Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81651) cidalain válasza Zaji (#81650) üzenetére


cidalain
veterán

Az duplán szívás, akkor a flashelés is problémás lesz.
Ez a kocsi része, vagy adták mellé promóba? Ha a kocsi része, akkor nem garis?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81652) TigerCat válasza cidalain (#81649) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Átadom az illetékesnek, köszi a tippet!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#81653) Goopher


Goopher
csendes tag

Sziasztok!
Remélem, nem rossz helyen kérdezek, egy kis segítséget szeretnék kérni.
Vettem egy Huawei Mediapad T5-öt, elméletileg LTE változat, bár még nem próbáltam.
A gondom az, hogy az akku használat több, mint 50%-a Cella készenlét, Hálózat keresési idővel, miközben nincs is benne SIM kártya... Akkor mit keres?! Miért? Ki lehet ezt kapcsolni valahogy? Most leginkább telefonon mobil netezek, ez csak nyárra/vészhelyzetre lenne így használva, amúgy csak wifit használok.
Létezhet, hogy "beragadt" valami a rendszerben? Vagy fogadjam el, hogy így jártam?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#81654) Somatom válasza Goopher (#81653) üzenetére


Somatom
veterán

Nem ismerem a T5 lelkivilágát, de a mobiladat-kommunikáció kapcsolható, a SIM -ek is kapcsolhatók és van egy olyan trükk is, hogy repülő módban indítod a wifit.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81655) atee_13


atee_13
őstag

Szisztok!

Egy kóbor ötlet szállta meg a fejem és ezért érdeklődnék itt. Azon morfondíroztam, hogy kocsiba tennék tabletet. Lehet android autót hegeszteni valami kínai tabletre?

Amennyiben igen tudtok ajánlani valami típust rá. Valami diszkont arás lenne célszerű, bár akkor kellene jó GPS és nagy fényerőjű kijelző nem tudom az ilyenek mennyire jóárasok.

(#81656) cidalain válasza atee_13 (#81655) üzenetére


cidalain
veterán

AA csak droid 5.0 felett működik. Elvileg megy kínai cuccon is. Low budget jó kijelzős, erős fényerős cucc nem lesz. Chowi Hi9 Pro alá nem nagyon lehet adni, ez meg kb 120 dolcsi. Lehet van más, ami hasonlóan okés lehet, de 100 USD alatt nem kapsz értelmes gépet 3 GB rammal.

Kollegám egész idáig szarakodott androidos tablettel kocsiba, de megunta a folyamatos kompromisszumokat, így lecserélte egy olyan fejegységre, amin android van, és nagy LCD kijelző. (nem tudom milyenre, és az milyen árszinten mozog, de megkérdezhetem)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81657) atee_13 válasza cidalain (#81656) üzenetére


atee_13
őstag

Köszi az infót. Pont azért gondolkoztam ezem mert androidos fejegység 150 - 200 körül mozog amiket néztem és normálisabbnak tűntek.

Akkor az ismerősöd esetéből tanulva, gondolom nem véletlen annyira drága az a megoldás.

(#81658) cidalain válasza atee_13 (#81657) üzenetére


cidalain
veterán

megérdeklődtem:
JVC fejegységet vett 2 dines. NEM androidos. Az egyetlen szempont az volt, hogy tudja a screen mirror-t, így a telefonnal összerakva lesz okos az autós egység. Amit tud a teló, azt fogja tudni kivetíteni a fejegység LCD-jére. Nem volt olcsó, azt mondta 80 volt az amit vett, és ez még csak a belépő szint. Viszont rá lehet kötni a hifit, miegymás, teló nélkül rádió, zene oké.
Kérdés mire kell? Csak navira, vagy zenére is, vagy netezni, vagy neten keresztül zenézni, stb. Azt mondja a kolléga, csak Navira megérheti vele foglalkozni, de akkor a tartó, és a töltés a megoldandó feladat. (Viszont ugyanezt tudja a telód is, max kicsit kisebb kijelzővel, ráadásul könnyebb elhelyezni). Zenénél memóriakártyáznál, vagy BT telóról? Utóbbi esetében töltés kell a tabnak és a telónak is. Ha kell net is, akkor meg 4G képes tab kell +1 simmel, vagy telóról osztani (újra csak 2 eszközt kell tölteni)
Ráadásul azt mondta a kolléga, hogy ha most kellene döntenie, nem is venné meg 80-ért a belépő JVC-t, hanem feljebb menne komolyabbat venne dupla ennyiért. Zavaró neki hogy pl hangerőt érintőgombbal tudja állítani, jobb lenne tekerővel. Vagy kéne a kormány kiegészítő, de az nincs benne alapáron.
Szóval kérdés, hogy mire kell. Nekem kb az jön le (ebből, de kb korábban is ez volt a véleményem), hogy ha van egy jó telefonom, akkor használjam azt mindenre, a zenét kivéve. Az menjen egy jó fejegységről, max tudja BT-n keresztül venni telóról a zenét.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81659) atee_13 válasza cidalain (#81658) üzenetére


atee_13
őstag

Az alapkoncepció az volt, hogy kicsit modernizáljam a kocsit (punto II). Korábban egy olcsó kínai rádiót vettem bele azzal van zene. Abban bíztam, hogy egy nem túl drága tabletet be tudok "hegeszteni" a középkonzolra a rádió helye pont tökéletes lett volna, mert a legfelső rész így a tekintetet nem kellett volna nagyon lentre irányítani. SD kártya lett volna a zenére, offline GPS, meg valahogy megmókolni, hogy pl tolatókamera kép legyen.

De mivel alapból ez egy olcsó autó nem akarok 50 től felfelé gondolkozni. 1DIN es a lehetőség idehaza droidos kamerás minden jós kb 200 ilyen autóba sokallom :DD

Köszi az infókat, ha autó csere lesz mindenképpen hasznosak lesznek az ismerősödtől szerzett ismeretek.

(#81660) cidalain válasza atee_13 (#81659) üzenetére


cidalain
veterán

Kollégának is volt tolatókamera. Én rendeltem neki kínából, Wifiset. 25 dollár körül volt. Nagyjából oké volt, de volt késleltetés a jelben. Illetve ha a tolatólámpáról tápolta, akkor míg az beindult, legenerálta a wifi hotspotját, csatlakoztál hozzá tabról, addig 2x kitolatsz kamera nélkül. Ezért asszem a rendszámvilágításról lett áram vételezve, így viszont folyamatosan ment a kamera, csinálta a wifi jelet, tök feleslegesen, bár amikor tolatni kellett, akkor csak a programot kellett indítani. Tabra vezetékes nem köthető, mert nincs hova dugni.
Most az új fejegységének van AV in-je, így ki lehet dobni a wifi kamerát, és be lehet rakni a madzagosat.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81661) Goopher válasza Somatom (#81654) üzenetére


Goopher
csendes tag

SIM kikapcsolva, mobiladat-kommunikáció kikapcsolva, a repülő módban indított wifiről nem tudtam, megpróbálom!
Köszönöm!

(#81662) z123456z


z123456z
őstag

Sziasztok.
Vettem egy Lenovo Yoga Tab3 8 850m készüléket. Különleges kialakítása miatt van valami ajánlott autós tartó hozzá? Még nincs nálam, de az alja biztosan vastagabb, mint egy hagyományos tableté. Egyáltalán nem lesz ez nagy kocsiba?
Köszönöm.

(#81663) HUmenetke


HUmenetke
tag

Sziasztok!
Szemezgetek az Amazon Fire HD 10-zel, igazából nekem teljesen elég lenne mindenre, amit elvárok egy tablettől, de kicsit félek, hogy itthon nem tudnám kihasználni minden funkcióját valamilyen "régiózár" miatt. A google play store sem hiányozna, ha default tudnám használni a Netflix/HBOGo/YT szentháromságot :)) Ne nézzetek hülyének, ipadem volt, fingom sincs, mi pontosan ez a saját amazon rendszer. Szerintetek belevághatok?
Köszi!

(#81664) cidalain válasza z123456z (#81662) üzenetére


cidalain
veterán

Én eddig még nem találkoztam jó autós tablet tartóval olcsó (=10k alatt) kategóriában. Amiket rn használtam, azoknak a cuppantója mindig elengedte az üveget. Így a 7" tablet kb az első kanyarban landolt az ölemben. Vagy ha a kanyarig nem bírta akkor az első zökkenőnél a váltó-kézifék részre.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81665) Zaji válasza cidalain (#81651) üzenetére


Zaji
őstag

Köszönöm a választ. Szervíz lett belőle.

(#81666) z123456z válasza cidalain (#81664) üzenetére


z123456z
őstag

Köszi. Ma megjött, hát ez bizony jó nagy és jó nehéz. Nem tudom, mit kezdek majd vele.

(#81667) cidalain válasza z123456z (#81666) üzenetére


cidalain
veterán

Mit-mit, hát tabletozol vele.
És kocsiba a telódat fogod használni :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81668) csaba4488


csaba4488
friss újonc

Sziasztok!

Huawei MediaPad T5 tableten lehet képernyőfelbontást állítani? Egy régi alkalmazás miatt vissza kellene állítani 1280x800-ra.

Köszi!

(#81669) Kukcaman


Kukcaman
senior tag

Sziasztok!

Legelőször ide jövök kérdezősködni :D Ma kezdtem nézelődni tabletek után.
Kritérium: 2GB-RAM, viszonylag hosszú ideig frissíthető SoC, erős akku. Max. 40K
Még nem olvastam utánuk, ezért nézzétek el nekem a kérést.
Ezt néztem első körben.

(#81670) Dr.NX válasza Kukcaman (#81669) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

"hosszú ideig frissíthető SoC"
Hogy mik vannak manapság! :)

Elfogadom a sütiket.

(#81671) Somatom válasza Kukcaman (#81669) üzenetére


Somatom
veterán

Ez hol felel meg az elvárásaidnak? Android 7.1. Most 10 -nél tartunk, ami három év lemaradást jelent. A Snapi 425 pedig 2016 -os SOC. A négy feltételedből jó esetben kettőt választhatsz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81672) Kukcaman válasza Somatom (#81671) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Ma kezdtem el.... irány mutatásnak raktam be, hogy jónak tűnik, de akkor már elavultnak számít. Melyik márkánál/típusnál érdemes nézelődni?

(#81670) Dr.NX: Kiragadtad a lényeget :))

(#81673) Dr.NX válasza Kukcaman (#81672) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Összefoglalót elolvashatod kezdésnek.
Használt vagy külföldi beszerzés érdekel?

Elfogadom a sütiket.

(#81674) Kukcaman válasza Dr.NX (#81673) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Jó kezdet, köszi. Átnézem őket.
Külföldi is érdekel, már nézem a hasonló árfekvésű gépeket ali-n. EU-s oldal is érdekelne :)
Felhasználás: Youtube, böngészés, általános felhasználás. Használt nem érdekel.

(#81675) Dr.NX válasza Kukcaman (#81674) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Gearbesten vagy Banggoodon érdemes főleg nézelődni az áfamentes szállítás lehetősége miatt.
Teclast és Chuwi márkák szoktak előfordulni a topikban, mint ajánlott márkák.

Elfogadom a sütiket.

(#81676) cidalain válasza Kukcaman (#81674) üzenetére


cidalain
veterán

Ebben az ársávban nincs frissítés. Megveszed, olyan az android, amilyen, aztán használod ameddig megy. Épp ezért érdemes relatíve friss droidosat venni, persze 10-es még nem lesz egyiken sem.

Kintről Chuwi Hi9 Pro, Banggoodról, 110 USD, plusz okosított posta (EU Priority Line posta - eladó behozza EU-ba, neked innen adják fel, így nincs plusz költséged, alapból jár hozzá adóbiztosítás, így ha mégis lenne ilyen utólagos költség, akkor számla ellenében megtérítik). Sima biztosítást is érdemes rátenni, ha a csomag elkallódna, szó nélkül kártalanítanak. 1-2 dolcsit megér.
Kupon: BG363c0b

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81677) minek?:S válasza minek?:S (#81480) üzenetére


minek?:S
őstag

Üdv újra!

Kb egy hónapja írtam ide, akkor úgy tűnt megvan a kiszemelt, de sajnos idáig húzódott a vásárlás és az akciós elfogyott. Akkor a Huawei MP T5-öt néztük ki, de sajnos 60e Ft már nincs rá.

Szóval a lényeg, hogy 50 e Ft körül kéne valami, aminek 10 inches kijelzője van és használható olvasásra és könnyed játékra(tehát nem PUBG etc.). Melyik tablet felel meg leginkább ezen kritériumok alapján itthoni boltból, garival?

Előre is köszi :R

Üdv.:M.

(#81678) Geza74


Geza74
tag

Sziasztok!
Tavaly vettem a Banggood-on egy 10,8"-os Chuwi tabletet, de most szeretnék egy kisebbet, egy 8"-ost venni a kocsiba, navigációt futtatni. (Kis kocsi, úgyhogy bőven elég a 8 coll... viszont jóval jobb, mint a telefon 5,5-es kijelzője.)
A Teclast P80X-et néztem ki (2/32, 800x1280 pixel, Android 9), mivel direkt nem akarok nagy felbontásút, hogy minél nagyobbak legyenek a betűk, ikonok stb.
Szóval két kérdésem van.
1. Jól gondolom, ugye, hogy egy ugyanolyan méretű, de 800x1280 felbontású kijelzőn nagyobbak lesznek a Waze vagy a Google Maps ikonjai és szövegei, mint egy 1200x1920-as kijelzőn?
2. A P80X leírásában az szerepel, hogy nem "tudja" a Wifi Hotspotot és a Tehteringet. Jól gondolom, hogy ez csupán azt jelenti, hogy magával a tablettel nem tudok adott esetben mobilnetet megosztani (tehát ha van benne egy mobilnetes sim kártya)? De a telefonommal megosztott netet tudja "fogni", igaz?

Nekem ez a két dolog lenne fontos, hogy normálisan tudjam használni arra, amire akarom.
Illetve a nagy fényerő is fontos lenne (kocsiban), erre vonatkozóan még utánanézek teszteknek. A Kimovil adatlapja alapján Sharp IPS panelja van, de nincs utalás a fényerő értékére.
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-teclast-p80x-2gb-32gb

Köszönöm a válaszokat!

(#81679) cidalain válasza Geza74 (#81678) üzenetére


cidalain
veterán

Olvass vissza 20-at kb, pont az autóba tablet koncepcióról volt szó. A kínai tabletek fényereje nem a legjobb. Lehet hogy a képernyő ugyan nagyobb, de sokkal problémásabb kezelni a tabletet szerintem kocsiban. Eltakarja a fél középkonzolt, vagy ha ablakra teszed, pláne kisautóban, akkor a fél kilátást. 2-3x olyan nehéz, mint egy telefon, így a rögzítés sem olyan egyszerű.
Felbontás: Alapesetben igaz amit mondasz mondjuk PC esetén. De androidon a különböző felbontásra egyazon appnak lehet különböző megjelenítési layere, így nem biztos hogy nagyobb lesz az ikon (alapesetben ugyanaz az ikon persze nagyobb lenne). Egy navinál valószínűbb hogy van másik layer, hisz ha a gombok, menük egyebek ugyanakkorák lennének, akkor a kisebb felbontáson több helyet foglalnak, és a lényeg értelemszerűen kisebb lenne, azaz maga a térkép. De persze ki kell próbálni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81680) Hzi válasza minek?:S (#81677) üzenetére


Hzi
aktív tag

Hali, érdemes itt a Hardveraprón nézelődni, Huawei T5-öt garival is árulnak 50k alatt.

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#81681) Kukcaman válasza Dr.NX (#81675) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Köszi :) átnézem őket.

(#81676) cidalain
Pont ez a frissítés kérdés válasz érdekelt köszi :)) jó kis gép, bangood-on csak 1 van, az is pre-order. Mennyire bizonytalan időtartam ennek beszerzése nekik, nem tudni?

(#81682) cidalain válasza Kukcaman (#81681) üzenetére


cidalain
veterán

A jelenlegi helyzetet figyelembe véve (a vírus miatt sok helyen áll a gyár, bolt, logisztika, akármi), a beszerzés idejét nem lehet megválaszolni szerintem, ők sem fogják tudni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81683) maestro87 válasza cidalain (#81682) üzenetére


maestro87
őstag

De legalább a posta gyorsabb lett. A múlt hét szerdán, Eu priority line-nal rendelt csomagom ma délután érkezik. :))

(#81684) #93187072


#93187072
törölt tag

Melyik a "legjobb" launcher egy 10"-os Android 9-es tabletre?

(#81685) cidalain válasza #93187072 (#81684) üzenetére


cidalain
veterán

kinek-melyik :) nekem jó szokott lenni a gyári
itt van az inkább szoftveres jellegű androidos topic: [link]

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81686) Kukcaman


Kukcaman
senior tag

Kinéztem a Teclast M30-at, itt sem írtak róla rosszat a fórumon sem. (Ezt az oldalt nem ismerem, majd leírjátok mennyire megbízható :D Banggood-on is ennyiért van kupon kóddal. Csak annyi, hogy elvileg hamarabb itt van az előző oldal szerint. )
A másik pedig Pipo N2.

(#81687) tigipuf


tigipuf
senior tag

sziasztok!
10"-os tabletet szeretnék beszerezni,mit ajánlanátok az alábbi felhasználási területre?:
Mindenképpen sim kártyás verzió kellene 4G nem fontos csak vésztelefonnak kellene gond esetén,tehát valódi telefonként is működjön, beépített mikrofon is kellene .
Film és sorozat nézés,jó lenne ha megbirkózna a legtöbb mostani tömörítési formátummal.
Ennyi lenne ,játék stb nem érdekes,jó gps vevő azért nem hátrány ha van.
Kijelző inkább IPS ha lehet.
Ha jól látom itthon nem nagyon van választék,vagy csak a nagyon olcsó noname ,vagy a nagyon húzós árú samu meg huawei,készülékek és ennyi.
Chuwi vagy Teclast olcsóbb tipusai közül melyiket ajánlanátok,80-100 ezres kategória nem érdekel mivel nem is lenne napi használatban,köszi.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#81688) Dr.NX válasza Kukcaman (#81686) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Ezt a Sunsky-t nem ismerem, inkábbb nagykernek tűnik (bár enged 1 tételt is rendelni), de ha innen rendelsz, nyugodtan számolhatsz a +27% áfával és 3000 Ft (vagy nemtom mennyi most) kezelési költséggel. A Banggood és Gearbest kínál áfamentes szállítást, ezért ajánlottabb. Meg persze van velük egy csomó tapasztalat.

Elfogadom a sütiket.

(#81689) Kukcaman válasza Dr.NX (#81688) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Okés, köszi :)
Maradok az M30-nál a Banggood-ról. Már szedem az eredeti ROM-ját, ne akkor keljen keresgetni amikor beüt a baj.

(#81690) Kukcaman válasza Kukcaman (#81689) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Még valami. Ezt a típust szokták koppintani? Mármint ugyanazon név alatt másik cég. (mint a Xiaomi power bankokat)

(#81691) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Gyerekeknek nézek 40 eFT alatt tabletet. Ez az [Teclast M89 pro] a határon belül van. Tudnátok más, paramétereiben ilyen, vagy ennél jobbat ajánlani? Vagy maradjon ez?
A méret a 8" köröli, egy 5 és egy 8 éves gyerek használná. Egyszerűbb játékok, oktató programok mennének rajta. 3/32-es alá már szerintem nincs értelme menni, talán egy kicsit jobb akku....

(#81692) qqcqqc válasza Kukcaman (#81690) üzenetére


qqcqqc
őstag

Ha a BG--ről vásárolsz, akkor nem. Én onnan mindig azt kaptam, amit rendeltem.

(#81693) novakalex


novakalex
aktív tag

Sziasztok

100.000 Ft-ig keresek tabletet tanulásra, sulihoz és a munkámhoz(ajánlat adás excel stb). Jó lenne ha kapható lenne hozzá tokos billentyűzet.
Új/használt is érdekel.

Köszi a segítséget.

(#81694) Somatom válasza novakalex (#81693) üzenetére


Somatom
veterán

Nem írtad, hogy mekkorát. A billentyűzet lehet dedikált portos, ami a gyári. Ez a megoldás azért jó, mert nincs lagg, kihagyás, és nem kell töltögetni. Hátránya, hogy a Magyar kiosztás ritka, mint a fehér halló (persze, ettől még lehet vele ékezetesen írni). A sztenderd méretű tabokhoz van univerzális tok, amibe lehet rakni Magyar billentyűzetet. De, ezek USB -sek, vagy Bluetoothosak.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81695) novakalex válasza Somatom (#81694) üzenetére


novakalex
aktív tag

Szia.
Max 11" ami szerintem megfelelő hogy tudjam hordozgatni.
Minden megoldást meghallgatok, angol billentyűzet is megfelel.

(#81696) Somatom válasza novakalex (#81695) üzenetére


Somatom
veterán

No, igen. Én a speciális igényeim miatt vettem a Teclast M16 -ot, de az tény, hogy kevésbé hordozható, mint a 10" -os elődje. 10" fölött nehéz füles táskát találni. Addig nincs nagy gond, amíg az ember laptop módban használná. Talán csak annyi, hogy összecsukva a billentyűzet műanyag gombjaira csukódik a kijelző. Alapból nem érnek össze, de én azért rakok közé egy vékony anyagot, amikor összecsukva hordozom. A gond akkor kezdődik, ha bill nélkül, tablet módban szeretném használni. Ezt csak úgy lehet, ha a billentyűzetet aláhajtom (ez a gyári módja). Ilyenkor a gombok vannak az asztalon. Háááát.... én aláteszem azt az anyagot. De, úgy sem szerencsés, ölben nyeklik, nyaklik. Sztem ez általános probléma a billentyűzetes taboknál, csakhogy a mérete miatt ehhez égen-földön nem találok nem billentyűzetes tokot. Otthon és az autóban használom, úgyhogy egy autós tartó lett a megoldás, ami jól funkcionál kitámasztósként is, viszont nem egy lapra csukható cucc. Szóval, billentyűzetes tabként jó kütyü, de anélkül kissé suta.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81697) Kukcaman válasza qqcqqc (#81692) üzenetére


Kukcaman
senior tag

köszi, akkor nyugodtan keresgélhetek.

(#81698) novakalex válasza Somatom (#81696) üzenetére


novakalex
aktív tag

De kivehető a tokbol, ha tablet modba akarom használni?

(#81699) Somatom válasza novakalex (#81698) üzenetére


Somatom
veterán

Persze. Mágneses, úgyhogy egy mozdulat. De, akkor csak asztalra fektetve, vagy kézben tartva lehet használni. A méret miatt kétkezes. Vagy, autós tartó. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81700) novakalex válasza Somatom (#81699) üzenetére


novakalex
aktív tag

Szerintem ez lesz akkor a választás.
Hangja milyen, könnyed esti filmezésre alkalmas?

Illetve valami normális leírás a banggod vásárlásról nincs? Sose vásároltam onnan.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.