Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68401) B1T3 válasza myk74 (#68400) üzenetére


B1T3
addikt

Ugyanerről beszéltem, amikor a specifikációkat írtam le. :) Bár tegnap éjfélig volt akciós, 55-ért már nem túl erős ajánlat.

(#68402) myk74 válasza B1T3 (#68401) üzenetére


myk74
senior tag

Igen 55 - ért már nem annyira baráti. Nekem is így volt hogy lecsúsztam az akcióról, de másnapra vissza került, és meg is rendeltem azonnal.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#68403) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Aki nem ragaszkodik a sötétszürke színhez, annak továbbra is 43900.-
Esetleg egy sötét színű szilikon tokkal?

OnePlus 12

(#68404) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Melyik az erősebb-smoothabb gyári, legfrissebb ROM-mal? (navigációra, netezésre, nuku játék)

Samsung Galaxy Tab 4 SM T235 LTE vagy Nexus 7 2013 LTE :F :R

[ Szerkesztve ]

(#68405) #65388800 válasza Kalandor (#68404) üzenetére


#65388800
törölt tag

Inkább a nexus

Tab 4:

" A hét hüvelykes kijelző természetes színeket jelenít meg, a felbontás sem rossz, bár például tesztalanyunk egyik legnagyobb ellenfele, Nexus 7 2013 pár ezer forinttal drágábban jóval jobb képernyővel kecsegtet. A Tab 4 7.0 másik rákfenéje, hogy a kisebb kínai gyártók hasonló áron tudnak már szintén jobb megjelenítőt és közel azonos, ha nem jobb hardvert felvonultatni, és esetükben sem probléma a garanciális kérdés, gondoljunk csak például a WayteQ megoldásaira. A Samsung újdonsága tehát megállja a helyét a kategóriájában, viszont tetszett plecsninél többet ezen az áron nem érdemelhet ki."

[ Szerkesztve ]

(#68406) Visormail válasza csendes (#68387) üzenetére


Visormail
addikt

Kösz, de hiába nem engedem el a hangerőt, akkor is végigmegy a csík majd újraindul normál módban. Nem jön recovery menü, csak az ujjam törik le (2,5 percig tart a csík).

Pont ezért kellene a reset, mert belépni sem tudnak, szóval a menüből nem játszik. A gazdája egy gyerek aki beállított egy mintarajzolási zárat, de nem tudja reprodukálni, túl sok próbálkozás (múltkor is ugyanezért reseteltem). A gmail adatokat is állandóan elfelejtik, de most kénytelenek lesznek előszedni valahonnan.

justice84: Kösz, kipróbáltam, de így is ugyanaz történik.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#68407) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Mennyire megbízhatóak a Chuwi és Teclast márkák?
A kettő közül melyik a preferált?
Egy 10" körülit szeretnék venni és ahogy látom a hazai kínálat dupla áron van.

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#68408) varmi2 válasza csurgoi (#68407) üzenetére


varmi2
nagyúr

Mind a kettő megbízható márka a kínaiak között. Mind a kettő ajánlható. Sőt van még Onda, és Cube, amik szintén ajánlhatók.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#68409) Slowman


Slowman
aktív tag

Sziasztok,

A két tablet között tulajdonképpen mi a különbség [link]? A processzor órajelét látom (bár így laikusnak nem éppen számottevő a különbség), hogy különbözik meg az Op rendszer, meg ott a VE a nevében az egyiknek, bár fogalmam sincs mit jelent. Miért olcsóbb az egyik mint a másik, melyik a jobb a kettő közül?

(#68410) asdf_ válasza Slowman (#68409) üzenetére


asdf_
veterán

A 710 a tavalyi verzio, a 713 az idei (2 honapja jott ki). Az ujabb verzioban mas a proci es a GPU, es gyarilag 6-os androiddal jon, a regihez jon majd 6-os update, de meg mindig nem adtak ki (a magyart, masik 15-ot mar igen). A 710 kifuto cucc, azert lehet olcsobb, de ha nem sos, az ujabbat szeretned, es szamit 5-8 ezer ft, nezd napi szinten az arat, volt mar 110 alatt is a 713-as, de a mostani ara sem rossz, mert 120 a "standard" ara (hogy legyen mibol engedni).

[ Szerkesztve ]

(#68411) minek?:S


minek?:S
őstag

Sracok! Tabletet keresek. Csak annyi a kriterium, hogy max 30k es a PixWords es a Szokereso elfusson rajta. Egy beteges Prestigio Multipad 7.0 HD+-t valtana.

Üdv.:M.

(#68412) FNZ válasza varmi2 (#68408) üzenetére


FNZ
őstag

hali!

nekem is ez lett volna a kérdésem, mert gyereknek nézek tableteket:
[TECLAST T98 4G 10.1" IPS]
[TECLAST X98 Plus II 9.7"]
[CHUWI Hi10 10.1" IPS]
[CUBE iWork10 Ultimate 10.1]
ezek, akkor ajánlottak. ahogy nézegettem, ezekben ugyan az a proci, a ram, rom, videomeghajtó.
jók ezek a dual OS tabletek?

onda-nál láttam olyat, hogy nincsen magyar nyelv, illetve ha jól olvastam, probléma van a google play áruházzal. ez igaz?

[ Szerkesztve ]

(#68413) varmi2 válasza FNZ (#68412) üzenetére


varmi2
nagyúr

Nekem hi10 van, de még nem a dualos, csak win10 van rajta. De erre telepíthető a magyar nyelv, mint minden windowsra.
Lassan 5 hónapja használom, én elégedett vagyok vele.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#68414) Kalandor válasza #65388800 (#68405) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az ár mára egy szinten van sőt, a Nexus drágább, így melyik éri meg jobban?
RAM a Samsungban van több, a prociból profiltál a Samsung?

(#68415) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok!
Az összefoglalóban lévő ajánlott tabletek listája mennyire aktuális? Szeretnék valami 10" bestbuy tabletet 50k körül, de ha egy kicsit kell csak nyújtóznom, hogy elérjek egyet, megteszem :) .

[ Szerkesztve ]

(#68416) Slowman válasza asdf_ (#68410) üzenetére


Slowman
aktív tag

Köszi! Álleszklár :D

(#68417) Dendytv


Dendytv
senior tag

Kedves emberek egy nagy segítséget szeretnék kérni ! Egy ilyen TAB-ot szeretnék venni csak az a baj, hogy szinte semmit nem konyítok a tabletekhez ! Főként jegyzetelésre ! Videók illetve filmek és élő-adások nézésére szeretném használni
[link]
A Segítséget előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#68418) #65388800 válasza Kalandor (#68414) üzenetére


#65388800
törölt tag

Én úgy látom a samsungban 1,5 GB RAM míg a Nexusban 2GB RAM van. Volt egy pár Samsungos készülékem és a touchwiz elég sok ramot használt belőle. Nexusnak a felbontása is jobb FullHD a HD-val szemben. GPU is erősebb a nexusban. Igaz itt FullHD felbontást kell meghajtania de a vélemények alapján nem gond neki. Adreno 320 van benne a samsungban Mali 400 ez nem mai darab a 2012-ben vett galaxy s advance telefonomban is az volt már, ez kb az Adreno 305-tel van egy szinten,

(#68419) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok,

párommal szeretnénk tabletet vásárolni, de elakadtunk a típusok és számok világában. Egy kis segítséget szeretnénk kérni.

Odáig eljutottunk, hogy a 7 colos elég, nem szükséges 10-es (nekünk már túl nagy) illetve fekete színű legyen.

Találtunk is megfelelő Samsung terméket, viszont a MediaMarktnál 2016-os editionnek írják és a specifikációk sem egyeznek meg az emagon szereplő tablettel. (1.2 v 1.3 proci)

Valaki fel tudna világosítani, hogy melyiknek milyen specifikációja van, illetve melyiket érné meg vásárolni? Melyik az újabb kivitel?

Samsung Galaxy Tab A 7.0-ról (SM-T280) lenne szó:
http://www.emag.hu/samsung-galaxy-tab-a-t280-tablet-quad-core-1-3-ghz-processzorral-7-hd-1-5gb-8gb-wi-fi-bluetooth-gps-android-fekete-sm-t280nzkarom/pd/DGVNS3BBM/
http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_samsung-galaxy-tab-a-7-0-2016-fekete-tablet-8gb-wifi-sm-t280-1195136.html

Köszönöm előre is a segítséget!

Üdv,
SziberTomi

iPhone 5S

(#68420) superg


superg
senior tag

Geatbest-től vettem egy Teclast x89 kindow tabletet [link]
Egy éjszaka 50%.ot esik a töltöttség.Wifi be van kapcsolva meg google fiókba be vagyok jelentezve + a chrome böngészőt felraktam.Ennyi változás a gyári állapothoz képest.Ez az 50% azért durva nem?Erősitsetek meg.
Amúgy a google play service(meg más hasonló nevű programok) állandóan leáll használhatatlan az egész
Play áruházba sem tudok belépni ezeket a lépéseket csináltam végig [link]
de semmi eredmény
meg persze párszor gyári visszaállítás is volt.

(#68421) Visormail válasza Visormail (#68406) üzenetére


Visormail
addikt

A memóriakártyát kellett kivenni, anélkül ment egyből. Köszönöm justice84-nek a segítséget privátban :C

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#68422) xmaas válasza SziberTomi (#68419) üzenetére


xmaas
őstag

Tipus szerint ugyan az mind 2 SM-T280 az hogy miert mast irnak a reszleteknel azt kitudja :)

(#68423) cidalain válasza SziberTomi (#68419) üzenetére


cidalain
veterán

Edigital meg 1,5 GHz-t ír :)

Hivatalos Samsung oldal

szóval a titok nyitja:
a hazai webshopok adatbázisát gépelni tudó emberek viszik fel, akik nem értenek ahhoz amit felvisznek, leszarják, meg különben is elgépelnek, stb. ha lehet kopipésztelnek. tehát egy műszaki cikk pontos specifikációját sohasem a webshop leírásából kell megnézni. annyira hiteles, mint a Marika Néni News.

az SM-T280 az mindenhol ugyanazt a terméket fogja jelenteni, ugyanazzal a tartalommal (függetlenül a bolti leírástól)

(saját vélemény: 54-ért erősen túlárazott a kütyü. 49-ért is az. 43-ért az emagban meg külföldön érvényesíthető garanciát kapsz. 1,5 giga ram és 8GB háttértár már eléggé lájtos ezen a szinten szerintem, 3 éve ugyanezzel a hardverrel nyomulnak, max a procit cserélték kicsit frissebbre.)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#68424) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!

Van erről a Wink Contact tabletről valakinek infója, tapasztalata, véleménye?
[link]
Leírás alapján nem tűnik rossznak.
Autóba kéne valami cucc GPS-nek, esetleg túrázáshoz. Meg hurcibálós tabletnek. Az otthonit nem szívesen hurcibálnám el.

[ Szerkesztve ]

(#68425) varmi2 válasza Rodzser Mór (#68424) üzenetére


varmi2
nagyúr

Első ránézésre messziről kerülendő.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#68426) cidalain válasza Rodzser Mór (#68424) üzenetére


cidalain
veterán

konkrét tapasztalat nincs.

"Leírás alapján nem tűnik rossznak."
Ez azért nagyon nem helytálló kijelentés :)
Az ára az ami nem tűnik rossznak. A hardver az egy jó pár éves hardverszínvonal, akkoriban valóban nem tűnt volna rossznak. Ez manapság erősen belépőszint kategória.

Wink tabletekről vegyes információk vannak: vannak jól sikerültebb darabok is, és volt ritkaszar konstrukció is ettől a gyártótól. Ha kell a 3G is, akkor nem nagyon van más ultraolcsó választási lehetőséged.

Egy próbát megérhet, de számolni kell a visszaküldés lehetőségével is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#68427) SziberTomi válasza cidalain (#68423) üzenetére


SziberTomi
tag

köszönöm a választ és a segítséget.

Tudnál ajánlani egy jobb ár/érték arányú készülék?

Emellett még az Ipad Mini 2 vs Samsung Galaxy Tab S2 32 GB-t néztük 89,000-ért, de gondoltuk ez is megfelel nekünk.

Köszönöm!

iPhone 5S

(#68428) superg válasza Rodzser Mór (#68424) üzenetére


superg
senior tag

Mondjuk a 2400-as akkuval nagy túrára nem biztos hogy elég.

Valaki árulja már el hogy az én tabom miért csinálja ezt [link]
Már bekapcsolásnál is meg állandóan valami a google play szolgáltatással van állandóan "felsül" .Gondolom szinkronizálna a háttérben meg ezt-azt csinálna
de nem megy neki playstore-ba sem lehet belépni.Mint írtam a tablet kínai ezeket végigpróbáltam [link]

(#68429) cidalain válasza SziberTomi (#68427) üzenetére


cidalain
veterán

ez a másik kettő lényegesen jobb gép ám.
a samu s2 szériája prémium termék 2 giga rammal, és 32 giga háttértárral (ami 4× akkora mint a kis 7-esben).
az ipad meg másik kategória, mert ugye nem android, de lényegesen jobb mint a kis 7"-os samsung.

igaz hogy ezek drágábbak, de annyival jobbak is. ha a T280-ban 2 GB ram lenne, már esetleg mondanám hogy meg lehet venni ennyiért, de az 1,5 karcsú. mert a rendszer elviszi a nagyrészét. mint a kevésbé memóriaigényes rendszer az 1 GB-osnak. kb ugyanaz.

ASUS-ban lehet venni 50-60 körül 2 GB-os memóriás gépet 7 vagy 8 "-ban, de itt is figyelnék arra hogy inkább a MTK soc-os verziót, mint az Intel Sofia alapút. Az Inteles nem olyan jó.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#68430) P. úr


P. úr
tag

Sziasztok!
Egyetemi tanulmányokhoz szeretnék tabletet venni. A célja az lenne, hogy tömegközlekedés közben tudjam olvasgatni a jegyzeteimet. Szeretnék érdeklődni, hogy van-e olyan ajánlott gép, akár használtan is 35-40 ezer forintig, ami alkalmas erre a célra. Lehetőleg minél nagyobb, jól olvasható kijelzővel.

(#68431) Mageikus válasza P. úr (#68430) üzenetére


Mageikus
csendes tag

Füzet az olcsobb ;)

(#68432) Dendytv válasza Dendytv (#68417) üzenetére


Dendytv
senior tag

Valaki nekem is tudna segíteni ? Nagyon érdekel mások véleménye is a TAB-ról !

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#68433) P. úr válasza Mageikus (#68431) üzenetére


P. úr
tag

Köszönöm szépen a tájékoztatást! Kívánom, hogy nagyobb segítségben részesülj, amikor olyan témában akad kérdésed, amiben nem vagy kompetens. :)

[ Szerkesztve ]

(#68434) cidalain válasza Dendytv (#68432) üzenetére


cidalain
veterán

nem egy mai darab, de a Prestigio általában vállalható.
szükséges a 3G támogatás?
jól váltottam hogy ez olyan 35000 Ft körüli pénzbe kerül?
ebben az összegben 3G támogatással nincs más lehetőséged ekkora méretben (sem magyarországon, sem kínából). hogy UA-ban mi még esetleg van azt nem ismerem

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#68435) Dendytv válasza cidalain (#68434) üzenetére


Dendytv
senior tag

Köszönöm szépen ! Hát akkor ezt rendelembe ! De még lenne egy olyan kérdésem, hogy át tudom majd rakni a telefonról az alkalmazásokat rakni az SD-Kártyára ? vagy azt meg lehet tenni minden TAB-on ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#68436) Rodzser Mór válasza cidalain (#68426) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Köszönöm a hozzászólásokat.

Az emag oldalán a vevők nem írtak rosszat róla. A 2400 mAh-s akksi valóban lehetne több. De autóban nem nagy probléma ha töltőre kell rakni.
Nem kell nekem bazi erős hardver. GPS-hez, meg honlap böngészéshez elég lehet ez a kvad-kór 1,3 GHz-es csip 1GB RAM-mal.
Még alszom rá párat, hogy kell-e vagy sem.

(#68437) Shade45 válasza P. úr (#68430) üzenetére


Shade45
senior tag

Lap tetején lévő összefoglalóból nyugodtan választhatsz!

De, hogy konkrét típust is írjak:

-Huawei M T1 8
- Lenovo Tab2 A8 (ez most akciós az e-nél, picivel talán jobb is; háttértárban biztosan)

(#68438) #30734848


#30734848
törölt tag

Kettő tablet között vacillálok:
- Samsung galaxy tab E
- Asus ZenPad 10 Z300C

Mind a kettőt kipróbáltam élőben, de lényeges különbséget nem láttam rajtuk. 10" körüli készülékben gondolkodom, ilyesmi árfekvésben. Esetleg másik ötlet? Melyiket ajánlanátok?

A tablet főleg netezésre, esetleg sorozatnézésre lenne használva, a kijelző felbontásával kibékültem, így az sem jelentene problémát.

(#68439) cidalain válasza #30734848 (#68438) üzenetére


cidalain
veterán

Jaj, Tab E-t ne!
Mondjuk a Zenpadbol is inkabb a Z300M-et vennem. A C-ben levo intel soc nem a legjobb.
A zenpad elonye egyertelmuen a 2 Gb ram.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#68440) Dendytv válasza cidalain (#68439) üzenetére


Dendytv
senior tag

Tab E miért nem jo ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#68441) asdf_ válasza Dendytv (#68440) üzenetére


asdf_
veterán

9.6" melle 1280*800-as felbontas? 1.5GB RAM? Kitkat? Mindezt 50 ropiert?

[ Szerkesztve ]

(#68442) Dendytv válasza Dendytv (#68417) üzenetére


Dendytv
senior tag

Azért most ahogy nézem ez sem kutya sőt még jobb is :) árban is a Chuwi Hi8 pro intel atom x5 a prestigio ellenben intel atom x3 csak az 10.1" ez meg 8.0-ha jol emlékszem ! Melyik az újabb moddel ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#68443) Dendytv válasza asdf_ (#68441) üzenetére


Dendytv
senior tag

Értem igy már világos :)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#68444) echterion


echterion
nagyúr

Sziasztok!
Lányomnak keresek egy 10-es körüli tabletet. Cél: film + játék, a lehető legjobb felbontásban (ez mondjuk olyan 1200*800 körüli minimumot jelent). Teljesitményügyileg kb. egy Galaxy S6 Edge tudása kellene (lehet magasabb órajelű 4 magos is, de kell az erős GPU bele). Erre van valami ajánlott tipus? Kinai is szóba jöhet természetesen. Árat nem nagyon tusdok mondani, de olyan 50-55k között szeretném megúszni, ha ez reális lehet.
Előre is köszi a segitséget.

**********

(#68445) nash1


nash1
tag

Sziasztok, szülőknek kellene tabletet szereznem, lehetőleg olyat, ami nem fagy le, és nem kell 2 percet várni, hogy elinduljon a skype, vagy a messenger.
■ Hány hüvelykes legyen a kijelző?
szerintem 8"-tól felfele lenne a megfelelő
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Mindegy
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről (pl. eMAG, Expansys, Amazon, kínai webshopok stb.) való beszerzés is opció?
Bármi, csak megbízhatóan működjön a tablet, amit kapok
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
Facebook, messenger, skype, youtube
■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? Lehetőleg konkrét összeget adj meg, ne rébuszban írd körül.
Max. 20-25 000 Ft

Köszönöm a segítséget.

(#68446) taip válasza nash1 (#68445) üzenetére


taip
senior tag

Szerintem ennyi pénzért inkább 7"-osak vannak újonnan.
8"-os van 90-100$ körül kínai webshopokban, de az már több, mint amit te írsz. Esetleg akcióban vagy előző generációs lehet olcsóbban, ami belefér.
Nagyobb méret ennyiért esélytelen.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#68447) nash1 válasza taip (#68446) üzenetére


nash1
tag

Köszi a gyors választ.
Nekem nincs gondom az előző generációval, annyi kell, hogy megbízható legyen, és a felsorolt alkalmazások zökkenőmentesen fussanak.
7"-os tableten mennyire olvashatóak a szövegek idősebbeknek?

(#68448) taip válasza nash1 (#68447) üzenetére


taip
senior tag

Hogy mennyire olvasható, az nyilván függ attól is, hogy mennyire jó a szeme. Viszont a betűk nem feltétlenül kisebbek, mert a felbontás kisebb, így kevesebb információ jeleníthető meg egyszerre a kijelzőn a kisebben, de hasonló betűmérettel, mint a nagyobbon.

A kínai tableteknél azért bele kell kalkulálni az eltérő garanciális feltételeket is.

És a zökkenőmentesség sokszor drágább gépeken sincs meg teljesen, szóval azért ennyi pénzért kompromisszumokat kell kötni.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#68449) cidalain válasza Dendytv (#68442) üzenetére


cidalain
veterán

X5 a legujabb atom. Eleg jo cucc lett.
Chuwi hi8 pro jo gep, jobb mint a prestigio. Kb osszemerheto az aruk, sot Chuwi olcsobb (nemtom nalatok az afa, vam hogy alakul)
Chuwibol van hi10 is, ami 10" es ooyan a hw mint a 8-ban. Igaz ez mar kicsit dragabb lenne mint a prestigio.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#68450) Dendytv válasza cidalain (#68449) üzenetére


Dendytv
senior tag

hw ? az mi ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.