Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Rick4 válasza horist2 (#4499) üzenetére


Rick4
félisten

Ok, de a szoft is független, eredeti huawei-s szoft?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4502) gyu84 válasza horist2 (#4500) üzenetére


gyu84
tag

Szia! Szerintem pont hogy nem frissíteni hanem downgradelni kellene, mert ha jól tudom a 22....alatt FW verzióból van nem HiLinkes.
Ezzel [link] és ezzel [link] próbálkoztam

Én eBayen vettem Litvániából 48€-ért, független, egy dolgot bánok, hogy nem néztem meg, hogy nincs külső antenna csatlakozója, mert néha főleg hegyi utakon, elmegy a net és élég lassan talál újból magára.

[ Szerkesztve ]

(#4503) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok !

Lehet picit zavaros lesz a " történet " és a kérdés , de megpróbálom érthetően . . . . . . .
Adott egy KIA Cee'd , amibe tegnap szereltünk be egy tolatókamerát .
Van tolató radar is ( csipogós ) , ami nem gyári , így vettem a verdát . Jobb oldali izzóra csatlakoztatva .
A radar végezte a dolgát mindaddig , míg izzókat cseréltem . Mint utólag kiderült érintkezés hiánya miatt elhallgatott . ( nem izgatott ) . Szóval , betettük a kamerát a fejegységgel pároztattuk és szépen mutatta a [kijelző] . Bal oldali izzóhoz lett bekötve .Ma reggel állok ki a garázsból és nem működött a kamera . Valami azt súgta ( nem tudom miért nem is logikus ) , hogy nézzem meg a jobb oldali izzó és a radar csatlakozását . Picit megmozdítva megszólalt a csipogó és vele együtt a fejegység kijelzőjén megjelent a kamera is . :Y De érdekes képet [mutat] .
Kérdésem , hogy a kettőnek mi köze egymáshoz , hiszen teljesen független egymástól a bekötés ?
A másik kérdés , hogy miért jeleníti meg így duplán a " vezető " vonalakat ?
Most a radar is csipog és van kamera képem is , de ez így szerintem nem kerek . :DDD
Ötlet - tanács ?
Köszi !
Tudom kissé zavaros a történet , de jobban nem jött ki belőlem . :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4504) #85619712 válasza gjoco1 (#4503) üzenetére


#85619712
törölt tag

Szerintem zárlat volt a bekötés miatt a jobb oldali izzónál így a lámpavezérlő tiltotta a bal oldali is, ezért nem volt kameraképed. Ahogy megigazítottad a jobb oldalit, megjavult vele a baloldali is, így már megy minden nálad. A kamera egyik vezető vonala be van építve, a másik kikapcsolható a menüben, bár nem tudom miért jelent meg nálad. Nekem úgy lehet kikapcsolni, ha tolató üzemmódban van a fejegység, a jobb alsó sarokban megjelenik egy fogaskerék, és ott lehet ki illetve bekapcsolni ezeket a vonalakat. :R

(#4505) gjoco1 válasza #85619712 (#4504) üzenetére


gjoco1
addikt

Hmmm....., ha nem is zárlat , de érinkezési gond van ott szerintem . Zárlatnál valamelyik biztosíték elszáll . Megnézzük majd a jobbos lámpa tolató izzó foglalatot , ahová csatlakozik a vezeték ( bedugós ) , hogy mi a gond .
Úgy értsem a vezető vonalat , hogy a kamera is ad egyet + a fejegységbe szoftweresen be van építve ? Akkor a képen látható vastagabb vezető a fejegységé , a vékonyabb a kameráé ? Amíg nem volt csipogásom , addig csak a vastag színtagolt látszódott , de volt tolatási kép egy ideig , majd az éjszaka folyamán elszállt . :D
Ezek a Koreai Kínai csodák összeférhetetlenek. Mert nem gyári a fejegység , sem a radar .
Miután ment egyszerre , akkor jött elő a vékony szélesebb .
Viszont , amit mondasz fogaskereket , azt nem láttam . :U
Köszi az eszmefuttatást , ránézek arra is , hátha valahol a menüben látok rá utaló pontot .
Köszönöm !
Majd jelzek mire jutottam . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4506) gjoco1 válasza #85619712 (#4504) üzenetére


gjoco1
addikt

Ja , amúgy ilyen a [fejegység] ( ha ez számít ) - ez pedig a [kamera] .
Közben bevillant egy " kép " . Egyszer a szerelés után feljött egy kis ablak a kijelzőn és ott mintha láttam volna valamit , de konkrétan nem tudom mi volt . Arra emlékszem , hogy volt szín állíthatósági skála is meg fogaskerék . :U Megnézem , ha rákoppintok a kijelzőre , hátha előjön . Most még nem mocorgok a gépsárkánnyal , garázsban pihen , de rögtön indulok utamra . :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4507) gjoco1 válasza #85619712 (#4504) üzenetére


gjoco1
addikt

Nos , meglett ha igaz a menüben a fejegység " vezető" [kapcsolása] .
Kijelzőn nincs . Ha hátramenetben rákoppintok [álltalános] beállítási lehetőség van .
Lényeg , hogy sínen vagyok . :DDD Azt viszont sajnálom , hogy nem a vékony vezető vonal a kameráé .
Köszi még egyszer , hasznos tanácsot kaptam . :) :R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4508) divan


divan
senior tag

Én is még mindig tolatókamerával küzdök. PX6 MCU STM32 RK3399, Malaysk rommal. Le lehet tiltani valahol a kamera bemenetet? Először próbáltam vezeték nélküli kamerával nem volt kép. Ok, próbáltam vezetékes kamerával, ott sem volt kép, de ott 3.5-ös jacket kellett átalakítani RCA-ra. Vittem egy videókamerát, azt rádugtam, aminek biztosan van videókimenete, és RCA is, de így sincs kép. Beállításokban csak olyat találtam, hogy a formátumát tudom állítani, meg valami erősítést, 0db, vagy 6 db, de bármire állítom nincs jel. Próbáltam a front, a back, és az Aux in jelre is rádugni, mindnél azt állítja, hogy nincs videó jel. :F

(#4509) Rick4 válasza gjoco1 (#4507) üzenetére


Rick4
félisten

Mindkettő vonal a kameráé, az egyiket, a színest ahhoz lövöd be, hogy a piros szakasz kezdetnénél ne tolass tovább, a másik pedig kormánytekergetésre fog változni, vagyis ahogy tekered a kormányt, úgy fordítja az ívet, hogy épp be tudj a helyre tolatni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4510) Csabex válasza Rick4 (#4509) üzenetére


Csabex
őstag

Nem, gjoconak van igaza, nálam is kikapcsolható. Amiről te írsz az a kanyarkövetősöknél van, mert csak úgy a kormányszög jeladó nem szolgáltat senkinek jelet, az az ESP része általában ha nem kanyarkövetős. A kanyarkövetősnél is csak egy ilyen vonal van és az változik úgy ahogyan te is írtad.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4511) gjoco1 válasza Rick4 (#4509) üzenetére


gjoco1
addikt

Ezt így gondoltam egy pillanatra amikor megjelent a másik hosszabb - vékony vezető . Kanyarodtam hátramenetben és nem követte az ívet . Amúgy ültem egy-két eltérő típusú autóban és soha nem láttam egyszerre két " vezetőt " . :U Viszont ahogy látod a csatolt képen , a fejegységben kikapcsoltam a [menüből] el is tűnt . Ha a kameráé , akkor miért tűnik el , ha a fejegységből lekapcsolom ? Az mindenképpen a fejegység szoftweres vonala . Szerintem .
Így már most végképp nem vágom . Illetve értem , amit mondasz ( logikusnak is tűnhet ) , de így ahogy van most talán jó is lehet akár .

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4512) Csabex válasza divan (#4508) üzenetére


Csabex
őstag

A kép átvált amikor toltatsz, vagyis reagál valamit rá a fejegység? Ha igen, akkor ott táp gond lesz, mert van egy reverse vezeték ami szolgáltatja a tápot a kamerának és lehet ott figyeli a terhelést és ezért nem működött külső forrással. A fentiek feltétele a CANBUS, szóval ha nem ilyen rendszerű az autód, akkor nem fogja átváltani automatikusan szerintem, de lehet tévedek...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4513) Rick4 válasza gjoco1 (#4511) üzenetére


Rick4
félisten

Hmm, nem lehetetlen, nade ha egy a kamera, akkor ott valami nem kerek, hiszen a kamerának nem kell tudnia, mivel tudja a rádió, ezt mindkettőt ki kellene tudni kapcsolni valahol. Érdekes.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4514) Csabex válasza Rick4 (#4513) üzenetére


Csabex
őstag

Van olyan kamera ami tudja alapból és egy vezetéket kell elvágnod a csatlakozójánál ha nem akarod, hogy megjelenítse a vonalakat. Itt egy példa is, az oldal közepére görgess kb ahol a Video signal control és parking line-ról ír.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4515) Rick4 válasza Csabex (#4514) üzenetére


Rick4
félisten

Jaja, látom. Amiben nekem az androidos fejegység van, az úgy áll, hogy egy év alatt nem volt időm egy kamerát beletolni a hátsó lökösbe, pedig vettem vagy 5-6 félét, hogy majd ráérek kiválasztani, melyik lesz az odavaló, erre egy dobozban pihen a mai napig az összes. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4516) gjoco1 válasza Csabex (#4514) üzenetére


gjoco1
addikt

Ez sem rossz kamera ( gahd ) , nézegettem is , de aztán maradtam a mostaninál .
Rendszámtábla világítás egyik helyére megy bele . Pontosan Cee'd ED 1Gen - hez gyártotta a kici Kínai . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4517) Csabex válasza Rick4 (#4515) üzenetére


Csabex
őstag

Az igen :DDD Akkor legalább tudsz szerelni az első lökösbe is, vagy csinálsz egy ilyen 4D vagy milyen kamerarendszert belőlük ami felülnézetből is mutatja az autót :D

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4518) Csabex válasza gjoco1 (#4516) üzenetére


Csabex
őstag

Jaa, ez csak ilyen nagyon spontán volt :) Megnyitottam és az első amit találtam ara böktem rá. Egyébként nekem is valami hasonló van, csak Fordhoz rakta össze a konténerben a kici csájníz :DDD ilyen a képe. Amúgy azt csinálják, hogy a rendszámtábla világítás helyére kivágnak egy ugyanolyan méretű plexit és egyik oldala a kamera, másik a led és máris típus specifikus :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4519) gjoco1 válasza Csabex (#4518) üzenetére


gjoco1
addikt

Igen , [plexiből] vágtak egy formát - ráragasztotta a kamerát , ami becsusszan a lámpába és pacsi . :DDD
Amúgy praktikus , mint a vízi pipa . Nem kell fúrni .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4520) Rick4 válasza Csabex (#4517) üzenetére


Rick4
félisten

A másikban benne van ez a kamera 360, meg magától beparkol, iparkol, nem olyan rossz az. :D

Ez egy 2015-ös Transit Connect kisteher, előre- oldalra látok, hátra viszont nagyon nem. :D Szóval inkább oda rakok 4 kamerát. :Df

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4521) #85619712 válasza gjoco1 (#4507) üzenetére


#85619712
törölt tag

Örülök, hogy sikerült. :R

(#4522) #85619712 válasza divan (#4508) üzenetére


#85619712
törölt tag

Milyen formátumok vannak a beállítások között? A legtöbb kínai kamera NTSC videójelet ad ki magából. A videókamerád meg valószínűleg PAL formátumú. Ha nem jó a formátum beállítása nincs kép. Mennie kell annak! Lehet rosszul emlékszem, de nem egy rca csatin fogadja a fejegységed a tolató kamera jelét? Mi az az a 3,5 jack-rca átalakítás? Azt nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#4523) divan válasza #85619712 (#4522) üzenetére


divan
senior tag

Sokféle beállítás van. Többet is kipróbáltam. A kamera fullHD. Arra állítottam, akkor sem volt kép, de kipróbálom még a többi beállítást is. A tolatókameránál NTSC-re állítottam. De RCA-n kapja a videójelet. Van egy olyan kamerám, ami egy visszapillantó tükörbe épített menetrögzítőnek a tolatókamerája. Annak 3.5-ös jack a csatlakozója. A visszapillantóval működik. Ahhoz vettem egy 2 db RCA, jack aljzat átalakítót.
Akkor végigpróbálom a formátumbeállításokat.
#4512Csabex
Még odáig el sem jutottam, hogy átkapcsolja. Ha simán rádugom, és manuálisan bekapcsolom a kamerát, akkor sincs kép. Még ezzel küzdök. Azt sem értem, hogy miért 3 kamera van a szoftverben, mikor csak 2 bemenetem van. Van egy F.Camera, az a front kamera. Van egy B.Camera, az elvileg a tolatókamera. És van egy M.Camera. Na az nem tudom mi lehet. Ha bekapcsolom menüből, akkor alul lehet váltogatni ezek között.

(#4524) gjoco1 válasza Csabex (#4514) üzenetére


gjoco1
addikt

Tegnap azon agyaltam , amit mutattál . . . . . . Elképzelhető , hogy az Én kamerámat ki lehetne herélni , hogy ne azt a vezetőt lássam , hanem a fejegységét ? Az jobban tetszene . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4525) #85619712 válasza divan (#4523) üzenetére


#85619712
törölt tag

A videókamerád PAL jelet ad ki magából, erre állítsd a fejegységed bemenetét. A fejegységet a reverse szálra adott 12v kapcsolja tolató üzemmódba, utána a B-camera bemeneten látnod kéne a videókamera képet. Ha azt már látod, onnan már egy kis lépés beüzemelni a tolatókamerát.

(#4526) butyiba válasza gjoco1 (#4524) üzenetére


butyiba
csendes tag

Szia, a kamerák többségénél van egy vezeték hurok valahol a vezetéken közel a kamerához. Az, hogy elvágás után vagy elvágás nélkül adja a segéd vonalakat kamera függő. Nálunk a gyerek VW Golf-jába szereltünk első emblémába illeszthető kamerát és hátsó motoros embléma kamerát de mind a kettőben "vágatlanul" hagytam a hurkot. Így nem a kamera adja a segédvonalat hanem a fejegység adja a dinamikus ( kormányzással változó ) vonalat. Először ezt a hurkot keresd meg a kamerádnál. Általában fehér vezeték.

BütyiBá

(#4527) gjoco1 válasza butyiba (#4526) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszi szépen !
Ezen sajna nincs . Csak egy RCA és egy táp vezeték . Ennyi . Akkor sajnos marad így .
A gondom , hogy a fejegység vetített vezető vonala jobban tetszene , de ha bekapcsolom az piszokul zavaró . Azért is kértem itt segítséget , mert a duplikálást szüntettem meg azzal , hogy ezt kikapcsoltam . Maradt így a kamera rajza . Fentebb látsz képeket . :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4528) djherby


djherby
tag

A gyári beépített lejátszó (MP3) helyett szeretnék valami mást használni. Hétvégén kipróbáltam kettőt, jet audio és pulsar, de sajnos egyik sem kezeli a csatlakoztatott usb-t. Csak a belső memóriából játszana le. Tudtok vmi mást ajánlani, vagy ezeket rábírni hogy eljátszanak pendrive-ról? Köszi

(#4529) Rick4 válasza djherby (#4528) üzenetére


Rick4
félisten

Mik voltak azok, amik nem kezelték a rádugott pendrive-ot? Egy 15K-s winCE rendszerű snassz mp5-ös lejátszó is viszi csont nélkül.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4530) djherby válasza Rick4 (#4529) üzenetére


djherby
tag

Maga a rendszer kezeli (Junsun v1). Hisz a gyári progival onnan játszom le. Az új app-ok nem kezelték: jet audio, pulsar.

(#4531) aicon válasza djherby (#4530) üzenetére


aicon
senior tag

Nálam a Poweramp tökéletesen teszi a dolgát

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#4532) Rick4 válasza djherby (#4530) üzenetére


Rick4
félisten

Nade ha az app nem kezeli, akkor az nem autórórádió- specifikus gond, hanem android nyűg.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4533) djherby


djherby
tag

Igen, azt korábban már próbáltam, és az tényleg látta. Csak annyira nem jött be, és mást akartam. De ha más nem megy, akkor az lesz.

(#4534) svgyula válasza djherby (#4533) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Sokszor van olyan probléma, hogy a lejátszó nem látja a rádugott eszközt csak akkor ha a rendszer teljesen újra indul akkor hajlandó beolvasni. Ezt már pár lejátszó velem is megcsinálta. Sőt volt olyan is, hogy amiről már előtte játszott le zenét csak arról volt hajlandó továbbra is zenélni. Még a rendszer gyökérben levő könyvtárból sem ment semmi. Akkor is csak egy újraindítás(teljes "villanyvesztés") segített. Így marad a gyári. Ezek nem a telefon rendszer szerint működnek itt van egy MCU chip ami felépíti a kapcsolatot az android és az eszköz között. Ezt a rendszernek kellene figyelni és az alkalmazásoknak innen venni infót pl. az USB jelet. Mivel a memória nem törlődik és épül fel újra valamiért nem frissül benne az információ, vagy az alkalmazás nem olvassa újra a változást. Én inkább az utóbbira szavazok mert, pl a totalcommander azonnal lát minden rádugott eszközt sőt a gyári lejátszó is látja az új file-kat. Sajna ide ezekhez inkább a célszoftver az ajánlott több okból is az egyik a fent leírt, a másik pedig a kezelhetőség nagy gombok jó átláthatóság stb...

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#4535) djherby válasza svgyula (#4534) üzenetére


djherby
tag

Köszi, külföldi oldalakon is mindenki a Poweramp-ot ajánlja. Azt még nem mondtam, hogy launchert is (car launcher pro, v. Agama) szeretnék cserélni, így valószínűleg jobb lesz a Poweramp.

(#4536) aicon


aicon
senior tag

Az Agama szép, csicsás, sok animált képpel, minden indításnál nálam várni kellett rá, néha kifagyott, pedig erőgépnek ( :D ) mondja magát a fejegység...de viszont a Car launcher pro gyors, jobban testre szabható, még soha nem akadt ki, úgyhogy inkább ezt használom.
Tudja indítani a zene lejátszást a készülék indításával, vagy bármely más alkalmazást, de ezt az Agama is tudja.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#4537) gjoco1 válasza aicon (#4536) üzenetére


gjoco1
addikt

Nálam az Agama nem jött be sajnos , pedig tetszene . Sem a rádió , sem a zenelejátszókkal nem hajlandó kommunikálni ( a fentebb megnevezett App-eket kipróbáltam ). Be sem olvassa beállítás során . Próbáltam több lejátszóval , de semmi .
Szerintem a fejegységem " Androidja " nem is az , csak a neve . :DDD
Most , hogy szóbejött megnézem ezt a Car Launchetr . hátha barátok a Kínai csodamasinámmal. :D Ahogy elnézem elő kell vennem a KWGT szerkesztési - témázási tudásom . :)

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4538) honeker válasza gjoco1 (#4537) üzenetére


honeker
őstag

Car laucher :C :C :C :C a kinai csodákhoz a leg jobb választás megy rendesen

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4539) gjoco1 válasza honeker (#4538) üzenetére


gjoco1
addikt

Meglátom , bár ezek a " csodák " , mint az enyém hírből sem android szerintem , csak a neve
Jut eszembe , néztem a YT videót és jól látom , hogy telefonon mutatja be ? Az nagy előny lenne , mert tesztelésként azon mókolnám először . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4540) honeker válasza gjoco1 (#4539) üzenetére


honeker
őstag

Ezt én nem figyeltem....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4541) gjoco1 válasza honeker (#4540) üzenetére


gjoco1
addikt

Érdemes [megnézni] . :K

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4542) honeker válasza gjoco1 (#4541) üzenetére


honeker
őstag

Ez megy 1 honapja az autoban nekem tökéletes

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4543) gjoco1 válasza honeker (#4542) üzenetére


gjoco1
addikt

Most raktam be a tolatókamerát és következő mókolásom a Launcher lesz . Megnézem tudja e a rádiót és a zenelejátszót az Én fejegységemmel . Mert az Agama nem tudta .
Amúgy Te változtattál rajta kinézetben ?

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4544) Csabex válasza gjoco1 (#4537) üzenetére


Csabex
őstag

Én a gyáriról váltottam a car web guru-ra, hibátlan amióta felraktam. 0 fagyás és minden klappol, csak sajnos a funkció gombok közül csak a hangerőket ismeri, de lehet élni így is vele, hiszen karnyújtásnyira van a fizikai gomb meg a kijelző is :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4545) gjoco1 válasza Csabex (#4544) üzenetére


gjoco1
addikt

A car web guru = Car laucher ? Bocs , nem ismerem az autós Launchereket , csak a telefonosakat . :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4546) Csabex válasza gjoco1 (#4545) üzenetére


Csabex
őstag

Nem, konkrétan ez az. Holnap lövök egy fotót róla majd a kocsiban.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4547) gjoco1 válasza Csabex (#4546) üzenetére


gjoco1
addikt

Ez sem rossz így első ránézésre . Picit hasonlít az Amagára . Ebből Pro verzió esetleg ?
Azt látom a Play - on , hogy reklámokat tartalmaz ?
Köszi , megnézném " élőben " . :)
Kicsit más , bár témához kapcsolódik kicsit . . . .

[Ilyen] kábelt hol vadásszak ? Egy fél méter is bőven sok .A mester túl szűkre szabta a csatlakozást a csomagtartó ajtóban és esetleges rendszámvilágítás izzót csak akkor tudok cserélni , ha leszedem a kárpitot ( most lent van ) .

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4548) honeker válasza gjoco1 (#4543) üzenetére


honeker
őstag

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4549) gjoco1 válasza honeker (#4548) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszi , Ő a Car laucher ? Kicsit máshogy mutat , mint a Play on . . . . . Vagy beállítás függvénye ?

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4550) honeker válasza gjoco1 (#4549) üzenetére


honeker
őstag

Üdv testre szabhato....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.