Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) Rick4 válasza Gézengúz (#5600) üzenetére


Rick4
félisten

Oké, látom, nyilván nem tudom minden nap olvasni a topicot, viszont megígértem a kollégának, hogy fotózom, nálam hol a navi hangerő, innen indultunk...
Természetesen nem tudja kijelezni, hiszen semmi sincs, ami a készülék belsejében mérné a bemenő tápfeszt.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5602) Gézengúz válasza Rick4 (#5601) üzenetére


Gézengúz
addikt

Páran írták, van akinek tudja.

(#5603) Rick4 válasza Gézengúz (#5602) üzenetére


Rick4
félisten

Furcsa ez, hiszen a 12V-os rész még stabilizálva van, az enyém pl egy plusz kapcsolóval van ellátva, direktben kapja a 12V-ot, és mértem többször is, 6-7 másodpercig is bírja lekapcsolt tápellátással, visszakapcsolom, és ugyanonnan folytatja.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5604) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

Sziasztok. Androidos fejegységemből letörlődött a gyári color nevű alkalmazás, ezzel tudtam a gombok színét változtatni. Play áruházban nincs ez az alkalmazás. Ha csinálok egy reset-et visszatelepül rá?

(#5605) Gaby válasza Rick4 (#5597) üzenetére


Gaby
tag

Sajna nekem igy van.
[kép]
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

XBOX One Gamertag: DEELG

(#5606) Johnny077 válasza Rick4 (#5603) üzenetére


Johnny077
csendes tag

Igen elég érdekes kérdés, hogy mi alapján tudja az akku feszt megállapítani. Az enyém kijelzi, és pont olyan mint ami a képeken is van. Lehet, hogy Gézengúz rendszere eltérő.

(#5607) Rick4 válasza Gaby (#5605) üzenetére


Rick4
félisten

Milyen skin vagy micsoda ez? Azt írtad, junsun v1 pro 4/64gb-ed van, nekem is, és az xda oldalról letölthető utolsó előtti frissítés van fent, de nálad egész más a menürendszer.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5608) Gaby válasza Rick4 (#5607) üzenetére


Gaby
tag

Alirol rendeltem junsun v1 pro 4/64 es igy kaptam, semmit nem csinaltam vele. Tudjuk frissiteni vagy maradjon igy?

Junsun Europe Flagship Store
https://a.aliexpress.com/_EzCzfat
Innen vettem

[ Szerkesztve ]

XBOX One Gamertag: DEELG

(#5609) megott


megott
tag

Nehogymár a PX6-ra, ne legyen jó a PX5 borda!

[ Szerkesztve ]

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#5610) Rick4 válasza Gaby (#5608) üzenetére


Rick4
félisten

Első pillanattól kezdve ilyen volt, tehát sosem működött? Nem tudom, lehet-e frissíteni, alaposan ki kell deríteni, milyen hardver van benne.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5611) Gaby válasza Rick4 (#5610) üzenetére


Gaby
tag

Igen, ilyen volt ahogy a dobozbol kivettem

XBOX One Gamertag: DEELG

(#5612) Tosee


Tosee
őstag

Sziasztok!

Adott egy kínai androidos fejegység, és egy Renault Fluence 2011.
Első nekifutásra működött a kormányvezérlés, pillanatok alatt be lehetett tanítani. De sajnos tegnap óta nem működik. Hiworld canbus modult kaptam hozzá. A menüben találtam autó specifikus beállításokat a canbus résznél, de nem igazán segített. Nem tudom újra tanítani a kormányvezérlőt! Érdemes esetleg a canbus modult frissíteni (van ilyen opció a rejtett menüben), vagy inkább ne piszkáljam? Mivel lehetne még próbálkozni?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#5613) carisma84


carisma84
újonc

Sziasztok!
Hizpo S1 fejegyseg mennyire hasznalhato kategoria?
Koszonom!

(#5614) ger.donát


ger.donát
friss újonc

Sziasztok,
1,pár hete használok Junsun v1 pro fejegységet. tettem bele sim kártyát, de nem akar felmenni a netre!
2, ami jobban idegesít, hogy nem tudom beállítani a can bus-t. nem tudok belépni a developer settings menübe. próbáltam már minden kódot, semmives sem enged be...
segítséget előre is köszönöm!

(#5615) jones965 válasza ger.donát (#5614) üzenetére


jones965
Modder

Ezt az oldalt nézted már?

(#5616) Lasliegrand


Lasliegrand
tag

Sziasztok! Apum a B-s Mercijébe vásárolt PX5 alapú fejegységén szeretne Wazet használni de néhány dolog kifogott rajtam.

Engedélyeztem az alkalmazásnak a helyadat és minden más hozzáférést, mégis kiírja hogy "nincs gps", akkor is ha a telómmal csatlakozok rá hotspottal.

Apró kis bug hogy a "hova menjünk" szövegmezőbe hiába tapizok, nem jön fel a billentyűzet csak miután az alatta levő "menü" felirattal felnyitom. Ez nem nagy cucc csak érdekel higy másnál is ilyen-e.

Próbáltam otgn keresztül egy sim kártya olvasóba életet lehelni, a kártya jól van benne, felismer valami eszközt mert a hibakódolvasó progi jelez rá, de mobil adatforgalom továbbra sincs, pedig fejlesztői jogokkal megpróbáltam az usb adatforgalmat illetve az usb internetforgalmat alapértelmezetten engedélyezni, így se ment... maga az otg létezik rajta mert pl. Egeret tudtam működtetni rajta. Van módja hogy wifi vagy hotspot nélkül internet hozzáférése lehessen ennek az eszköznek? Milyen sim olvasót ajánlotok erre? Ha jól emlékszem már 10es Androiddal érkezett bár ezt elfelejtettem lecsekkolni.

Előre köszi minden segítő szándékú kommentet. :)

(#5617) segevus


segevus
csendes tag

Az, hogy "nincs GPS" azt jelenti, hogy nincs műhold jel. Tehát semmi köze a wifi vagy mobil internethez. A fejegységhez külön adtak GPS antennát ezt nézd meg rá van e kötve.
Vagy esetleg állj ki a garázsból :)
Az adatforgalmat nem USB-n engedélyezd, hanem használd a Wifit. A telódon mobil hotshop, a fejegységen pedig internetkapcsolatnál válaszd a telódat.
A többi kérdésedet nem értem teljesen össze vissza kevered a dolgokat, és értelmetlen kérdéseket teszel fel.

(#5618) Lasliegrand válasza segevus (#5617) üzenetére


Lasliegrand
tag

Akkor leegyszerűsítem a fő kérdésem. Lehet-e erre az eszközre usb-n sim kártya olvasót tenni hogy ne kelljen mindig mobil hotspotot csinálni. Egyet próbáltam, azzal nem működött. Tud valaki ajánlani olyan típusú usb sim olvasót ami működött android cuccal?

(#5619) jones965 válasza Lasliegrand (#5618) üzenetére


jones965
Modder

A leírás alapján ez a külső usb eszköz támogatja az android rendszert 8-tól felfele.

(#5620) ger.donát válasza jones965 (#5615) üzenetére


ger.donát
friss újonc

igen, néztem, köszönöm
az összes itt látható kódot beütöttem már... :((

(#5621) Rick4 válasza Lasliegrand (#5618) üzenetére


Rick4
félisten

Miféle cucc volt, és hogy próbáltad? Van usb to lan kábel is, ami talán még itt a két eszköz között is működhet.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5622) Technaxx


Technaxx
csendes tag

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni.
Van egy 10.25" multimédiám, ami hibátlanul működött amíg el nem rontottam.
Találtam a neten egy az eddiginál praktikusabbnak látszó launcert és telepítettem is.
Látszólag működött, testre lehetett szabni, minden jónak látszott míg ki nem kapcsoltam.
Újra bekapcsolás után elkezd bootolni, de a nyitó animációnál megakad, az megy a végtelenségig, nem tudja a launchert elindítani.
A reset gomb persze hatástalan, nem tudom gyárira visszaállítani, mindenfélét olvastam milyen trükkökkel lehet elérni a factory resetet de nem sikerült.
Abban reménykedem gátha van itt egy android guru aki tud segíteni, vagy ismertek valakit aki jártas ilyen dolgokban és fel tudja éleszteni.
Bocs a sok képért, igyekeztem mindent megmutatni, milyen rendszer van rajta stb., a képek azelőtt készültek mielőtt elbaltáztam.
Előre is köszönöm !

(#5623) Lasliegrand válasza Rick4 (#5621) üzenetére


Lasliegrand
tag

Azt hiszem [ez] a komoly cucc volt az. :) Usb to lan dologról nem hallottam még, utánanézek köszi!

(#5624) Rick4 válasza Lasliegrand (#5623) üzenetére


Rick4
félisten

Nem rossz, de arra, amire neked kell, ez nyilván nem jó, neked egy usb-s modem kell, egy kis mobilnet stick, és ahhoz a play áruházból egy ppp kapcsolatot biztosító kis app.
pl ilyesmi, de elvileg egy sima telefonról is mehet ugyanúgy usb-n. [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5625) Gaby válasza ger.donát (#5614) üzenetére


Gaby
tag

7890xx, az xx az ora ami eppen van. Ha este 20:00 akkor a kod 789020

XBOX One Gamertag: DEELG

(#5626) Tosee


Tosee
őstag

Van ötletetek, hogy miként lehetne a canbust modul beállításait vissza állítani? A gyári beállítások visszaállítása nem segít sajnos. Elállították az autó típust a (kínai fejegység, android 12) és azóta nem működik a kormány vezérlő. Hiába állítom az autó típusára, csak az ajtókat mutatja ha nyitva van. (Renault Fluence 2011)
Recovery-t, hogyan lehet előhozni? Az megoldaná, ha onnan lenne egy wipe / factory reset? Nincs fizikai gomb a kijelzőn, csak reset. Hiába nyomom hosszan, nem kezdenek villogni a ledek oldalt.

A gyári beállítások menübe kóddal belépve, vagy valami Launcher menü. Gondolom itt lehetne témát választani, de kódot kér. Hiába adom meg azt amivel a gyári menübe be tudok lépni, nem jó! Sokat kipróbáltam amit itt találtam de egyik sem nyert. Egyéb ötlet?

Így néz ki a fejegység / Hiworld canbus modullal


[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#5627) megott válasza Tosee (#5626) üzenetére


megott
tag

"Recovery-t, hogyan lehet előhozni? Az megoldaná, ha onnan lenne egy wipe / factory reset? "
Felesleges, a CAN beállítások a settings/factory settingsben csücsül, az MCU kezeli a CAN parancsokat a CAN illesztőn keresztül.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#5628) Tosee válasza megott (#5627) üzenetére


Tosee
őstag

Mivel lenne érdemes próbálkozni? Van esetleg ötleted?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#5629) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

Sziasztok. Korulbelul 2 hete hasznalom mostmar a junsun android fejegyseget a kocsimban, nem mondom hogy rossz, de azert akadnak vele problemak. Az a tipus ami csak hotspottal mukodik, azonban a wifi jele annyira gyenge, hogy Pest belvarosaban is kepes 0-as jelet adnia, es siman elmegy pereckre az internet tole (kiprobaltam masik telefonnal is, azzal is ugyanilyen retek). A masik problema ami par napja all fent, az hogy recseg a radio. Eddig jol mukodott most azonban egy par radio adonal, aminek egyebkent mukodnie kellene, iszonyatosan recseg. Ezek valahogy javithatoak vagy ez a fejegység ilyen? Ne varjak tole tobbet?
Koszi elore is a segitsegetek.

(#5630) Fecogame válasza zuzozuzo (#5629) üzenetére


Fecogame
veterán

Ez segíthet :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5631) zuzozuzo válasza Fecogame (#5630) üzenetére


zuzozuzo
tag

Hogy hogy kivezetni a fem kalitkabol? Van aki csak bedugja es ott hagyja a fejegyseg mogott? Nekem ki van rakva a szelvedo ala. Gondolom nem kell kozvetlen a telefon mellett lennie.

(#5632) megott válasza Tosee (#5628) üzenetére


megott
tag

Szia, Factory settingsben (kóddal érhtő el, az eladótól kérheted ha nincs meg) kutakodj, ott tudod ezeket a illesztéseket állítani. Mi az MCU tipusa? (rendszer menüben megtalálod)

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#5633) chesterboy


chesterboy
aktív tag

Sziasztok.
Van két fájlom update.zip és mcu.bin hova kell másolni frissítéshez?

(#5634) megott válasza chesterboy (#5633) üzenetére


megott
tag

USB vagy SD gyökérkönyvtárába FAT32 fájlrendszerre formázva.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#5635) Fecogame válasza zuzozuzo (#5631) üzenetére


Fecogame
veterán

Persze, egy csomó beszerelős videóban a Youtube-on így csinálják. Én is így csináltam először, de nem vette a GPS jelet túl jól, meg a WiFi se volt erős.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5636) Zetoros válasza 663bec (#1654) üzenetére


Zetoros
friss újonc

Sziasztok! Kérdésem nem tudja valaki ezt a 1018 fejegységet hogy lehet a gyári beállításokat vissza állítani? Véletlenül el állítottam a cambust és nem működik a kormány vezérlés.

(#5637) megott válasza Zetoros (#5636) üzenetére


megott
tag

Egy pár hozzászólást kellett volna csak visszaolvasnod, "a Factory settingsben (kóddal érhtő el, az eladótól kérheted ha nincs meg) kutakodj, ott tudod ezeket a illesztéseket állítani"

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#5638) Tosee válasza megott (#5632) üzenetére


Tosee
őstag

Oda be tudok lépni, megvan a kód. Sajnos ott állította el a tulaj canbus beállításoknál az autó típusát, azóta nem jó a kormányvezérlő. Hiába van kiválasztva az autó típusa. Nyilván előtte más autó lehetett beállítva, de nem tudják, hogy mi volt az. Hiworld a canbus típusa, az MCU-t holnap délután / estefele tudom megnézni. Az MCU a rádió elektronikájához tartozik?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#5639) chesterboy válasza megott (#5634) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Köszi. Sikerült :R
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#5640) zuzozuzo válasza Fecogame (#5635) üzenetére


zuzozuzo
tag

A wifi jellel nekem nincs baj, az meg sosem szakadt meg, ellenben a wifi ma is leallt jo parszor. Nemtudom miert 1-es es 0-as szokszor a jel. Ugyanazzal a telefonnal megosztva masnak a hotspotot teljesen jo.

(#5641) megott válasza Tosee (#5638) üzenetére


megott
tag

Az MCU azért volt nekem érdekes, hogy mi a Factory kódod, sajnos nem marad más míg végig nem kattingatod a CAN tipusokat.Esetleg még a XINPU lehet megoldás.
DE
Ezeket is ellenőrizd

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#5642) megott válasza chesterboy (#5639) üzenetére


megott
tag

Ügyes

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#5643) Tosee válasza megott (#5641) üzenetére


Tosee
őstag

3368 a Factory kód. Ezt az oldalt már néztem, de hiába választom a canbus modulnak és az autónak megfelelő típust (Renault Flence amit a Megane III- al egy időben adtak ki, tulajdonképpen ugyan az, csak sedan). De a Hiworld -be már az összes renault ki lett próbálva, sikertelenül sajnos.
XINPU? Ezt nem ismerem...

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#5644) megott válasza Tosee (#5643) üzenetére


megott
tag

Akkor marad a próbálgatás.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#5645) Tosee válasza megott (#5644) üzenetére


Tosee
őstag

Lehet nem is a Hiworld volt beállítva előtte? Függetlenül a canbus modul típusától? Vagy mindenképpen azok között kellene keresni?

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#5646) megott válasza Tosee (#5645) üzenetére


megott
tag

Ezért mondtam, hogy nézd meg a linket, ott is van hogy más vezérlő van kiválasztva, ha az van benne - ha nem.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#5647) Tosee válasza megott (#5646) üzenetére


Tosee
őstag

ki fogom próbálni, köszönöm! :R

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#5648) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

Sziasztok. Junsun update fajlokat honnan lehet letolteni? Probaltam keresni de sehol sem talalok.

(#5649) Yenka


Yenka
csendes tag

Talán valakinek most van rá ötlete!?
Junsun V1 PRO
Állandóan be van kapcsolva a Bluetooth.
Sehol nem tudom kikapcsolni.
A legjobb lenne ha véglegesen le tudnám tiltani.
Nem használom, zavar, idegesít...
Szerintetek van erre megoldás?

(#5650) Rick4 válasza Yenka (#5649) üzenetére


Rick4
félisten

Szia, szerintem neked ígértem, hogy megnézem. Én sem tudom kikapcsolni, igaz, mint írtam, én nem kapcsolnám ki soha, a kocsi obd csatijára van dugva egy kis BT-s kiolvasó, szóval menet közben élő adatot is tudok nézni, hibakódot nézni- törölni...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.