Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19501) domerator válasza xcode (#19500) üzenetére


domerator
veterán

Azonnal kérd vissza a pénzt.

(nem gondoltam volna, hogy ilyen szituban ez még kérdés lehet) :Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#19502) hdman válasza xcode (#19500) üzenetére


hdman
őstag

Max annyi, hogy recovery menüből megpróbálod ujra flashelni a gyári romot, de ugy emlékszem még nem tették ki a hivatalos honlapra sem. Szóval szerintem kérd vissza a pénzt...

Sopron city :)

(#19503) Nara19 válasza Bagira01 (#19485) üzenetére


Nara19
aktív tag

A myaudio 908a (tecso) 45.000 Ft, IPS paneles. Eddig (1,5 hét) után is teljesen vállalható. Egymagos, a filmek viszont jól mennek rajta. A wifi egy kicsit gyenge, de ennyiért ez is elfogadható (szerintem).

Szerk : Most látom, másnak nem jött össze a myaudio.:-)

[ Szerkesztve ]

(#19504) Bagira01 válasza Nara19 (#19503) üzenetére


Bagira01
veterán

Már elég rég írták, hogy akciós, ideje volt már kifutnia. Jó hogy 9,7"-os de az a 15k+ nem kevés pénz. Főleg, hogy 20-23k-ról indultam és most 30k-nál vagyok :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#19505) pusihusi válasza hdman (#19502) üzenetére


pusihusi
addikt

Hogy lehet Recovery menübe rakni? S hogy lehet ujra flashelni?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#19506) xcode válasza hdman (#19502) üzenetére


xcode
csendes tag

Mintha valaki írta volna pár oldallal ezelőtt, hogy factory reset után eltűnik a MyAudioId vagy milyen nevű alkalmazás, amivel a 30G online storage használható. Gondlom ez a gyári rom flashelésre is igaz lenne.

Jó lett volna egy ilyen kütyü ennyiért, de akkor csak visszakérem a pénzt és majd valami mást veszek... :((

Köszönöm a választ.

(#19507) tjb007 válasza hevizms (#19499) üzenetére


tjb007
nagyúr

A sima free shipping nem követhető nyomon sehol sem míg a másik igen, gyakorlatilag csak ennyi a különbség.

(#19505) pusihusi

Gyakorlatilag sehogyan, na meg nincs is mit felrakni.

(#19508) hdman válasza pusihusi (#19505) üzenetére


hdman
őstag

Ezt perpill nem tudom, de felesleges is, ha nincs gyári rom, amivel ujra tudnád "telepiteni"

PL: Galaxy S 2nél a recoverybe a hangerő le+home gomb+bekapcsoló gomb együttes lenyomásával tudsz belépni.

Sopron city :)

(#19509) xcode válasza pusihusi (#19505) üzenetére


xcode
csendes tag

A recovery menü a myaudio S9-nél a hangerő fel + bekapcsológomb hosszan nyomva tartásával jön elő.

(#19510) arnyekxxx válasza tjb007 (#19507) üzenetére


arnyekxxx
veterán

a pandánál a sima 0$-os free shipping is regisztált china-postos.

(#19511) zumi407


zumi407
csendes tag

Sziasztok!

Egy gyors kerdes, mindig ilyen lassu a music hub? Probalok egy albumot letolteni mar kb 30perce de csak porog a vasarlas felirat.

(#19512) devast válasza arnyekxxx (#19510) üzenetére


devast
addikt

Kínaiak kb $20-30 fölött mindent regisztrált módon adnak fel.... Valamiért a magyar királyi posta egész normálisan kezeli ezeket, pl postaládába nem dobják be, és csak aláírással hajlandóak átadni.

(#19513) tjb007 válasza xcode (#19509) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sokra nem megy vele mivel nem tud/nem lehet ROM -ot felrakni a recovery alól AA10 -nél, az csak PC -n keresztül megy ahol a Livesuit/PhoenixCard nevű program segítségével az img lemezképfájlt az SD kártyára kell "égetni".

(#19510) arnyekxxx

Csak egy bizonyos összeghatár felett van (talál 100 dollár), ha például rendelni szeretnék egy 6 dolláros tokot akkor fizetni kéne érte.

(#19514) azozo


azozo
senior tag

Van még a pandawillen kívül még valami olcso megbizható oldal? :))

(#19515) iosman


iosman
csendes tag

dealextreme - nekem még nem volt gondom velük

iMac 21.5 - 10.8 | iPhone 4S - 5.1.1 | Dell Latitude E4200 - Win 8 RTM |

(#19516) devast válasza iosman (#19515) üzenetére


devast
addikt

Ilyen biszbaszokat nem gond rendelgetni dealextreme-ről, tabletet én nem mernék bevállalni....

(#19517) Bagira01 válasza iosman (#19515) üzenetére


Bagira01
veterán

Most nézem, hogy náluk van sima Ainol Aurora 97.80$-ért(csak készlet nics :W ) 1 magos IPS panellel :C

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#19518) azozo válasza Bagira01 (#19517) üzenetére


azozo
senior tag

Én a flamet néztem abba már csak a gps hiányzik nekem ;)

(#19519) zseko


zseko
veterán

A Gyöngyösi Tescóban még van 2db 9.7"-es MyAudio tablet 45e-ért (most húztam le a vonalkód olvasón) és 2db 7"-es 25e-ért.

HR24.hu

(#19520) Bagira01 válasza azozo (#19518) üzenetére


Bagira01
veterán

Nekem a telón szerencsére van, így a tabletbe már nem kell. Azt nem tudom, hogy ezekhez az ainolokhozlehet-e kapni szilikon tokot valahol, mert én csak "bőr" tokokat találtam. Egy jó szilikon tokkal nagyon pöpec lenne fogásra is. Mondjuk a flame fém házas szóval azzal nem nagy gond lehet :DDD

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#19521) devast válasza Bagira01 (#19520) üzenetére


devast
addikt

Csak a hátlap fém, körbe a burkolat műanyag. Mondhatjuk úgy is, hogy a fém csak "dísz". Persze a jobb hőelosztásban biztos szerepe van.

(#19522) Adamis válasza Bagira01 (#19520) üzenetére


Adamis
őstag

Fényes műanyag a burkolat, de nem csúszik, nekem legalább is még nem volt vele problémám, pedig forgatom is! :K

(#19523) pusihusi válasza tjb007 (#19507) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekem küldtek egy gyári romot, de nem sikerült felraknom!

Üdv. Feri!!

(#19524) Fateys válasza Sanzaa (#19478) üzenetére


Fateys
tag

Megnéztem ezt a dps dream 7-et,hát hogy mennyire pocsék a képe...Mellette volt egy maxell-es,annak 100x szebb és élesebb képe volt.

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

(#19525) hevizms válasza tjb007 (#19513) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm a válaszokat.
Megzavart egy kicsit a dolog.
100 dodo felett rendeltem free postával,akkor ezek szerint elméletileg kapok majd nyomkövetési számot nem?

A vásárlást megerősitő email ezt tartalmazta többek közt:
Thank you for your order from MiniDeal.Net. Once your package ships we will send an email with a link to track your order.

Ez azt jelenti hogy emailben küldenek majd nyomkövetési számot ha feladták a csomagot igaz?

[ Szerkesztve ]

(#19526) hevizms válasza azozo (#19514) üzenetére


hevizms
addikt

iosen.com---innen már 2 telot rendeltem és mindkettő gond nélkül megjött,sőt az élő chatjük ezerszer jobb mint pld a pandáé.
Egy gond van velük,hogy a paypalos fizetést kivették a rendszerükből.
Mikor rákérdeztem náluk,akkor javasolták a "minideal.net" oldalt,ami szerintem szintén az övék lehet,mert baromira ugyanaz a felépitése az oldalnak.
Erről a minidealról rendelt egy ismerősöm az én ajánlásomra és 12 napra már meg is jött a cucc.
Most én rndeltem tőlük a mai nap és remélem az enyémmel sem lesz semmi baj.

(#19527) z0d1AK válasza hevizms (#19525) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, küldenek majd egy linket, amelyen a csomag útját követheted elviekben.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#19528) Bagira01


Bagira01
veterán

Az Ainol Aurora II-nek LG vagy Hitachi IPS panelja van? A sima aurora-nál írják, hogy LG, a II-re Hitachi-t találtam meg egy LG-t is, de az valami elírás lehetett mert Allwinner-el szerelt..

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#19529) tjb007 válasza pusihusi (#19523) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak egy img kiterjesztésű fájlt kaptál, igaz ?
Esetleg csinálhatnál egy screenshot -ot, úgy egyszerűbb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#19530) Prien válasza Bagira01 (#19528) üzenetére


Prien
addikt

Én úgy tudom,hogy az Aurora II-esnek LG IPS van.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#19531) Fateys


Fateys
tag

Mi a véleményetek egy DELL STREAK 7 30K-ért használtan?Vegyek ennyiért,vagy kicsit többért egy nevenincs olcsó kínait,vagy használtan egy ilyet? Főleg böngészésre,msn-re kellene,játékok kevésbé,filmet se nagyon néznék rajta,stb.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

(#19532) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Tablethez néztem magamnak a Fujitsu LX360-as BT billentyűzetet, ez az egyetlen eddig, amit ilyen kis méretben találok magyar kiosztással. Esetleg tudok hasonlót?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#19533) Fateys


Fateys
tag

Találkozott vagy olvasott már vki DELL STREAK 7-es tabletről? Mik a hibái?Mire kéne odafigyelni,ha használtan vennék egy ilyet nagyon olcsón 30K-ért?

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

(#19534) Bagira01 válasza Fateys (#19533) üzenetére


Bagira01
veterán

Google a barátod. Pont az előtted szóló fórumtárs tesztelte ;)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#19535) Crytek


Crytek
veterán

Jött egy levél a pandawilltől.Már kezdtem örülni,hogy a javítással cserével kapcsolatos.

"Dear Customer,

I am from Pandawill Customer Support Team, and would like to have this chance to collect your opinion on the product/s you have recently bought from us. Do you think them meet your expectation and serve the purpose? If you think there is anything we could do to improve, in terms of the product/s and our services, or if you need our assistence regarding to this order, please let us know. You could email us at customerservice@pandawill.com, reach us through the realtime online support at our website, or call us at 0086-755-82791510. We value your opinion and suggestion, and will do our best to improve on the products we sell and services we provide.
Or if you have any problem about your item or want to share an review with us, Pandawill Forum is here for you to look for help or sharing. "

Visszaírom nekik igen tehetnek valamit hogy kicserélik a Cube-ot egy működőre! :C

Next PC Upgrade: 2022

(#19536) iosman


iosman
csendes tag

Sziasztok! Mi a véleményetek a PIPO U1-ről?

iMac 21.5 - 10.8 | iPhone 4S - 5.1.1 | Dell Latitude E4200 - Win 8 RTM |

(#19537) hdman válasza Crytek (#19535) üzenetére


hdman
őstag

Ez a mail szart sem ér, kb minden regelt tagnak kiküldik, hogy mutassák, milyen kedveszaranyoszak :U

Sopron city :)

(#19538) pusihusi válasza tjb007 (#19529) üzenetére


pusihusi
addikt

Rart kaptam! (Screenshot -ot) ezt hogy is kell?

Üdv. Feri!!

(#19539) Fateys válasza Bagira01 (#19534) üzenetére


Fateys
tag

Teszteket olvastam róla.Azok kiindulópontnak jók,de olyan vélemény érdekelt volna,aki hónapok óta nyúzza,pár órás,1-2napos teszt alatt nem sok hiba jön elő,ha van.

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

(#19540) Loituma69 válasza xcode (#19500) üzenetére


Loituma69
őstag

Lassan 2 hete nyüstölöm MyAudio 9,7 és tökéletesen működik, nem sikerült lefagyasztanom sem. Pedig tele pakoltam rendesen a kütyüt. Aksi ki be ez segítene és akkor tuti újraindulna, de nem lehet szétszedni garancia miatt.

(#19541) z0d1AK válasza Fateys (#19539) üzenetére


z0d1AK
veterán

Másfél éve jelent meg a tesztem a Streak 7-ről, de ennek ellenére még meg van, ha ritkán is, de használom.
Csúcs készülékhez mérten a hibái a kis akksi, betekintési szög és a felbontás volt. Ennek ellenére szerintem veri meg most is szinte bármelyik 30 ezres kínait.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#19542) zseko válasza xcode (#19500) üzenetére


zseko
veterán

Hali, a gyöngyösi tescóban tegnap este még volt kettő darab, említsd meg nekik, hátha.

HR24.hu

(#19543) tjb007 válasza pusihusi (#19538) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kicsomagoltad ? Az érdekelne ami abban van.

(#19544) tvamos


tvamos
nagyúr

Ma erre ebredtem:
WM8850 Win8 UI Android 4.0.3 Tablet PC 7 inch VIA 8850
Cortex A9 1.2 GHz
www.ahappydeal.com/product-86491.html?utm_source=rsmail.0813&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.0813
Nem ugy volt, hogy egyenlore nincs w8?
Erdekes 1 keszulek...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#19545) zumi407


zumi407
csendes tag

Sziasztok!

Segitseget szeretnek kerni toletek a kovetkezo a problemam. Ma letoltottem egy albumot a music bubrol de mikor ramegyek a letoltott menure nulla. En azt gondoltam hogy a zenelejatszoba tolti a dolgokat. Akkor most ugrott 9fontom? Bocsi de meg kezdo vagyok varom a tanacsokat.

Udv. Tamas

(#19546) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Jó reggelt!

Köszönöm szépen a tegnapi reagálásokat a kérdésemre :)
Nézelődtem a Samsung P5110-el kapcsolatban és ezeket találtam:

CPU Dual-core 1 GHz Cortex-A9
GPU PowerVR SGX540

Nem gyenge ez a proci egy kicsit? Illetve a GPU-t nem ismerem, az milyen?
Samsung Galaxy S2 telefonom van, amiben 1,2GHz-es proci van és Mali400, ehhez viszonyítva?

Egyébként tegnap sikerült egy kicsit az üzletben nyomkodnom, nem tűnt rossznak, bár csak egy kis netet próbáltam (ami gondolom a wifi terheltség miatt volt lassúcska) meg a főképernyőn mászkáltam.

Esetleg akad még valami tablet hasonló árban (80-90ezer) ami ajánlott?

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#19547) pusihusi válasza tjb007 (#19543) üzenetére


pusihusi
addikt

Igen emaiben elküldeném :K

Üdv. Feri!!

(#19548) petipetya válasza kosarob8 (#19546) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tegnap még dicsértem a vasat, de azóta többet volt a kezemben. Lehet hogy a szoftver problémája, de az esetek 50%-ban elég darabosan vált ide-oda a menüben. Emellett az Asphalt7-et egyidőben futtattam ezen meg egy Desire S-en, és bizony a telón hamarabb betöltődtek az egyes küldetések (kb. 4-5mp volt a különbség) - pedig nem mai hardver van benne.

Szerintem ez a tablet kívánja a főzött rom-ot vagy egy rendszer frissítést.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#19549) kosarob8 válasza petipetya (#19548) üzenetére


kosarob8
aktív tag

A főzött rom nem gond :D Telefonomon is frissítettem már párszor, szóval az nem riaszt el ha jobb lesz tőle a szerkezet!
most még az Acer Iconia Tab A200 került a képbe (az itt kb 300 font), illetve az 510es, bár az már kicsivel drágább (350 font), de négymagos procival szerelt.
Azokról mi a véleményetek?

(#19550) petipetya válasza kosarob8 (#19549) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egy a500-ast használtam kb. 1-1,5 hétig, illetve most van egy a100-as tabom. Ezek gyári felülete gördülékenyebb ("szmúszabb"), mint a Samsung P5110 gyári felülete.

"nincs rá lezsóidő"

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.