Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81202) jasonka válasza Dr.NX (#81155) üzenetére


jasonka
aktív tag

BOCSÁNAT !!! - rossz hsz-ra reagáltam...

(Csak a Mikulás figurát néztem - elnézést kérek !)

SZÓVAL :

A köszönet TÉGED illet ...!!! : :R :R :R

HÁLÁS KÖSZÖNET a bíztatásért és segítségét !!! :C
A rootolást már meg is oldottam - de a biztonsági mentéshez szükséges TWRP 3.02 -t sehol sem találom... :O - pedig már minden más szükséges szoftver megvan...
(Azazhogy száz és száz linken írják, hogy itt és itt letölthető a TWRP - de újabb és újabb linkekre jutok, és egyikről sem tudom letölteni, csak a töménytelen reklám jön fel, és valahányszor azt hiszem, hogy letöltöttem kiderül, hogy egy egész más alkalmazás tolakodott elő, és az került talonba... :W

[ Szerkesztve ]

Hja kérem ! A Belváros !...

(#81203) Spíler


Spíler
őstag

Sziasztok!
Ebben az árban Szerintetek jelenleg van jobb vétel ennél,itthonról? A 10" a lényeg,csak filmet nézek rajta.Van egy 7"-os Lenovom,annál kéne,hogy jobb legyen.
Előre is köszi. ;)

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#81204) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok! Melyik tabokba van 4 hangszóró ?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#81205) cidalain válasza ricogsm (#81204) üzenetére


cidalain
veterán

Sami galaxy tab S4, S5e, S6, SM-T590
Huawei Mediapad M5
Hirtelen ezek, de lehet hogy több is van még, de inkább a drágább gépekre jellemző. De ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy a négy különboző sarkában van a hangszóró.

(#81203) Spíler
41-ért nincs jobb tablet itthonról

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81206) FireFox1996 válasza ricogsm (#81204) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Lenovo tab P10, felül 2, alul 2. Ezt használjuk kb 1,5 hónapja.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#81207) ricogsm


ricogsm
őstag

Köszönöm

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#81208) fjanni válasza Surci1 (#81164) üzenetére


fjanni
tag

Bocs nem láttam. Mi a kérdésed?

(#81209) fant0mi válasza Spíler (#81203) üzenetére


fant0mi
addikt

Euronicsban 39999. [link]

(#81210) Spíler válasza fant0mi (#81209) üzenetére


Spíler
őstag

Oksi,köszi mindenkinek.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#81211) Jimbo75


Jimbo75
tag

Tudtok ajánlani ingyenes vírusirtót, ami nem túl sűrűn nyom reklámot az arcba? Köszi!

(#81212) cidalain válasza Jimbo75 (#81211) üzenetére


cidalain
veterán

Amennyiben csak Play áruházból telepítesz, és dark web oldalakon nem netezel (warez, crack, illegal download stb keresés miatt), és idegen USB-t nem csatlakoztatsz akkor nem nagyon van szükség vírusírtó appra, csak fogja a rendszert

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81213) sityupityu válasza cidalain (#81212) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem is. Telefonon sem használtam soha.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#81214) kalapacsolok válasza cidalain (#81184) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

Köszi, de ez nekem sajnos magas, nem tudok barkácsolni :) Ez van.

(#81215) Hzi válasza kalapacsolok (#81214) üzenetére


Hzi
aktív tag

"kalapacsolok" a nickneved és nem tudsz barkácsolni? :D
Szerintem azt írta amúgy cidalain, hogy jó a rendszer magában is, nem kell külön vírusirtó.

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#81216) cidalain válasza Hzi (#81215) üzenetére


cidalain
veterán

Ő nem a virusirtora reagált

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81217) Hzi válasza cidalain (#81216) üzenetére


Hzi
aktív tag

Jah, már látom. Sorry, csak a nevet néztem. Bár a nickes "poénom" attól még helytálló. :B

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#81218) batai15


batai15
félisten

Sziasztok! Mivel a korosodó laptopom még ssdvel sem éppen csúcs sebességű már , és mivel a felhasználás erősen redukálódott youtube /net /Indavideó ,film nézés és netflixre el gondolkodtam hogy tabletre kellene váltani .
Igazából minél nagyobb kellene legyen ,illetve sd bővítés kellene ,valamint HDMI kimenet ,vagy pedig legyen benne elég craft hogy mondjuk egy serviioval tudjam küldeni a filmet a tvre ha úgy van .
A nem méreg drága kategóriában vannak ilyenek ,vagy inkább még mindig vegyek drágábban egy használt újabb laptopot ? Chuwi teclast stb stb vonalra gondolok. Előre is köszi.

(#81219) aprokaroka87 válasza batai15 (#81218) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Netflix esetében nagy felbontású tartalom mennyire opció?

(#81220) batai15 válasza aprokaroka87 (#81219) üzenetére


batai15
félisten

alapvetően nem , mert van 4k okos tv , inkább egy szolgálat alkalmával , lenne jobban használva netflixre.

(#81221) Somatom válasza batai15 (#81218) üzenetére


Somatom
veterán

Teclast M16. HDMI -vel rendben van a kép. Chromecast -tal még küzdök. Stream átadással nincs gond, viszont képernyőtükrözésnél állóban jelenik meg a kép. Érintéses kezelés rendben van, de az egérfunkciókat elqrták. Van hozzá bill és tapipad, úgyhogy médiacentrikus felhasználásra, böngészésre ki tud váltani egy laptopot.
Az aláírásomban levő is HDMI -s, de a menüjéből kifelejtették a kimeneti felbontás opcióit. Csak teliben tudja kiadni a tab kijelzőképét. Mivel az 16:10 -es, ezért a 16:9 -es TV -n "gyászkeretes" a kép.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81222) batai15 válasza Somatom (#81221) üzenetére


batai15
félisten

köszi jónak tűnik. Kb még a régi eszköz eladásvával bele is fér a keretbe ahogy nézem.
Honnan érdemes rendelni?

(#81223) Somatom válasza batai15 (#81222) üzenetére


Somatom
veterán

Én atos30 fórumtársunk 1-2 hetes tabját vettem meg. Úgy tudom, hogy ő a Banggod -ról rendelte, mert ott a billentyűzet benne van az árban. Ha kell a bill., akkor érdemes a gyárit megvenni, mert az dokkoló porton csatlakozik és egyben tok, tartó is. Nem ecccerű egy 11,6 -os tabhoz kitámasztós tokot találni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81224) csudri


csudri
őstag

Sziasztok! Anyós T3-ja lepottyant, mi lehet a gond, hogy ilyen lett a képernyő? Vajon javítható?

(#81225) batai15 válasza Somatom (#81223) üzenetére


batai15
félisten

Na még ezt át gondolom . Ezekre valamiféle update érkezik amúgy ? Kb 2 évre vennem illetőleg a play safepassal hogy állnak ezek ?

(#81226) Jimbo75


Jimbo75
tag

Sziasztok!
Hogy tudok parancsikont kitenni? Édesanyám Messenger appja eltűnt, felrakta ismét, de most nincs ott a kezdőképernyőn az alkalmazás. Lenovo Yoga tabja van.
Köszi!

(#81227) aprokaroka87 válasza Jimbo75 (#81226) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Probáltad már törölni a launcher adatait?

(#81228) Jimbo75 válasza aprokaroka87 (#81227) üzenetére


Jimbo75
tag

Még nem, azt hogy tudja megtenni? Sajna külföldön van, úgyhogy ilyen távirányítós módszerrel kell megoldani a problémát :(((

(#81229) aprokaroka87 válasza Jimbo75 (#81228) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát így látaltlanban nehéz lesz.

(#81230) cidalain válasza Jimbo75 (#81226) üzenetére


cidalain
veterán

Ha nem a kezdőkepernyon van akkor egy masikon ott van? Mondjuknha elkezdi lapozni a kepernyoket, akkor az utolson ott lellene lennie. Ha ott megvan, akkor ok. Rabök, es rajta is marad, akkor par masodperc utan mozgatható lesz, elviszi a kepernyo bal szelere, akkor visszalepe az előző lapra, és addig kell vonszolni mig a kezdő kepernyore nem ér.
Ha mast nem keress Youtube videot, aztan kuldd el neki, ugy sokkal konyebb erteni a műveletet

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81231) Jimbo75 válasza cidalain (#81230) üzenetére


Jimbo75
tag

Ha egyiken sincs akkor ki tudja valahogy rakni?

(#81232) Somatom válasza Jimbo75 (#81231) üzenetére


Somatom
veterán

Alkalmazáskezelőben (az a hatpöttyös ikon) kiválasztja az alkalmazást, hosszan rátapicskol az ikonjára és ahogy megmozdítja rajta az ujját, megjelenik mögötte a home (a főképernyő). Azon odacsúsztatja az ikont, ahol szeretné látni, majd felemeli az ujját.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81233) Jimbo75 válasza Somatom (#81232) üzenetére


Jimbo75
tag

Köszönöm szépen mindenkinek :R

(#81234) hvb


hvb
tag

Sziasztok, van egy AT10LE-A tabletem, amely boot közben leáll az animációnál és nem megy tovább. A recoverybe be lehet lépni, factory reset is lefut, de nem segít. Van valakinek ötlete?
Esetleg tud valaki egy gyári rom linket küldeni mert én nem találtam. Nincs rootolva tudtommal. :R

zs.

(#81235) cidalain válasza hvb (#81234) üzenetére


cidalain
veterán

Itt elvileg van hozzá egy Android 4.4 rom, és egy leírás is.
[link]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81236) burny


burny
aktív tag

Sziasztok!

Yoga 3 8 tablet, csak ha töltön van, akkor bír bekapcsolva maradni - 100%-on, különben kikapcsol.

Jól gondolom hogy az akku meghalt? Szoktak ilyet javítani?

Köszi!

(#81237) cidalain válasza burny (#81236) üzenetére


cidalain
veterán

Multkor volt nalam egy ugyanilyen, csak az meg toltőre dugva sem akart beindulni (nem csereltuk ki, nem ert annyit, mert azt tudtuk hogy az akku rossz, korabban csak ugy ment mint a tied, de amikor odahoztak, mar ugy sem, igy meg mar taparamkor hiba is kinézett). Persze meg lehet próbálni az akkucserét. Az a szerencses benne, hogy nem speci akku van benne, hanem a hengeres reszben van 18650-es cellákból készült pack.

Igy kellene kiszedni

A komplett akkupack 20-25 dolcsi korul van aliexpressen, plusz ha nem te csereled, akkor szerviz, aki minimum egy 10-est felszamol, eleg pepecs melo szetszedni, 3 ora alatt nem csinalja meg senki a cserét gyakorlat nélkül (olyan szerviz meg nem nagyon van aki rutinbol szereli, gyari Lenovo szervizbe bevinni, meg meg nagyobb penz szerintem) Szoval igy kb 20 rugo az akkucsere, ami mar szerintem nem eri meg.

Viszont ha erzel magadban buherator hajlamot, akkor neki lehet esni, a leirast linkeltem. Az akkupackot sem kell megvenni, mert bontható nagy valószínűséggel, es csak a cellakat kell cserelni benne (forrasztasos meló), en multkor 1000-ert vettem itt apron tok jo LG 3000 mAh cellakat. Ebbe meg 2 kell, ha minden igaz. Szóval megoldható ez az akkucsere boven 5000 alatt is, csak akkor neked kell szórakozni vele. Igy mondjuk már megéri :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81238) gaborbol


gaborbol
őstag

Na vegre pont kerult a tortenetre.

Mindenki orul :) Gyari uj, 1 ev garos, bontatlan volt.

(#81239) cidalain válasza gaborbol (#81238) üzenetére


cidalain
veterán

:K

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81240) hvb válasza cidalain (#81235) üzenetére


hvb
tag

Csak az a baj hogy az usb debug-ot nem tudom bekapcsolni mivel nem indul. Olyan rom/upgrade rom kellene amit a gyari recovery-vel esetleg vissza tudok allitani. Vagy ez eleve nem lehetseges?
Vagy a gyari recovery csereje is erdekelne, de meg adb kapcsolatot nem sikerult letrehoznom.

[ Szerkesztve ]

zs.

(#81241) athomi


athomi
veterán

Hello!

Van apóséknak egy Lenovo Tab3 8 tabletük. Gmail fiókot is használtak hozzá, be voltak jelentkezve. Aztán csináltak rajta egy restet, mert nagyon lassú volt. Aztán bekapcsolásnál ugye kéri a gmail fiókba bejelentkezést. Van 2 gmail fiókjuk is felírva, de bármelyikkel próbálkozok, egyszerűen visszadob oda, hogy a folytatáshoz jelentkezzek be egy iolyan fiókkal, amely korábban szinkronizálva volt a készüléken. Rossz lehet a gmail fiók amivel próbálkozok (nem csodálkoznék ha nem azt adták volna ide, amivel valójában be voltak jelentkezve), vagy a készülékkel lehet valami? Ha előbbi eset áll fenn, akkor mit lehet tenni?

(#81242) Somatom válasza athomi (#81241) üzenetére


Somatom
veterán

Szervíz. Az FRP (Factory Reset Protection) megkerülése itt, a PH -n wareznek minősül.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81243) hvb válasza athomi (#81241) üzenetére


hvb
tag

Weben bejelentkezve at lehet nezni a tevekenyseget megnezheted milyen eszkozok hasznaltak a fiokot. Eloszor allitsd vissza az osszes jelszot PC-rol es utana probalkozz.
Csak emkekeznek kitol kaptak email az elmult idoszakban valahogy meg lehet tudni a cimuket.

zs.

(#81244) cidalain válasza athomi (#81241) üzenetére


cidalain
veterán

Mindenképpen azzal a fiókkal kellene bejelentkezni, amelyikkel a factory reset előtt be voltak jelentkezve azon a gépen.
Még a felírt két fiókot kipróbálhatod webes felületen, hátha csak az a baj, hogy megváltozott a jelszó a felírás óta... (Persze ha egy harmadik fiókkal használták a tabletet, és az nincs felírva, nem emlékeznek rá akkor nincs mese, szervizbe vele)

Célszerű egyébként a hasonló kínok elkerülése miatt a factory reset előtt leválasztani a hozzárendelt google fiókot a gépről. Ebben az esetben FR után bármilyen fiók megadható lesz.
(B verzióként FR előtt ellenőrizni a hozzákapcsolt google fiókot, és kipróbálni webes felületen hogy biztosan jól tudjuk e a jelszót hozzá.)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81245) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Érdeklődnek,hogy most max. 65000ft milyen tablettet tudtok javasolni amelybe van 4G modem is?

(#81246) Somatom válasza qwertly (#81245) üzenetére


Somatom
veterán

B20 is kő?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81247) qwertly válasza Somatom (#81246) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Ismerősnek nőnek lenne asztali gép részleges kiváltására.Nem lenne hátrány ha tudnál normálisan a 4G így szürke importos kínai nem játszik.

(#81248) Somatom válasza qwertly (#81247) üzenetére


Somatom
veterán

Amit linkeltem, az nem mai cikk. Kínában is rájöttek, hogy ha az európai piacon is szeretnének labdába rúgni, akkor kelleni fog a B20 is. Ha jól tudom, akkor a Teclast T30 -ból kimaradt, de az én M16 -om tudja. Legalábbis az előző tulaj szerint, mert én még nem próbáltam SIM -mel.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81249) cidalain válasza qwertly (#81245) üzenetére


cidalain
veterán

68 nem fér bele a keretbe?
Huawei Mediapad T5 itthonról. Ez eléggé jó ár érték arányú cucc, 2 év hazai garival. Bármi más itthonról 65 alatt csak 2 GB ramos, ez meg 3 GB-os.
Kínából vannak még opciók (pl Chiwi Hi9 Pro ami tudja a B20-at ami kb 120 dollár + okosított posta), de az minimum 1 hónap míg ideér, és a gari is problémásabb...

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81250) qwertly válasza cidalain (#81249) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszönöm valószínűleg ez lesz a pénz miatt.DE mondtam neki,hogy a 8 könnyebb kézben tartani plusz a táskába is könnyebb szállítani de azok túllépik a keretet.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.