Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) hun_gery válasza rizso (#20398) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Nemzetközi postakicserélő kinti megfelelője.
Elvileg onnan már megy a gépre a szajréd.

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#20402) hdman


hdman
őstag

1016DCC első tapasztalatok:

[link]

Sopron city :)

(#20403) devast válasza spgabor (#20395) üzenetére


devast
addikt

Enyém is rendszeresen fagy 4.0.3-al, a mediascannerservice alkalmazás is bugos mint az állat, SD kártyát szokása csak úgy "elveszteni" ilyenkor kihúzom bedugom aztán megy tovább.... És semmi hír róla, hogy dolgoznának javításon/frissítésen. A support náluk annyit jelent, hogy lépnek egy főverziót. A frissítéssel nincs probléma, a frissítés minőségével viszont nekem van. Ennél még néhány kínai gyártó is jobb romokat képes kiköhögni magából...
2.3 alatt nekem sem volt ennyi problémám vele...

[ Szerkesztve ]

(#20404) rizso válasza hun_gery (#20401) üzenetére


rizso
addikt

Köszi! Annyira nem kapkodták el a dolgot (16-án rendeltem meg), de talán innen már nem kell olyan sokat várnom (tegnap óta van "departure from outward office of exchange" állapotban a rendelésem), és 1-2 héten belül megjön...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20405) Nara19


Nara19
aktív tag

spgabor 20395: az xtab/xpad gépeknek külön topikja van itt a ProHardver-en. Lehet, hogy Kelzsoczáék tudnak segíteni.

PeL 20399: Próbáld ki a VLC player-t, hátha a lejátszó hibája. De lehet, hogy előbb a filmet kéne más eszközzel is ellenőrizni, lehet h. nincs is hangja.

(#20406) SShadow válasza rizso (#20398) üzenetére


SShadow
aktív tag

Rizso mester ezer éve nem beszéltünk:))))

Nincs valami ötleted milyen tabot érdemes venni? Néztem a Myaudio 808DCC-t meg a 916-ot de többen írtak a Nexus 7-ről az tetszene de Mo-n nem kapható még sajna de ha lesz is tuti nem 70ért fogják adni:(

Ez a wifi hiba amit többen írtak a MyAudio gépeknél hogy a jel eléggé gyenge nem lehet az ICS hibája is? Nekem volt egy Live with Walkmanom és ott is az ICS frissítés után gyengébb volt a jel amit fogott??????
Ahol a GB-vel még ment minden rendesen ott az ICS már eldobálta a jelet!!

[ Szerkesztve ]

(#20407) keszo válasza PeL (#20399) üzenetére


keszo
őstag

Lehet hogy az ac-3 hangot nem szereti, mx-player tudd szoftveresen dekodolni

Attila

(#20408) zoleee24


zoleee24
tag

FYI!

Aki Ainol tabletet szeretne venni, annak a Spemall-t ajánlom.
Sikerült beszélni online velük, minden esetben A!-kategóriás Novokat kapnak, mivel hivatalos Ainol márkakereskedők, és ők valóban végigtesztelik mindegyiken a wifit, screent.

Még mindig ONDA V712 és Ainol Fire között vacilálok :)

(#20409) hun_gery válasza zoleee24 (#20408) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Én flame-t vennék, ha fontos a bluetooth. Illetve erről tudni, mekkora akku van benne, tesztelték, szétszedték, jobban várják a népek, nagyobb közösség áll mögötte. Szerintem.

Kérdés lehet az, hogy mit tud a hw kezdeni a 40%-al több pixellel.

(Flame-nél írták, hogy nem egy fényerőbajnok)
itt egy összehasonlítás

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#20410) Chaser válasza hun_gery (#20409) üzenetére


Chaser
titán

Azt mondják a 10" myaudio olyan felbontással nem lassú, sőt gyors. Ahogy én néztem hw-ük eléggé megegyezik - kivéve a vga-t ami flamenél mp2, myaudionál mp4, de az meg lassabb órajelen jár talán ? -, szóval valszeg nem lesz gond. Meg van valami cube, ott a vga is úgy rémlik hogy mp2 és ott se panaszkodnak sebességre.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20411) rizso válasza SShadow (#20406) üzenetére


rizso
addikt

Nem most volt bizony:)

Tablet fronton olyan sok tanácsot nem tudok adni, vannak nálam sokkal tapasztaltabbak is itt a fórumon (gondolom nem az érdekel, hogy a kb. 10 átmenetileg tesztelt/próbálgatott tabletről mi a véleményem, vagy hogy miket hallottam/olvastam itt-ott).

Én egyébként egy ilyet rendeltem most (nem magamnak, én csak kíváncsiságból kipróbálom, hogy mégis mit nyújt egy ilyen kaliberű masina, aztán valakinek átadom vagy eladom).

Ha ez meggyőz, hogy van értelme a tabletnek laptop és okosteló mellett, akkor lehetséges, hogy később saját részre is beszerzek egy minőségibb darabot:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20412) tjb007 válasza rizso (#20411) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ismerkedésre én biztosan nem ezt választottam volna hanem valami normálisabbat de az én vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#20413) rizso válasza tjb007 (#20412) üzenetére


rizso
addikt

Nem ismerkedni akarok vele, inkább úgy mondanám, hogy a tablet mint eszköz létjogosultságáról kellene meggyőznie:) Ha azt veszem észre, hogy a pár nap/hét alatt bizony használom a már említett telefon és laptop mellett, akkor utána magamnak is beszerzek majd egy komolyabb masinát (persze ha az anyagiak is engedik).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20414) vamzi válasza rizso (#20413) üzenetére


vamzi
őstag

Csalóka, mert nem lesz kedved használni, olyan sz@r :)

Én ha vennék is, akkor max csak azért, hogy kipróbáljam, hogy mennyire sz@r :D
Esetleg ilyen ütöm vágom második tabletnek.

(#20415) azozo válasza vamzi (#20414) üzenetére


azozo
senior tag

Hát én is ugy gondoltam veszek egy olcsobbat,legfeljebb jó lesz majd keresztlányomnak mesét nézni :)

(#20416) hun_gery válasza Chaser (#20410) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Amennyire én tudom, a Cube táblák rk3066 SoC-calvannak szerelve, ott van mp4-es mali, az ainolok, myaudiok Amlogic SoC-ot használnak, ott mp2 mali400 van.
mp4= 4*266MhZ
mp2=2*512MhZ

Ha rosszul írtam, majd tjb007 kijavít :)

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#20417) SShadow válasza rizso (#20413) üzenetére


SShadow
aktív tag

Nekem is a lapos meg a teló mellé kéne valami!
Azért hogy a lapost ne keljen elővenni olyan sűrün ha levelezni netezni akarok, de hordozható legyen és mobil mint egy telefon ráadásul most egy P500-am van ami nem túl gyors:(

Szóval nekem ezért kéne meg hogy a csajom filmet néz a gépen(ki szokta rakni a TV-re HDMI-n mielőtt még valaki megkövez:))) akkor tudjak valami netezni.

Sajna pl az Xbox-ba csalódnom kellett multimédia téren (az enyém nincs kiütve) csak a szopás van vele az csak egy dolog hogy nem minden avi-val bánik el, az mkv is felejtős!

Én amúgy 2magosokat nézegetek, de már érdekes lehet egy Nexus 7-is és akkor nem veszek új telót helyette lesz egy tab:))

[ Szerkesztve ]

(#20418) hun_gery válasza rizso (#20413) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Jájj. Ha lenne legalább egy HDMI rajta, azt mondanám, egy flymouse-szal médialejátszónak jó lehet TV-re kötve, de így... bár mérgesmadárra, ebookra, egyszerűbb játékokra, szolídan netezni jó lesz talán. Mondjuk a max payne-t ne akard majd ezen játszani :)
Bááár... ha bleegondolok, hogy az asszony s7 slim-je kb ugyanez a konfig, és a mai napig elvan vele... ki tudja. Ha nincs elvárásod, nem csalódhatsz :)

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#20419) SShadow válasza hun_gery (#20416) üzenetére


SShadow
aktív tag

A nagyobb Myaudio 9-es meg a 10-esbe ugyanaz az RK3066-van mint amiről írtál!

(#20420) rizso válasza vamzi (#20414) üzenetére


rizso
addikt

Ahogy írtam, én is azért veszem ezt, mert kíváncsi vagyok, hogy egy ilyen olcsó cucc mire elég (mondjuk ha az alap feladatokra párom Skate-je is megfelel, akkor a Yeahpad is megteszi majd) :) A másik dolog, amiért ezt választottam, hogy ez volt a legolcsóbb (a következő ~2300Ft-tal drágább volt, de kb. ugyanezt tudta, csak más köntösben), és ha teszteltem, akkor még mindig simán tovább tudom adni mindenféle bukó nélkül, mert hát valljuk be, sokaknak az ár a fontos, és 15-20k-t biztos megér számukra egy ilyen cucc...

hun_gery: én nagyjából tudom, hogy mire számítsak, de mégis kíváncsi vagyok rá. Semmiképp nem akarom majd megtartani, a tesztelés után vagy felrakom hirdetni, vagy megörökli valaki családon belül. Pl édesanyámnak arra tökéletes lenne, hogy tudjon velünk skype-on beszélni, vagy megnézzen valamit az interneten, esetleg valami alap kis játékra, ha nagyon unatkozna. De családon belül ott van még após meg egyik öcsém is, akiknek simán elég lenne egy ilyen kaliberű cucc...Csak ne legyen semmi hibája, mert nem nagyon érné meg visszaküldeni.

SShadow: én ha saját részre vennék, akkor a következőkre figyelnék:
- IPS kijelző
- minőségi burkolat
- korrekt hardver
Egy Huawei Mediapad kaliberű cuccal tökéletes ellennék, csak hát amennyibe az kerül, annyit a büdös életben nem adnék ki tabletre, szóval valami hasonló kaliberű (akár GSM modul nélküli) kínai tabletet vennék 30-35k körül.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20421) tjb007 válasza hun_gery (#20416) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kétszeres és négyszeres a szorzó hanem csak egyszeres és az Amlogic esetében nem 512MHz az órajel hanem 400 :)
Az RK3066 -nál mondhatni ez a default érték de ettől el lehet térni, szóval nem elképzelhetetlen, hogy egyes modellekben magasabb az órajel.

(#20422) hun_gery válasza tjb007 (#20421) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Mondtam én, hogy majd kijavítasz :)
Mi egyszeres?
Akkor most mi van ez a kavarás az mp2-mp4-el?
Értem én, hogy gőzgép fragment processzor, "de mi hajcsa"? Lassan nem értem ezt az egészet :S
Kifejted, ha van időd?

rizso: jól beszélsz, jól látod. Így, erre, hibátlan lesz, és valóban nem bukhatsz :)

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#20423) Chaser válasza hun_gery (#20416) üzenetére


Chaser
titán

Cube-t annyira nem vágom, myaudio10-ben mp4 van.

rizso: Majd az Ainol flame/fire/burning jó lesz 35-ért, ha végre agyon tesztelik és tényleg jó lesz:) Jelenleg 40k körül van. Aurora 2 meg 30, összességében nézve sztem az is megéri annak aki nem szán többet rá és nem tud várni.
Sőt, ha már aurora, láttam belőle 8 gigás verziót amit LG panellel hirdetnek, az pedig nem lehet rossz.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20424) tjb007 válasza hun_gery (#20422) üzenetére


tjb007
nagyúr

A fragment proc. számok jelölése rendben van (MP1 - 1 fragment, MP2 - 2 fragment, MP4 - fragment), az órajel viszont magára az IGP -re vonatkozik, nem a feldolgozóegységekre darabonként lebontva, szóval nem 4x266MHz hanem csak 1x266MHz (vagy úgy is mondhatnám, hogy simán).

(#20425) rizso válasza Chaser (#20423) üzenetére


rizso
addikt

Igen, saját részre ilyesmi kaliberű tabletet vennék. Ez már az a kategória lenne, ami bőőőven elég lenne arra, amire használnám, és talán a minőséggel sem lenne különösebb gond. Bár ahogy olvasgattam, bizony még ezeknél a kínai viszonylatban nem is olyan olcsó gépeknél is vannak hibák. De ez a saját tablet téma a jövő kérdése lesz, előbb jöjjön meg a kis Yeahpad - ilyen idióta neveket ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20426) Chaser válasza rizso (#20425) üzenetére


Chaser
titán

Sokkal drágább gépeknél is vannak hibák/hiányosságok amik itthon kaphatóak és akár nagy nevek, erre már rájöttem:) Ilyen 15k-s tabot találtam párat bayen is, kb ui. hw. De akkor inkább dupla annyiért egy flame, az tényleg használható és úgy szintén eladható. 30k-ért itthon nem sok mindent adnak. Az a baj ezekkel az olcsókkal hogy az embernek lehet a kedve is elmegy tőle, fogtam már olyan tabot le se hánytam volna:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20427) hun_gery válasza Chaser (#20423) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Jogos, azt hittem, minden újabb myaudio-t Ainol SoC-cal szerelnek, de most látom, hogy ez rk3066. De mint tudjuk (kb fél órája tbj007-nrk köszönhetően :) ), az sem négy, hanem egy magos, csak 4 fragment processzorral :)

Bár megkapná ezt a hw-t (1026dcc-ét) egy 7"-os tábla... mennék érte a (web)boltba, de hirtelen... de sajnos ilyen (rk3066, 7", 1280*720/768px, bt, hdmi) még kínában sincs... :O

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#20428) rizso válasza Chaser (#20426) üzenetére


rizso
addikt

Óóóó, hát hogyne lenne a nagy nevek között is hibás cucc, saját bőrömön/környezetemben is tapasztaltam, hogy a "prémium" gyártóknál is vannak bakik.

Flame tényleg komoly cuccnak tűnik, de jelenleg nem engedhetek meg magamnak egy tabletet, főleg nem egy Flame árút. Meg azért ha el kell adni, akkor mégiscsak könnyebb elpasszolni egy 15-20k-s cuccot, mint egy 30-40k értékűt. Sokan vannak, akiket nem nagyon érdekel a garancia, ezért kifizetik a több pénzt egy erősebb kínai cuccért, de talán még többen vannak azok, akiknek mindegy, hogy 1, 2 vagy 4 magos, sima TFT vagy IPS a kijelző, a lényeg, hogy minél olcsóbb legyen. Vagy pedig vannak azok az emberek, akik kiadnak a 15-20k-s teljesítményért még ennyit, csak legyen rá magyar garancia.

Nézegettem videókat az általam rendelt kütyüről, és talán nem lesz okom a hányásra, nem tűnt olyan übergagyinak:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20429) laszlohu válasza hun_gery (#20427) üzenetére


laszlohu
addikt

Szívemből szóltál,
én is dilemmázok ezen, wifizni használnám,
de arra jutottam, hogy marad a

Concorde tab ONE

ALLWinner A13 -mal (1.2 GHZ ) 25000 pénzért +
billentyűzetes tok.

[ Szerkesztve ]

(#20430) hun_gery válasza laszlohu (#20429) üzenetére


hun_gery
aktív tag

miért nem veszel akkor pl egy YeahTab-ot, amit rizso linkelt pár hsz-el feljebb? Egy tizessel olcsóbb, és kb ugyanaz :) Ha már kompromisszum, legalább olcsó legyen :D

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#20431) gab566 válasza hun_gery (#20430) üzenetére


gab566
csendes tag

Helló ha valakit érdekel:http://szamitastechnika.vatera.hu/tablet_pc_ipad_e_book_olvaso/tablet_pc/mid_tablet/tablet_myaudio_tablet_series9_908a_1635939107.html

(#20432) Davebowman


Davebowman
senior tag

Kérdés, ha a Play-Store szerint a DPS Dream 7-emre telepíthetem a 2nd-init Recovery-t, akkor az tuti fog működni is? Rootolt alapból a cucc.
Ja és hogyan csinálhatnék mentés-ROM-ot a gépről, ha valamit elcseszerintek, vissza tudjam tenni a mostani, jó állapot.

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#20433) kissan4


kissan4
csendes tag

Sziasztok!

9.7-es IPS-es tablet vásárlásán gondolkodom és az elmúlt napokban próbáltam ehhez infót szerezni, úgyhogy körbejártam picit a témát és összegyűjtöttem az itthon kapható példányokat és azok paramétereit egy excel sheetbe. Az adatok minden esetben a gyártó honlapjáról származnak, az összes masinához ott a link. Antutu illetve quadrant teszteredményeket mellékeltem, amihez találtam a neten forrást.

Letölthetitek innen:
http://data.hu/get/5502725/9.7_IPS_Tabletek.xls

Üdv,
kissan

(#20434) hdman válasza kissan4 (#20433) üzenetére


hdman
őstag

Szép munka!

A 1016DCC-t kiegésziteném:

Első és hátsó kamera is 2 mpx, fix fókuszos.

a csomagban: gép,garanciapapir,magyar nyelvű leirás, 2 kupon, amivel a 10(?) számot tudsz letölteni,töltő,otg kábel,usb kábel, usb stick (ajándék), myid azonositó kód, fülhallgató van.

Sopron city :)

(#20435) devast válasza kissan4 (#20433) üzenetére


devast
addikt

Jelenleg 2 jó soc van, amit érdemes venni, rk3066 és aml8726-mx/m6. (listád 80%-a kiesett)
1gb ram nem árt. Én csak ips-t vennék, nem kínzom magam többet tn film panellel.
1 lehetőség maradt. Viszont szerintem az rohadtul nem ér meg 80k-t... Ezt csak Te döntheted el, melyik lesz számodra alkalmas...

(#20436) hdman


hdman
őstag

664gr, 9mm vékony, a többit sajnos nem tudom lemérni :(

Sopron city :)

(#20437) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Megjött tenap a Google Nexus 7-em. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#20438) pusihusi válasza z0d1AK (#20437) üzenetére


pusihusi
addikt

S mikor adod el ;] ?

Üdv. Feri!!

(#20439) TOZ válasza pusihusi (#20438) üzenetére


TOZ
addikt

A sajátom probalgatva tegnap este, nem ma lesz az eladás. Én becsokiztam tőle.

(#20440) petipetya válasza z0d1AK (#20437) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C Várjuk a szokásos videó(ka)t! :)

"nincs rá lezsóidő"

(#20441) z0d1AK válasza petipetya (#20440) üzenetére


z0d1AK
veterán

Unboxing és hands on videó már készült, az ma már fent lesz a YouTube-on, aztán érkezik még a többi!

(#20438) pusihusi: Neked már ma, 89.900 ft. ;]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#20442) M3oH válasza z0d1AK (#20441) üzenetére


M3oH
addikt

Varjuk a tesztet :)

(#20443) laszlohu válasza kissan4 (#20433) üzenetére


laszlohu
addikt

Tényleg nem mindegy, hogy
Li-Ion,
vagy Li-polymer akksi van benne,
azért szoktak Li-polymert rakni bele, mert az vékonyabb, mint a Li-Ion,
így vékonyabb táblagépet tudnak csinálni,
viszont a Li-Ion - nak meg hosszabb az élettartama.
Azt viszont jó lenne tudni, hogy a Myaudio 1016 - nak
Li-polymer, vagy Li-Ion akksija van, bár szerintem az 1.

(#20444) azozo válasza hun_gery (#20430) üzenetére


azozo
senior tag

Egy Yeahpad teszt

http://nesoc.ru/book/export/html/103

Rosszat nem igen mondanak...:DD

(#20445) Mankó válasza hun_gery (#20427) üzenetére


Mankó
veterán

Nexus 7 jó alternatíva lehetne neked is 7"-on.

(#20446) pusihusi válasza z0d1AK (#20441) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekem kicsi, nem látom a betűket :( :N :D

Üdv. Feri!!

(#20447) rizso válasza azozo (#20444) üzenetére


rizso
addikt

Köszi! A teszt alapján tényleg rendben van a kicsike:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20448) hun_gery válasza Mankó (#20445) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Ha forrasztasz bele nekem egy hdmi-kimenetet, meg egy tf-slotot, megyek érte :)

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#20449) pusihusi válasza hun_gery (#20448) üzenetére


pusihusi
addikt

Az sincs rajta :( ? A KIS GAGYI :W :DD

Üdv. Feri!!

(#20450) laszlohu válasza hun_gery (#20448) üzenetére


laszlohu
addikt

Igen, + egy 5 MP - es hátlapi kamerát

+ azt olvastam róla, hogy "alvó" állapotban jobban merül
( 10-15% , valaki szerint a Google update miatt )
,"éber" állapotban viszont nem merül annyira

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.