Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39191) mexel


mexel
veterán

A tákoltat úgy értem, hogy egy nem gyári rendszer volt már rajta állítólag, droid 7-el, teljesen más recovery, stb. Nyilván a bootloadernek jónak kellett lennie mert volt recovery is. Sajnos a tulaj twrp-vel törölt mindent véletlenül, utána még adott életjelet a box.
Gyári origi, érintetlen fw-t kerestem hozzá, típusszám szerint. ( más fel sem ment volna talán)
ez is csak sokadszor, gyakorlatilag soha nem ment végig a frissítés, több módon is próbáltam, azonnal leállt több féle hibával is. Más FW-t nem is mertem próbálni mert snapível nem nagyon volt dolgom.
Egyszer amikor már feladtam, tettem még egy próbát és az írás hiba nélkül lefutott.
Akkor zizzent is a box, párszor elment addig hogy bekapcsoló gombra reagált, zizzent 1-et, aztán onnantól se kép se hang.
( nem az első eszköz amit frissítek, idegen vagy módosított fw-t csak olyan eszközre teszek amit tudom hogy téglából is vissz tudok hozni - itt a tulaj mondta hogy csináljunk bármit mert sehol nem vállalják neki a tabletet már - ilyen előzményekkel nem csoda)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.