Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71951) cidalain válasza BBéci (#71947) üzenetére


cidalain
veterán

Privat velemeny: nekem nem er annyit.
Mondjuk lapost sem vennek ennyiert. Hasznaltan meg 1 ev garival uzletit max, de azok mar kaphatok 150 alatt.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71952) Timer válasza Lacielvtárs (#71950) üzenetére


Timer
veterán

Mondjuk U-s procit ne is hasonlítsunk M-mel, mert kissé más liga. Vagy, ha igen, akkor nézzük meg a fogyasztás/teljesítmény arányt is! ;)

(#71953) Lacielvtárs válasza Timer (#71952) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ezzel maximalisan egyet értek.
Viszont mostanság a 150-200 ezres kategóriában az Usok érhetőek el...
A magas arfekvesben vannak 'jobbak'.
En ezekért az Us csodakert soha nem adnék annyit amennyit kérnek :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71954) burny


burny
aktív tag

ez mennyire jo vetel? Anyamnak lenne, nem full hd elég, 2 gb ram, 16 rom elegseges, kb 36 eFt. Keressek mást, varjak jobbra? Szoftver támogatas milyen? Van hibaja ami kesobb elo kerulhet?

(#71955) cidalain válasza burny (#71954) üzenetére


cidalain
veterán

Nezd meg, hogy biztosan 2 Gb-os memoria van e benne. Ezt a tipus szerelik 1-gyel is, a hazai kereskedoknel is osszevissza van a webshopban irva. Volt aki mar vett ilyet es csak 1 giga voot benne.
Jo cucc, mutter orulni fog. Lenovo a korrektebb szoftveresek koze tartozik. De android verzio ugras nem nagyon varhato. Max kisebb bugfixek.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71956) qfm


qfm
senior tag

Sziasztok!

Egy idősebb személynek keresnék tabletet, elsősorban internetezésre, youtube-ra, zenehallgatásra, online stream nézésre. Nem kell túl nagy felbontás ebből kifolyólag (én 1280x800-asokat néztem). Wifiről lenne használva, ettől ha van 3G/4G az nem probléma, de nem is kritérium. Megbízhatóságra és gyorsaságra lenne szükség (böngészés terén). Volt korábban a kezemben olyan asus tablet amiben nagyon gyenge volt a wifi, ezt is szeretném elkerülni ezúttal. Az akkut ne kelljen 2 óránként tölteni (a gyenge akkura allergiás) és legyen rajta 3.5" jack (bár ezt lehet mind teljesíti). Viszonyításként jelenleg egy J5 2016 telefont használ, elsősorban a kijelzőméret és az élvezhetőség miatt kellene tablet. Érezhetően gyengébb hardvert nem szeretnék a kezébe adni.

+1: Olyan kellene, amit Edigital/MediaMarkt és hasonló áruházakban betudok szerezni mert péntekre kell. Emag már nem érkezne meg tapasztalatom szerint.

Én ezeket nézegettem, de mivel egyikkel sincs tapasztalatom, így inkább írtam ide. Nyugodtan ajánlhattok teljesen eltérőt is 45, max 50eFt-os keretig.

Samsung Galaxy Tab A 7.0 (SM-T280)
Asus ZenPad Z300CG
Asus ZenPad Z380KL
Huawei MediaPad T1

Van ahol a garancia mennyisége jobb, van ahol a cpu és olyan is ahol a memória mennyisége. Android verzió is elavultabb az egyiken ha jól láttam. Kicsit elvesztem, ezért kérnék tanácsot a fent vázolt helyzetre. :R

[ Szerkesztve ]

(#71957) cidalain válasza qfm (#71956) üzenetére


cidalain
veterán

szia!
gondolom a keret 45 körül van, legalábbis ilyesmi áron linkeltél készülékeket. írtad is, hülyevagyok
manapság már elvárható lenne a 2 GB ram: a Samuban csak 1,5 van, a többiben csak 1. A refurbished z300cg-ben ugyan 2 van, de ebben van a legbénább processzor. Igazából egyiket sem javasolom.
Úgy látom a méret sincs igazán konkretizálva, mert linkeltél 7, 8, 10 colosat is.

ha a 8" megfelelő, akkor a Lenovo tab3 8 legalább olyan tablet, amiben 2 GB ram van, tűrhető a bele, elég jó belépő szintű konstrukció.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71958) qfm válasza cidalain (#71957) üzenetére


qfm
senior tag

Nincs rögzítve a méret, bár hajlanék a nagyobb kijelző felé, talán praktikusabb lenne neki. Én is ettől tartottam, hogy az intel gyenge lehet neki a snapdragon után, pedig az lett volna a favorit. Ez az MTK proci nem gyenge? Eddig szándékosan kerültem őket. Örültem volna a 410-esek közül valamelyik verziónak, de a ram mennyisége fogott ki rajtam is ott. A samsung tab hardveresen majdnem ugyanaz mint a telefon amit használ, viszont csak 7". Ebből indult a kavarodás is. :))

(#71959) cidalain válasza qfm (#71958) üzenetére


cidalain
veterán

sajna a Snapdragonhoz feljebb kell menni árban, igaz, ennel a gépnél már 4G LTE is van
Asus Z380KNL

Nem feltétlenül szar ami mediatek. Ez egy eléggé tapasztalt gyártó már, gyárt erősebb, és gyengébb cuccokat is. már rég nem igaz rá az mint 4-5 éve, hogy a mobil processzorok alját csinálja. sokkal jobb az a Mediatekmint az Intel C3 szériája, ami az Asus z300c-ben van.

10" esetén az Asus Z300M szériánál nem kellene lejjebb adni, (ez is Mediatekes) viszont ez is 60 körül van.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71960) qfm válasza cidalain (#71959) üzenetére


qfm
senior tag

Köszönöm a segítséged, utána járok elég lenne-e neki a 8", de ha nem, akkor kevés a keret.

(#71961) fireman123


fireman123
őstag

Nomégegyszer' nekiugrok :D
Aki használ Asus Z300M-et :R : .......mennyire jó rajta a net, tapasztalható-e akadozás az oldalak betöltésénél?

(#71962) cidalain válasza fireman123 (#71961) üzenetére


cidalain
veterán

itt a topicja, tele olyanokkal akik használják. gyorsabban kapsz értelmezhető választ a kérdésedre.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71963) fireman123 válasza cidalain (#71962) üzenetére


fireman123
őstag

köszi, nem tudtam, hogy van külön topicja

(#71964) Jamesch


Jamesch
tag

Sziasztok,

Tegnap vettem egy használt Huawei Mediapad 10 FHD-t, jó állapot, alapvető gond nincs vele. AZért kérdezlek titeket mert nincs tapasztalatom tabletekkel.

2 problémám van:

1) Youtube app ha frissítve van (11es verzió, de 10est is próbáltam) nem hajlandó lehetővé tenni 360p fölötti lejátszást. Az eredeti appban (jó régi, talán 5ös ver) lehet HD-t kapcsolni, és jobb is a minőség, de ez is max 720p, sőt lehet még mindig csak 480p. Ez mi a frász? OGyoutube-ot nem tudtam feltenni, szintaktikai hibát írt. build.prop átírással meg lehetne oldani, de ahhoz root kéne, kedvem sincs ezzel foglalkozni, meg igazából ajándék lenne viszonylag kezdőnek.
Vmi javaslat? Nagyon idegesít

2) Alapvetően nem lassú az eszköz, bár a böngészés is hagy némi kívánnivalót maga után, de a Skype már pl meglehetősen lassan indul és ez zavaró. Sajna ez 1GB RAM-os verzió, ez lehet a probléma? Amúgy meg ugye Quadcore 1.2GHz. energiatakarékosságot be is lőttem teljesítmény centrikusra.

Mik a tapasztalatok? Baszhatom az 1 giga RAM miatt vagy ettől még működnie kéne rendesen?
Amugy factory resetelt gyári ROM fut rajta, pár appot feltettem

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#71965) cidalain válasza Jamesch (#71964) üzenetére


cidalain
veterán

1 GB-os tablethez kell egy kis türelem.
nem mondanám szarnak még ettől, de ne is hasonlítsuk össze a "350k forintos 6 giga ramos hektacore-os telefonunkkal"

másik: utálom a youtube appot. egy készülékemen nekem is van, és sokkal bénább, mintha böngészőből csinálnám a videonézést. az ok, amiért használom, hogy böngészés mellett tudjak róla zenézni esetleg.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71966) Scale válasza cidalain (#71965) üzenetére


Scale
őstag

Ja mondjuk, ez az "aktívnak kell lennie az appnak ahhoz, hogy működjön" elv elég hülyeség a youtube-bal kapcsolatban, én is utálom eléggé.. :U

(#71967) Jamesch válasza Scale (#71966) üzenetére


Jamesch
tag

Az OGyoutube (ogmods.net) ezen ís segít de nekem most vmi szintakszis hibát ír, egyébként a Oneplus One-omon fent van

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#71968) gonger


gonger
senior tag

Sziasztok,
Üzlethelyiségünkbe szeretnék a mini hifihez kötni egy egyszerűbb tabot jack kimenetről.
Spotify menne róla napi 7-8 órában wifin keresztül.
Nekem Samsung TAB S2-esem van, így a minőséget szeretem, de erre a célra tökéletes lenne szerintem egy olcsóbb, egyszerűbb gép is.
7-8 Colos is megfelel, kb 50 ezret szánnék rá. Samus tapasztalataim nagyon jó, tőlük ebben az árban a alap gépek vannak, kevéske háttértárral, bár tényleg csak Spotify online hallgatásra szánom, nem lesz tele minden szar appal.
Inkább az a fontos, hogy a hangminőség a jack kimeneten ne legyen túl vacak, és működjön stabilan fagyás,akadás nélkül
(tudom a töltésre figyelni kellene, hogy ne vágjuk haza az akksit egyhamar)
Milyen vasat javasoltok erre a célra? gondolkodtam egyszerűbb laptopon is, de nem lenne feltétlenül olcsóbb/jobb megoldás és a helytakarékosság sem utolsó szempont

[ Szerkesztve ]

(#71969) cidalain válasza gonger (#71968) üzenetére


cidalain
veterán

Ennyiert megveheto a Samu T280, amiben ugyan csak 1,5 giga ram van, de mivel egyetlen feladatot fog ellatni, ezert nem erzem hatranynak. 8 gb hattertar van, de bovitheto. Mostansag tobb helyen lattam akcioban 41-43 korul, annyit akar meg is erhet.
Ha ez valamiert nem akkor Lenovo tab3 8" van hasonlo aron. Ebben 2 gb ram van, es 16-os hattertar.
A jack kimenet nem ront a hangon, igazabol az audiochip/driver a szuk keresztmetszet.
A modern akkuk toltesvezerloje eleg jo. Ha feltoltodott, atallnak csepptoltesre, igy nem okoz kulonosebb problemat, ha tovabb marad a tolton. Elvileg az sem okoz oriasi bajt ha folyamatosan toltorol hasznalod, de teny hogy ez okozhat teljesitmenycsokkenest (ami viszont osszemerheto a normal hasznalatbol eredo csokenessel szerintem szoval kb egal) Ilyen esetben azert nem arthat egy heten egyszer lemeriteni (10% korulig).

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71970) Truman


Truman
senior tag

Sziasztok. Milyen tabletet vegyek max. 40 ezerig?
10" körüli GPS -es, megbízható. És ne csak 1 GB RAM legyen benne. Netezésre filmnézésre, kisebb játékokra.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#71971) BBéci válasza Truman (#71970) üzenetére


BBéci
titán

Nem lesz egyszerű olyat találni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71972) sharkypeti válasza Truman (#71970) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Hazai vásárlás esetén (újonnan) esélytelen.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12

(#71973) cidalain válasza Truman (#71970) üzenetére


cidalain
veterán

ha a 8" nálad belefér a 10" körülibe akkor Lenovo tab3 8", amit már meg lehet venni 40-ért.
10" esetén a 2 Gb ram 60 fölött kezdődik. és nem csak itthon, külföldön (=kínából) sincs 40-ért 10"-os.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71974) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!
"Eszköz titkosítását" használja valaki? Pontosan hogy kell ezt az opciót elképzelni? Ha valaki rosszul írja be a kódot töröl mindent a telefon? Nem lassítja a készüléket? - Hiszen elvileg mindent újra ki kell formázni, adatokat, nem?
Köszi :))

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#71975) HyoRemix válasza Örni (#71939) üzenetére


HyoRemix
csendes tag

Azért ezeket az infókat nézd majd meg máshol is, mert ezen a linken, ha rámész pl a Lenovo Tab 4 10" plus-ra, akkor octa-core van feltűntetve, más helyen pedig quad-core.

Lenovo 4 [link]

Kicsit meglepődtem elsőre, amikor néztem, hogy a Samsung S3 3x annyiba kerül, és gyengébbnek néz ki, mint ez a Lenovo Tab 4 :D

Samsung S3 [link]

Várj még pár pontosított infót, mert itt még azért van helyesbítenivaló!

[ Szerkesztve ]

Asus Maximus VIII Hero, I7-6700k, ASUS ROG Strix GTX 1080, G.Skill 16GB RipJaws V 3200Mhz

(#71976) Truman válasza cidalain (#71969) üzenetére


Truman
senior tag

Értem, köszönöm!
Akkor másképp fogalmazok: használható 10" -os tab 40 k körül? :)

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#71977) pjen válasza Truman (#71976) üzenetére


pjen
félisten

Mire szeretnéd használni.

(#71978) cidalain válasza pjen (#71977) üzenetére


cidalain
veterán

Nagyjabol tökmindegy, 40 alatt nemsok választási lehetőség van. Alcatel pixi. Meg a refurbished ezer éves Asusok is 40 felett vannak kicsivel.
Hasznaltan esetleg talán le lehet vadászni egy Asus Z300M típust, de az is necces már ennyiért.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71979) pjen válasza cidalain (#71978) üzenetére


pjen
félisten

Azért kérdeztem,sajnos nagyon alacsony a cél ár,egy 10 " tabletért.

(#71980) cidalain válasza pjen (#71979) üzenetére


cidalain
veterán

Hja. Meglestem a hardverapro vonatkozo listajat, hat nincs semmi erdekes 40-ert. A pixit meg lehet venni mar 25-ert.
Viszont van 3 honapos SM-T580 49990-ert. Na az K jo vetel lehet, foleg ha gyari 2 ev garis, es tenyleg patika allapotu.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71981) pjen válasza cidalain (#71980) üzenetére


pjen
félisten

Nem akarnak ezek olcsók lenni.

(#71982) Timer válasza cidalain (#71980) üzenetére


Timer
veterán

+1

(#71983) oriistvan


oriistvan
csendes tag

Koobe X8 tabletem van.

A recoverybe lépés után a menüben nem tudok navigálni: vol up gomb restartot eredményez, vol down gomb nem reagál semmit. (Bootolás után a volume gombok rendesen működnek)

Koobe ügyfélszolgálat az alábbi választ adta a problémára:

"A jelzett hibával akkor lehet találkozni, ha a készüléket lefrissítik és elfelejtik rátölteni a system partíciót, nem jelölik ki, vagy rossz img file-t talloznak hozzá. Esetelg a recoveryben törölnek file-okat. Onnantól már nem lehet a készüléket Pc kapcsolaton keresztül sem felszoftverezni és navigálni sem a recovery-ben."

Használtan vettem a készüléket a V betűs online piactérről. A hibával most szembesültem, amikor rá akartam tenni a tabletre a hivatalos frissítést, gőzöm nincs mi lett elbazilikázva rajta a fentiek közül.

Valami megoldást tud erre valaki?

(#71984) Jamesch


Jamesch
tag

Van egy meghalt érintőkijelzőjű 7colos Concorde tabletem. (kijelző müxik, csak az érintésre nem reagál, + szanaszét van repedve)

Van vmi use-case amire egy ilyen tablet hasznosítható szerintetek?

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#71985) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

A segítségeteket/tanácsotokat szeretném kérni.

Kéne vennem egy új tabletet, amit kizárólag munkára, illetve szabadság idején ha elutazok maximum filmezésre szeretnék használni.

Az elvárásaim:

Lehetőleg 10"-es kijelző. A 8"-től sem riadok vissza, de a 10" lenne a legideálisabb.
16GB belső memória, ami bővíthető MicroSD kártyával, a RAM maradhat 1GB.
Jó minőségű IPS kijelző, amin szépek a színek és kiváló a betekintési szög.
Normálisan kezelhető Android OS. A frissítések nem érdekelnek vele kapcsolatban. Talán ha stock lenne az lenne a legjobb.
Legyen OTG képes.

Előzmények:

Eredetileg volt egy WayteQ xtab-70dci 7"-es Android 4.0.3-at futtató 8GB/1GB készülékem. 0 problémával, 0 frissítéssel, tökéletes kijelzővel, 20-30.000 Forint körüli áron 5 évig hű társam volt, majd végül megadta magát.
Ezt követően tavaly szeptemberben vettem egy Alcatel Onetouch Pixi 3 (10") névre keresztelt 5.0.1-et futtató 8GB/1GB tabot, aminek a felülete valami iszonyat, a belső és a külső memóriát nem tudja ketté bontani, a levelezője nem működik megfelelően, az elérhető tárhelyről hazudik, a kijelzője pedig iszonyat.

Szóval ennek fényében szeretnék venni a lehető legolcsóbban egy Androidos tabletet. A WayteQ sajnos már nem foglalkozik új tabletekkel, Alcatelt soha többé nem veszek, Lenovoban, Asusban, vagy LG-ben gondolkodok esetleg, de ezek egyikével sincs tapasztalatom.

Köszönöm előre is a válaszokat!

(#71986) Timer válasza .Szaki. (#71985) üzenetére


Timer
veterán

Összeget nem írtál, de mivel munkára és filmnézésre akarod használni, nagyon gyenge azért nem lehet. A kijelzőméret (ha 10-est nézünk) megköveteli a FHD felbontást. Sokak szerint felesleges, de ha olvasni is akarsz rajta szöveget, vagy bármit, rohadtul zavaró egy 1280 x 800-as panel, tapasztalatból beszélek. Ha nem akarsz magadnak rosszat, és belefér a keretbe, vegyél egy Samsung T580-at. Két hete használom teljes megelégedéssel, előtte egy Lenovo Tab 10-30-at nyüstöltem, de 1 hét után visszaküldtem, kifejezetten az alacsony kijelzőfelbontás és egyéb szubjektív okok miatt. A T580 ráadásul akkuban is bitang jó.

(#71987) cidalain válasza Jamesch (#71984) üzenetére


cidalain
veterán

pl ha billeg az asztal, akkor ki lehet vele támasztani.
esetleg ha az akkuja még szuper állapotú, akkor meg lehet próbálni hasznosítható "roncsként" piacra dobni 3 tábla csokiért.
a szanaszét van repedve miatt a digitális képkeret opciót elvetettem.

(#71985) .Szaki.
LG kihúzva, nem kapható most új LG tablet itthon.
Asusból a Z300M megfelelő lehet, de az 65 körül van, nagyon más kategória árban, mint az Alcatel.
Lenovo tab3 8 ami 40 pénz, 2 GB ram, de csak ugye 8-as.

Amit a kollega előbb írt Samu SM-T580 az jó, de hivatalos helyről 90 körül van, nem hivatalosról kicsit olcsóbb, de csak egy év gari. (de tegnap láttam aprón 50-ért 3 hónaposat, ha nem ódzkodsz a használttól, akkor ez jó lehetne, főleg ha 2 év garis)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71988) .Szaki. válasza Timer (#71986) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szia!

Direkt nem írtam árat, kíváncsi voltam mit tartotok jó ajánlatnak. Munka szempontjából igazából a céges levelezés és WPS Office Táblázat, dokumentum részei fontosak, minden mást intézek laptopról. Ezért is mondom, hogy inkább a szép kép lenne a lényeg, meg az, hogy gördülékenyen menjen az OS. Szerintem ezek iszonyat alap elvárások, kivéve a jó kijelzőt persze. 83.000 Forintot (ennyiért találtam meg az általad javasolt Samsungot) nem szívesen költenék, mert azt már nem használnám ki, ha nagyobb összegben gondolkodnék, akkor már iPad-et vennék, mert az legalább kommunikálna akkor a telefonommal (amit viszont teljesen kihasználok), de valóban figyelemre méltó ez a Samsung.

Pl valami ilyenre gondoltam, hogy ez egy jó konstrukció: Lenovo IdeaTab3 A8

cidalain

Na tessék addig keresgéltem, hogy közben nem láttam a Te válaszodat! Nagyjából ugyanarra jutottunk akkor, erről a Lenovo-ról van esetleg valami tapasztalat? Általánosságban milyen az UI-ja a Lenovonak? A Tab 4 bemutatójánál érdeklődtem és ott tulajdonképpen csak pozitívumot mondtak a Lenovo-sok, korrektek voltak, megjegyezték, hogy frissítést nem gyakran kapnak, vagy egyáltalán nem (ami engem pont nem érint).

Közben megnéztem az Asus Z300M-et, a MA!-s srácok a teszt második oldalán ezt írják: "A gép gyenge pontja (árához képest legalábbis) a kijelző, illetve egészen pontosan a felbontás. 10 hüvelyken 1280 x 800 pixellel virítani nem nagy kunszt, noha a betekintési szögek jók, a fényerő is egészen korrekt. De ezt a felbontást 7 inchen érezni vállalhatónak, ebben a méretben azt eredményezi, hogy szabad szemmel is láthatók a pixelek, "szőrösek" a menüpontok. És még ezen is túllendülne az ember, ha nem lenne a ZenPad 10 egyébként egy relatív drága gép." :(

[ Szerkesztve ]

(#71989) Timer válasza .Szaki. (#71988) üzenetére


Timer
veterán

Annyit nem is adtam érte, csak ennyit. Nem a reklám helye, de nincs az üzlettel gond, a tartozékok is megvannak, stb.

"Ezért is mondom, hogy inkább a szép kép lenne a lényeg, meg az, hogy gördülékenyen menjen az OS. Szerintem ezek iszonyat alap elvárások"

Én is ezt hittem, de tévedés. Ha 10-est szeretnél, szerintem ez a minimum.

(#71990) .Szaki. válasza Timer (#71989) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ismerem a céget, sok évvel ezelőtt náluk vettem egy X2-01-es Nokiát. :R

Az a Lenovo viszont most jobban mozgatja a fantáziámat.

[ Szerkesztve ]

(#71991) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Sziasztok,tabletet szeretnék venni 20e ftig,minél nagyobb kijelzovel, multimédiára(olvasás,filmezés),officra(excel), és sima netezésre(chrome). Jó lenne ha az aksi sokáig birna de persze csodát nem várok ennyiért:)Mit javasoltok? Annyit h euronicsból kéne. Köszönöm elore is :R
Ui: ha van sokkal jobb akk a max keret 25

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#71992) cidalain válasza Hannibhál (#71991) üzenetére


cidalain
veterán

a minél nagyobb kijelző ekkora keretnél max a 7". a 20-25k a belépő szint legalja, a 20 alattiak inkább a trágyadomb kategória közepe.

Lenovo tab3 7 essential, másnéven Andy lite, másnéven A7-10F
ez itt az, ez a legolcsóbb vállalható szintű cucc

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71993) tecsu válasza Hannibhál (#71991) üzenetére


tecsu
addikt

Használtat vegyél.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#71994) Hannibhál válasza cidalain (#71992) üzenetére


Hannibhál
őstag

Végül egy huawei t1 7 colos lett(vmi silver) de eddig nagyon jó és szép a kijelzője

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#71995) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,
Eddig használtam egy Sony tablet z tabot.
10 colos fhd kijelzős, vízálló, dokkolóval,sztereó hangszóróval, minőségi fejhallgató kimenettel, jó minőségű dupla kamerával,stb.
Kicsit lassúnak tűnik már néha a régi CPU miatt.
Érdeklődnék, hogy mi van olyan tablet, ami tudja a fenti (vagy több) tulajdonságot, és egy hasonlóan jó, megbízható Tab lenne.
Esetleg best buy tanács?

(#71996) cidalain válasza envagyok (#71995) üzenetére


cidalain
veterán

Tudomasom szerint nincs mas gyarto aki teljesiti a vizallosagot es a dokkolhatosagot egyszerre.
Sot kulon-kulon se nagyon.

Melyik Z van neked pontosan?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71997) envagyok válasza cidalain (#71996) üzenetére


envagyok
veterán

A sima tablet z
https://www.sonymobile.com/hu/products/tablets/xperia-tablet-z/

(#71998) BBéci válasza envagyok (#71995) üzenetére


BBéci
titán

"minőségi fejhallgató kimenettel"

Azt honnan lehet tudni, milyen DAC van benne?
A Clear Audio+ és az xLOUD olyan mókusvakítások, amik a valóban jó hangzáshoz szokott fülek számára elviselhetetlenek. Művi módon megerőszakolják a zenét.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71999) pjen válasza BBéci (#71998) üzenetére


pjen
félisten

Gondolom ár-érték gondolta a jó hangzást,biztos nem egy profi szint.Lehet neki jobban bejön a hangja mint,ezt szereti.

(#72000) BBéci válasza pjen (#71999) üzenetére


BBéci
titán

Lehet, de irtóra csípi a szememet, amikor ilyesmit olvasok. Valamelyik Samsung telefonba szereltek Wolfson DAC-ot, de annak is csak elméletileg volt jó hangzása, a valóságban éppen hallgatható kategóriát képviselt. persze az átlagnál messze jobb volt, azokkal vallatni lehet.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.