Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71964) Jamesch


Jamesch
tag

Sziasztok,

Tegnap vettem egy használt Huawei Mediapad 10 FHD-t, jó állapot, alapvető gond nincs vele. AZért kérdezlek titeket mert nincs tapasztalatom tabletekkel.

2 problémám van:

1) Youtube app ha frissítve van (11es verzió, de 10est is próbáltam) nem hajlandó lehetővé tenni 360p fölötti lejátszást. Az eredeti appban (jó régi, talán 5ös ver) lehet HD-t kapcsolni, és jobb is a minőség, de ez is max 720p, sőt lehet még mindig csak 480p. Ez mi a frász? OGyoutube-ot nem tudtam feltenni, szintaktikai hibát írt. build.prop átírással meg lehetne oldani, de ahhoz root kéne, kedvem sincs ezzel foglalkozni, meg igazából ajándék lenne viszonylag kezdőnek.
Vmi javaslat? Nagyon idegesít

2) Alapvetően nem lassú az eszköz, bár a böngészés is hagy némi kívánnivalót maga után, de a Skype már pl meglehetősen lassan indul és ez zavaró. Sajna ez 1GB RAM-os verzió, ez lehet a probléma? Amúgy meg ugye Quadcore 1.2GHz. energiatakarékosságot be is lőttem teljesítmény centrikusra.

Mik a tapasztalatok? Baszhatom az 1 giga RAM miatt vagy ettől még működnie kéne rendesen?
Amugy factory resetelt gyári ROM fut rajta, pár appot feltettem

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.