Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Egy másik topicba volt linkelve, de itt azért gyakrabban előfordul a kínából való rendelgetés.

Ha Kínából rendeled, akkor olcsóbb

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#20902) tjb007 válasza dom1n0 (#20900) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az ár mellett van egy narancssárga Inquire feliratú gomb, ha ráviszed az egész mutatóját akkor kiírja X darabnál mekkora a kedvezmény.

(#20903) derrik


derrik
őstag

Tanácsot szeretnék kérni!
Van két androidos cucc, és egy netbook amit nem használok csak filmeket töltök le vele. Hogyan tudnám elegánsan hálózati tárolóként használni a netbookot, és az azon található filmeket az androidos készülékeken nézni?
Milyen app, illetve beállítások kellenek hozzá?

(#20904) spiritex válasza derrik (#20903) üzenetére


spiritex
veterán

Semmi különösre nincs szükség. Az ES File Explorer erre is jó. Az androidos készüléken az ES Lan Shares részében a +New/manual gomb megnyomásával fel kell venni a netbook IP címét, azonosítóját, jelszavát, vagy a +New/Scan-nel rákeresni, ha nem tudod fejből, belépni a netbook-on előzőleg megosztott könyvtár(ak)ba, és indítani a filmet. Rákérdez melyik programmal szeretnéd lejátszani, itt kiválasztod amit akarsz (pl. MX Player vagy esetleg gyári video lejátszó), és már indul is a film.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#20905) Davebowman


Davebowman
senior tag

Megint sztárolnám a DPS Dream 7-esemet. Szépen viszi a 1080p filmeket :) Kipróbálnám nagyobb felbontásúakkal is, van valahol 50-200Mb körüli rövid vagy demo film?

Vargalex 1.1.7

(#20906) Sanzaa válasza Davebowman (#20905) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Ez egy A13as cucc?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#20907) hdman válasza Davebowman (#20905) üzenetére


hdman
őstag

[link]

Youtubeon van 4k felbontású anyag is.

Sopron city :)

(#20908) laszlohu válasza Sanzaa (#20906) üzenetére


laszlohu
addikt

Igen, az.

(#20909) ronson válasza Davebowman (#20905) üzenetére


ronson
őstag

Ezen mit csodálkozol? :F

Azért remélem egy másodpercig sem élsz abban a hitben, hogy a procija ilyen bika, hogy csak lazán kiszámolja.

Szerintem most már talán az összes aktuális soc-ban van hardveres videó dekódoló egység.

(#20910) Vanka


Vanka
tag

Sziasztok !Tegnap megkaptam a Pandawillről az N70-emet .Kellemes szerkezet.Volt rajta Magyar nyelv is ,megy a Google Play, kb 7 órát ment 1 feltöltéssel.Ha valakinek van kérdése szívesen válaszolok.

(#20911) Bagira01 válasza haris (#20890) üzenetére


Bagira01
veterán

Ma voltam a Dunakeszi és a Budakalászi Auchanba egyikbe 59900Ft másikba 69900Ft :Y

Más:
A Myaudio 908A milyen minőséget képvisel pld egy wayteq xtab 100is-hez képest? Mert ma fogdostam egyet és elég kis gyengének tűnt súlyban és olyan volt mint ha üres lenne(előtte ipad-et fogdostam) :DDD A kijelző és a rendszer viszont nagyon rendben volt :K

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#20912) Davebowman válasza Sanzaa (#20906) üzenetére


Davebowman
senior tag

Igen A13! a és nem felhúzva 1200-ra viszi, hanem simán 1000-ren. Igaz kipucoltam a sok felesleges app-ot, így több memória maradt. Hoppá! Én a youtube-ról letöltött filmekre alapoztam, lehet egy MKV-t is illene tesztelni. 4k-s film :) na adok neki :) Ő lesz az áldozatom

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#20913) hun_gery válasza Vanka (#20910) üzenetére


hun_gery
aktív tag

akkor kérdeznék:
rk3066-os n70, vagy a régi?
összeszerelés minőség? nyiszogás? recsegés?
hangja hangszórón? kevés/ok/jó/üvölt
képernyő színei, betekintési szögek?
érzékelés minősége?
rendszer sebessége?
-------
tőszavakban elég ám válaszolni, nem koptatnám el az ujjaidat :)

itt vannak hozzá romok, ICS, JB egyaránt
(CM9=ICS, CM10=JB mármint az alapja persze)

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#20914) Davebowman válasza Davebowman (#20912) üzenetére


Davebowman
senior tag

Na az MxPlayer kilép a BsPlayer elindította, de 1kép/sec... na jólvan megtartom :)

Vargalex 1.1.7

(#20915) rizso válasza Davebowman (#20914) üzenetére


rizso
addikt

Várható volt...Talán még a laptopom sem vinné normálisan a 4k videót :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20916) Vanka válasza hun_gery (#20913) üzenetére


Vanka
tag

rk3066
Nem nyiszog nem recseg , közel 180fok a betekintési szög
Hang az nem túl hangos HTC Incrediblém van kb egál,fejhallgatóval szépen szól.
Érzékelés, sebesség szuper.Asphalt 7-et kipróbáltam akadás mentesen fut.
Kössz a linket egyenlöre a gyárival is elvagyok !

(#20917) Davebowman válasza rizso (#20915) üzenetére


Davebowman
senior tag

Most próbáltam a duálos asztali gépem sem szereti nagyon :).
Ám van egy kérdésem, az megoldott, már, hogy egy app-ot nem a telóra és ne is a tab belső memóriájába, hanem a kis transflash(microSD) karira telepíccse? /mnt/extsd

Vargalex 1.1.7

(#20918) delbarta válasza Davebowman (#20914) üzenetére


delbarta
senior tag

Gondoltam kipróbálom a P5110-esemen. Letöltöttem, felraktam a tabra és röccenés nélkül lejátssza a gép.

Szerk.: Hopp most nézem az 1080p-t szedtem le. Mindjárt megnézem a másikat is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#20919) hun_gery válasza Davebowman (#20912) üzenetére


hun_gery
aktív tag

i7, 8gb ram viszi szépen :))

Vanka: köszönöm, egyre inkább húzok felé :)

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#20920) delbarta válasza delbarta (#20918) üzenetére


delbarta
senior tag

Nos.. :) nekem sem viszi a 4k-t. Megy rendesen a videó, hallom a hangot, de kép nincs.
Viszont az i5 laptop vígan viszi.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#20921) Vanka válasza hun_gery (#20919) üzenetére


Vanka
tag

Ráadásul már csak 140 USD én még 150-ért rendeltem

(#20922) haris válasza Bagira01 (#20911) üzenetére


haris
őstag

ezek nem normálisak :(
Akkor maradt a Budaörs ahol a fotó készült...

(#20923) tm5 válasza Bagira01 (#20911) üzenetére


tm5
tag

Mi egy bő hete nyúzunk egy 908A-t a családdal. Még 45k-ért vettük.
Nem tudom hogy hány kiló az Ipad, de nekem elég ennek is a súlya :)
Eddig minden rendben van vele sokat interneteztünk, meg játszunk rajta néhány egyszerűbb játékot. A Wattpad-dal letöltöttem egy csomó könyvet, tök jól olvasható. IPS rulez, nagyon jó képe van. Ha itthon vagyunk valaki mindig nyúzza, de eddig nem volt vele gond. Nem mértem pontosan de elég sokat bír az akksija, tán 2x volt töltve amióta megvan.

(#20924) hamyka válasza rizso (#20915) üzenetére


hamyka
senior tag

Én az elébb próbáltam a 4 k videót belenéztem nem akad :D

De mi ez a 4 k Videó? :D

Comodó új távlatok...........

(#20925) hdman válasza hamyka (#20924) üzenetére


hdman
őstag

[link]

Sopron city :)

(#20926) Davebowman válasza hamyka (#20924) üzenetére


Davebowman
senior tag

ENNEK a videonak álítsd át a méretét eredeti-re. Ha szépen fut, gratula :) a 1080p duplája (kb.)

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#20927) hamyka válasza Davebowman (#20926) üzenetére


hamyka
senior tag

Milyen felbontás az eredeti?

A DU meter szerint teljesen lezabálja a kábeles netemet :D

jó tudom nem csak a neten múlik hanem a procin is :D

teljes képernyő módban akad, hang van kép nincs lol, nem veszem teljes képernyőre akor viszi de látszódik hogy akad a kép :D hang is akad, mikor hogy jön össze :D

Mínőségi hang is van? :D

kicsit off:

Anno nagyon szerettem a cd-da extractort, hogy ez micsoda? 1 olyan program amivel az audio cd-t lehet mp3-ba fel konvertálni és rámásolni a számítógépre, nagy mániám volt a 320 bitsűrűségű zene mert elég jó minőségű viszont elég sok helyet foglal el......

Emlékszem Anno vettem is fel netes rádióbol zenét, az asztali gépem le is játszotta, ám a kis mp3 lejátszom (fekete színű) nem szerette a kis bit sűrűségű zenét, aszem az alap a 128-as, még ennél is kisebb volt annak a zenének a bitsűrűsége :D

Sajnos ez a kis mp3 lejátszó tönkre ment kár érte :( béke poraira,) valahol még megvan de aszem már nem jó :(

Comodó új távlatok...........

(#20928) pinnacle válasza Davebowman (#20917) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ezzel át lehet mozgatni, de így is marad valamennyi. Remélhetőleg jön valaki profi, aki elmondja, hogy lehet teljesen.

Tesztelés céljából nézd meg ezt a felvételt. 1080p50.

spiritex köszi, nagyon jó ez a ES File Explorer.

[ Szerkesztve ]

(#20929) tvamos válasza Davebowman (#20912) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az Aurora II siman viszi. De ez piskota a multkor tjb altal belinkelthez kepest.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#20930) twine válasza Davebowman (#20926) üzenetére


twine
addikt

A honlaprol letoltottem a "4k 2560p" trailert(552mb)...az próbának jó? Tegra3-al szalad vigan... ;)

[ Szerkesztve ]

(#20931) spiritex válasza pinnacle (#20928) üzenetére


spiritex
veterán

Örülök! Nekem is az egyik kedvencem!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#20932) szabi__memo válasza Davebowman (#20926) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hogy jön ki a kb dupla? A 4k az 4 x 1080p

(#20933) Magnat válasza szabi__memo (#20932) üzenetére


Magnat
veterán

Széltében és hosszában is a duplája, sztem ez zavarta meg... Összeségében pontosan a négyszerese.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#20934) Magnat válasza Magnat (#20933) üzenetére


Magnat
veterán

Mellé...

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#20935) Tbor


Tbor
tag

Sziasztok !

Létezik jó minőségű 7-8"-os tablet, amelyiken van BT, GPS, HDMI kimenet, a kijelzője jó minőségű és a hardver a mai szinten fejlett játékokkal is elbír ? Vagy várható valami a közeljövőben ezeknek megfelelően ?
Magyarországi beszerzéssel érdekelne.

Köszönöm:
Tbor

(#20936) tjb007 válasza Tbor (#20935) üzenetére


tjb007
nagyúr

Gyakorlatilag csak a Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus (P6210) és a Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (P3110) van ami ezeknek a feltételeknek úgy ahogy megfelel (azért csak úgy ahogy mert a HDMI -hez átalakítóra van szükség).

(#20937) Tbor válasza tjb007 (#20936) üzenetére


Tbor
tag

Köszönöm !

Szerinted melyik éri meg jobban ? Mintha a 7 plus erősebb lenne, a GT 2 visszalépés ? Érdemes lenne várnom 1-2 hónapot esetleg új modellek miatt ? Tudom, nem iPad topik, de abból szerinted reális a 7" októberben ?

Tudom, nem láthatsz a jövőbe, csak a véleményed érdekelne.

(#20938) titanium011


titanium011
tag

Sziasztok!

Van egy olyan dilemmám, hogy nem tudok igazából két készülék közül választani bár elolvastam teszteket véleményeket stb... (egy árban is van mind2)

1.Samsung P3110 Galaxy Tab 2 7.0 WiFi 8GB tablet, Titanium Silver (Android) ez az újabb
2.Samsung P6210 Galaxy Tab 7.0 Plus WiFi 16GB tablet, fekete (Android) régebbi

Az 1-esnek elvileg kisebb a tárhely de szinte minimális difivel ua mint az elődje a 2-es.
(A tesztben mintha az aksija lenne jobb mint a plus-nak)

A 2-es hardverben erősebb ha jól emlékszem de gyengébb a szoftver, nagyobb a tárhely,viszont gyengébb az aksi.

Mind 2 nél vannak olyan dolgok ami kompromisszumot igényelnek,de kiváncsi lennék nektek mi a véleményetek melyik éri meg jobban.

köszi a választ

Üdvözlettel: Titanium

(#20939) atike válasza tjb007 (#20936) üzenetére


atike
nagyúr

Azért címzem hozzád a kérdést, mert úgy látom, hogy te tudod a legvalószínűbben meg is válaszolni... :) Szóval létezik olyan weboldal tableteknek, mint amilyen a telefonoknak a gsmarena.com? Én korábban keresgetve nem nagyon találtam.... Nagyon sokrétű szűrés, keresés van benne, naprakész és van benne készülék-összehasonlítás is.... Szóval van valami hasonló...?

(#20940) tjb007 válasza Tbor (#20937) üzenetére


tjb007
nagyúr

Előbbi hardveresen erősebb utóbbi viszont frissebb, így esélyesebb, hogy megkapja a Jelly Bean -t (míg előbbi nem valószínű).
7 colos új modellek nem igazán lesznek már idén, az IFA -n sem volt nagyon 7 colos tábla meg most inkább a Windows 8 -on lesz a hangsúly. Amire még érdemes lenne várni az az Acer A110 de, hogy mikor jön vagy, hogy jön e egyáltalán idén (na meg mennyiért) azt még nem lehet tudni.
iPad mini kérdést passzolom, egyelőre még csak a pletyka terjed de ez általában így szokott lenni. Talán az iPhone 5 bemutatásakor (ami jövő héten lesz) elhint valami morzsát az Apple róla.

(#20938) titanium011

Ugyanazt tudom írni neked is mint Tbor -nak.
El kell döntened, hogy mi a fontosabb, az erősebb hardver vagy a jövőbeni frissítés lehetősége.

(#20939) atike

Én csak a Slatedroid -on lévő tablet keresőt ismerem de az elég szegényes: [link]

(#20941) titanium011 válasza titanium011 (#20938) üzenetére


titanium011
tag

Jah és még egy kérdés.

Lehet kapni neten különböző érintőképernyőkhöz használható cerkát, nos a kérdés az lenne hogy van e olyan applikáció a a samsung tabhoz amit megnyitva kézírással a cerkát használva lehet jegyzetelni, uram bocsá (luxus fel is ismeri a kézírást és digitalizálja)

Tudom a note 10,1 ezt megcsinálja, de dupla ennyibe kerül is .

köszi a választ előre is :)

Üdvözlettel: Titanium

(#20942) titanium011 válasza tjb007 (#20940) üzenetére


titanium011
tag

Köszi a választ, sajnos a döntés képtelenség határát rugdosom :Y :F :W , de vhogy hajlok az újjabb készülék fele

Üdvözlettel: Titanium

(#20943) tjb007 válasza titanium011 (#20941) üzenetére


tjb007
nagyúr

Léteznek ilyen jegyzetelős alkalmazások (pl. Everrnote), csak körül kell nézni a Play Store -ban.

(#20944) didros válasza Vanka (#20916) üzenetére


didros
senior tag

Mennyire melegszik ez a tablet? (Window N70)

(#20945) Tbor válasza tjb007 (#20940) üzenetére


Tbor
tag

Én is köszönöm a választ. Látom nem vagyok egyedül a dilemmával, jól kisakkozta ezt a Samsung..

(#20946) Khelben válasza Tbor (#20945) üzenetére


Khelben
nagyúr

Én majdnem egy hónapig gondolkodtam a kettő között, végül egy huszárvágással vettem egy tab 7.7-et, ami mindkettőnek a jó tulajdonságait ötvözi és ráadásul a kijelzője is jobb :)

(#20947) tjb007 válasza Khelben (#20946) üzenetére


tjb007
nagyúr

A 7.7 -tel csak annyi a probléma, hogy itthon nem lehet kapni (vagyis lehet de csak a sufnigéesemekben ki tudja milyen garanciával és horror áron).

(#20948) rizso


rizso
addikt

Srácok!

Akik rendeltek már pandawillről ingyen postával, azoknak mennyi idő kellett, mire kézhez kapta a rendelését?
16-án adtam le a rendelést, 17-én kaptam egy tracking numberes mailt, amivel először 20-án dobott eredményt a "nyomkövető", és 08.27 óta "departure from outward office of exchange" az állapota. Innen még mennyi idő, illetve milyen állapotváltozások lesznek? :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20949) devast válasza rizso (#20948) üzenetére


devast
addikt

Ez normális. Idővel majd megjelenik, hogy megérkezett. Lehet már tegnap megérkezett, csak még nem írta a kínai nyomkövetés. Próbáld a posta.hu -n beírni a tacking számot, ha a csomag itthon van az már sokkal gyorsabban frissül.

(#20950) tvamos válasza tjb007 (#20947) üzenetére


tvamos
nagyúr

Raadasul, amiota itt van a Tegra 3, azota ne, is olyan nagy frankosag a SGT 7.7, hogy megerje a rengeteg penzt!
Apropo... Nexus 7. Magyar orszagon hogyan lesz elerheto? (Nem szeptember 1-re igertek?)

(#20948) rizso
En 2 nappal a rendeles utan lattam a nyomonkovetest. (Masnapnadtak fel, szerintwm peldas gyorsan.) A magyar posta nyomonkovetese is meg volt 4-5 nap utan. Ket het utan erkezett meg. Hetfon adtak fel, kovetkezo penteken megkaptam.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.