Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53651) floax94 válasza MiklosSaS (#53649) üzenetére


floax94
tag

Nem fő célpont, csak azzal játszottam a legtöbbet eddig. Az nem azt jelenti hogy mással nem játszok. Bunkóság nem tudom minek kell, de hajrá ;)

[ Szerkesztve ]

(#53652) MiklosSaS válasza floax94 (#53651) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ember, milyen "bunkosag" ? Csak segiteni szerettem volna. De a kedvedert leirom meg egyszer. ertetobben.

Ha WOW-ozol nagyreszt akkor ajanlot az i5 mivel 1-2 szalban joval erosebb az FX-el szemben, ami sajnos verzik egyszalas felhasznalasban. Nagyon jo processzorok az FX-ek, de sajnos 1-2 szalas felhasznalasban nem annyira ajanlotak.

Tehat a te esetedben jobban jarsz egy i5-el mert van 4 eros szal, magyarul WOW is kitunoen fog mukodni, de Crysis 3 es BF3/4-ben sem leszel hatranyos.

Remelem mostmar erted hogy nem volt szxandekom senkit "bunkozni" !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#53653) Laja333 válasza MiklosSaS (#53652) üzenetére


Laja333
őstag

Tanusítom. Nekem is siralmas a WoW húzott 8350-el. 30-50 fpst nem neveznék jónak a konfigommal. :(

(#53654) MiklosSaS válasza Laja333 (#53653) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sajnos nem ujdonsag. 1-szalban verzik az FX a modularis elepitese miatt. Tulajdonkeppen nem is tudom miert kell 2015-ben egyszalas programokrol beszelni....
Engem inkabb majd a zen arhitektura erdekellne...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#53655) benikeee


benikeee
tag

Köszi a tanácsokat!

AMD FX 8320//Asus M5A97 EVOR 2.0//Chieftec CTG 500//Gigabyte GTX 1060 3GB WF2OC//Kingston HyperX 2*4GB//Corsair Carbide 200R//Thermalright Macho 120

(#53656) Laja333 válasza MiklosSaS (#53654) üzenetére


Laja333
őstag

Pont tegnap olvastam, hogy kevesebb de magonként erősebb proci lesz smt-vel cmt helyett. Kisebb csíkszélen. Még az is a pletyi, hogy AM3+ lapok jók lesznek bios frissítéssel. Bár ez már a túl jó lenne, ha... kategória.

Tervezem lecserélni fx-et egy 4790k-ra. Ha hamarabb jönnének mint 2016, akkor inkább megvárnám a Zen-t. :D

(#53657) MiklosSaS válasza Laja333 (#53656) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Annak nem orulnek ha belemennenek az AM3+-ba. Tul regi platform, kell az ujitas.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#53658) eldiablo válasza MiklosSaS (#53657) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Menjen bele, de jöjjön hozzá új chipset is. DDR4+PCIE3 stb.
Mint anno az AM2+/AM3.
Reményeimen túl, valószínűbbnek látok egy LGA tokozású családot.

(#53659) pipo112


pipo112
senior tag

Amit zenről olvastam utoljára,hogy2016 közepére terveznek és lehet elsőkörben egy hibrid megoldás is szóba jöhet az alaplapoknál mely annyit takar hogy lehetne benne ddr3 és ddr4 között váltani de egyenlőre ez csak találgatás.

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#53660) MiklosSaS válasza pipo112 (#53659) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kivancsi leszek ra, ha valoban jok lesznek akkor mar tudom mi lesz az i7 utodja :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#53661) do3om válasza MiklosSaS (#53660) üzenetére


do3om
addikt

Amire kihoz valamit az AMD addigra az intel még vagy két frissítést megereszt, és az új csoda proci még a jelenlegidet mindig nem fogja beérni, miközben arról már vagy kettővel feljebb is válthatsz. :(
A méregdrága 2011-es procikat meg ne is emelintsük. De persze ez kizárólag kő gazdagoknak, viszont akkor is ott van ha kel, a túloldalon meg nulla.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#53662) TTomax válasza vakond5 (#53640) üzenetére


TTomax
nagyúr

Te tényleg így raksz fel egy procihütöt?Amikor visszaszeded meg újra visszarakod egy csomó kis légbuborék szorul alá,amit ki nem nyomsz onnan többet ,azért szoktuk újrapásztázni,meg ahova vékonyabb még nyomsz?

Én úgy szoktam felrakni,hogy nyomok a közepére,és az szépen egy bakkártyával,vagy telefon kártyával szépen elterítem,de nem össze-vissza hanem szépen egy irányba mint ahogy az gyári proci hűtőn is van.Majd rá nyomom a hűtőt a procira és nyomás alatt picit megcsavargatom,aztán rögzítem a lábakat, ha a hűtőt vissza kell venni valami oknál fogva akkor újrapásztázom.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#53663) #56474624 válasza MiklosSaS (#53654) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az egész AMD vérzik egy szálon. Elég csak megnézni, hogy anno a phenom ii x6 1100t után (mint utolsó csúcs, nem moduláris felépítésű procija az AMD-nek) rá 1-2 hónapra az Intel mit húzott elő a kalapból, 1 szálon iszonyat verte. Annyira különben nem meglepő, végülis az Intel egy jóval nagyobb cég jobb lehetőségekkel.

[ Szerkesztve ]

(#53664) pipo112 válasza do3om (#53661) üzenetére


pipo112
senior tag

Szerintem ne találgasunk mi lesz jelenleg ez a helyzet az tény.
Majd ha kijön a zen akkor lehet vonni konzekvenciát melyik mit tud nyilván a kékek is dobnak ki ujjakat addigra és úgy is azokkal lesz összemérve .akkor majd lehet fikázni vagy dicsérni ,de ez még far far in the feature! :K :R

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#53665) vakond5 válasza TTomax (#53662) üzenetére


vakond5
őstag

Soha nem volt még baj, ráadásul mikor felcsavarozom a H100i blokkját, az megszorul annyira, hogy kinyomja ami nem való oda, pl. a levegő. Tökéletesen elégedett vagyok a hőfokokkal, úgyhogy biztos jó a módszerem.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#53666) fmx


fmx
tag

sziasztok,az AMD miért haragszik ennyire az él simitásra? @fx8350

(#53667) TTomax válasza vakond5 (#53665) üzenetére


TTomax
nagyúr

Baj persze hogy nem lesz,csak kaphatnál mondjuk 3-5Cfokkal jobbat is...történetesen nekem is H100am van,és nem szorul az a blokk rá annyira mint mondod,ugyanis egy csavar alatt sincs rugós feszítő,tehát addig tudod húzni amíg meg nem áll.Minden esetre ezt a módszert ne ajánlgasd,hogy vegye vissza a cpu hűtőt,mert az helytelen.

(#53666) fmx
Hogy mire? :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#53668) Habugi válasza TTomax (#53667) üzenetére


Habugi
addikt

Mi nem világos? Nála a proci végzi..! ;)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#53669) fmx válasza TTomax (#53667) üzenetére


fmx
tag

Egy játékban ha feltoltam az élsimitást akkor "összeomlott a rendszer" és sokan azt mondják az fx procik elég sz*rok.Csodálkoztam.
Jólvan na összevissza beszélek :D
TTomax CSGO-s fórumba ezzel jöttek,hogy cseréljem le meg,hogy az FX ez meg az szóval ócsárolták a procimat :O , amúgy most néztem egy ph-s cikket az élsimitásról és nekem az nvidia vezérlőpultban az élsimitás beállitások kivoltak kapcsolva..lehet ez lenne a probléma? MSI GTX 770 Lightning a kártyám.

[ Szerkesztve ]

(#53670) TTomax válasza Habugi (#53668) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hajajajjjj...

(#53669) fmx
Rosszul mondják,az igaz ha felrakod az élsimítást akkor jellemzően több adatot kér a gpu a processzortól,de a gyakorlatban egy FX proci sem fog ettől összeomlani ez egy urban legend,aki neked ezt mondta az vagy nem ért hozzá,vagy esetleg te értettél félre valamit.

VGA kártyád típusa?

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#53671) fmx válasza TTomax (#53670) üzenetére


fmx
tag

Ja meg olyat mondtak,hogy frissítsem a BIOS-omat.. :W :W :W

(#53672) TTomax válasza fmx (#53671) üzenetére


TTomax
nagyúr

Videókártyád tipusa? :) Ne szemeteljük tele a topicot,mert ez nem ide való, a procidnak semmi baja,nyugodj meg.A válasz jöhet privátban is. :)
De akár kitölthetnéd az adatlapod is ha már van ez a funkció az oldalon.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#53673) vakond5 válasza TTomax (#53667) üzenetére


vakond5
őstag

Nem mondom hogy nem hiszem el amit írsz, mert tökéletesen alátámasztod, viszont nagyon rég óta csinálom már így, és bőven jók a hőfokok, de akkor következő pasztázáskor megpróbálom majd egyszerűen rányomni a hűtőt, és kész. :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#53674) TTomax válasza vakond5 (#53673) üzenetére


TTomax
nagyúr

:R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#53675) ViZion válasza eldiablo (#53658) üzenetére


ViZion
félisten

+1
970/990 sajnos már elavult. Nem, nem azt jelenti, hogy nem jó. De valószínűleg az újabb funkcióknál bajok lennének. Fogyasztásban is bajosabb, nincs M.2, ilyesmi. Nem azt mondom, h nem lehetne az újítások nélkül élni, -USB 3-at is alig használom- de új deszkánál ez is szempont sztem sokaknál.

fmx: öööö.... azt leginkább a VGA feladata számolni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#53676) Laja333 válasza TTomax (#53674) üzenetére


Laja333
őstag

Kipróbáltam ezt a Process Lassot, amit ajánlottál valamelyik topikban. Dying Light alatt nekem is megszűnt FX-el a lag. FPS nem nőtt meg, de érezhetően folyamatosabb lett a játék. :) :R

(#53677) Picturemaker válasza ViZion (#53675) üzenetére


Picturemaker
őstag

Üdv!

Miért fontos az M.2 foglalat? Nem kötekedésképpen kérdem, csak tényleg nem értem miért fontos egy olyan csatoló, amihez sokkal drágább a meghajtó és igazán kihasználható előnyt nem ad.
Köszi a választ.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#53678) TTomax válasza Laja333 (#53676) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen,pont ez lenne a dolga,örülök hogy bejött! :C

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#53679) ViZion válasza Picturemaker (#53677) üzenetére


ViZion
félisten

Új konfignál, főleg ha valaki játékra hajt, akkor fontos lehet MAJD, HA lesz újabb AMD deszka. Sebességben elvileg jobb lesz, kis helyet foglal, etc... [link] ma még nem szempont, de jövőre már az lehet...

Anno USB 3-al is az volt, h eszköz is alig volt, meg minden horror áron.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#53680) norbert1998 válasza Picturemaker (#53677) üzenetére


norbert1998
veterán

Várj. Egyáltalán ni az? :F ;]

Nem kell válaszolni, költői kérdés, mindjárt megnézem.

(#53681) Ashenvale86


Ashenvale86
tag

Helló!

Pár napja elkezdtem tunningolni, de megfelelő hűtés nélkül nem jutottam sokra.

Ma beszereztem egy Cooler Master hyper 212 EVO-t
A processzor, amit tunnigolni szeretnék egy fx 6300.
A lap pedig giga 970A G3

Első körben 3.5ről 4-re húztam fesz emelés nélkül.

2 tesztet futtattam le Ibt-n:

Standard-et és High-t. Az utóbbiról készítettem 1 képet, miután vége lett. Tesztelés alatt 33-34 fok volt maximum.

Meg tudnátok mondani, hogy most hogyan tovább? Teszteljem le very high-on és maximumon is?
Szeretnék eljutni vele 4.5 Ghz-ig!

[ Szerkesztve ]

(#53682) guftabi96 válasza Ashenvale86 (#53681) üzenetére


guftabi96
addikt

IBT alatt 37 fok? :F
Inkább használj HWinfo64-et. És azzal nézd meg a hőfokokat.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#53683) Balathruin válasza Ashenvale86 (#53681) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem 22GFlops harmatos, ott valami gond van.
#53684: Energiagazdálkodás nincs kikapcsolva, mert visszavette a sebességet a proci, na azt ki kéne lőni.

[ Szerkesztve ]

(#53684) Ashenvale86 válasza Balathruin (#53683) üzenetére


Ashenvale86
tag

Hogyan tudok javítani rajta? Mit csináljak?

(#53685) Balathruin válasza Ashenvale86 (#53684) üzenetére


Balathruin
veterán

APM, TDP limit, C6, C1E, esetleg ha nem tetted volna akkor tubó kikapcs.

(#53686) Ashenvale86 válasza Balathruin (#53685) üzenetére


Ashenvale86
tag

Ebből egyet megértettem, de az meg már ki van kapcsolva :D

Ezeket a biosban találom? Am mennyinek kellene lennie nagyjából?

(#53687) HANDO88 válasza Balathruin (#53683) üzenetére


HANDO88
senior tag

28GFlops elfogadható?

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#53688) Habugi


Habugi
addikt

FX Fixes IBT-vel nyomuljatok..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#53689) tibee77


tibee77
őstag

Szerintetek erdemes meg fx-be fektetni penzt?Szeretem a jelenlegi procimat de egyre jobban erzödik, hogy hiäba järatom joval magasabb orajeleken mint a gyäri mär nem tud lepest tartani a mostani jätekokkal.(persze tudom az 6300as nem is erre volt hivatott)Nemsokära szeretnem vizezni a dolgokat (elöször csak procit es videokärtyät) viszont tudom, hogy csak a proci vizezesevel sokat nem erek el, muszäj az alaplapomat is cserelni.Szoval 2 lehetöseg adott, vagy most veszek egy uj lapot es mondjuk egy uj procit majd kesöbb jöhet a viz (addig a mostani procihütömmel probälok meg eletben maradni), vagy a lap meg maradhat es egy uj procit meg rä a vizhütest veszem most meg.Es akkor itt kanyarodnek is vissza az elsö kerdesemhez, megeri ez a fejlesztes a jövöt tekintve?Gondolok itt arra, hogy az am3+ az halott es ha most veszek egy dräga alaplapot es hozzä egy 8320ast (minimum) akkor azt sokäig tudom meg majd hasznälni jätekra?Persze nem ultra-n szeretnek jätszani a jätekokkal de high- very high beällitäsokat azert el tudnäm viselni full hd-ben.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#53690) Ashenvale86


Ashenvale86
tag

Az apm-et nem találtam meg a biosban. A többit kilőttem, viszont így sem lett több 22nél. stabilan tartják a magok 4.018as frekvenciát. Van más ötletetek? Az fx fixet sem találtam meg a neten.

(#53691) ViZion válasza tibee77 (#53689) üzenetére


ViZion
félisten

Újat lehet nem erre építenék már, de halott? Hányan cserélnék le a 775 gépüket FX-re... OMfG.
Ha Neked nem elég, akkor válts, ennyi. De nem kell a nagy tömegekre megmondani a tutit, amikor nálam játékra keresnek gépet 45 k-ért, meg a 15-25 k Ft-os ex-kliensgépeket hozzák ide, hogy gyorsítsam meg...

Rohadtul érdekelne, h mire nem elég. Vannak a régi és a szarul optimalizált hulladék játékok, azt értem... De egy szarul megírt játéknál nekem több kell a HW cseréhez. Anno az UT2004 miatt cseréltem gépet, azóta nem nagyon volt játék (talán Deus ex HR), ami miatt cseréltem volna. Nálam valahogy a VGA előbb fogy el, a Te konfigodnak sok lehet az a kari, ennyi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#53692) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Létezik hogy overclock miatt leválasztja a vinyót, majd újrainditásnál már nem is bootol róla? bluescreent is kaptam, de nem mentett minidumpba.. prime ibt stabil órajelen és feszen.. 4.0ghz 1.300

Ma már többször is eljátszotta velem, hogy terheléstől függetlenül random szétfagyott.

Igen, tudom hogy már egyszer feltettem a kérdést, de akkor azt a választ kaptam hogy dobjak rá feszt / ahci driver (utóbbiból csak win telepités előtti driver van)

[ Szerkesztve ]

(#53693) ViZion válasza inspiroyhome (#53692) üzenetére


ViZion
félisten

WTF? AHCI driver a chipset driverben benne van. Lent: chipsets, AMD 9 series, és oprendszer.
Nézd még meg ha CPU NB fesz auto-n van, akkor mennyit kap.
Meg miféle vinyó? Neked van a Blue, igaz? Hááát, azokban kicsit sem bízom... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#53694) inspiroyhome válasza ViZion (#53693) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Eme hozzászólás írása közben jó 1 perce lefagyott, csak az egér mozdult semmi más, aztán hirtelen 1 perc után mindenre amire kattintottam megnyitott.

NB-nél mi kap micsodát? 2200-on van

A drivert az alaplap oldaláról néztem, elvileg már találtam megfelelőt mindjárt telepítem.

Az a helyzet hogy ezt a vinyót használtam egy Intel konfiggal is, és semmi ilyesmit nem produkált. (A percekig tartó fagyásokat se)

"14-4-win7-win8-win8.1-32-64-sb.exe"

"Ez az alkalmazás nem fut az ön gépén" 8.1 x64

[ Szerkesztve ]

(#53695) tibee77 válasza ViZion (#53691) üzenetére


tibee77
őstag

Rosszul fogalmaztam vagy rosszul ertelmezted a dolgot.A halottat ugy ertettem, hogy nem jön mär ki uj proci.Persze vannak most probälkozäsok de azok is csak fogyasztäs teren ujitäsok.Ha jol emlekszem te is 6300-zal kezdtel ugyanolyan alaplappal mint en aztän proci es lap teren is vältottäl "eggyel nagyobb" szintre.Igy ertettem a kerdest, hogy ezt a lepest megeri-e most meglepni vagy mär elkestem vele?
Nekem nem arra kell a gep, hogy benchmarkokat toljak hanem, hogy jätszak es adott esetben a videokärtyäm se aludjon mikor tekernie kene ezerrel.Megjegyzem eleg sok jätekban szepen "ki van hajtva".En akkor lennek a legboldogabb ha maradhatnek ennel a platformnäl, vennek egy fasza kis lapot (nem aproznäm el mint a mostaninäl tettem) melle egy jol tuningolhato nagyteso fx-et akär a 9000es szeriäbol es melle a hön ähitott vizhütest.Csak ugye mielött egy ekkora lepest megtennek inkäbb idejövök kerdezni, mert abbol baj nem lehet...

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#53696) Habugi válasza inspiroyhome (#53694) üzenetére


Habugi
addikt

Nekem eddig csak bajom volt azzal, ha felraktam a Win7-re az alaplapnak bármilyen driverét.. :K

Csont ugyan az a lapunk van, kapj le róla minden szemetet, Catalystból a Gaming Evolved App-on kívül mehet minden. Az 1.3V-hoz én még adnék a helyedben egy kicsit, mondjuk 1.325V legyen.

Aztán ha még mindig mókol majd veled, csinálok a BIOS idevonatkozó részéről egy képet, mert akkor jóeséllyes az ACHI beállítások sántítanak.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#53697) lovas001


lovas001
aktív tag

Információt osztanék meg véletek fórumlakók. Ma megérkezett a Zalman cnps14x cpu hűtőm melyre rögtön rá is dobtam 2 DB Artic cooling f12 pwm-es ventit. Az ac A30 hoz képest azonos beállítások mellet nagyjából 18 fok ibt-max mellet a hőmérséklet különbség. 4,4 gigaherz nél. Így kupakon mérve a hő épphogycsak elérte a 50 fokot. Cserébe lényegesen nagyobb lett a szélzaj. (Valahol érthető mivel van 1 venti ház elején 1 alul 1 felül 1 hátul és 3 a cpu-n)

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#53698) inspiroyhome válasza Habugi (#53696) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

8.1-em van, catalystból felraktam a frissebb verziót, kivéve a gaming baromságot. Venném én feljebb, de már így is pont határon vagyok.

AHCI beállításaid pedig megköszönném ha elküldenéd.

(#53699) Ashenvale86


Ashenvale86
tag

Itt az új mérés. Egyedül a turbót állítottam le:
max 35.1 fok volt.

Hogyan tovább? :)

(#53700) lovas001


lovas001
aktív tag

Eddig ez néz ki úgy hogy sikerült, de nem akarom ibt-z ni még nincs annyi időm de átlag felhasználás mellett még nem fagyott youtube facebook stb.

[ Szerkesztve ]

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.