Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81401) cidalain válasza vigyorgó (#81400) üzenetére


cidalain
veterán

Igen az 175 kornyeke azokra, akinek van beváltható bonuszpontja. Uj userként neked nyilvan nem lehet.
Szoval. Ket opciod van: vagy gepen veszed es felhasználod a -18 usd new user kupont. Amit elvileg a 212-bol vonna le (194-ert)
Vagy felteszed az appot, ahol most 199.99, es megprobalod arra radobni a new user kupont, akkor elofordulhat, hogy beveszi, es akkor 182-ert megvan.
En kiprobalnam az appon keresztül a -18as kupont

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81402) vigyorgó válasza cidalain (#81401) üzenetére


vigyorgó
tag

Feltettem az appot de nem látok változást. :O

(#81403) cidalain válasza vigyorgó (#81402) üzenetére


cidalain
veterán

De a 199.99-et látod nem?
Illetve a new user kupon az nem magától jön szerintem ra kell kattintani, es akkor ugy ad egy kódot, vagy kupont a fiokodba, amit utana !egnézel, es checkout-kor beirod a kupon mezőbe

Nem tudom segit e 2019-es video: [link]

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81404) vigyorgó válasza cidalain (#81403) üzenetére


vigyorgó
tag

Appon belül itt esetleg a tíz százalékot érvényesítsem?

(#81405) cidalain válasza vigyorgó (#81404) üzenetére


cidalain
veterán

Mondjuk. 199.99-nek a 10%-a elvileg -19.9
Ugy 180 körül kellene lennie. Ha a kupon nem annulálja az app árat :)
Sakkozni kell, hogy lesz a legjobb :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81406) vigyorgó válasza cidalain (#81405) üzenetére


vigyorgó
tag

Nem működik sehogy se :( , azért köszönöm szépen a segítséged! :R :R :R
Az a gond hogy 55000 Ft ot töltöttem fel paypalra. Másikhoz elég,erre sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

(#81407) vigyorgó


vigyorgó
tag

Hétfőn még tízezret befizetek paypalra és megveszem a T30-at.Most ez a bestbuy úgyhogy nem hagyom ki úgy döntöttem ;)

(#81408) cidalain válasza vigyorgó (#81407) üzenetére


cidalain
veterán

Addig lehet, hogy lesz kupon is, mire átér a zsetonod pp-re. Max marad rajta, és veszel hozzá tokot, ilyesmi :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81409) vigyorgó válasza cidalain (#81408) üzenetére


vigyorgó
tag

Tok mindenképp kell igen,kuponra nem akarok várni 1-2 hetet.
:K ;)

[ Szerkesztve ]

(#81410) cidalain válasza vigyorgó (#81409) üzenetére


cidalain
veterán

Nem kell annyit :)
Sima T30 179.99 BG8e9b2b
Billentyűzetes T30 199.99 BGcee942

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81411) vigyorgó válasza cidalain (#81410) üzenetére


vigyorgó
tag

Nemrég vettem észre abba írásod. A lényeg kipróbáltam és működik :))
Nagy vagy köszönöm! :R
Shipping insurance biztosítást mindenképp megkössem?55 ből lehet hogy kijönne biztosítás nélkül. Csütörtökön fizettem be paypalra, még nincs rajt a pénz, de legkésőbb hétfőn biztos rajta lesz.

(#81412) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Sziasztok!

Sok szövegírás miatt felmerült, hogy kéne valami, ami pici és hordozható, hogy ne görnyedjek folyton a pc-m előtt. Először laptopokra gondoltam, de azok túl robosztusak és drágák, hogy csak erre a célra vegyek egyet.

Szóval keresek 10"-os tabletet, amelynek szép kijelzője és hosszú üzemideje van és OTG-n rá tudnék kötni egy billentyűzetet (esetleg kapható hozzá magyar billentyűzet). Egyéb felhasználási mód a játék lenne, pl Baldurs Gate. Keret max 200 euró, beszerzés online akár külföldről, akár használtan is.

Köszi!

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#81413) tthom válasza vigyorgó (#81411) üzenetére


tthom
senior tag

Mindenképp köss rá. Sógoromnak épp nemrég "tűnt el" egy 140 dolláros tablet. Nyomkövető szerint itt van a szomszéd városban a posta elosztóközpontban, csak nem találják..

(#81414) vigyorgó válasza tthom (#81413) üzenetére


vigyorgó
tag

Ok köszönöm így lesz ;)

(#81415) cidalain válasza Johnny_vT (#81412) üzenetére


cidalain
veterán

Teclast T30 gyári billentyűvel Banggoodon most 199.99 kuponnal. Kettővel előtted linkeltem a kuponkódot.

Itthon max a Huawei Mediapad T5 fér a keretedbe (60-65 akciósan) De akkor csak önmagában, a BT bill már nem fér bele.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81416) vigyorgó válasza cidalain (#81410) üzenetére


vigyorgó
tag

Szia! Rá tudnál nézni hogy [ez ] a toll jó lehet e a teclast T30-hoz?

(#81417) cidalain válasza vigyorgó (#81416) üzenetére


cidalain
veterán

A leírása szerint nem. Viszont a leírásban található laptopok kijelzői sima kapacitív kijelzőnek tűnnek, mint amilyen egy tableté. Az okosság az aktív stylusban van, így tippem szerint menne a tableten is. (de hadd ne én tippeljem be a 6000 forintos kiadást neked, rosszul esne ha valaki rám haragudna, ha mégse megy)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81418) vigyorgó


vigyorgó
tag

[Itt] egy nagyon jó összefoglaló leírás teclast T30 ról. Jelenleg tényleg ez a tablet tűnik az ár érték bajnoknak.

(#81419) vigyorgó válasza cidalain (#81417) üzenetére


vigyorgó
tag

Ok akkor biztosra fogok menni :R

(#81420) vigyorgó


vigyorgó
tag

Banggood-on most nincs sima tok T30 hoz sajnos pedig friss regisztráltként kedvezménnyel tudnám megvenni :((

(#81421) maestro87 válasza vigyorgó (#81420) üzenetére


maestro87
őstag

Az új felhasználós kuponok csak vásárló csalogatók, nem sokat érnek. Ha adnak valamire kupont, akkor az mindig jobb mint egy new user kupon. De van általános 10%-os kupon is, ami a legtöbb termékre működik: AFFBG10 :)

Tollból én ilyet vettem akcióban 9$-ért, de nem az igazi. (Pontosabban nem ilyet, már változtattak rajta, mert az enyémen még a végén van a gomb mint a rendes tollnál).
A lényeg, hogy inkább csak függőleges tartásban lehetne vele írni, de akkor is van, hogy kihagy. Lehet csak hegyet kellene cserélni benne valami másra vagy nem tudom.
Update: Most levettem a végéről a műanyag hegyet és úgy már elfogadhatóan működik, bár még így is kihagy, de határozottan jobb. :) Lehet csak egy fémkupak kellene rá...

De most ezt a nemrég megjelent Nillkint venném, ennek állítható az érzékenysége és úgy reklámozzák, hogy folyamatosan lehet vele írni, nem úgy mint a többivel, szóval lehet hogy jobb. :) Bár most drága, 25$ volt tavaly előrendelésben.

Bár az az igazság, hogy kissé kényelmetlen ezekkel írni ha nincs rajtad két ujjas kesztyű ami megakadályozza, hogy véletlenül firkálj vagy megnyomj valamit a kisujjaddal.

Más:
Megérkezett a Teclast M89 Pro.
Hogy lehetne megállapítani, hogy van-e benne GPS? Minden oldal azt írja, hogy van benne, kivéve Banggood ahonnan rendeltem. :)

(#81422) vigyorgó válasza maestro87 (#81421) üzenetére


vigyorgó
tag

Olyan toll kell ami BIZTOSAN jó T30 hoz,lehetőleg banggoodról.

(#81423) maestro87 válasza vigyorgó (#81422) üzenetére


maestro87
őstag

Amiket linkeltem azok biztosan jók minden kapacitív kijelzőhöz, de nem biztos, hogy tökéletesen működnek. :) Az enyém olyan 80%-ban használható, de nem tökéletes. A Nillkin lehet jobb. Nem fogja senki megmondani neked, hogy melyik a legjobb, mert kb. én vagyok az egyetlen a topikban aki már vett ilyen aktív tollat. :)

(#81424) vigyorgó válasza maestro87 (#81423) üzenetére


vigyorgó
tag

Ha nincs kifejezetten a T30 hoz ajánlott,akkor nem kell.

(#81425) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,

Valaki tudja esetleg, hogy melyik más Archos 10,1" típus kijelzője jó az Archos Access 101 3G V2-be? (AC101AS3GV2)
Ahogy néztem, a neon-é ugyanaz a csati, már nem mintha lehetne kapni... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#81426) alex73


alex73
tag

Üdv.
Melyik tab hoz lehet sylus pénz használni?
mindegyik vagy csak bizonyos model típusok kell hozzá külön aplikáció?
Köszönöm

(#81427) alex73 válasza alex73 (#81426) üzenetére


alex73
tag

Stylus pen-ről lenne szó csak le járt a szerkesszési idő.

(#81428) Dr.NX válasza alex73 (#81427) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Érdemes a hozzászólás elküldése előtt átnézni azt, pláne ha telefonról írsz.

Elfogadom a sütiket.

(#81429) cidalain válasza alex73 (#81427) üzenetére


cidalain
veterán

a sima kapacitív stylus minden tablethez használható. jellemzője, hogy bumszli vége van, esetleg vékony, de van egy műanyag átlátszó talpacskája. ez csak az ujjadat helyettesíti, nem nyomásérzékeny. ezek passzív jószágok, nincs bennük elem.
van aktív kapacitív stylus, ami vékony hegyű, de van benne elem vagy akku. ez is minden mai tablettel megy. ez sem nyomásérzékeny.
vannak a spéci stylusok, pl Samsung S-pen, Huawei M-Pen, amik nyomásérzékenyek, viszont csak azzal a géppel mennek, amikben benne van a vevőréteg a kijelzőn.
extra appot egyébként nem igényelnek. főleg az első kettő, hisz tényleg azt csinálják, mint az ujjad.
viszont a Samu spéci tollánál van nyomáserősség érzékenység, amivel adott esetben egy app tud mit kezdeni: ha erősebben nyomod vastagabb vonalat húz pl, ilyesmi.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81430) vigyorgó


vigyorgó
tag

Hát ez kabaré. 500 Ft hiányzott a PP számlámról hogy megtudjam rendelni a T30 at. :Y biztosítás nélkül menne most is a rendelés, de az meg kell. Mindegy a tokhoz úgyis rá kellett volna még töltenem pénzt. Csúszik még pár napot a rendelést mit tudok csinálni.

(#81431) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok, szeretnék valami jó kis utazós tabletet magamnak, teljesítmény nem szükséges nagyon, jövőtálló nem árt, ha tud lenni (3G RAM kb), meg egy Wifi bele és kész, annyira nagy igényeim nincsenek.

Érdeklődnék, hogy vezetékes billentyűt és egeret lehet ezekhez csatolni valahogy ?
1. natívan esetleg ? (Legjobb lenne)
2. USB OTG-n keresztül egy rádiós szett kis USB-s vevőjét beledugni és úgy ?

FullHD-ra lenne igényem max.
A cél, hogy be-VPN-ezek a szerveremre a tabletről és távoli asztallal használom azt, a világ bármely pontjáról. (Tehát a tablet kvázi egy monitor és input eszköz, semmi több, gy.k. vékony kliens).

:R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#81432) cidalain válasza Dißnäëß (#81431) üzenetére


cidalain
veterán

Itthon nem nagyon van natív billes tab. BT perifériákkal spórolhatsz az OTG-vel.

Ha kintről oké akkor Teclast T30 gyári touchpados bill-el 200 usd kuponnal (párral visszább linkeltem) + posta + biztositás. Ez dokkoló porton csatlakozik, így szabad marad a töltőport, és a BT is mehet másra.
Ha sokkal olcsóbb megoldás kell akkor Chuwi Hi9 Pro szintén banggoood-rol, altalában 120 dolcsi alatt elhozható kuponnal. Viszont ehhez kell még bill+egér. És ez csak 8.4"-os.

Itthonról a Huawei Mediapad T5 a legolcsóbb alap 60-65 körül akciósan. +Bill+egér még kell.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81433) Turtlelboy


Turtlelboy
csendes tag

Lenovo Tab4 E7-el kapcsolatban kérdeznék. Gondolom ez megegyezik az összefoglalóban ajánlott "Lenovo Tab4 7 Essential"-al.
Nézegetem a netet és ha jól látom, akkor kétféle van belőle. Olcsóbb TN paneles (ZA400....) és valamivel drágább IPS panelos (ZA300....). Nekem ez utóbbi lenne a szimpatikus, mert a szebb kijelző és a 16GB háttér tár megérné számomra azt a kb. 5000 Ft felárat (26-28000). Mivel erről jóval kevesebb a vásárlói vélemény, ezért benneteket kérdeznélek, hogy van-e valami olyan jellemzője az IPS-esnek, amiben rosszabb, mint a TN-es vagy régebbi lenne a konstrukció vagy az olcsóbb ár miatt ennyire nem érdekel senkit az picit drágább IPS paneles? A boltokban is kevésbé található meg. Nem akarok mellényúlni. Van esetleg ennél jobb tablet ebben az árkategóriában?

Turtleboy

(#81434) vigyorgó


vigyorgó
tag

Haladunk, a tok már úton van :)

(#81435) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!

Filmézésre, böngészésre ~100K környékén mi a legjobb választás jelenleg a tabletek között?
Lehetőség szerint 64 GB belső tárhely jó lenne.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#81436) cidalain válasza blizzrd (#81435) üzenetére


cidalain
veterán

Samsung SM-T590 - 75k környékén
Lenovo Tab P10 - 80k környékén
Huawei Mediapad M5 Lite - 90k környékén
Nagyjából ezeket mondanám itthonról, amit odírtam azok kb az akciós áraik, általában mindig van olyan bolt ahol ennyi. Alapesetben meg 15k-20k-val drágábbak de azon az áron nem érdemes megvenni, hiába fér a keretedbe.

némelyikben csak 32GB tárhely van, de bővíthetőek microSD-vel.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81437) cidalain válasza Turtlelboy (#81433) üzenetére


cidalain
veterán

Őszintén mondom, hogy nagyjából a kijelző lesz a legkisebb bajod ezekkel a kicsi 7-es tabletekkel. Az 1 GB memória viszont nagyon hátráltató tényező. Lehet hogy szebb kijelzőn fogod élvezni, hogy akadni fognak az alkalmazások. De ez nem jó neked.

Ajánlanék inkább valamit 2 GB rammal legalább, de nem igazán van. Abban az árkategóriában meg pláne nincs. Esetleg használtan Huawei Mediapad T3 8, Lenovo tab4 8.

Ha ez nem oké, akkor viszont azt vedd, amelyik olcsóbb. Ha bejön a tabletezés, nagyon hamar úgyis erősebb gépre fogsz váltani.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81438) maestro87 válasza cidalain (#81432) üzenetére


maestro87
őstag

Ha már billentyűzet. Logitech K480-hoz hasonló magyar kiosztású billentyűzetet nem tudtok?
Gondolom a T30 billentyűzetét sem lehet tökéletesen magyarítani, az "í" hiányozni fog ahogy én látom. :(

(#81439) blizzrd válasza cidalain (#81436) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Köszi!

(#81440) Somatom válasza maestro87 (#81438) üzenetére


Somatom
veterán

Többször írtam már. Bármilyen billentyűzetet lehet remapolni. Eredetileg az M16 -hoz kapott billen sincs "í", de én símán csináltam rá EKH pro -val.
Kékfogasból nekem egy eredeti Apple és egy Rapoo van. Mindkettő Magyar kiosztású. Az almásat remapolni kellett ("0" - "í" csere).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81441) cidalain válasza maestro87 (#81438) üzenetére


cidalain
veterán

Régen nekem volt egy angol nyelvű bill-em PC-hez a koleszban, mert ilyet tudtam ingyen szerezni. Azóta is altgr+j altgr+i kombóval írok í betűt. Pedig már vagy 15 éve nem használok angol kiosztású billentyűt.
Szerintem ez a Logi bill az egyik legjobb, nem hiszem hogy lenne hasonlóan jó minőségű hasonló vagy jobb áron.
T30: valamit, valamiért. Ez egyben tok, tartó is ha jól nézem, illetve egér is. Ilyet semmi nem fog neked biztosítani. Ráadásul mintha ennek nem is kellene külön táp, a tabtól kap áramot a dokkoló porton keresztül, így nem kell két eszköz töltögetésével foglalkozni (persze cserébe hamarabb merül a tablet)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81442) Turtlelboy válasza cidalain (#81437) üzenetére


Turtlelboy
csendes tag

Köszönöm. Akinek lesz, annak e-book olvasásra kell és kb. ennyit tud rákölteni.

Turtleboy

(#81443) cidalain válasza Turtlelboy (#81442) üzenetére


cidalain
veterán

Akkor talán IPS. E-bookhoz elég lehet egy ilyen kis teljesítményű tab is. Nézz körbe, Edigiben mintha 26 körül lenne most az IPS paneles, de lehet mashop még olcsóbb

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81444) maestro87 válasza Somatom (#81440) üzenetére


maestro87
őstag

És akkor a "0"-t hogy írod le? ;]

cidalain: T30-nál szerintem a tok egyben van a billentyűzettel, vagyis amikor az esetek 80%-ában nem kell a billentyűzet, akkor tok nélkül marad a tablet. Külön tokba meg nem rakható, mert akkor nem fog érintkezni a billentyűzettel. Képekről legalábbis én ezt látom. Meg egy videó szerint nem is tartja meg rendesen a tok a tabletet, hátra esik...
Meg én már a mi pad 4 plus-omon megszoktam a flip tokot, kb. ezzel tudom csak stabilan megtartani egy kézzel úgy, hogy a hátra hajtott tokot fogom a tablet helyett. :)

Amúgy lehet inkább német kiosztásút kellene kereseni, azon van hely a "í" - nek is ha jól látom.

(#81445) Somatom válasza maestro87 (#81444) üzenetére


Somatom
veterán

A Magyar kiosztású Apple billentyűzeten gyárilag van í és 0, csak az Android keychars, keylayout fájljaiban fel vannak cserélve az IOS -hez képest. Ezért kellett remapolni. Egyébként egy nagyon minőségi billentyűzet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81446) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok,

Tablet vásárlását tervezem, de nehezen igazodom el az óriási kínálat miatt. Olyan kicsi vagy közepes méretű tabletet szeretnék, ami maximálisan jól használható érintő tollal (stylus). Főleg kézírásra, rajzolásra, grafikus programokra szeretném használni, ezért nagyon fontos lenne hogy gördülékenyen és megbízhatóan működjön együtt ilyen külső eszközzel. Nem teljesen értem így laikusként, hogy melyik melyik érintőceruzával kompatibilis, de azt látom, hogy a piacon rengeteg termék elérhető. Hasonló minőséget szeretnék, mint amit az Apple Ipad termékek esetén tapasztaltam kiállítótermekben, csak nagyon fontos lenne hogy android alapon működjön. Tudnátok ebben segíteni, melyik termékeket ajánánlják, mik a tapasztalatok?
Hallottam valami olyasmit, hogy a Samsung együtt tud működni a Wacom márkájú tollakkal, ami nagyon jó? Ez csak Samsungra igaz, vagy ezek a tollak mással is jók? Fontos lenne hogy kézírásra, rajzolásra alkalmas legyen, lehetőleg úgy hogy a kezemet a tableten tudjam tartani a toll használata közben (mintha papírra írnék), az Apple tabletek tudják ezt ha igaz, hasonló terméket keresek. Bármilyen márka szóbajöhet, hogyha van olyan márka ami méretben 10 col alá tud menni az különösen érdekes lehet (apple mini méretben pl.).
Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!

(#81447) cidalain válasza NeoExDeath (#81446) üzenetére


cidalain
veterán

A kis méret nagy szívás.
Sima stylus (pár száz forintosak), meg az aktív kapacitív stylus (3-4000 forintosak) felejtős szerintem.
Kivéve a wacom-ot, de azt még nem próbáltam. Ez elvileg megy androidon is, extra hardverkövetelmény nélkül, utána kell olvasni, jó lenne kipróbálni. Viszont jó drága. kb 30000 forintot kiadni, hogy kipróbálja az ember, az soknak tűnik. Bár ez elvileg pont erre való, így biztos nem szar.
Samu S-Pen, és Huawei M-Pen általában 10"-os gépre van.
Persze van kivétel, a Samsung Galaxy Tab Active tab csak 8"-os, és van hozzá S-Pen. De cserébe ez egy félig ipari tablet, a por, csepp és ütésállóságával, ezért mondjuk kb 150000 az ára.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81448) alex73 válasza cidalain (#81447) üzenetére


alex73
tag

Sajnos ez a kéz írás funkció nagyon kevés eszközben van meg :(
Ami tudja az bizony nem túl olcsó.
de itt láttam egy írást mivel hasonló funkcióval keresek eszközt, With stylus support [link]
De, hogy ez az oldal mennyire megbízható információt tartalmaz majd a többiek elmondják.
Meg talán használatból eredően tudnak konkrét eszközt ajánlani ár kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#81449) cidalain válasza alex73 (#81448) üzenetére


cidalain
veterán

A legolcsóbb gyári megoldás itthon a Huawei Mediapad M5 Lite, 99 ezresért megkapod tollal együtt. egyébként az oldal nem mond hülyeséget, de a fele nem kapható itthon, vagy csak stylus nélküli verzióban. Illetve van olyan amit ott nem tüntettek fel azon az oldalon.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81450) zebede


zebede
őstag

8"-os, Wifis tablet, akinek nem gond a hetes android, 32k-ért, Spanyol raktárból.
Teclast M89 Pro Helio X27, 3/32GB [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.