Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19751) hdman válasza zseko (#19748) üzenetére


hdman
őstag

kijelző, sebesség, többlapos böngészés, pixelhiba, bevilágitás? :)

Sopron city :)

(#19752) rocket válasza zseko (#19748) üzenetére


rocket
nagyúr

Erdekes van Magyar nyelv, a 808DCC-bol meg kihagytak.
MyAudio support feltunt ED-n, remeljuk mostmar tenyleg lesz valami erdemleges.
Erdemes lenne ide is csalogatni oket, van es lesz par tulajdonos.

"Tisztelt Hozzászólók!
Úgy döntöttünk, hogy mostantól jelen leszünk minden ilyen és ehhez hasonló fórumokon is, hogy a lehető leggyorsabban és legpontosabban válaszolni tudjunk minden kérdésre és megoldást találjunk az esetleges problémákra! Reméljük ezzel is hozzájárulunk ahhoz, hogy supportunk még jobb legyen és eloszlassuk az ezzel kapcsolatos kételyeket!
Kérdezzetek tehát bármiről, de küldhettek e-mail-t az info@myaudioworld.hu -ra is!
Sátorhelyi Úrnak külön köszönjük a részletes és hasznos tesztinfo-kat! Az ilyen korrekt hozzáállás nekünk is nagy hasznunkra válik, hiszen akkor tudunk valamin a leghatásosabban és leggyorsabban javítani, ha a rajtunk kívül álló hibák is mihamarabb kiderülnek! A magyar nyelvű frissítés reményeink szerint 1-2 napon belül bárki számára elérhető lesz! "

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#19753) rocket válasza rocket (#19752) üzenetére


rocket
nagyúr

Magyar nyelv hianya mar megoldodott:

"Kedves Felhasználók!
Tudomásunkra jutott, hogy sajnálatos módon forgalomba kerültek olyan 808DCC készülékek, amikről hiányzik a magyar nyelv. Ezt utólag egy szoftverfrissítéssel tudjuk megoldani, amely elvégezhető akár házilag is. A firmware letölthető az alábbi linkről:
Hivatkozás
A tömörített állomány tartalmaz egy rövid magyar nyelvű leírást upgrade manual címmel, valamint a 3 előtelepített APK file-t is (amennyiben elvesznének a frissítés során)
Remélem mindenki számára egyértelmű a dolog, de ha mégsem, kérdezzetek bátran! :)"

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#19754) pusihusi válasza hdman (#19751) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekem a 908-as van, hasít mint a villám, vettem kettőt, de a feleségem nem igen használja!

Üdv. Feri!!

(#19755) zseko válasza hdman (#19751) üzenetére


zseko
veterán

ok,ok :) Kijelző az S2 után fura, de nem rossz. Pixelhibát nem találtam, igaz nem is nagyon kerestem még.
Az Asphalt 7-et jobban viszi mint az S2-őm, néha beakad de ezt még később újra megnézem mert közben ezerrel telepít marketről progikat és úgy vettem észre az akasztja :)

A procira telepítés közben egy egszerű SystemInfo azt írja, hogy 1500-1600 között ugrál.

A gyári böngésző első indításkor telepítette a flash-t, néztem pár 1080p-s videót és gond nélkül viszi. Néha pici mikrolag mintha lenne, de az asztalin is előfordul nálam flash alatt, meg közben töltés is ment, szóval lehet a net. A CpuSpy is írja az 1600MHz-et, szóval talán nem az lehet mint volt linkelve, hogy a tesztprogramok alatt felhúzza a procit, mert eddig tesztprogramot még nem indítottam.

HR24.hu

(#19756) zseko válasza hdman (#19751) üzenetére


zseko
veterán

dupla

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#19757) Arménia43 válasza zseko (#19748) üzenetére


Arménia43
csendes tag

Az ED-n olvastam h a mail cimükre kell irnod, hogy megkapd a Network TV szolgáltatáshoz a kódot és elküldik neked legalábbis a 808-nál ugy van gondolom itt is.

[ Szerkesztve ]

(#19758) Moonwolf válasza Lacci77 (#19747) üzenetére


Moonwolf
senior tag

Kilőttem a kódot, így működik jól. Még megnézek valamit.Nincs másik wifis routerem.

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#19759) hdman válasza zseko (#19755) üzenetére


hdman
őstag

Nekem is S2 van, az mit jelent, hogy fura?

HDMI is müködik?

Sopron city :)

(#19760) pusihusi


pusihusi
addikt

Az SBP tv szerintem jobb!

Üdv. Feri!!

(#19761) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

Egyébként ilyenre volt beállítva a wifis router WPA-PSK/WPA2-PSK. És így nem tudtam felmenni. Erre írta ki a hitelesítési problémát. Pedig rendesen felismeri, meg kiirja hogy a jelerősség jó.

[ Szerkesztve ]

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#19762) zseko válasza hdman (#19759) üzenetére


zseko
veterán

Hozzászoktam az élénk (lehet túlszaturált) szinekhez, és így fakóbbnak tűnik, csak ennyit. HDMI-t nem próbáltam még.

Antutuban 7972 pontot kapott.
CPU: 4321
GPU: 1425
RAM: 1546
I/O: 680

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#19763) Nara19 válasza rocket (#19752) üzenetére


Nara19
aktív tag

Bocs, láma kérdés, de az ED az Extreme Digitalt jelenti? Az e-mail címükre (myaudio) már írtam (a múlt héten), választ még nem küldtek.

[ Szerkesztve ]

(#19764) Nara19 válasza pusihusi (#19760) üzenetére


Nara19
aktív tag

Te kaptál a 908a-hoz Network tv kódot a Myaudio-tól? Ha igen, leírod, hogy hogyan érted el a Myaudio-t (telefon foglalt, e-mail-re nincs válasz, a gép regisztrálása 2 nap)?
Köszi előre is. :)

[ Szerkesztve ]

(#19765) pusihusi válasza Nara19 (#19764) üzenetére


pusihusi
addikt

Én mindig mikor hívom őket azonnal felveszi, ma is beszéltem velük, itt mindig felveszik! [link] A kód priviben!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#19766) zseko


zseko
veterán

3924 pontot kapott quadrantban. Töltés alatt, grafikai program alkalmazásánál, mint a quadrant is, néha becsíkozódott a kép. Erre is kíváncsi leszek hosszabb távon is csinálja-e, amit legelőször írtam marketes problémát, az azóta megszűnt.

HR24.hu

(#19767) hdman válasza zseko (#19766) üzenetére


hdman
őstag

Bocs, hogy ennyit kérdezek:

Fekete képnél látszik oldalt fénybeszivárgás?

Fakóbbak a szinek? azt hittem az ips még a samolednél is élénkebb képet ad...

Sopron city :)

(#19768) zseko válasza hdman (#19767) üzenetére


zseko
veterán

Aham, látszik. Az előbb vettem észre. A jobb felső sarok a legrosszabb, az már azért zavaró. A kapott füles jobb oldala nem szól, másba dugva sem. Maga a készülék hangereje kicsit kevésnek tűnik, és kissé baloldalas, tehát a baloldal hangosabb. Nem tudom, nem láttam még ips-t.

HR24.hu

(#19769) tvamos válasza T 1000 (#19704) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem is tudom... olyasmi lehet, mint a Nokia telefonok toltoje? Marmint tudom, hogy nekik is ketto fele van, gondolom a kisebb talan jo lehet neked. De nem tudom!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#19770) tjb007 válasza Nara19 (#19763) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én meg már lassan egy hónapja de a válasz még sehol :DDD

(#19755) zseko

Ezt rakd fel: [link]
Indíts el és nyomj a CPU+GPU Stability Test gombra (de a többit is végigpróbálhatod).

(#19771) Nara19


Nara19
aktív tag

pusihusi
Köszönöm

tjb007
Az én mailomnak más lehet a szaga. :K

(#19772) pusihusi válasza tjb007 (#19770) üzenetére


pusihusi
addikt

Ennek a tesztnek meddig kell mennie? Én egy hét alatt háromszor kaptam választ! Nara19: szívesen

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#19773) tjb007 válasza pusihusi (#19772) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ameddig ki nem lépsz belőle.
Lehet, hogy ha arról az email címről írok nekik amit itt használok (és amiben ott van nicknevem is) akkor egyből jött volna rá válasz de direkt csináltam így.

(#19774) pusihusi válasza tjb007 (#19773) üzenetére


pusihusi
addikt

Értem, köszi!

Üdv. Feri!!

(#19775) Cole10


Cole10
csendes tag

Úgy döntöttem, hogy veszek egy Tabletet, de nem tudok dönteni nem vagyok jártas a témában! Első sorban netezni, filmet nézni, esetleg játszani akarom használni, hiszen el kell ütni valahogy az időt a fősulin:D!! 65.000 Ft szánok rá fontos, hogy magyar legyen a rendszer két gépet néztem ki szeretném ha megnéznétek és mondanátok véleményt az egyik Navon Platinum 10 a másik ConCorde Tab 9.7 IPS !! Melyik a jobb és miért?? Ha tudok jobbat egyiért akkor szívesen veszem az ajánlatokat légyszíves segítsetek!

Ja és még egy kérdés van egy ilyen fejhalgatóm http://www.geeks.hu/hirek/120216_genius_cavimanus_71_es_headset ezt tudja kezelni??

(#19776) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Holnaptól az MM-ben kapható a MyAudio 808DCC. 39900 akcicóban és még 0%- os hitel is van. :C
Szerintem holnap beruházok 1-re. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#19777) devast válasza jFox (#19776) üzenetére


devast
addikt

Nem rossz az... IPS lenne, még el is gondolkoznék rajta :)

(#19778) zseko válasza tjb007 (#19770) üzenetére


zseko
veterán

Kipróbáltam. Beakadozik minden második fordulatnál. Az S2-n is ugyanez, csak valamivel rosszabb. A többi teszten is jobb a tablet egy picivel. Pl. tab: 200 pont, S2: 180 pont, tab: 330 pont, S2: 300 pont. Ami most így tényleg zavaró azért, az a féloldalas hangzás. Meg az zavar, hogy nem tudok bejelentkezni a MyStore-ba, mert pc-n próbáltam először, aztán azt írja rossz a jelszó és sehogy nem tudom megváltoztatni :(((

HR24.hu

(#19779) Sanzaa válasza Cole10 (#19775) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Dobj még rá egy ötöst és szerintem vegyél egy használt CC IPS Plust!
A fejhallgatót nem biztos, hogy tudod vele használni, de ha megírod a CC97IPS Plus vagy a sima IPS topicjában, hogy hol laksz, akkor valaki közeledbe lévő biztos odaadja, hogy kipróbáld.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#19780) rocket válasza Nara19 (#19763) üzenetére


rocket
nagyúr

Igen.

#19776: Hol latod az akciot?

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#19781) Crytek


Crytek
veterán

Nexus 7 GPS-éről olvasott valaki valamit?

Az érdekelne jól veszi a jelet? Autóba kéne külföldön tájékozodni.

Next PC Upgrade: 2022

(#19782) tjb007 válasza zseko (#19778) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem az akadozás a lényeg hanem az, hogy mekkora a maximális órajel.

(#19783) rocket


rocket
nagyúr

Tokot es kepernyovedo foliat honnan lehet szerezni a MyAudio 808CC-hez?
Nagyon ritka a 8 colos 16:9-es tablet, Ebay-en hirtelen nem talaltam egyiket se.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#19784) Cole10


Cole10
csendes tag

Szóval akkor szerintetek ez jó lenne ConCorde Tab 9.7 IPS vagy tudtok ennél jobbat 65.000 ért??

(#19785) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Sziasztok,
Vasárnap ota hasznalom a Samsung Galaxy Tab 2 P5110est, eddig nagyon bejön. Mondjuk netezni,meg olvasni használtam eddig, de kipróbáltam videót, youtubeot, sima mp3at. A hangzása nagyon szuper tényleg, a képernyő is jol szuperal. Egy apro bibi jött elo eddig: probaltam a Galaxy S2vel bluetoothon osszeparositani de egyik eszkoz sem latta a masikat. Viszont a bluetoothos Nokia headsetemmel egybol mukodott. Szoval nem tudom mi lehetett a gond :-|
Most 4ora 10perc kijelzoidovel 61%on van az akksi, wifi mindig bekapcsolva, fenyero mondjuk kb felere van véve.
Meg vagyok vele elegedve eddig, koszonom a segitsegeteket :-)

(#19786) zseko válasza rocket (#19783) üzenetére


zseko
veterán

Ezt tudom ajánlani neked, igaz nem mondtad billentyűzet kell-e.

HR24.hu

(#19787) zseko válasza tjb007 (#19782) üzenetére


zseko
veterán

egyszer bevillant az 1512, aztán az 1608, majd utána 1200 és 1416 között váltakozik.

Jah, néztem a multitouch testert, 10 pontos érzékelés van.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#19788) Cole10


Cole10
csendes tag

Ezekről mi a véleményetek?

Wayteq xTAB-100is

MyAudio Series 9 16GB

NoviTab 9.7

Goclever A971

ConCorde Tab 9.7 IPS

Navon Platinum 10

Melyik lenne a legjobb választás?? Vagy 65 ért tud ezeknél jobbat mutatni valaki???

(#19789) Fateys


Fateys
tag

Hali!Média marktba kapható holnap?Ezt hol találtad?Honlapján nem nagyon igazodok ki

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

(#19790) Endless


Endless
aktív tag

Szerintetek megérné lecserélnem a Galaxy s2 telom Sony Tablet S 16Gb 3G-re? Mennyiért lehetne eladni esetleg ezt a tabletet?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#19791) tjb007 válasza zseko (#19787) üzenetére


tjb007
nagyúr

Úgy látszik mégis van némi igazság abban amit az a kínai illető írt, persze ez még mindig nem bizonyít semmit sem.

(#19788) Cole10

Ezek közül amit érdemes választani az a WayteQ xTAB-100is, a ConCorde Tab 9.7 IPS és még esetleg a MyAudio, a többit meg inkább felejtsd is el.

(#19790) Endless

Telefont lecserélni egy tabletre ? Vagy valamit én értettem félre ?
Sony Tablet S nevezhető akár kuriózumnak egyrészt a formavilága miatt, másrészt meg mivel itthon nem igazán kapható, amúgy meg különösebben nem ajánlott, a mai mezőnyben még drágának is mondható.

[ Szerkesztve ]

(#19792) Loituma69 válasza Cole10 (#19788) üzenetére


Loituma69
őstag

myaudio a nyerő, 3 hete használom, de hibát még nem találtam

(#19793) Fateys


Fateys
tag

Valaki írja már meg,tényleg igaz amit itt nemrég felvetettek,hogy Media Markt-ba holnap MyAudio Tablet Series8 808DCC 40K-ért lesz?:D Mert akkor reggel 6kor megyek a legközelebbibe! :D
Valamiért Media Markt honlapján nem nagyon igazodok ki.Pl új akciós újságjukat nem látom,nem tudom megnézni,sehol se látom ezt az akciót.
Pécsibe mennék,az van legközelebb.

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

(#19794) delbarta válasza kosarob8 (#19785) üzenetére


delbarta
senior tag

Nekem is ez az együttes van, igaz nálam most egy CM9-es 4.0.4-es rom van fent, de kipróbáltam és tökéletesen párosodik a telefonnal. Átküldtem a telefonról egy fájlt, az is rendben megérkezett. Viszont ha fájlküldésre akarod használni a bt-t, akkor felejtsd el. Ott van a wifi direct. Az a két készüléket közvetlenül, a saját wifi-jükön keresztül kapcsolja össze és fényévekkel gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#19795) tvamos


tvamos
nagyúr

Megbillent a lelki egyensulyom...
A munkatarsam eladja az iPadjat. Kb. 50 ezret akar erte.
De ha megveszem, nem lesz penzem az N7-re...
Megeri ez?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#19796) Oldman2 válasza tvamos (#19795) üzenetére


Oldman2
veterán

Első generációs az iPad?

(#19797) Endless válasza tjb007 (#19791) üzenetére


Endless
aktív tag

:) igazából nincs szükségem Tabletre szóval túl akarnák rajta adni csak a vevő nem tud fizetni csak ezzel. S2 talán megér 90-et ezt vajon gyorsabban és többért el tudnám adni? :F

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#19798) tvamos válasza Oldman2 (#19796) üzenetére


tvamos
nagyúr

Iiiiigen...
Nagypn megkimelt amugy, semmi karc, vagy ilyesmi.
Ja... fuggetlen 3G-s.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#19799) hdman válasza tvamos (#19798) üzenetére


hdman
őstag

Nem rossz ár érte :)

De nekem nem kellene...

Sopron city :)

(#19800) Bagira01 válasza tvamos (#19798) üzenetére


Bagira01
veterán

Vedd meg aztán add tovább ;]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.