Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) MaciPali válasza KFury (#5699) üzenetére


MaciPali
csendes tag

2011 év végi

(#5702) fefer válasza divan (#5694) üzenetére


fefer
csendes tag

Az új fejegységnek teszek be hangszórót.

Az áram allatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#5703) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Üdv
Saangyong tivoliba rendeltem aliról, épp most jött meg. 2 hét volt. 218$ volt, áfa (VAT) nélkül. hollandián keresztül, posta küldte is az online fizetést, ami 3800ft volt. Ez nem tudom hogy jött ki, de nem is baj. Összesen kb 85ezer volt. Kiváncsi leszek jó lesz e minden ha beszerelik. ?
A 6/128Gb os verzió
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5704) jan88


jan88
újonc

Üdv!
Egy Suzuki SX4 S-Crossba szerelt androidos fejegységnél nem tudom megtanítani a telefonhívás felvétel és elutasít kormánygombokat, a többi megtanítható (hangosítás, halkítás, némítás,..).
Valaki van ötlete a megoldásra?

(#5705) KicsiIndian


KicsiIndian
friss újonc

Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy rátaláltam a Topicra.
Szeretnék segítséget kérni Tőletek hátha van aki járt már így és tudja a megoldást.
Adott egy Kínai fejegység, egy Vanku.
Android 11 fut rajta.
A FactorySettingsnél engdélyezve van a MultiPlay/Zlink ami ugye tudná a CarPlayt engedélyezem rajta majd utána jön, hogy indítsd újra a fejegységet.
Minden megtörténik de az alkalmazás nem lesz rajta többszöri újratelepítés után sem ez lenne az egyik.
Másik iPhoneról osztok rá netet de csak csatlakozik és csatlakozik és nem történik semmi, Android telóval azonnal megy a csatlakozás..
Valakinek valami ötlet?
Szép napot nektek ! :R

(#5706) segevus


segevus
csendes tag

Bocsi a tudatlanságomért, de azt nam tudom felfogni, hogy ugye van egy előfizetéses telód rengeteg mobilnettel, ezt simán tudod osztani vifin, akkor miért kell szenvedni egy másik sim kártyával és arra feltöltőltőkártyás netet venni. :W
Valaki magyarázza meg ennek az értelmét. Megjegyzem a fejegység sohasm fog egy teljes értékű android telefonként működni, hiába van benne bármilyen kártya. Ki fog ezen a számon keresni? Ezeket végig gondoltad. Én fél éve használom, minimális szükség a rádió, a netrádió, audio lejátszó, + waze. Ezek simán futnak és még az 1GB sem éri el a net megosztott kapcsolat. A Carplay pedig szintén a telefon netkapcsolatán keresztül kommunikál plusz a wifin.

(#5707) HoppMaster válasza segevus (#5706) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Pl.olyan is lehet a dologban, hogy kímélni szeretné a telefon akkuját a net megosztással, bár mondjuk erre én is kiváncsi lennék mennyire gyilkolja az akkut.

(#5708) CYBERTAX


CYBERTAX
csendes tag

Sziasztok!
Kb. 1 hete vásároltam egy Junsun 825x_pro típusú fejegységet. droid 12 van rajta. Minden nagyon super nagyon jól működik, szépen us szól. Viszont olyan problémám van vele, hogy 3 nap alatt kb. 40 gb adatforgalmat generált. Ebből 35 Gb feltöltés. Próbáltam kiszűrni, hogy melyik ap fogyaszt ennyire de azt mutatja, hogy az "android rendszer" a felelős. pontosabban a "HÉJ" nevű rendszer elem. Sajnos ettől tovább nem jutottam. Esetleg találkozott már valaki ezzel a problémával? Illetve mit lehetne tenni ellen?

"Minden férj istennek képzeli magát. Csak az asszonyok ne lennének ateisták."

(#5709) Fecogame válasza CYBERTAX (#5708) üzenetére


Fecogame
veterán

Biztos, hogy nem Android 12 van rajta :) Az csak kamu.

Az a 35GB adatforgalom nagyon durva, főleg felfelé.

Az eladóval esetleg próbáltál kapcsolatba lépni? Ez nagyon nem normális jelenség. Hátha tud rá mondani valami okosat, bár az általuk telepített kémprogramot biztosan nem fogja leleplezni (ha az van rajta).

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5710) roti86 válasza jan88 (#5704) üzenetére


roti86
őstag

Már tavaly telepítettem, de talán a key 1 vagy key 2 vezeték a Suzuki gyári csatlakozójához képest máshol van, azt kell kimérni multiméterrel hová esik és áttenni.

(#5711) CYBERTAX válasza Fecogame (#5709) üzenetére


CYBERTAX
csendes tag

Persze kérdeztem az eladót, de természetesen fogalma sincs. Ő még ilyennel nem találkozott.
Ami érdekes, hogy csak sim kártyával van ez a nagy adatforgalom. Ha wifin csatlakozik akkor nem.
Miért nem lehet 12-es droid?

"Minden férj istennek képzeli magát. Csak az asszonyok ne lennének ateisták."

(#5712) Fecogame válasza CYBERTAX (#5711) üzenetére


Fecogame
veterán

Mert Junsun-ék (is) kamuznak

Próbáld meg limitet beállítani az adatforgalomra.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5713) jan88


jan88
újonc

Üdv!
Egy Suzuki SX4 S-Cross CANBUS kábelének a lábkiosztását szeretném letölteni. Nem találtam esetleg, valaki be tudja linkelni a címet?
A kábel egyék vége a 16 pin Android autóhifibe csatlakozik (ez az oldal lábkiosztása megvan), a másik a kocsi CANBUS-ba csatlakozik (ennek a lábkiosztást keresem), ezen megy a hangszó, key1, key2,...

(#5714) roti86 válasza jan88 (#5713) üzenetére


roti86
őstag

Multiméterrrel ki tudod mérni melyik a Key1 és key2 vezeték. Multiméter ellenállásmérésre állít, majd megkeresed a kék gyári csatlakozón a föld kábelt (ez általában fekete), ide csatlakoztatod a multiméter fekete érzékelőjét, majd elkezded végignézni a többi csatlakozási pontot a piros multiméter érintkezőjével és ahol a gomb nyomására ellenállást mutat a műszer az lesz a key 1 vagy key 2. Azt hiszem a key 1 a három gomb, ami neked nem működik, a key2 pedig a léptetés és hangerő fel-le.

Ui.: szerintem az 1-2 Genes S-Crossok nem Canbusosak, a legújabb szerintem már az.

(#5715) jan88 válasza roti86 (#5714) üzenetére


jan88
újonc

Köszönöm, megpróbálom így kimérni, viszont a bekötés azért kellene, mert a bal első hangszóró kábele kicsúszott (nálam fehér színű), és négy üres hely van a csatlakozón, és nem tudom, hogy melyikbe kellene visszadugni.

(#5716) roti86 válasza jan88 (#5715) üzenetére


roti86
őstag

Igaz nem a gyári csatlakozó kiosztása, de szerintem ugyanoda kellene esnie. A fehér és fehér-fekete csíkos egymás mellett van.

(#5717) jan88 válasza roti86 (#5716) üzenetére


jan88
újonc

Köszönöm!

(#5718) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Sziasztok. Tegnap Beszerelték az Alis,Navistart T10 fejegységet. Milyen navi programot javasoltok rá, ami mobilnetet nem igényel? Köszi

(#5719) Playerka


Playerka
csendes tag

Sziasztok!

Agama launcher ügyben kérnék segítséget. Lehet-e hozzá telepíteni olyan telefon tárcsázót, amely a telefon névjegyeket is tárolja? Melyik az ilyen tárcsázó?

(#5720) Per Me válasza Playerka (#5719) üzenetére


Per Me
tag

Szerintem az alap tárcsázó is tudja, beállítás függő. Letölheti a telefonról, és mentheti is a fejegységre. Az Agama is a belső tárcsázót hívja.

(#5721) Playerka válasza Per Me (#5720) üzenetére


Playerka
csendes tag

Amíg az Agama-t fel nem tettem, a fejegység tárcsázója ezt valóban tudta is.
Fel akartam telepíteni a Google Telefont, de valamiért nem telepedik.
Szóval szeretnék egy működő tárcsázót.

[ Szerkesztve ]

(#5722) Per Me válasza Playerka (#5721) üzenetére


Per Me
tag

Felraktam gyorsan az autóban, korábban megvettem. Hogyha a PHONE-ra hosszan nyomsz, hozzá tudod társítani a gyári tárcsázót. Nálam Bluetooth-nak hívják, és működik.

(#5723) Playerka válasza Per Me (#5722) üzenetére


Playerka
csendes tag

Bluetooth-nak? Nah majd ha a nejem haza hozza a kocsit megnézem.

(#5724) jan88


jan88
újonc

Üdv!
Szeretnék egy OBDII Bluetooth olvasót csatolni az Android fejegységhez, az eszközt látom a Bluetooth kapcsolatok között, viszont nem tud összekapcsolódni, próbáltam már különböző kódokkal is (0000, 1234, 1111, 7890). Mobiltelefonnal működik.
Valakinek van ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#5725) Playerka válasza Per Me (#5722) üzenetére


Playerka
csendes tag

Köszönöm így működik.

(#5726) Per Me válasza Playerka (#5725) üzenetére


Per Me
tag

Örülök.

(#5727) b4lukapitany válasza Per Me (#5726) üzenetére


b4lukapitany
tag

Sziasztok! 1-es BMW-hez (e87) valami normális androidos fejegységet tudna valaki ajánlani esetleg?

(#5728) Per Me válasza b4lukapitany (#5727) üzenetére


Per Me
tag

Én biztos nem. :B

(#5729) divan válasza jan88 (#5724) üzenetére


divan
senior tag

Nincs már más eszköz csatlakoztatva hozzá bluetoothon? A bluetooth verziójától függően lehet, hogy egyszerre csak egy eszköz tud kapcsolódni.

(#5730) KAMI911 válasza H2o-pok (#5718) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Én a MagicEarth programot használom.

(#5731) jan88 válasza divan (#5729) üzenetére


jan88
újonc

A fejegységem Bluetooth 5.0 ami egyszerre akár több csatlakozást is tud kezelni, egyébként a OBDII próbálkozásnál nem volt más aktív csatlakozás.

(#5732) PC4200


PC4200
tag

Üdv!
Valakinek volt már dolga Junsun fejegységgel?
Sikerült olyat vennem ami nem androidos, hanem WIN CE rendszerű.
Frissités van hozzá esetleg?
Van pár bug-ja sajnos..
[ilyen]

CSAK a puffin :)

(#5733) MaciPali


MaciPali
csendes tag

Üdv.
Nemrégen írtam hogy beszereltem egy android 10" fejegységet (8227L).
Most történt egy olyan hogy először a képernyő alsó kb 4 centije nem érzékelte a kézet. Próbáltam kalibrálni a képernyőt de mostmár az egész képernyőt nem érzékeli. Egeret dugok az usb-be akkor minden jól működik. Próbáltam gyári visszaállítást hátha csak valami elállítódott. A gyári visszaállítás szerintem nem reseteli teljesen mert a citroen logó megmaradt. Nem tudok belemeni a biosába hogy full resetet csináljak. Hogyan lehetne visszaállítani? Egy próbát megérne. . Van fent a youtubon egy pár de nekem nincs olyan menü a beállításokba hogy factory reset. Úgy kellene mint régen a telefonokat :) Láttam olyan resetelést a youtubon hogy reset gomb utánna meg 5 újjal nyomkodják a képernyőt de nem jó. Esetleg valahogy újratelepeíteni usb-ről
Tud valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#5734) honeker válasza MaciPali (#5733) üzenetére


honeker
őstag

A gyári szotvert kelene újra rakni...akor talán...xda nézél szét..

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5735) MaciPali válasza honeker (#5734) üzenetére


MaciPali
csendes tag

Első próbálkozás visszaviszem ahol vettem... Köszi

(#5736) honeker válasza MaciPali (#5735) üzenetére


honeker
őstag

Jó ötlet...

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#5737) KFury válasza KFury (#5695) üzenetére


KFury
csendes tag

Na most jutottam el oda, hogy totál tanácstalan vagyok...

Adott a fenti probléma.

Leteszteltem a Telekomos SIM kártyámat ami a kocsiban már 2020. óta tökéletesen működött a közelmúltig, áttettem egy okostelefonba és láss csodát a telefonnal tökéletesen működik a 4G kapcsolat (Dél-Budáról van szó, ahol lakom).

Namost visszatettem a kocsiba a SIM kártyát és most ott tart a dolog, hogy továbbra is csak 2G-m van Budapesten, de több alkalommal is, amikor Érdre mentem, akkor a 6-os úton az M0 híd után hirtelen megjött a 4G net és Érd teljes térségében tökéletesen működött minden. A visszaúton Dél-Budára ahogy a 6-os úton beérek a Savoya Parkhoz elveszik a 4G kapcsolat és visszaáll 2G-re... Ma bejártam teljes Budát és sehol sincs 4G csak 2G...

Ez nekem X-akták... Asszem írom a Telekomnak, hogy nekik van-e ötletük erre...

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600; MSI B450 Tomahawk MAX; 4 * 8 GB Corsair Vengeance 3200 DDR4 RAM ; Sapphire Pulse 5700XT; Kingston A1000 1TB SSD ; LG 29UM68-P ; XFX XTR 650W

(#5738) eshe válasza KFury (#5737) üzenetére


eshe
tag

Próbáld meg egy másik szolgáltató kártyáját,mert lehet hogy átrakták egy másik frekvenciára a 4g-t és azt a cucc nem támogatja.Az európai és a kínai mobil frekvencia sávok nem teljesen azonosak.A legjobb egy vodás kártya lenne,mert azok közösködnek a legkevésbé a tcommal a sávokkal.

(#5739) KFury válasza eshe (#5738) üzenetére


KFury
csendes tag

Köszi a választ. :)
Igazad lesz, mert más magyarázatot nem tudok elképzelni én sem erre a jelenségre.

Ezekben a kínai fejegységekben az előre beállított frekvenciákat lehet szoftveresen (root útján) módosítani/kiegészíteni? Mert ha igen, akkor ez lenne a megoldás a problémámra.

Ryzen 3600; MSI B450 Tomahawk MAX; 4 * 8 GB Corsair Vengeance 3200 DDR4 RAM ; Sapphire Pulse 5700XT; Kingston A1000 1TB SSD ; LG 29UM68-P ; XFX XTR 650W

(#5740) eshe válasza KFury (#5739) üzenetére


eshe
tag

Nem tartom valószínűnek.Ha elméletileg lehetséges is lenne,az ilyen dzsunka cégeknél nem lehet tudni hogy ki fejleszti a rendszert.Ezek a cégek kínára fejlesztenek,európa nem piac nekik.Nagyobb esélyed van egy lottó ötösre mint hogy ebben segítséget kapj.

(#5741) MaciPali válasza honeker (#5736) üzenetére


MaciPali
csendes tag

Sikerült újratenni a szoftvert. Nem változott semmi csak annyi hogy az Android 12 lett a logo. Annyit észrevettem hogy a képernyő tesztben ha hozzáérek alul nem érzékel most sem, feljebb igen de ha függőlegesen mozgatom az újam akkor ellentétesen mozog a pötty. Viszintesen jó. A pötty nagyon gyorsan mozog olyan mint amikor az egérnek felviszem a dpi-t. Középen megnyomom akkor nem onnan indul. Olyan mintha el lenne csúszva a képernyő középpontja és mintha nagyobb lenne a képernyő és túl akar menni a szélén. Az iviconfig.zip sikerült lementenem de abban nem látok semmit. A rádugott egérrel tökéletes működik minden.
https://www.youtube.com/watch?v=5MnpeRxEgqo

[ Szerkesztve ]

(#5742) Galla007 válasza MaciPali (#5741) üzenetére


Galla007
csendes tag

Szia! Okostelefonoknál ez tipikus hiba ,az érintő rész sérült a kijelzőn,ha külön van rajta az érintő akkor olcsón ki lehet cserélni ,de általában ragasztva van a kijelző meg az érintő egybe! Szerintem Ki kell venned a fejegységet szét kell szedni megnézni ,h milyen a kijelző ,és rendelni bele másikat (ha megoldható csak érintőt,ha muszáj akkor kijelzőt ami passzol hozzá) kicsit kínaiak változó minőségben gyártják a kijelzőket, persze az árra is tükrözi) GSM szervizesnek szoktam besegiteni kevés olyan eszköz van ahol az érintőz lehet külön cserélni.Valószinüleg a te problémád nem szoftveres, hanem hardveres.

(#5743) kovigyuri válasza MaciPali (#5741) üzenetére


kovigyuri
tag

Szia!
Kalibrálni próbáltad?
[link]

(#5744) berumba


berumba
friss újonc

Sziasztok!

Van itt esetleg valaki akinek junsun v1pro -ja van Seatba esetleg VW.be?

Lehetséges az, hogy bezavarja az immobiliser-t?

Ez a típus: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5745) MaciPali válasza kovigyuri (#5743) üzenetére


MaciPali
csendes tag

Üdv. Igen de nem lehet mivel hogy a képernyő alsó fele nem érzékeli a kezet. A hozzácsatlakoztatott egérrel meg nem lehet.
Ez lehet a bibi... Lehet megrendelem. ha nem cserélik ki.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5746) HoppMaster


HoppMaster
aktív tag

Arra tud valaki megoldász, hogy az 1 hónapos fejegység egy hete ezzel a hibaüzenettel fogad: A TXZOverseaota alkalmazás állandóan leáll.

(#5747) Per Me válasza HoppMaster (#5746) üzenetére


Per Me
tag

Talán szeretne frissítésért menni netre, és nem tud. Próbáld meg kikapcsolni az automatikus rendszer frissítést, hátha.

(#5748) HoppMaster válasza Per Me (#5747) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Mehetne frissíteni is, mert van benne SIM kártya.

(#5749) Per Me válasza HoppMaster (#5748) üzenetére


Per Me
tag

Ki tudja, megvan-e még a hely, ahova mennie kell?
Gondoltam, ha nem engeded ki, kiderül, hogy ez-e a baj, vagy maga az app fekszik meg.

(#5750) HoppMaster válasza Per Me (#5749) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Akkor írok az eladó cégnek és kiváncsi leszek mit válaszolnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.