Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) Yenka


Yenka
csendes tag

Junsun V1 PRO
Állandóan be van kapcsolva a Bluetooth.
Sehol nem tudom kikapcsolni.
A legjobb lenne ha véglegesen le tudnám tiltani.
Nem használom, zavar, idegesít...
Szerintetek van erre megoldás?

(#5552) Rick4 válasza Yenka (#5551) üzenetére


Rick4
félisten

Érdekes, nekem meg ezsembe se jutna kikapcsolni, van egy obd olvasóm, ami a kocsi obd portjára van dugva, menet közben tudok élő adatokat nézni, hibakódot olvasni és törölni is...

Holnap megnézem neked, hogy tudom kikapcsolni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5553) Atkaa80


Atkaa80
csendes tag

Sziasztok.

Tavaly vásároltam egy Witson Px5 4 gb-os fejegységet. Par hónapja elkezdte a problémázást. Először csak a waze majd pl a chrome sem indul el. Összeomlik olyan hibaüzivel, hogy folyamatosan leáll. Felraktam a legújjabb mcu-t amit találtam. De nem segített.

Írtam a kereskedőnek de nem válaszol.

Tud valaki segíten, hogy egyáltalán merre indúljak el?

Köszi.

(#5554) Fail3D! válasza Atkaa80 (#5553) üzenetére


Fail3D!
addikt

csao, a web view frissitest torold. azzal hogy torold az appot, utána mennie kellene.

(#5555) Atkaa80 válasza Fail3D! (#5554) üzenetére


Atkaa80
csendes tag

Köszi. A wazze elindúlt. Remélem fog is futni.

(#5556) Johnny077


Johnny077
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is az a gondom, hogy nem fut a chrome, és a navigáció is csak akadozik. Írtátok, hogy a web view-t kell letörölni, de én nem tudom, hogy azt hol keressem. A rádió egyébbként egy PX6-os modell.

(#5557) Doky1988


Doky1988
senior tag

Üdv!

Van egy pár éve vásárolt Toyota Corollába (2005) lévő rádióm.
Wondefoos 4gb/32gb PX5.
XRC lap van benne, CZ mcu volt/van rajta.Android 8-as fejegység.Volt már rajta Android 10 is, viszont voltak gebaszok, mcu nem lett nagyon frissre frissítve CZ 3.41 van rajta.No most kérdés van értelme mondjuk Dasaita PX5ös romjára frissíteni? Ezzel egyenes arányban Dasaita mcu?
Gyorsabb, stabilabb lenne e? Gondolkodtam lecserélni egy 8/128gbra, de ha nem muszáj akkor hagynám, pláne hogy méregdrága az új, kb 150.

DokY | www.zsolti.hu

(#5558) Doky1988


Doky1988
senior tag

Illetve ahogy látom az újabb Wondefoo rádióhoz már nem kell csavarozni se semmit mert nincs fém ház része, csak keretbe be és kész.

DokY | www.zsolti.hu

(#5559) zaja8


zaja8
aktív tag

Sziasztok!
Van egy junsun v1 fejegységem (suzuki Swift 2005-10)
3 éve vettem és már egyre lassabb, kidobál youtube -ból, lassú, stb. Szeretnék firmwaret frissíteni de sehogy sem sikerül. Többfélét letöltöttem, hiába dugom be a pendrive-ot nem történik semmi. Videókon láttam hogy másnak automatikusan updatel. Tudnátok segíteni?

(Modell: zq8003)

(#5560) Doky1988


Doky1988
senior tag

Itt mit lehet állítani? Nemtudtam rájönni. 😁

DokY | www.zsolti.hu

(#5561) topi66 válasza Doky1988 (#5560) üzenetére


topi66
aktív tag

Forrásonkénti hangerő? :)

(#5562) Atkaa80 válasza Johnny077 (#5556) üzenetére


Atkaa80
csendes tag

Szia. Az alkalmazasok között keresd. Vagy a play áruház, alkalmazások oldalon.

(#5563) segevus


segevus
csendes tag

Most szereltettem be egy kínai fejegységet, tudtok tanácsot adni, honnan lehet MCU frissítést letölteni. A tipusnál azt látom: F9211A_00017_V01. MCU1: 4.0

(#5564) zoli669


zoli669
tag


Sziasztok!
Adot egy allwinner K2501 tipusú (Izzi Shoptól) valo fejegységem, az adatait fényképeken becsatolom. Kérdésem a következő: erre a fejegységre érdemes-e lecserélni:https://www.junsun-china.com/https-wwwaliexpresscom-item....
A problémáim az ennyémmel a következők:
Az android auto, se a spotyfit, se az igomat nem kezeli (ZINK5 alkalmazás), ha frissitem ujjabb verziora, már nem működik.
A spofytit se lehet frissiteni, mert csak a gyárilag telepítet verzioval működik, nem tudom miért?
A wifi jelet is csk úgy tudja fogni, hogy másodszori csatlakozásra!
Szinte semmi támogatást nem lehet találni hozzá, estleg ha valakinek van ehez az ezközhöz, normális rom-ja szívesen venném!
Ami még érdekes, az aida android 10-nek látja az ezköz meg android 11-nek látatja magát, a bluethoot is az aida szerint 4+, mig a rendszer azt mondja, hogy 5.0

[ Szerkesztve ]

(#5565) segevus válasza zoli669 (#5564) üzenetére


segevus
csendes tag

Szia nekem is hasonló fejegységem van, én is próbálom alakítgatni.
Nálad elég nagy zavar van! Rosszul állsz hozzá, hogy az Androidot kezded tesztelni.
Az IGO-t ne várd hogy működjön, az eléggé telefon specifikus, a google maps, vagy a Waze teljesen megfelelő és ingyenes. Ezek működőképesek, és telepíthetőek!
A Bluetooth és a wifi csatlakozás szerintem megoldható. Fontos, hogy először kapcsold be a fejegységet, majd a telódon a bluetoothot és a wifi kapcsolatmegosztást. Fontos: a mobil hotspot-ot kapcsold, ne a bluetoth kapcsolatmegosztást. Lényeges ennél, hogy a 2,4 GHz-es sáv legyen kiválasztva, illetve csak egy kapcsolat legyen elmentve. Természetesen a jelszavak legyenek elmentve, és a kapcsolódás is engedélyezve legyen, mindkét eszközön, úgy gondolom ez evidens.
Az android autót az felejts el, hiszen erre nincs szükség, nem csatlakozol vele semmihez, akkor minek! A spotifit nem próbáltam.
Az Android frissítést is felejtsd el, maximum az MCU-t érdemes frissíteni, ez a hardver alapján ad a beépített alkalmazásoknak plusz szolgáltatást. No ilyet még nem találtam, de ezt a beszerelésnél tanácsolták.

(#5566) zaja8


zaja8
aktív tag

Erre valakinek ötlet/tapasztalat? :F
[link]

(#5567) zoli669 válasza segevus (#5565) üzenetére


zoli669
tag

Köszönöm!

(#5568) COPA


COPA
tag

Sziasztok!

Egy elmebeteg pillanatomban vásároltam az autómhoz egy 2 din-es XY Auto fejegységet.
Vásároltam hozzá egy sima külső mikrofont. A híváskezdeményezésekor és vételekor is kihangosítás rendben működik, én mindent hallok, viszont a másik fél nem hallja a teljes mondatokat, hol az elejét, hol a végét levágja és nem jó a hangminőség. A készülék saját mikrofonjával is ugyanez a baj. :W
Van valakinek ötlete, javaslata ez ügyben? Segítségeteket előre is köszönöm!
Másik téma: ilyen fejegységekhez kapcsolható SIM kábelt (foglalatot) hol tudnék vásárolni, vagy esetleg van-e valakinek egy felesleges némi juttatás fejében? Köszönöm.
:DD

Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...

(#5569) Rick4 válasza COPA (#5568) üzenetére


Rick4
félisten

Állíts a zajcsökkentésen.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5570) COPA válasza Rick4 (#5569) üzenetére


COPA
tag

Hol? Segíts, légy szíves, mert nem tudom, hogy hol lehet állítani...

Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...

(#5571) Rick4 válasza COPA (#5570) üzenetére


Rick4
félisten

Nem ismerem a rádiód menürendszerét, de valami visszhang csökkentés, noise cancelation, meg fogom nézni a sajátomban, és fotózom.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5572) COPA válasza Rick4 (#5571) üzenetére


COPA
tag

Hálásan köszönöm! Tegnap átolvastam az egész eszközt, de sajnos ilyen menüponttal nem találkoztam... de délután megnézem... kösz. :R

Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...

(#5573) hibavissza


hibavissza
veterán

Üdv! Sikerült végre ezüst 2 dines beépítő panelt találni t25 Avensishez. [link] Lenne pár buta kérdésem. Előre is elnézést. Ezzel be tudja építeni a szerelő az új fejegységet? A másik, hogy mit vegyek bele? Nekem csak annyi kell, hogy jó minőségű, érzékeny FM rádiót tudjon és tudjak rajta BT-on kersztül, telefonról zenét lejátszani. Van kormányon távirányító. A hangerőt onnan szeretném állítani. Ezek a funkciók gyorsan és stabilan menjenek. Nem biztos, hogy nekem feltétlen androidos fej kell.
Okos képességeket nem igazán használnék. Illetve, ha van olyan modell amelyik tud képernyő tükrözést, az használnám. Akkor nem kéne a telefont tartóban tartani. Androidos a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#5574) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

Sziasztok. Szeretnek venni egy junsun v1pro-t de jelenleg csak 1gb/16gb-osban elerheto. Mennyire mukodhet ez jol ennyi RAM-al? Igazából csak zene hallgatasra hasznalnam, esetleg kozben menne a waze. Inkabb varjak es vegyek nagyobb RAM-al? Koszi a segitseget.

(#5575) Fecogame válasza zuzozuzo (#5574) üzenetére


Fecogame
veterán

Nekem 2 GB rammal van, de azzal is szenvedés bármilyen appot elindítani, vagy a navigációt beállítani. Én következőre biztosan legalább 4 vagy inkább 8GB-os változatot vennék.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5576) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

Suzuki swift 2005-be szeretnek egyet, max. kb 70-80.000-ig. A junsunbol most nincs nagyobb RAM-al rendelkezo, ezen kivul tudtok nekem meg ajanlani androidos egyseget? Az andoid auto nem feltetel.

(#5577) megott válasza Fecogame (#5575) üzenetére


megott
tag

Most akarom eladni a Isudar PX5 4/32GB HU-m, megpróbáltam belőni az árát, mondom rákeresek az itthoni piactereken mit kérnek egy ilyen W211-be való fejegységért.
Hááát újonnan is 2/16GB Android10-el 90-100-ért, nem is értem ki akar venni egy tömény szívást ennyiért.
2GB nagyon necces pláne 10-en.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#5578) KAMI911 válasza zuzozuzo (#5574) üzenetére


KAMI911
aktív tag

4gb minimum

(#5579) Csuklósbusz


Csuklósbusz
tag

Üdv!

Androidos fejegységemben csak pár app van, chrome, youtube, airplay.
Android autó nincs.
Hogyan lehet erre pl google térképet telepíteni? Google play nincs benne.
Wifit is tudja a fejegység.

(#5580) darvinya


darvinya
titán

Sziasztok

Tudtok ajánlani mikrofon erősítő app-ot?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5581) Gaby


Gaby
tag

Sziasztok, junsun v1 pro 4/64gb waze alatt nem ad hangot. A radiot elhalkitja mikor Dori beszelne de semmi nem hallatszik belole. Sygic es google mapsnal nincs ez a problema. Mi lenne a megoldas? Koszi!

XBOX One Gamertag: DEELG

(#5582) darvinya válasza Gaby (#5581) üzenetére


darvinya
titán

Használd a Google-t ami waze, mert már ugyanúgy Google birtokolja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5583) Gaby válasza darvinya (#5582) üzenetére


Gaby
tag

Koszi, de valahog a waze amit legjobban szeretek, semmi megoldas? Nema navigacio nem mindig opcio.

XBOX One Gamertag: DEELG

(#5584) Rick4 válasza Gaby (#5583) üzenetére


Rick4
félisten

Amikor felteszed, elindítod, és elnémítja a rádiót, akkor odanyúlsz a hangerő fel gombhoz, és adsz a navira hangot. Amikor a rádió szól, és állítasz a hangerőn, akkor a rádió hangerejét fogod állítani, amikor a navi szólna, akkor a naviét. Tádámm.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5585) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Akku feszültséget ki tudom íratni valamivel az értesítési sávra, bár előszőr haladjunk sorban, egyáltalán van valami app ami mutatja?

E46, PX5-ös rockchipes cucc tán RK3688

[ Szerkesztve ]

(#5586) Johnny077 válasza Gézengúz (#5585) üzenetére


Johnny077
csendes tag

[link] Ezen a videon megnézheted hogyan kell beállítani.

(#5587) Gézengúz válasza Johnny077 (#5586) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szinte 100%, hogy nincs ilyen menüpontom, mert annak idején mikor bújtam, megtaláltam volna.
Ennek hiányában lehet valahogy?

(#5588) Gaby válasza Rick4 (#5584) üzenetére


Gaby
tag

Koszi de nincs ilyen opcio. A radio erosodik akkor is amikor a waze beszelne.

XBOX One Gamertag: DEELG

(#5589) Johnny077 válasza Gézengúz (#5587) üzenetére


Johnny077
csendes tag

Elképzelhető még, hogy a factory settings ben előbb engedélyezni kell.

(#5590) segevus válasza Gaby (#5588) üzenetére


segevus
csendes tag

Én is ezt tapasztaltam, mármint a navigációs alkalmazás, a rádiót nem halkul el, viszont a zenelejátszó használatánál megfelelően működik, tehát a zene elhalkul, amikor a navigáció infó megszólal.

(#5591) Gézengúz válasza Johnny077 (#5589) üzenetére


Gézengúz
addikt

Semmi erre utaló.

(#5592) Johnny077 válasza Gézengúz (#5591) üzenetére


Johnny077
csendes tag

Hát ez elég érdekes. Nekem volt px30, px5, most px6 van, és mindegyik tudta alapból a kijelzést, csak engedélyeznem kellet a beállításokban.

(#5593) Gézengúz válasza Johnny077 (#5592) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ilyen. Csak már 2 és fél éves.

[link]

Bt-s OBD mindig bent van, Torque-n szépen olvassa amiket tud, többek közt a feszültséget is, csak kíváncsi lettem, hogy önmagában is képes-e.

[ Szerkesztve ]

(#5594) Gaby válasza segevus (#5590) üzenetére


Gaby
tag

9Szia, nalam a radio elhalkul csak a waze nema, nem beszel. A google maps es a sygic jo. Sot a youtube music el se halkul csak a navi rabeszel. A fo problemam az hogy a waze a szimpatikus navigacio es pont az nem beszel nalam. Minden mas jo. Kulon pedig nincs hangero szabalyzas nalam a navinak.

[ Szerkesztve ]

XBOX One Gamertag: DEELG

(#5595) Rick4 válasza Gézengúz (#5587) üzenetére


Rick4
félisten

Akkor a rádió menüben fel kell venni nulláról a navi hangerőt. Nemsokára lefotózom, nekem milyen, neked is olyannak kell lennie.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5596) Gézengúz válasza Rick4 (#5595) üzenetére


Gézengúz
addikt

Az miért jó?

Várom és akkor majd én is fényképezem..

Köszi!!

(#5597) Rick4 válasza Gézengúz (#5596) üzenetére


Rick4
félisten

Állítólag szeretnéd hallani azt, amit a navi mond, gondolom ezért jó, ha felveszed a menüből a hangerőt...
Beálítások, car infotainment, ott a navi volume. Múltkor nekem is elnémult, ott felvettem, jó lett.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5598) Gézengúz válasza Rick4 (#5597) üzenetére


Gézengúz
addikt

Na már örültem. Megnézted Te, hogy kinek válaszolsz?

(#5599) Rick4 válasza Gézengúz (#5598) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, mostmár látom Gabynak ment volna! :D
Akkor hogy érdemben válaszoljak is:
Én egy elm 327-es BT adaptert használok, a rádión fent van a torque app, nem csak élő adatokat lát, de hibakódokat is, sőt, törölni le lehet őket, és ott ki lehet tenni az akksifeszt a kijelzőre.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5600) Gézengúz válasza Rick4 (#5599) üzenetére


Gézengúz
addikt

Izé....

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.