Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) chesterboy válasza HoppMaster (#5746) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Legutóbbi frissítés után nekem is feldobta egyszer már, azóta nem találkoztam vele.

(#5752) jan88


jan88
újonc

Kinéztem egy menetrögzítő kamerát (Xiaomi 70mai Dash Cam M500).
A célom, hogy csatlakoztassam az Androidos fejegységre USB keresztül, mint DVR kamera.
Valakinek van ezzel kapcsolatosan tapasztalata, vagy más típussal?
A kamerából automatikusan jön a felvétel USB-én keresztül, vagy mindig be kell kapcsolni (gondolom ez típusfüggő is lehet)?

(#5753) dasaita px6


dasaita px6
friss újonc

Sziasztok!

Dasaita PX6 rk3399 MCU verzió: MTCE_AW_V3.71_1
Eredetileg Android 8 futott a fejegységen, ezt az évek alatt 9re majd 10re frissítettem.Volt egy két bug a rendszerben, gondoltam jöhet egy 11es verzió. Bár ne tettem volna.
Az update-et elfogadta, simán telepítette is. Viszont újraindulás után megjelent az android 11 logó, utána a Honda jel és csak tölt-tölt, majd újraindul a folyamat, 11es logó és Honda jel.............
A legnagyobb gond, hogy a recovery menübe sem tudok belépni, hiába nyomom a reset gombot és így nem tudok új telepítést kezdeni.

Valakinek ötlete?
Esetleg ha én nem is tudom megcsinálni akkor érdekelne egy szaki is aki igen. Harmadik hete nézem az autóban a logókkal teli képernyőt és olvasok a neten. Nagyon meguntam!

Köszi előre is ha valakinek van valami kipróbálható ötlete és azt meg is osztja velem!

(#5754) honeker válasza dasaita px6 (#5753) üzenetére


honeker
őstag

Sok tipusu android radiot ki probáltam....mindig ugyan áz a hiba jött elö bizonyos idövel + zakant az android utána xda gyári program telepités és jó lett ideig oráig és kezhetem elejétöl....még a win is stabilabb az androidnál....a gyárinál nem találsz jobbat...szomuru de ez van :))

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5755) MaciPali válasza MaciPali (#5745) üzenetére


MaciPali
csendes tag

Már a második fejegységen megy tönkre az érintőkijelző. Ezek ennyire sz..k? A második nem ment egy percet se és volt benne 3 ujnyi csík ami nem érzékelt. Igaz kicserélték ismét az egész készüléket, most jó de meddig... CML Play 1 din android 10.1 col. Ez a fajta kb de nem innen vettem :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#5756) Pityu89 válasza honeker (#5754) üzenetére


Pityu89
senior tag

3 éve működik ugyan az a 8227L fejegységem. Fél évesen elrontottam rajta a felbontást,de sikerült visszaállítani. Az a titok hogy nem szabad frissíteni, vagy házilag moddolni. Hagyni kell úgy ahogy a kínai elküldte, és sokáig működni fog.

(#5757) bsanzika


bsanzika
tag

Sziasztok,

Adott egy Renault Clio 3 GT 2010-ből (már a facelift), amihez megvettünk egy Andoridos fejegységet, amit szépen be is szerelt a szakműhely, viszont a kormányvezérlést + egyéb CAN rendszerrel összefüggő dolgokat nem sikerült működésre bírnia. Jelenleg egy Hiworld LN06.20 CAN modul van benne és érdekes módon az van ráírva, hogy Megane 2. Az eladó webshop szerint ez való hozzá, több másik ilyen modult is próbáltunk, de nem oldotta meg a problémát. Próbáltam után nézni, de sehol nem találtam kifejezetten Clio3-hoz való Hiworld modult. A jelenlegi modullal az összes Renault beállítás végig lett próbálva, egyik sem vezetett sikerre. Valaki használ esetleg 3-as Clioban ilyet? MI lehet szerintetek a megoldás?

2gb ingyen felhő tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/AACGXFiKSRj59u0ldEvB1--_EMSApcEsaFU?src=global9 --- Használd egészséggel!!! :)

(#5758) honeker válasza bsanzika (#5757) üzenetére


honeker
őstag

A radionak a szerviz menüben ki lehet választani az auto canbus modult

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5759) bsanzika válasza honeker (#5758) üzenetére


bsanzika
tag

Sajnos ahogy írtam is, az összes beállítás végig lett próbálva a Hiworld/ Renault fül alatt.

2gb ingyen felhő tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/AACGXFiKSRj59u0ldEvB1--_EMSApcEsaFU?src=global9 --- Használd egészséggel!!! :)

(#5760) honeker válasza bsanzika (#5759) üzenetére


honeker
őstag

Pasz :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5761) gabor1974


gabor1974
tag

Hello.

1.Xtrons fejegységekben vajon lehet memóriát bővíteni?
2. A Spotify t lehet e törölni, vagy csak én vagy ok béna? 😁
3. Bt n a net megosztás megy másnak, s esetleg tudja mit kell beállítani hogy ne csak hotspoton tudjak netet adni neki?
4. Vajon ezek tudhatják a hátsó tolató kamerát ráköt a szaki s mutatja amit kell?

Köszi.

(#5762) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Junsun V1 Pro-n gondolkozok egy 2006-os Suzuki Swift-be. A 6/128GB verziót venném.

Az Android Auto valóban csak kábelen keresztül megy vele, próbálta valaki?

Szerk.: Most nézem, nem is V1 Pro-nak, hanem V1 Plus-nak írja a store. Ezzel a típussal van tapasztalata valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#5763) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Sziasztok!
Vásároltam egy 4/32GB androidos fejegységet 2010es Lancerbe.
[kép]
Nagyjából megvagyok vele elégedve, kivéve egy dolgot. Ha használom a telefon kihangosítót, panaszkodnak a vonal másik oldalán, hogy nagyon visszhangzik.
Nincs erre szoftveres javítás az androidon belül?
Van hozzá mikrofonom, melyet még nem kötöttem be, mert tökölős lesz a kábel behúzása. Azzal vajon jobb lesz a helyzet?
:F :F :F

(#5764) honeker válasza dhcodoki (#5763) üzenetére


honeker
őstag

Igen...most a keretbe épitett müködik ha berakod a vezetékest az lesz az elsödleges mikrafon.....de kilehet választani a serviz menüböl is hogy melyik mükögyön..... :B

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5765) cxm


cxm
csendes tag

Sziasztok! Segítségeteket kérném. Erről a vélemény vagy esetleg már találkozott vele valaki?
Köszönöm!

HUF 165,517.02 50%OFF | SIM DSP Wireless Carplay Auto Android 12.0 8G+128G 8Core Car DVD Player GPS Map RDS Radio Wifi Bluetooth For KIA CEED 2019 2020
https://a.aliexpress.com/_mNnvIDI

(#5766) dhcodoki válasza honeker (#5764) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Bekötöttem a mikrofont. A beszédhangom sokat javult, de a másik fél még mindig vissza hallja magát. Nem tudom erre milyen szoftveres megoldás van…

Illetve a menüben nem tudom hol kell bekapcsolni, hogy melyik mikrofont használja, viszont mivel javult a beszédhang, arra következtetek nincs is rá szükség. Egyébként a szervizmenüjében is kerestem.

Olyan menüpontot találtam a telefon beállításoknál, ahol a mikrofon érzékenységét tudom állítani, de legalacsonyabbra levéve is visszhangzik.

kíváncsi lennék, ez mindenkinél probléma?

(#5767) honeker válasza dhcodoki (#5766) üzenetére


honeker
őstag

Van amikor a sima telefonon beszélgetésen is vizhangzik :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5768) dhcodoki válasza honeker (#5767) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Nem, azzal nincs gond.

Eszembe jutott, hogy megnézem a zajszűrő be van e kapcsolva, de azt sem találom a menüben.

(#5769) Yenka


Yenka
csendes tag

Nagy a baj!
Egy éve használom hibátlanul az androidos fejegységet, viszont ma autó leállít, bementem a boltba, 15 perc, kijöttem, autó indít, a fejegység nem indul el.
Fekete képernyő, tolatókamerára sem vált át, világítás bekapcs után az oldalsó gombok világítanak, ennyi maradt belőle.
Autó többszöri újra indítása, kulcs kivét –vissza, semmi.
Kivettem, felhoztam, tápra rátettem (Batt + ACC) semmi.
Visszaolvastam itt leírt mindenféle RST gombos trükköket semmi.

Eddigi tapasztalatom, hogy tápellátás alatt a hátulja langyosodik, mind ha működne, de kép semmi.
Légyszi segítsetek újraéleszteni, ha tudtok.
Köszönöm!

(#5770) Fecogame válasza Yenka (#5769) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha egy éves, akkor még talán van rá garancia, próbáld meg azt az utat is (ha lehet).

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5771) Yenka válasza Fecogame (#5770) üzenetére


Yenka
csendes tag

Saja a garancia nem ok.
Szeretném gyári beállításokra visszaállítani valahogy, de nem sikerül.

(#5772) honeker válasza Yenka (#5771) üzenetére


honeker
őstag

Xda keres rá...

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5773) Yenka válasza honeker (#5772) üzenetére


Yenka
csendes tag

Köszönöm a segítési szándékodat (https://forum.xda-developers.com/c/head-units.3833/), de én ott elveszek a rengeteg információban.

(#5774) zsolt20


zsolt20
tag

Sziasztok. Adott egy multimédiás fejegység most lett bekötve észrevételem wifi és bluetooth -sz jel erősége szinte 1méter. telórol kapcsolódva bluetooth és wifi hospot hatótávja max 1métet , telót ablakon kitartva már akadozik a kapcsolat . Itthoni kültéri wifi hálózatott 5m röl éppen hogy fogja! Másnak is igy működik?

(#5775) petymek válasza dasaita px6 (#5753) üzenetére


petymek
senior tag

Tedd újra az egész rendszert. Könnyen kivitelezhető.
Yandexről le tudod tölteni a neked szimpatikus verziót (linket korábban be tettem a fórumba).

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#5776) petymek válasza Yenka (#5769) üzenetére


petymek
senior tag

Ez Rockchipes eszköz? Milyen MCU?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#5777) Yenka válasza petymek (#5776) üzenetére


Yenka
csendes tag

Sajnos nem tudom kérdésedre a választ. Nem hajlandó elindulni, így nem tudom kiolvasni az adatokat sem belőle. A megosztott képen kívűl mást nem tudok róla.
Felvittem lakásba, +12V, ACC Ground bekötve, összekötöttem USB billentyűzettel is, minden kombót kipróbáltam amit a fórumokon írtak, de semmi.
Bekapcsolva üzemmeleg, oldalsó gombok világítanak ha a illumination/dimmer csatlakozó áramot kap, Amp controllon kijön a 12v. Ezek a tünetek.
Mindha a kijelző romlott volna el, szerintetek lehetséges ez?

(#5778) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!
K2501 fejegységem van, a play áruház nem akar frissiteni, amúgy minden más működik amihez internet kell! :W

(#5779) Yenka


Yenka
csendes tag

SP Flash Tool programot találtam a fejegység teljes újraírásához.
YouTube videókat böngészem, próbálok összeszedni több infot a kezeléséről.
Valakinek tapasztalata erről?

(#5780) PC4200


PC4200
tag

Ha van külső képernyő kimenet, azt próbáld meg.

CSAK a puffin :)

(#5781) Yenka válasza PC4200 (#5780) üzenetére


Yenka
csendes tag

Sajna nincs video kimenet.

(#5782) zsolt20


zsolt20
tag

Sziasztok. Nincs valakinek Ts7 platformra firmware-je?

Oem: topway
1din 1024x600
Models: theme1-magicEQ_0000
Platform: sl814E_8.1

Köszönöm[kép]

(#5783) gabor9991 válasza zsolt20 (#5774) üzenetére


gabor9991
őstag

Szia, egy junsun v1 -et szereltem ma be a kocsimba és nálam is gyenge a wifi és a bluetooth is, ha nem is 1 méter de sokkal nem több sajnos.BT-on a zene a hátsó ülésről már szakadozik és nálam is wifi router 5méterre volt a kocsitól és a 37MB-os android auto apk-t 8percig töltötte .

(#5784) Yenka válasza gabor9991 (#5783) üzenetére


Yenka
csendes tag

Ellenőrizzétek, hogy a tolatókamera csatlakozója rendben van-e.
A csatlakozós felén van 2 kis (általában kék színű) kábel ezek a Wifi és Bluetooth antennák.

(#5785) gabor9991 válasza Yenka (#5784) üzenetére


gabor9991
őstag

Az lesz a hiba :) mivel nincs tolatókamera, ezt a kábelt nem is csatlakoztattam :D

(#5786) PC4200 válasza gabor9991 (#5785) üzenetére


PC4200
tag

Én is szereltem be junsunt- egy B6 passatba.
Ez egyedi hiba szerintetek? :
Van a kocsiban egy uj junsun fejegység, nem androidos hanem windows-alapú valami.
Van a kocsiban 2 erősitő, elől hátul DLS szett, nagy mélyláda stb...
Ha bármilyen audio kimenetre csatlakoztatom az erősitőt akkor mindig van egy alap zaj amit nem birok megszüntetni. zajszürő nem segit, RCA kábelt elvezettem ugye a küszöbbe, de próbáltam már levegőben simán hátradobni, de akkor is megvan a gerjedés.
Más fejegységgel semmi gerjedés nincs csak ezzel a junsunnal.
Ekkor jött az ötlet ;] hogy a fejegység végfok kimenetét egy Nagyjel-kisjel remote-val alakitsam RCA kimenetté.
És ekkor is megvan a gerjedés.. :W
nem generátor zaj, mert álló motornál is megvan, addig amig a fejegységet nullára nem tekerem, amint adok rá hangot akár a legminimálisabbat akkor már gerjed....
Valaki javit ilyeneket esetleg? :R

CSAK a puffin :)

(#5787) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Az mi lehet egy régebbi PX5-ös cuccnál, hogy wifi csatlakozik és mégsincs net.

Wifin keresztül elérem telefonról, routeren keresztül.
Net valahogy mégsincs rajta ..

[ Szerkesztve ]

(#5788) Gézengúz válasza Gézengúz (#5787) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nagyon jó. Régi kitkat rendszerű tabletem ugyanezt csinálja...
Telefonoknak semmi gondja.
Régi rendszer miatt van, vagy mivan?

(#5789) gabor9991 válasza Yenka (#5784) üzenetére


gabor9991
őstag

Csatlakoztattam a kábelt a wifi így tökéletes lett viszont a Bluetooth music továbbra sem jó, telefonról átjátszva szaggatva játssza le a hangot.
Ennek lehet valami szoftveres oka vagy ez ilyen?

(#5790) kaboska válasza Yenka (#5784) üzenetére


kaboska
aktív tag

Királyok vagytok :C Ezt a kábelt én se csatlakoztattam.Akkor lehet hogy ezért gyatra a Wifi! Köszi :R

"Fej vagy gyomor"

(#5791) Gézengúz válasza Gézengúz (#5787) üzenetére


Gézengúz
addikt

3 várossal odébb telóról osztott wifin simán van net.
Na, hogy ez mi volt....
Vagy 3-szor indítottam újra pedig...

(#5792) petymek válasza Yenka (#5777) üzenetére


petymek
senior tag

Az android futása nélkül is fogyaszt a hadrver, üzem meleg.
Az eladótól nem tudsz kérni egy screent?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#5793) fitti2


fitti2
újonc

Biztos hülyeséget kérdezek de ha a fejegység tudja a 4G-t és van hozzá SIM kártya foglalat milyen szolgáltatásom lesz pluszban, mire való?😲

(#5794) meszi100 válasza bl4ze (#1250) üzenetére


meszi100
csendes tag

SP7731e_1H10 magyar android 10 colos fejegységet szeretnék frissíteni, és egy, ugyanilyen fejegységet szeretnék magyarosítani, magyar Rommal.
Nem találok hozzá megfelelő témát a neten.
Kérem a segítségeteket.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#5795) meszi100


meszi100
csendes tag

(#5796) mohojojo55


mohojojo55
újonc

Sziasztok!

Akinek alis rendeléssel volt jó tapasztalata tudna ajánlani standard 2 dines androidos fejegységet? Elég sokat megnéztem, de borzalmas mennyiségű a kamu és a csaló ajánlat. Behazudnak mindent, a visszajelzésekből meg kiderül, hogy fake az egész cucc. Szóval ha valaki rendelt és bevált adhatna linket, köszi!

(#5797) ice9


ice9
tag

Sziasztok. Valaki tud erre a típusra valami frissítést? Android 10, esetleg 11?

OS (Android 9)
KC1E0104-P01-1.1.4.3.1 - BLINK161 - 20190902 - 701F

MCU:
STM32-20190818-11-KC6-37

Eunavi PX6 RK3399, nem autó specifikus, sima 2din-es, DSP nélkül

Ezt találtam, de egyelőre tartok a téglásítástól: [link]

Köszönöm

(#5798) pikollllo


pikollllo
csendes tag

Sziasztok van egy kínai junsun v1 pro fej egységem ha Bluetooth zenét hallgatok vagy éppen ki van hangosítva a telefon és bizonyos sebességgel megyek akkor elkezd hisztizni valami háttér hang valami olyan nyelven amit nem értek,hogy gyorsan megyek. valaki tud ebben segíteni hogy miben lehet a hiba.

(#5799) jones965 válasza mohojojo55 (#5796) üzenetére


jones965
Modder

Navistart , én innen rendeltem.

(#5800) gabor9991 válasza mohojojo55 (#5796) üzenetére


gabor9991
őstag

Junsun, AliExpress, francia raktárból 5 nap alatt itt volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.