kérdésem hozzáértő kollégáktól,képen megjelölt
-Reverse cont nevű kábel mire jó? mit lehet rákötni ?
-Van még key1-key2 kábel azok is mire szolgálnak ?
Valamint a képen a 6-os jelű kábel ami radió connector néven van ellátva azt hogy lehet használni? értem ezt hogy ha úgy kötöm be ahogy a képen van akkor nem tudok semmit rákötni annak a végére,vagyis a gyári antenna kábelt dugtam az androidos fejegységbe nem amit adtam,a lényeg hogy gyenge a jel kevés állomást talál meg vele.

Így első körben ha ebben tudtok segíteni jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#4712) zole72


zole72
tag

Valamint kaptam még ezt a kábelt,ami nem tudom mire való,ebben is segíthetne valaki.

[1] [2]

(#4713) Dluinet válasza zole72 (#4711) üzenetére


Dluinet
nagyúr

tolatókamerához kell

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4714) Csabex válasza zole72 (#4711) üzenetére


Csabex
őstag

Hát ez az 1 / 16 ez nagyon gyengus... Alap dolgokra jó lesz, de az, hogy navi és közben zene, meg BT-n bejövő hívás fogadása egy időben, netán menetrögzítő kamera kezelés is, az necces... Nem ártott volna kérdezni a topikban vásárlás előtt, de most már mindegy.

- Reverse cont - Tolatás aktiválás, de nem lesz jelentősége, mert van canbus modul.
- Key1 és 2 a kormányról való vezérlés, ezt is tudja a can modul, softwaresen állítható.
- 6-os antenna kábelt csak össze kell dugnod gyári csatival, működnie kell, mert ha jól látom a plusz vezeték az a fejegységből jön ki és azon kap tápot az erősítő ami az antenna talpban van elvileg... Ha nincs, akkor típusspecifikus erősítőt kell vásárolnod, pl. az ANT-228 egész jó, talán valaki a topikból vásárolt is. Gyenge vétel még a chip miatt is lehet, mert ha jól rémlik a 6851-es NXP nem túl combos (ha evvel szerelt), de ezen segít a fent említett erősítő.

A két kábelt Dluinet megválaszolta ha jól látom.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4715) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Létezek valami megoldás arra, hogy egy iphone-t össze kössek kábellel egy androidos fejegységgel? Csak zenét szeretnék ilyen módon hallgatni.
A bluetooth nem a legstabilabb, biztosabb megoldást szeretnék kábellel.

(#4716) Pityu89


Pityu89
senior tag

Jack kábel

(#4717) zole72 válasza Csabex (#4714) üzenetére


zole72
tag

Bocsi csak azt az oldalt linkeltem nem 1/16-os hanem 2/32-es.

(#4718) Csabex válasza zole72 (#4717) üzenetére


Csabex
őstag

Ja, hogy úgy. Na az már jobb egy fokkal. Az igazi a 4/64 szerintem, de ez is megteszi ha csak alap dolgokra használod.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4719) bszabi89


bszabi89
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Adott egy PA585 típusú kínai androidos fejegység. Tulaj ráengedte a wifit és telepített az ajánlott szoftverfrissítést. Azóta nem indul el a fejegység. Bekapcsolás után megjelenik az android ikon majd felvillan egy autó képe és újraindul. Reset gombbal próbálkoztam de nem reagál. Lehet valahogy gyári visszaállítást csinálni? Esetleg újratelepíteni USB-ről? Előre is köszönöm ha segít valaki. Üdv: Szabi

(#4720) Csabex válasza bszabi89 (#4719) üzenetére


Csabex
őstag

Szia,

valahogy recovery módba kellene bejutni, talán onnan még menthető...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4721) honeker válasza bszabi89 (#4719) üzenetére


honeker
őstag

Xda forumon keresgéljél.... Reset+bekapcsolo gomb+gyujtás

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4722) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

User error vagy nem tud ilyet a fejegység:

Egy régi autós fejegység is tudja már azt, ha sz@r a vétel automatikusan kezdi keresni az alternatív frekvenciát (AF). Na már most, ez nálam is be van kapcsolva, viszont recseg-ropog-serceg az adott adóállomás és nem keres automatikusan. Mi lehet a gond?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4723) gzw222


gzw222
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég vásároltam egy autót, van benne egy Witson KS5576, típus azonos rádió.
Kicsit lassú bekapcsoláskor (2/16GB), de működik rajt minden, kormányvezérlő gombok is.
Tolató kamerát akarok bele szerelni (nagyjából visszaolvastam a hozzászólásokat).
Bonyolítja a dolgot, hogy az autó canbus-os, canbus adapterrel. A kamera wifis, a kamera körül sima ledekkel melyek tolatáskor világítanak. Most ott tartók, a kamerát beszereltem hátra, rákötöttem a tolató lámpára, hátramenetbe rakom, az adón világit a piros led, a kamera körül világítanak a ledek.
Azért a tolatóra, mert ha állandóan kapna áramot, a kamera körül mindig világítanának a ledek.
Elöl a vevő rész nem akar összejönni, a sárga RCA kábelt összedugtam, van még egy plus (piros) + test kábel. A rádión van R.cam +, reverse kábel probáltam őket, a vevő piros ledje világított, de semmilyen képet nem adott be. Nagyon nem akartam próbálgatni, nem voltam benne biztos.
Esetleg a rádión kell valamit kapcsolni, állítani?
Bocs, a kicsit hosszú szövegért, de a hozzászólások között láttam van aki találkozott már Witson rádióval.

(#4724) Csabex válasza gzw222 (#4723) üzenetére


Csabex
őstag

Szia,

A rev-el kell pedig összekötni, de lehet az MCU beállításoknál is kell babrálni.
Itt egy fotó az általános bekötésről:

Itt egy másik az MCU beállításról esetemben, de a fordítást el@rták a csájnízok, mert a prohibit reverse azt jelenti, hogy tolatás tiltása és a fotón láthatod, hogy nálam "enabled" beállításon van és így működik megfelelően :) Jól megszivattak mire rájöttem még annak idején....

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4725) gzw222


gzw222
csendes tag

Köszi, a test kábelt azt sehová se kössem? A beállításoknál láttam valami ilyesmit, majd megkeresem. Csak holnapután lessz időm újból kiszerelni, majd beszámolok! :C

(#4726) Csabex válasza gzw222 (#4725) üzenetére


Csabex
őstag

Testkábelt ugye bárhova az autó "testére" :D Én közel a kamerához raktam, a rendszámtábla világításról csórtam egy testet.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4727) zole72 válasza gzw222 (#4723) üzenetére


zole72
tag

Szia.

Én is épp kamera bekötésbe vagyok,rákötöttem a tolató lámpára a kamerát wifis-s adó egységét,a vevő egységet rákötöttem a fejegység amp connect kábelére a pozitív kábelt,rádugtam a rca kábelt a camera oldali csatlakozóra,amikor hátramenetbe rakom a kocsit felkapcsol a kamera,de nem kapcsol át automatikusan a fejegység a kamera képére,csak ha av_inn-re kapcsolom saját kézzel,ha valaki tudja hogyan lehetne beállítani hogy automatikusan kapcsolódjon,az segíthetne,vagy rossz helyre kötöttem az áram kábelt ?
nem amp connectre kellene ? vagy az mind1 csak meglegyen az áramforrás?

(#4728) Csabex válasza zole72 (#4727) üzenetére


Csabex
őstag

Szia,

Nem, nem az amp connect-re, mert az ott az erősítőnek a remote kábele, vagyis ha lenne erősítőd, akkor annak a remote vezetékét az amp connect-re kellene kötnöd.
A te esetedben is ugyanaz lehet, keress egy REV (nálam rózsaszínű) vezetéket és avval kösd össze, ahogyan a fotón is láthatod, illetve a kamera sárga jel csatiját ne AV IN-be, hanem CAM IN-be dugjad, mert az AV IN az a külső jelforrásnak van, pl. arra köthető a menetrögzítő kamerád ha van, és a fejegység rögzít, nem kell memória kártya akkor a kamerába. Persze ez nem minden esetben járható út, mert nem mindenik fejegység tudja.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4729) zole72 válasza Csabex (#4728) üzenetére


zole72
tag

Ha jól emlékszem próbáltam a rev kábelt,de abba nem volt min 9v hogy üzemeljen a wifis jeladó,azthiszem talán 3v volt benne,de már nem vagyok biztos benne,de nekem nem adott 9v-ot. wifis jeladónak 9v-14v kell.

(#4730) #88234496 válasza zole72 (#4729) üzenetére


#88234496
törölt tag

Jól kötötted be, az amp connectről akkor kap áramot a kamera vevője, amikor megy a fejegység, felesleges állandóról mennie vagy gyújtásról...
CAN-BUS adapteres a fejegység? A nem CAN-es autókhoz olyan vezeték nélküli vevőt kell beszerelni, amin van egy plusz drót (trigger) és ezt kellene a fejegység rev kábelére kötni, így vezérli a tolató kamera képére a kijelzőt. A rev szálon nem is lesz feszültség, arra kellene neked a ~12 V vezérlő jelet juttatni tolatáskor.
Ha nem CAN-es az autód és nem a triggeres vezetéknélküli jeladót vetted, akkor marad a kábelezés vagy másik wifis jeladó vásárlása.
Valami ilyesmi kellene neked [link]

(#4731) zole72 válasza #88234496 (#4730) üzenetére


zole72
tag

Canbusos a kocsim és a fejegységhez jàrt gyári canbus doboz is,ami gond nélkül müködik,wifis jeladóm pedig pontosan ugyan az amit belinkeltél.

(#4732) Csabex válasza #88234496 (#4730) üzenetére


Csabex
őstag

Nem biztos, hogy jó az amp-on hagyni, mert lehet, hogy akkor nem lesz hangja, hiszen minek dolgoztassa a chipet, ha érzékeli a remote triggert és dolgozik az erősítő. Persze ez csak feltételezés, így lenne a logikus, mert android mentes előző autómban így volt, sőt előerősített jelet kapott külön RCA-n. Nálam a fenti fotó amit linkeltem, az egy CAN-es és ott annyi, hogy helyettesíted a kamerát az adóval, ill. a fejegység bemenetéhez pedig a vevőt teszed.

zole72: Ahogyan zz is írta a reven nem lesz fesz, oda te kötöd az RCA-ból jövő piros pozitív kábelt amin jön a 12V pozitívja. Milyen autó meg fejegység, azért azt is jó volna tudni.
Egyébként miért nem inkább vezetéken vitted? Nem sok jót olvastam az értékeléseknél úgy általánosan...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4733) zole72 válasza #88234496 (#4730) üzenetére


zole72
tag

Ma megpróbálom akkor a rev kábelre kötni ahogy írtad,de a wifis vevőnek valahonnan kerítenem kell min 9v-ot.

(#4734) Csabex válasza zole72 (#4733) üzenetére


Csabex
őstag

Nem kell táp, a táp a "wifis vevőből" megy a kamerába. Azt mondtad ugyanolyanod van mint amit zz linkelt, nem? Akkor vess rá egy pillantást és rájössz. Azt is írtam, hogy ott van fentebb a fotó, helyettesítsd a kamerát az adóval, hiszen az adóból megy a táp a kamerába...
Na mindegy is, én elengedtem, egyébként sem reagálsz...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4735) zole72 válasza Csabex (#4734) üzenetére


zole72
tag

Olyanom van amit linkelt,kivéve a vevő részénél az rca csatlakozónál nincs kék kábelem,a többi az stimmel.
Az adó részt bekötöttem a tolatólámpára a pluszt és a minuszt,majd az rca csatlakozót összekötöttem a kamera rca csatijával,és az aramot is rádugtam.
vevő rész rca kimenetét,rákötöttem az android egység kamera rca csatlakozójára,a piros áram kábelt rákötöttem a fejegység rev kábelére majd az amp connect-et is hozzákötöttem a rev és a vevő piros kábelére,hátramenetbe kapcsol is a kamera,de ha üresbe teszem nem vált vissza mivel folyamatosan kap a vevő egység áramot tolató lámpáról kellene előre húznom kábelen az áramot ? azért vettem ezt a wifis egységet hogy ne kelljen áthúznom a kábelt,de máshonnan honnan tudok a kocsi elejéről áramot juttatni ami csak tolatáskor ad áramot ?

(#4736) Csabex válasza zole72 (#4735) üzenetére


Csabex
őstag

A kék az relatív, nincs szabvány rá, minden kínai olyan színt használ ami épp kéznél an szerintem. Vegyük át újra:

- "Az adó részt bekötöttem a tolatólámpára a pluszt és a minuszt, majd az rca csatlakozót összekötöttem a kamera rca csatijával,és az aramot is rádugtam."
Ez eddig jó.

- "vevő rész rca kimenetét,rákötöttem az android egység kamera rca csatlakozójára,a piros áram kábelt rákötöttem a fejegység rev kábelére majd az amp connect-et is hozzákötöttem a rev és a vevő piros kábelére,hátramenetbe kapcsol is a kamera,de ha üresbe teszem nem vált vissza mivel folyamatosan kap a vevő egység áramot"
- RCA ok, az amp connect-et csatlakoztasd le és csak a piros táp kábellel legyen összekötve . A REV csak a sima kilógó piros kábellel legyen összekötve, az a trigger.

Dobok be még egy fotót, hátha ez beszédesebb...

Esetedben az Acc wire az AMP, mert azon is van +12V gyújtás ráadásánál. Erre szokták pl. az antenna jelerősítőt is kötni. Továbbá a Back wire esetedben a REV-re megy.

Remélem segítettem :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4737) zole72 válasza Csabex (#4736) üzenetére


zole72
tag

Köszi szépen,holnap meglesem,ezzel a felállással. :R

(#4738) Csabex válasza zole72 (#4737) üzenetére


Csabex
őstag

Nagyon szívesen :) Majd jelezz vissza, hogy minden rendben volt-e.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4739) #88234496 válasza zole72 (#4735) üzenetére


#88234496
törölt tag

"Olyanom van amit linkelt,kivéve a vevő részénél az rca csatlakozónál nincs kék kábelem,a többi az stimmel." - akkor mégsem olyan. Ha nincs egy plusz harmadik (trigger) többnyire kék vezeték a vevő dobozából vagy az RCA csatlakozó mellől kilógatva a piros-fekete vezékeken kívül, az a nem CAN-BUS-os változat. Nem tudsz így mit összekötni a fejegység rev kábelével.
De ha CAN-es az autód és a fejegységed is, alapból illene tudnia, hogy mikor teszed hátramenetbe. Nem kellene a vezérlő jellel szórakozgatni. Can protokoll nincs esetleg jól beállítva...
"máshonnan honnan tudok a kocsi elejéről áramot juttatni ami csak tolatáskor ad áramot ?" a sebváltóban lévő tolatólámpa kapcsolótól esetleg, nem biztos hogy egyszerűbb (sőt) mint ha simán behúznád hátulról a kamerától azt a vezetéket.

(#4740) Csabex válasza #88234496 (#4739) üzenetére


Csabex
őstag

Én úgy értettem, hogy van... A táp kábelt megkülönbözteti, utána pedig írta, hogy "a vevő piros kábelére" . Ez alapján feltételezem, hogy van... A sebváltóban lévő tolatólámpa kapcsolója az általában nagyon macerás helyen van, ill. át kell jutni a tűzfalon is valahogy... Én személy szerint nem bántanám a gyári gumiharangokat vagy átvezető szigetelőket az utas és motortér között, hiszen ott ha meg van sértve, akkor az már nem szigetel... CAN protokolt sem tudjuk, mert nem írt típust, viszont azt végképp nem kell bántani, mert ami azt illeti az nem is Forscan vagy egyéb autódiag kategória... Mindenesetre kíváncsi vagyok mi lesz a vége :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4741) #88234496 válasza Csabex (#4740) üzenetére


#88234496
törölt tag

Szerintem nem a triggeres fajta van neki, azt írta nem olyan mint a képen.
Szerencsétlent jól bekavartad azzal, hogy nem kell táp, meg a vezeték színekkel. Egyszer a piros kilógó vezetékkel, utána már a képen ami kék lesz, jó hogy nem tudja már mit hová kössön.
A vevő tápját kötözgeti a reversre meg az amp remotra, nem csoda hogy nem megy neki.
A nem lesz hang hülyeséget meg nem is értem..

(#4742) honeker válasza #88234496 (#4739) üzenetére


honeker
őstag

Üdv nálam ugy jött össze hogy a biztositék táblárol a hátrameneti lámpának vezetéke meg lett csapolva ere ment a vevönek a pios szál meg a radiomak a rev szála és müködik

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4743) honeker válasza honeker (#4742) üzenetére


honeker
őstag

Lemaradt....a testet a rca kábelen kapja

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4744) Csabex válasza #88234496 (#4741) üzenetére


Csabex
őstag

Nem mondtam, hogy nem kell táp, ha figyelted volna, akkor azt írtam, hogy:
"Esetedben az Acc wire az AMP, mert azon is van +12V gyújtás ráadásánál. Erre szokták pl. az antenna jelerősítőt is kötni." Itt pont a +12-ről írok...
Vezeték színek valóban eltérnek. Tudok mutatni olyan fotót ahol piros színű.
A fotón kihangsúlyoztam, hogy a back wire a REV-re megy, hát gondolom csak tudni fogja...
Persze hogy nem érted a hang kérdést, de arra sem figyeltél, hogy mit írtam...
"Persze ez csak feltételezés, így lenne a logikus, mert android mentes előző autómban így volt, sőt előerősített jelet kapott külön RCA-n. " Ott van, hogy feltételezés !
A másik dolog amit nem értek, hogy te hogyan találtál pont erre a topikra rá az egy napos regeddel :D Na de lényegtelen, én itt most tényleg elengedtem, többet nem válaszolok a témában...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4745) megott válasza Csabex (#4744) üzenetére


megott
tag

Nem a Zizi álruhában? :C

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#4746) Csabex válasza megott (#4745) üzenetére


Csabex
őstag

Az lehet :C :C :C

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4747) #88234496 válasza Csabex (#4744) üzenetére


#88234496
törölt tag

Nem muszáj mindent érteni, meg ne fájduljon a fejecskéd. (Olvasni attól még lehet...)
Írni meg úgy látszik felesleges is, mert mindig jön egy túlbuzgó okos, aki segíteni akar még a segítőnek is. Nem is neked írtam ha jól tudom.
Engedd el, egyszer-kétszer már sikerült csak ezt a témát is.

(#4748) megott válasza Csabex (#4746) üzenetére


megott
tag

Ez tényleg az lesz!

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#4749) Csabex válasza #88234496 (#4747) üzenetére


Csabex
őstag

Nem, nem jól tudod ! Nekem írtad...

Ha már azt sem tudod, hogy kinek írtál, akkor bajok vannak feléd kedves ZZ :) Szerintem te tényleg az álruhás ZiZike vagy, hiszen korábbi dologra is utaltál az egyszer - kétszer sikerülttel :DDD
Egyébként meg nem buzogtam túl semmit, próbáltam segíteni a kérdezőnek fotókkal meg infókkal... Az, hogy te nem vagy az infók ismeretében, nem jelenti azt, hogy valótlanok, vagyis azt, hogy marhaságot írok, de ahol bizonytalan voltam, ott feltételes módot alkalmaztam ha nem vetted volna észre :) További szép estét neked, én nem haragszom, csak nem értem minek kell bujkálni...:) Peace :R

megott: Szerintem jól ráéreztél :)

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4750) zole72 válasza Csabex (#4738) üzenetére


zole72
tag

Szia.

Sikerült össze hozni vevő tápját rákötöttem a rev kábelre ahogy írtad,de úgy még nem működött sajnos a vevő nem kapott így tápot így 1 kábelt kötöttem a tolatólámpa + kábelére,és azt csatlakoztattam a rev,és a táp kebelre,így most már jó lett minden.
Köszi a segítséget. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.