Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71251) cidalain válasza DeathBat666 (#71249) üzenetére


cidalain
veterán

Go szerviz.

(#71248) pocketpairpp
Lenovo tab3 8"
Elonye a 2 gb ram. Jo az ara, 40 korul mar kaphato.
60-ig nem nagyon van masik amiben 2 GB ram van, igy nem is ajanlok masikat.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71252) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Hali!

GPS-re milyen tablettát ajánlotok?
MAx 30k, méret 7" . Az egyéb paraméterek nem lényegesek.

PSN ID: RemiFungus

(#71253) cidalain válasza Remi1234 (#71252) üzenetére


cidalain
veterán

Lenovo A7-10F Andy Lite (Néhol Tab3 7 Essential néven fut)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71254) Remi1234 válasza cidalain (#71253) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Köszi!
Én [a sima A7-10et] nézegettem. Az összehasonlitás alapján csak a hátlapi kamera a különbség?

PSN ID: RemiFungus

(#71255) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Tescoban tegnap láttam , vmelyik Lenovo 7 collos tablet 13-14k forint volt.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#71256) cidalain válasza Remi1234 (#71254) üzenetére


cidalain
veterán

meg az android főverzió szám.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71257) akos86


akos86
aktív tag

üdv az Uraknak!

Valakinek nincs véletlenül egy myaudio storm 4gb tablet mentett romja?

alaplapon c88/131206/v20 szerepel

3dfx, gone but never forgotten...

(#71258) Lacielvtárs válasza cidalain (#71253) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nekem van egy olyanom, es idővel, ket három hónap es mocskosul belassul...
Van még egy itthon a nagyobb tesója (lasd adataim) a nyolc colos es az az erdekes hogy ugyan ezt a belassulat es wifi kapcsolat eldobalast tapasztalom mindkettőnél.
Mar volt hard reset, visszaállítás es nem segit rajta.
Az az érdekes hogy a 7 colos addig rendben volt amig a droid 4.4 volt rajta.
A gondok azota jöttek amióta a droid 5re lett frissítve.
Nem mondom hogy ne vegye meg senki, de jo ha tudjátok.
En most szemezek a Huawei m2vel, mert elegem lett az 'olcsó' tabokkal es 'korlataikkal'.
Ez nem leszolas, csak egy szubjektív vélemény :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71259) stellaz


stellaz
addikt

Sziasztok!

Asus tabletem egyszer csak fekete-fehér kijelzésre váltott, de még bootoláskor a logo is az lett és a recovery menü is (egyelőre nem bántottam az oprendszert).

A kijelző legalább egy éve be van repedve.

Jól sejtem, hogy ez valami hardveres hiba lesz?

(#71260) moti07


moti07
tag

Sziasztok! Van valakinek samsung galaxy tab e 9.6-tal tapasztalata hogy milyen? Leginkább az érdekelne hogy a 1,5 gb ram mennyire elég mert kicsit kevésnek gondolom.

(#71261) cidalain válasza moti07 (#71260) üzenetére


cidalain
veterán

Kevés, és maga a konstrukció is gyenge. Kerülendő típus.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71262) superg válasza Lacielvtárs (#71258) üzenetére


superg
senior tag

Hogy kell ezt érteni,megvetted 3 hónapig jó aztán belassul és a teljes reset sem segít,tehát az sem ami a gyári állapotot állítja vissza?

(#71263) Lacielvtárs válasza superg (#71262) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Bizony, szó szerint igy értettem.
A 7 colosnal még arra gondoltam hogy a 7 éves lanyom cseszett el rajta valamit, mert nem elég hogy lassult hanem a wifi kapcsolatot is eldobalja akar használt közben is.
Ment az alkalmazasok frissitese es egyszer csak kiírja hogy nem lehet frissíteni.
Majd atcsatlakoztam másik routerre es vissza akkor működött.
De a lanyom youtube videó közben is hozta már oda hogy nem megy, megakadt.
Ezutan visszaállítás, ma egy hét , max kettő és kezdődött minden elölről.
Ekkor vettem a komolyabbnak gondolt 8 colos lenovot, amin gyárilag droid 5 van.
Az is ment egy két honapokig rendben, majd ugyan ezek a jelenségek jöttek elő.
Hard reset rendszer visszaállítás egy két havonta.
Volt rendszeresen tisztitva, alkalmazasok kilove, napi szintű ujra indítás. Nem akarok hazudni, inkabb azt mondom heti szintű ujra indítás.

Igazából nem mondom hogy a tablet hibája egyértelműen, hiszen a p8 lite telcsom is csinalta a belassulast, de azon a rendszer visszaállítás mindig segített, no meg a sebessegen a droid 6 nagyon sokat dobott.
Most karacsony előtt vettem egy Honor 8at,no ez pörög, es direkt tesztelem hogy normális hardveren mit bir a droid, takarítás minden nélkül.
Eddig kopp kopp, minden rendben.

Eleg ket három max négy naponta újra indítani.
Es en tényleg hasznalom. Minden netezésre a telefonon csinálok, mondhatom hogy a laptopom nem is használom amióta mehvan a honor.

Es a jo hardver es droid nekem bizonyított, ezért nem ajánlok 'olcsó' tabletet.
Mert az elmult egy évben vettem a 7es és 8as lenovot, ami 25 ezer + 40 ezer.

Es most tervezem 70ert a Huawei m2t ami újabb 70 ezer.
Ha ezt osszeadom, akkor mar jobban jártam volna anno egy 100+os tabbal.

Annyit meg tudni kell hogy a tabok is pörögnek, sok játék alkalmazasok kipróbálása, gyerek használja.
Tehát nem mondom hogy mindenki drága tabot vegyen, de egy idő után csalódhat az olcsó tabokban az ember.
De ez az én véleményem és tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71264) cidalain válasza Lacielvtárs (#71263) üzenetére


cidalain
veterán

Jojó, de ha a 20k-tablet nem lenne lassú akkor ki a pék venne a 100k-sat. Ezek ezért olcsoak. Nem roccenesmentes. A lassut idézőjelbe kell képzelni termeszetesen, a drágább modernebb kutyukhoz képest.
Az 1 giga ram hamar elfogy, ilyenkor egy oldalful váltás tényleg lehet 1-3 másodperc is. Alkalmazás indítás szintén, még a váltás az appok között. Ez ilyen. 20-30k-ert ennyi jár, ezzel tisztában kell lenni. Ha valakinek ezek nem férnek bele, akkor csúcskategóriás kell vennie, ez az ársáv nem az ő biznisze.
Ettől ezek még nem szarok, tegyük hozzá gyorsan. Csak nem a leggyorsabbak. Ha ezt valaki el tudja fogadni, az simán boldog lesz vele, és nem kell Cetelem sem a megvásárlásához.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71265) Lacielvtárs válasza cidalain (#71264) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ez igy van ahogy mondod, de a wifi eldobalas is az olcsó kategória védjegye?
Ha lassú még megértem, de legyen uzembiztosan lassú.
Ok, mar en is tudom hogy elfogy a ram, gyenge cpu es igp, legyen celeron tudású, de legyen megbízható, szerintem...
Nem mondom hogy xarok, mert nekem is van kettő, de a p8 lite csak lassú volt, de megbízható.
Es a visszaállítás segített rajta.
Ha a lenovo tabrol is elmondhatnam ezt, akkor el is fogadom az erveidet...
De igy sajnos, hangsúlyozom, nekem nem éri meg, még akkor sem ha olcsó es megfizethető.

És saját vélemény ez, nem leszolas, csak aki ilyet vesz, ezzel legyen tisztába :K

Szerk: az is lehet gariztatnom kellene, meg is nézem van e meg rájuk gari.
A 8 colosra tuti van, mert az fél éves.
Kérdés hogy van e értelme...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71266) superg válasza Lacielvtárs (#71265) üzenetére


superg
senior tag

Router is lehet a ludas,nálam például az volt,nem tudta kiszolgálni a rajta csüngő kütyüket,lecseréltem gigabitesre,azóta pöpec,Android 5-össel nekem is elfogy a memória,újrainditás segít.Igaz tök más kinai 2/32-es
csak hasonlítottak a tünetek.Olyan 70-80%-on áll a memória amikor belassul,újra kell indítani,akkor leesik 30-40%ra és jó pár napig

[ Szerkesztve ]

(#71267) akos86 válasza akos86 (#71257) üzenetére


akos86
aktív tag

Közben sikerül megoldani a problémát. Egy másik rommal hibátlanul működik ez a vacak :)

3dfx, gone but never forgotten...

(#71268) Lacielvtárs válasza superg (#71266) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Köszönöm a tippet.
Ezt a router kérdést kiprobalom, hátha segít.
A nagy szobai egy gigabites asus 5g router.
Egyébként ha jol rémlik ezen is eldobalja.
De majd ki tesztelem.
Amugy a gyerek szobába egy tp link van ami nem gigás, dw dupla antennás es csak az az wgy tablet van rajta amit a gyerek használ.
Szóval nem lehet túlterhelt, elvileg...
De köszönöm a tippet :R

A ram nalunk indulaskor mar 65% van és nem tudom lejebb vinni. Te mit hogyan használsz es/vagy állítasz be hogy 35% indulaskor? :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71269) superg válasza Lacielvtárs (#71268) üzenetére


superg
senior tag

Nálam eleve 2GB Ram van,így lassabban telik meg.Nekem onda v80 van android 5.-el.Valami rendszerfile mérete nő állandóan és nem tudom kilőni semmivel,csak a párnapos újraindítás segít.Nem tudom hogy az 5-ös android vagy a tab hibája vagy mindkettőé,de nem kéne ezt csinálnia.De így még elviselhető,ha csak 1GB lenne benne,indithatnám állandóan újra.kit-katos tabjaim mind jobbak voltak ebből a szempontból
Nekem erre jött még rá a router baja,de elmondásod alapján neked nem ott lesz a bibi de ki lehet próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#71270) Lacielvtárs válasza superg (#71269) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értem, akkor ezzel nem tudok mit kezdeni.
Nekem is a droid 5tol vannak ezek a jelenségek.
A kit kat, 4.4 tényleg jobb volt, ebből a szempontból :K

De akkor a két giga ram a fő szempont, ha jól értem.
Akkor meg egy erv a Huawei m2 mellett.
Ott a cpu is erősebb.
Cserébe többé kerül :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71271) cidalain válasza Lacielvtárs (#71270) üzenetére


cidalain
veterán

Nekem is volt opyan hogy eldobalta a wifit a tablet/ telefon regebben (nem Lenovo marka egyik sem. Aztan a routerben a wifi szekciobal a csatornat automatikusrol beallitottam valami fixre, mar nem emlekszem (mar nem is az a router van). Mondjuk az szolgaltatoi router volt, es az automatikus beallitaskor minden esetben csak 2-3 savot kevert a 12-bol, es valoszinuleg bezavartak a szomszedok.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71272) Lacielvtárs válasza cidalain (#71271) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ohhh ez is jó ötlet. Ki fogom próbálni, köszönöm :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71273) superg válasza Lacielvtárs (#71272) üzenetére


superg
senior tag

Van wifi analyzer app abban látszik hogy melyik csatorna mennyire túltelített,ennek függvényében kell beállítani a routerben a csatornát.
Memóriafigyelésre is vannak appok meg kell nézni mi is eszi a memóriátMost pont nem jut eszembe a neve ,de majd megnézem melyikkel sikerült kideríteni hogy egy rendszerfile mérete nő,ezért memóriatisztitókkal se mentem semmire.Rootolni kéne,csak akkor még az enyémet nem lehetett,aztán azzal hozzáférni a memóriazabáló programhoz vagy egyszerűen napi automata ujraindítást beprogramozni amikor senki nem használja.

(#71274) Lacielvtárs válasza superg (#71273) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ezek jó tippek. Ki fogom próbálni :K
Rootolast még sohasem csináltam, de a többit kiprobalom, köszönöm :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71275) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

A közeljövőben vásárolni szándékozom. Amit szeretnék: 8-9", only wifi, full hd, akadásmentes használat, 2GB RAM, min 16GB ROM. Hazai vásárlás esetén max 70e, külföldi vásárlás esetén EU raktárból max 50e amit szánnék rá. Konkrét típus érdekelne, akinek van konkrét javaslata, ne tartsa magában! :)
Köszönöm!

OnePlus 12

(#71276) Lacielvtárs válasza sharkypeti (#71275) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Huawei MediaPad m2, Edigital, 69 990 ft.
En magam is ezt néztem ki :K
[link]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71277) superg válasza Lacielvtárs (#71274) üzenetére


superg
senior tag

Ja még annyit hogy persze nálad lehet hogy olyan program a memóriazabáló amit tudsz törölni vagy tiltani.
Tegnap kipróbáltam fél év után a windowst a tabletemen(dual OS) erre a win update tele s írta az egész lemezt de annyira hogy még uninstallálásnál is azt irta ki kevés hozzá a memória :O Erre nyomok egy recovery-t de olyat sikerült ami letörölte az androidot is :O Ugyhogy most windowsos tabletem lett.Biztos visszalehet ügyeskedni vhogy de egész bejön ez a windows basszus.Gyorsabb,nem kell újraindítgatni,persze update-et mostmár egyből tiltottam így van 5GB szabad helyem.Jó az android,mindenre van egy app,meg játékra pláne de lehet én átállok windowsra még ha nem is teljesen önként

(#71278) sharkypeti válasza Lacielvtárs (#71276) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Köszi, ez nálam is benne van a pakliban. Úgy láttam, ITT még olcsóbb. Más opció van nálad esetleg? Vagy bárki másnál?

OnePlus 12

(#71279) superg válasza sharkypeti (#71278) üzenetére


superg
senior tag

NVIDIA SHIELD tablet K1 Kb egy kategória de mivel normális boltból itthon nem kapni én is a Huawei-t venném

(#71280) Lacielvtárs válasza superg (#71277) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nekem az a bajom a winnel hogy alig van ra alkalmazás :(((

sharkypeti: nálam nincs másik opció, szerintem most az a legjobb ár / érték arány.

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71281) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

80-100 ezer között (és 120-ba már nem szeretnék belemenni, a 100k is fölöslegesen soknak tűnik) milyen alternatívám van?

Kellene szép, igényes, fémes, vagy bőrös (hatású:) hátlap, hétköznapi használatra gyors hardver- pdf magazin olvasás és nagyméretű (6-8MB/db) fotókkal is gördülékeny galériakezelés, ezen kívül csupán instagram.
8-10" méret és komoly FHD, vagy nagyobb felbontású kijelző.

Milyen lehetőségem van? (gondolom Asus és Samsung márkák közül lehet dönteni). Régebben volt Lenovo Yoga 10"-em, de a TF600 Transformer után nagyon lassú és számomra lassan reagáló érintőpanel miatt visszatértem az Asushoz egy Infinity Transformer személyében. Tudom, ettől hardverben sok minden gyorsabb ma már, de akkor is jó lenne valami tényleg komoly előrelépést jelentő alternatíva...

(#71282) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok.
Van ENNÉL jobb választás ezen az áron?

(#71283) tboy93 válasza Kolty (#71282) üzenetére


tboy93
nagyúr

512mb rammal inkabb ne. Hasznalhatatlan lassu lesz. Ennyiert ne vegyel tabot :N Vagy nagyon max hasznaltan valamit...

(#71284) cidalain válasza HagaNRG (#71281) üzenetére


cidalain
veterán

Huawei Mediapad M2 10
Samsung Galaxy Tab A 10 (2016) SM-T580

Asusnak most nincs premium verzioja, az alap meg nem fullHD-s. Igaz olcsobb is 60 korul van.

(#71282) Kolty
Egyetertek tboy-jal, annyi kiegeszites, hogy nem lassu lesz, hanem eleve lassu.
Egy idoben egy alkalmazas is necces, egy reklamosabb index vagy origo fooldal ki fogja akasztani, mert nem fog beleferni a memoriaba. Oldalvaltasok, alkalmazasvaltasok 5-10 masodperc korul. Folyamatos ujratoltes, alkalmazasujraindulas varhato. Az android foverzioja 4.2 ami csak 5-tel regebbi mint a legujabb. Ellensegemnek sem vennem meg na. Olcso, cserebe hasznalhatatlan szar. Mint egy ketkereku porsche funyiromotorral ketszazert.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71285) pècsimunkás válasza superg (#71277) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nekem az első tabletem dual os- es volt , de nekem is jobban bejött a Windows . A második tabletemnek már kimondottan Windows - os tabletet akartam - ès az is lett . Telefonos vonalon marad viszont az android .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#71286) HagaNRG válasza cidalain (#71284) üzenetére


HagaNRG
őstag

De én meg mégis az Asushoz húznék és ha igaz, 110 ezerért a Zenpad 3S elég komoly darab.
2k kijelző, 4GB RAM, 64GB háttértár, 10", stb.

(#71287) cidalain válasza HagaNRG (#71286) üzenetére


cidalain
veterán

Jojo, de tudtommal itthon meg nem kaphato.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71288) Kolty


Kolty
aktív tag

Tboy93
Cidalain.

Használt dolgokba nem bízom.

Amúgy újonnan mégis mit érdemes venni?
Youtube, böngészés. Semmi több.

(#71289) tboy93 válasza Kolty (#71288) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az abszolut minimum, ami alatt en nem vennek semmit: lenovo

(#71290) superg válasza pècsimunkás (#71285) üzenetére


superg
senior tag

Mondjuk nekem még új a rendszer is ,ilyenkor persze a win is jobban hasít,majd meglátom pár hét hónap után.Egyelőre élvezem hogy minden kicsit gördülékenyebb,az asztali rendszerrel kompatibilisebb.

Nekem az Onda v80 plus 80 $ volt ,vámon átcsúszott,így igazán jó vétel volt,egyébként ajánlom is másnak főleg ennyiért,volt melette hi8 is de ondának sokkal szebb a kijelzője a szinek a helyükön vannak persze ez lehet pédányfüggő is,nem melegszik.Benchmark szerint kissé lassabb.A vas ezeken a kinaiakon nem annyira optimalizált lehetne gyorsabb is,legalábbis azt látom hasonló hardverrel komolyabb gyártók sokkal több pontot érnek el benchmarkokon.Meg ilyen gikszerek előfordulnak hogy win recoveryvel android is kuka :D Tényleg nem tudja vki dual OS-re hogy lehet visszaállítani?Olyat találtam Onda fórumon hogy full Androidra rakták,de azt nem biztos hogy akarom.

(#71291) HagaNRG válasza cidalain (#71287) üzenetére


HagaNRG
őstag

Én az Office Debot-ban láttam ezt 109-ért...

(Legalábbis tegnap este 10 körül még ott elérhető volt. Esküdni mernék rá, de most akárhogy keresem már percek óta, nem találok semmit Zenpad 3, vagy 3S név alatt se ott ,se máshol itthon)

Szerk.:
Az Asus.hu szerint a Zenpad 3S 10 az ez:http://www.asus.com/hu/Tablets/ASUS-ZenPad-3S-10-Z500M/

Ez a típusszámú darab márpedig 110 ezerért mégis elérhető pár nagy nevű hazai boltban, tehát akkor a 3S 10 mégis létező darab...

[ Szerkesztve ]

(#71292) Kolty válasza tboy93 (#71289) üzenetére


Kolty
aktív tag

Igazad van.
[link] miben más?
Kamerán kívül.

[ Szerkesztve ]

(#71293) Remi1234 válasza Lacielvtárs (#71263) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Köszi a tapasztalataidat! Árgépen is írta valaki, hogy nem éri meg Androidot frissíteni, mert tönkre vágja a felhasználói "élményt" :)

Mindenesetre én ezzel fogok továbbmenni, sőt inkább a 3G-s változattal, mert az most akciós. Saját használatra biztos nem ezt venném, de muteréknak betanulósnak bőven elég lesz szvsz.

Viszont ez alapján felmerült bennem a kérdés, hogy megoldható-e egy 4.4-es Android felvarázslása? Vagy ha ilyeneket mókolsz akkor bukod a garit?

+ autós tartóra van valami bevált típus? Ami meg is tartja az eszközt és pár ezer Ft körül van?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#71294) tboy93 válasza Kolty (#71292) üzenetére


tboy93
nagyúr

Rossz a linked.

(#71295) Kolty válasza tboy93 (#71294) üzenetére


Kolty
aktív tag

Köszi.
Szóval ez

(#71296) Lacielvtárs válasza Remi1234 (#71293) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nekem az elsőre elvileg vissza lehet rakni, és meg is fogom próbálni az tuti fix..
az már engem is érdekelne hogy egy olyan tab ami gyárilag droid 5-el jött ki, arra lehet e felrakni a 4.4-et?
mert ha igen, akkor lehet meg is próbálnám, az már tuti fix, még akkor is, ha ugrik a gari :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71297) tboy93 válasza Kolty (#71295) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez az újabb verzió. Már alapból 5.0-val jön, ez is teljesen jó.

(#71298) w.miki


w.miki
veterán

30e-ért milyen androidos TAB-ot ajánlanátok?
Ha lehet, újat. Kisgyereknek, játékra használná.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#71299) cidalain válasza HagaNRG (#71291) üzenetére


cidalain
veterán

egy nagynevű boltban sem találok, árukeresőn is csak halott linkek vannak.
office depon-n archív státuszú a termék, nem rendelhető
szerintem ez hivatalosan még nem jelent meg a hazai forgalmazóknál.
:F

(#71298) w.miki
Lenovo tab3 A7-10F (Andy lite).
Ha lehet, ennek is inkább a nagyobb 16GB-os háttértárú változatát vedd (több játék, program ráfér)
Itt pl kapható, lehet hogy van máshol is olcsóbban, utána kell nézni (mivel a 8GB-os verzió csak 2 ezressel olcsóbb, így ár-értékben is jobban megéri a 16-os)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71300) cidalain válasza Lacielvtárs (#71296) üzenetére


cidalain
veterán

ha volt rá gyárilag 4.4 is, akkor lehet. ha nem volt rá, akkor nem lehet.
az android az az adott hardverre van írva, így ha volt rávaló olyan verzió csak akkor működik a downgrade. (nem olyan mint a win, hogy általános telepítő, aztán driver konfigurálás a vasnak megfelelően)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.