Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53051) inspiroyhome válasza Balathruin (#53050) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Kicsit odébb, de meglesz. Addig szerintem nem is húzok rajta.

(#53052) vakond5 válasza inspiroyhome (#53049) üzenetére


vakond5
őstag

;)

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#53053) raubisoda


raubisoda
senior tag

lessétek és pls véleményt ez jófajta?vagy épp egy beteg darab :D :D

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#53054) Balathruin válasza raubisoda (#53053) üzenetére


Balathruin
veterán

Mit nézzünk rajta? :F

(#53055) raubisoda válasza Balathruin (#53054) üzenetére


raubisoda
senior tag

Számok batch stb.hátha tudtok véleményt mondani.(csak hátha) :U :U

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#53056) Habugi válasza inspiroyhome (#53049) üzenetére


Habugi
addikt

Látod, pedig olyan szépen kértelek, hogy "nyugi" még az elején..! ;)

Az a hűtő ennyit tud sajnos, 12V-os ágat elnézve HWInfoban még 1.44V-nál sem esett le, szóval a táp remélhetőleg oké lesz, bár egyik-másik shotodon 3000rpm-et ment a ventije ami hujujujjuj, nem is tudtam h a táp ventik is tudnak ilyet.. :D

Amúgy 71k-ból nem raksz össze Z-ben K i5-öt (ezekre is kell normális hűtő), sima meg elég nudli pláne renderre az FX-el szemben.
Veszel rá proper hűtőt (10-12k, apróról fele vagy 2/3ad ennyi..) és simán meglesz a 4.5Ghz 24/7 renderre. :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#53057) vakond5 válasza Habugi (#53056) üzenetére


vakond5
őstag

A 3000-es nem a táp ventije lesz, hanem az egyik venti ami az alaplap azon csatijára van dugva, amelyik PSU jelölést kap.

Off-os résszel pedig tökéletesen egyetértek.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#53058) inspiroyhome válasza Habugi (#53056) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Kissé csalódott voltam tényleg egész nap ezzel foglalkoztam. De már sokkal jobban érzem magam. Meg se fordult volna a fejemben, hogy ilyesmi hiba lesz. :)

A tápot én is remélem hogy jó lesz, de hál' Istennek nem az forgott 3000-el, oda dugtam a 2db 9cm-esből az egyiket.

[ Szerkesztve ]

(#53059) #56474624 válasza inspiroyhome (#53049) üzenetére


#56474624
törölt tag

Elképesztő, hogy úgy elszállt a gyári hűtővel (is) auto feszen, míg normálisan belőve megüt egy (alapórajelen, tc nélkül) elfogadható szintet. Épp a napokban említettem, hogy gyári hűtővel egy kezdő/laikus akár meg is sütheti az fx-6300-as prociját, mert auto-n adja neki a kakaót bőven. A 8320-as nyilván még nagyobb falat, de elvileg a hozzá adott gyári hűtő is jobb kell legyen.

(#53060) Habugi válasza #56474624 (#53059) üzenetére


Habugi
addikt

Elég régóta olvasom már a topicot, ha annyi hajszálam lenne ahányszor elhangzott már, hogy a 8magosoknál el KELL felejteni a gyári hűtőt, akkor most nem úgy kopaszodnék mint a filmekben az őrült tudósok! :D

Arról nem beszélve, olyanról sem hallottam még, hogy bárki belefutott volna olyan hűtőbe ami gyalázatosabb ennél a gyári AMD hűtőnél, márpedig szemlátomást nagynorbiman most unlockolta ezt az achievementet..

Én elhiszem, hogy van akinél valamelyest megállja a helyét a gyári (pár napig/hétig amíg nem vesz egy rendeset) és szíve szerint nem húzná le ennyire, de azt is látni kell, speciel ha a Raven3-ban használtam/kipróbáltam volna, valószínüleg simán kijelenthettem volna, hogy hékás ez nem is olyan rossz, ugyanakkor pedig 10/8 embernél tökéletesen használhatatlan mert egészen más/eltérő konstrukció a ház hűtése/szellőzése.

Szimpatizálok az AMDvel, legyen szó CPU vagy VGA-ról, de ezeket a procik mellé kapott hűtőket számításba sem szabad venni. Ez van.., rákell költeni azt a tizest, ezzel még mindig csak cirka 80k-nál van az ember, de mehet a tunning 4.5ig legalább. Főleg ha munkáról van szó, egy i7 config csak prociszinten ennyi vagy több, így meg 4.5-ön megvan egy húzott i7 teljesítményének a 80-90%-a és marad bő 50K a zsebben.

nagynorbimannek az egésznapos szívás után, amolyan üdv a topicban jelleggel: [link]

;] :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#53061) Tomko78 válasza Habugi (#53060) üzenetére


Tomko78
őstag

Másik oldal hűtői se arról híresek , hogy ne a cpu dobozában maradjanak , szerintem ezek a gyári hűtök csak tényleg nagyon szükségmegoldások , és már a Zintel is kezdi belátni nincs értelme adni mert a kutya se teszi rá , lásd LGa 2011 -3 , én is egyből azzal kezdtem hogy a cpu dobozában hagytam a gyári hűtőt ;] ez a FX-6300 gyári hűtője se bizalom gerjesztő egy darab ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#53062) norbert1998 válasza Habugi (#53060) üzenetére


norbert1998
veterán

Alap órajelen meg mindig jó a gyári, ha süket vagy :) pár napja beszéltük. Tuningra... Nem igazán ;]

(#53063) inspiroyhome válasza Habugi (#53060) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

"Arról nem beszélve, olyanról sem hallottam még, hogy bárki belefutott volna olyan hűtőbe ami gyalázatosabb ennél a gyári AMD hűtőnél, márpedig szemlátomást nagynorbiman most unlockolta ezt az achievementet.."

:U

Köszi a videót. :D ( Azért ettől még távol vagyok ;] ) Erről lenne szó:

Igen, gyakorlatilag nekem is leesett már, hogy inkább HTPC-be jó.. :D

[ Szerkesztve ]

(#53064) ViZion válasza inspiroyhome (#53024) üzenetére


ViZion
félisten

bios beállításokról rakj fel képet.
A nagy siránkozást megértem, de egy fél mondatot írhattál volna, h akkor milyen értékeken megy most.

raubisoda: dettó. nem megy, jujj-jujj. De érdemi infó nincs. Ezen hogy segítsünk? Amúgy gyanítom ram oldalon lesz a hiba... CPU/NB feszt rakd autora, restart. Nézd meg hány V ilyenkor. CPU-Z-vel ram időzítéseket is nézd meg. Utána ezeket közöld és segítünk.

Megjegyzem tegnap sikerült derékig érő sárba menni a kocsimmal és nem megy. Komolyan. Ha ennyit mondtam volna a szerelőnek, akkor hétvégéig vizsgálta volna, egy "szerényebb" összegért. Nem vagyok autószerelő, de kiderítettem mi a baj, úgy hívtam fel. Kedden legkésőbb kész.

Remélem érthető a hasonlat. Ha akarod, hogy jól működjön, akkor tenni kell érte. Az nem elég, h ide beírod, h áááá 3 napja szopok vele, de nem jó. INFO kell. Bios KÉP kell. Kitöltött ADATLAP kell. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#53065) inspiroyhome válasza ViZion (#53064) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Rakok mindjárt. Abban igazad van, hogy én csak információ morzsákat rejtettem el a hozzászólásaimban, nem írtam le mindent egyszerre.

(#53066) ViZion válasza inspiroyhome (#53065) üzenetére


ViZion
félisten

Mindig igazam van. A nagy orrrrmány ne tévesszen meg! :DDD

Összefoglalóban is sok hasznos dolog van. Asus-os alap tuningos is segíthet, de sokak van itt brutál frekin FX, nem lehet a tieddel sem baj. Csak megkéri a többi HW-ból is a komolyabbat. Aprón keress nagy hűtőt, rögtön lehet neki csapatni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#53067) inspiroyhome válasza ViZion (#53066) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

[kép1]

[kép2]

[kép3]

[ Szerkesztve ]

(#53068) ViZion válasza inspiroyhome (#53067) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, ennek 2/3-át be tudtad volna állítani, ha elolvasod az összefoglalót...
Azt írom, amit sztem állíts át.
cpu ratio: 20
HT link frek: 2200
C1E: enabled
Cool & quiet: enabled
AMD APM: disabled

CPU-feszt pedig lépésenként vedd még lejjebb, amíg Prime / IBT stabil

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#53069) inspiroyhome válasza ViZion (#53068) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Először kékhalál, feljebb vettem, ismét bsod. Feljebb vettem megint, akkor csak prime hibázott, és most ismét 1.3v környékén vagyok, de eddig stabilnak tűnik a prime (Az előbb inditás után rögtön kidobta hogy rossz)

Azért nem semmi, mennyit számit a vcore. :U

[ Szerkesztve ]

(#53070) Habugi válasza inspiroyhome (#53069) üzenetére


Habugi
addikt

Szép, máris Prime stabilnak tűnik 4Ghz-en viselhető hőmérséklettel.. :C
No offense tényleg, de most tartasz ott, amit pont 24órája javasoltunk: [link] :R

Az előző válaszomban amúgy csak emiatt írtam amit írtam:

'A gyárit nem rakom vissza, mert oké hogy 5 fokkal hűvösebb, de iszonyat hangja van."

Tomko78, norbert1998:

Egy árva szóval sem említettem a másik oldal gyári hűtőit, nem véletlenül.. :D, CPU ajánlóban ugye dúl az Intel szerelem, sokszor elhangzik milyen marha nyugodtan rajtuk lehet hagyni/nem kell lecserélni, hát lelkük rajta.. ;]
Norbi, alapórajel, FX-el?? :Y

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#53071) Tomko78 válasza Habugi (#53070) üzenetére


Tomko78
őstag

Én azon merengtem itt ;] hogy egy bizonyos cpu szint felett már tényleg felesleges a gyári hűtő , mert max csak nehezéknek lesz úgy is használva ;] Már a FX-6300 hiába 95W Tdps de elég ajánlott ott is nehezéknek használni a gyári hűtőt :DDD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#53072) inspiroyhome válasza Habugi (#53070) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Prime alatt 60, render alatt ismet 80. Megy vissza alaporajelre.

Pontosabban meg probalkozom

[ Szerkesztve ]

(#53073) Habugi válasza inspiroyhome (#53072) üzenetére


Habugi
addikt

Fene vigye.. :(

Feszből is vegyél vissza 1-2 lépcsőt, szorzó pedig 18/18.5x.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#53074) inspiroyhome válasza Habugi (#53073) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Azért ezt futtatom prime helyett, mert itt is kijön ha hibádzik, és kb úgy terheli mint a render.

Az miért van, hogy néha visszaugrik 3ghzre, mindössze 60 fokon? Ilyen alacsonyan lenne a thermal throttling határa?

(#53075) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Kikapcsoltam a thermal throttlingot, ugyanúgy visszaugrál 3ghzre.

(#53076) Habugi válasza inspiroyhome (#53074) üzenetére


Habugi
addikt

3.8Ghz-hez kevés neki az a fesz ami éppen be van állítva és droppolgat, ezen a vcore beállításon maradhatsz is csak egy alacsonyabb/stabil órajelet kell keresni mellé. 19es szorzóról vidd lejebb először 18.5x (3700) majd ha még szükséges akkor 18x(3600)-re.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#53077) inspiroyhome válasza Habugi (#53076) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Most hogy megnézem, csak Intel Burn test alatt droppol, render közben fix 3.7ghz. Az előbb a cpu-z hülyeséget irt, a hwinfos a valódi

(#53078) guftabi96


guftabi96
addikt

na most kíváncsiságból ráengedtem az FX 6300-ra a prime-ot.
Amikor megtaláltam a stabil tuningot, akkor a gép az kb szabadon volt, mert egy háznak a ''vázába'' lett lényegében belerakva. Abban 62fok volt a max prime alatt.
Most Zalman Z9 U3-ba 68,1 a legmagasabb érték, amit láttam (feltekert ventikkel).
4,5ghz-n megy, pontos feszültségre nem emlékszem már, de tudom, hogy egy kicsit sok kellett neki.
Ez még szódával elmegy? Bár nyáron nem tudom mi lesz, amikor a szobában van 35 fok, és mellé még elkezd fűteni az R9 280 DualX :DDD

#KeepFightingMichael

(#53079) norbert1998 válasza Habugi (#53070) üzenetére


norbert1998
veterán

Intelrol nem beszélek, nem ismerem őket. Amdrol beszéltem.

Akinek olyan deszkaja van, annak marad az alap, vagy hangyanyival több, mint az alap. Nekem is 4.2 az abszolút csúcs. És ez közel sem a legrosszabb lap.

(#53080) inspiroyhome válasza Habugi (#53076) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Elképzelhető hogy 1.200-on stabil a 3700? 3800-on azonnal hibázik prime, itt viszont még nem.

És már nem droppolgat

[ Szerkesztve ]

(#53081) EnterR válasza guftabi96 (#53078) üzenetére


EnterR
veterán

Az 5GHz-es tuningom Prime Large FFT alatt 75 fokig megy, ez játék alatt 55-60 fok, lassan fél éve ezzel a beállítással. Sőt, még az NB is 2600MHz-en megy, semmi gond ezzel a hőmérséklettel.

Mekkora feszültségen megy a proci Prime alatt?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#53082) Habugi válasza norbert1998 (#53079) üzenetére


Habugi
addikt

Nem érzem azon téma aktualitását, hogy mi a helyzet azoknál, gyári AMD hűtővel, akik tunningra gyártott 6/8magos FX-et vesznek olyan lapba amiben nem lehet tunningolni. :(

A Te 4.2Ghz-ed sem alapórajel..

(#53080) nagynorbiman:

Elképzelhetőnek elképzelhető, ahány CPU annyi féle étvágy adott órajel mellé.
Azért az 1.2V elsőre kicsit kevésnek tűnik 3.7-hez, de ha tényleg stabil akkor szuper.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#53083) guftabi96 válasza EnterR (#53081) üzenetére


guftabi96
addikt

1,425v van beállítva bios-ban. Szerintem ez elég sok.
Emlékeim szerint ezzel szenvedtem, de nem sikerült alacsonyabb feszültséggel stabillá tenni 4,5ghz-n.
nb voltage-auto
ht link voltage-auto
nb core auto
ht link- 2200mhz
nb 2000mhz
cool n quiet enabled

ja, és thermalright macho 120 van rajta.

Ha valaki tudna tanácsot adni, hogy mivel tudnám lejjebb vinni a feszültséget 4,5ghz mellett, akkor azért hálás lennék. :R

#KeepFightingMichael

(#53084) inspiroyhome válasza Habugi (#53082) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

ééés pont most hiba.

Akkor a feszkót gondolom már ne bántsam, maradok az órajelnél.

[ Szerkesztve ]

(#53085) EnterR válasza guftabi96 (#53083) üzenetére


EnterR
veterán

Ha egy fokkal lejjebb viszed a CPU feszt, akkor hibázik? A CPU/NB feszén simán vihetsz lejjebb egyet, nekem így is működött és nem befolyásolta a RAM és az L3 sebességét (Aida teszt szerint).

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#53086) pipo112 válasza guftabi96 (#53083) üzenetére


pipo112
senior tag

annak a 6300-nak az 1.425V nagyon is kiváló a 4,5ghz-hez , az én 6350-em annak idején 1.43-1.44V-vel ment 4,6ghz-t

[ Szerkesztve ]

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#53087) Habugi válasza inspiroyhome (#53084) üzenetére


Habugi
addikt

Az az 54°C-os kupakhő jóval beljebb van a komfortzóna határain.
Már bebizonyosodott, hogy render alatt jobban melegszik szóval a helyedben azt csinálnám, keresnék adott fesz mellé egy Primestabil órajelet és ha megvan, akkor ráengednék egy pár órás rendert.

Addig emelném a feszt/órajelet, amíg egy hosszabb render alatt is 70°C alatt tudod tartani kupakszinten.
Ugyanakkor a jelenlegi vcore mellett könnyen elképzelhető, hogy render közben azaz 54es kupakhő felmenne akár 65ig is, a házad oldala is lentvan még szerintem, tehát igen, maradjon a jelenlegi fesz és keress mellé Primestabil órajelet, utána renderes teszt esetleges gépház oldallap visszatétellel párosítva.
Egészen addig rendben vagy, amíg 70fokig bezárólag meg tudod fogni tartósan render közben/alatt.

Magszinten az ajánlott hardlimit a 65°C.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#53088) guftabi96 válasza pipo112 (#53086) üzenetére


guftabi96
addikt

na közben rájöttem, hogy én emlékeztem rosszul.
A 4,6-ot nem tudtam hűthető keretek között stabillá tenni.
4,5-öt próbálom most 1.38v-on. Kicsit több, mint fél órája megy a prime, és eddig stabil, és hwinfo szerint a hőmérséklet is 60 alatt maradt.
A legmagasabb 61,5 volt, de ez még a teszt legeleje, itt még elfelejtettem feltekerni a ventiket. Mióta fel vannak tekerve azóta nem érte el a 60 fokot egyszer sem.
Remélem, hogy ez így akkor stabil lesz. Érdekes, hogy 4,6-hoz már ekkora + fesz kell.

#KeepFightingMichael

(#53089) inspiroyhome válasza Habugi (#53087) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Most ( 1.200 , 3.6ghz ) 65 fok fölé nem ment. Szerintem már nem is csesztetem, feljebb nem tudom venni az órajelez, a feszültségnöveléssel meg megsülne..

1.200, 3.8 3-4 mp alatt hiba
1.200, 3.7 10-15 perc alatt hiba
1.200 3.6 ~30 perc alatt még nem volt hiba

Szerintem igy hagyom. Legalább elmondhatom magamról, hogy keményem szétküldtem oc-val, egetrengető 100mhz-el. :DDD

Majd egy normális hűtővel. :)

(#53090) Balathruin válasza guftabi96 (#53088) üzenetére


Balathruin
veterán

Ez ilyen. Általában van egy határ ahol elkezd feszültségre éhes lenni a proci. Nálam a 6400K-nál ez 4,5GHz felett volt. 4,4-4,5 ment 1,3-1,35V mellett, de a 4,8-4,9 csak 1,5V mellett volt jó (bár a lap nem nagyon bírta és 1,44 volt csak).

(#53091) Habugi válasza inspiroyhome (#53089) üzenetére


Habugi
addikt

Igen, így lesz a legjobb!

Ha azt nézed, hogy az adott OC eredményt emberes alulfeszeléssel érted el nem is rossz az..! ;)

Új hűtővel majd egészen más lesz a leányzó fekvése! :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#53092) inspiroyhome válasza Habugi (#53091) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Köszönöm a helpet mindenkinek ismét. :R Majd kicsit később futtatok egy legalább 1 órás primeot, csak hogy valamennyire biztosabb legyek benne, hogy nem rossz matekos a "leányzó". :D

(#53093) pipo112 válasza guftabi96 (#53088) üzenetére


pipo112
senior tag

ja ja ez egy ilyen szakma nekem a 4,7ghz-től kezdett el zabálni oda már rendesen 1.49V-t kért és hűthetetlen volt
plusz egy a Vörös mosómedvének ;] ;] (pandának ) látom már ő is leírta

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#53094) Balathruin válasza pipo112 (#53093) üzenetére


Balathruin
veterán

Arcképen nem az van. :P Az már más kérdés, hogy arról mintázták.

(#53095) norbert1998 válasza Habugi (#53082) üzenetére


norbert1998
veterán

Értelemszerűen semmi értelme nem tuningolni az fx-et. Elméleti síkon mondtam :D

4.2 nem alap, de ha 8350-em lenne, aligha nevezhető lenne az a 200 mhz tuningnak. A 9xxx széria meg be sem bootolna nálam.

(#53096) guftabi96 válasza pipo112 (#53093) üzenetére


guftabi96
addikt

az nekem is tiszta volt, hogy van egy határ, csak az volt a megdöbbentő számomra, hogy ez a határ az ilyen látványos. :Y
4,6 ghz 1,425-ön még bootolt, de a prime indítása után kb 1 perccel már vége is lett a történetnek.
4,5 1,38-on meg már 1 órán túl van prime alatt, és köszöni eddig jól van.
60 fokot továbbra sem érte még el. Ez így elég jó jel számomra.

Esetleg valami programot tudnátok arra ajánlani, hogy grafikon szerűen mutassa, hogy mondjuk fél óra BF4 alatt hogy alakultak a hőmérsékletek?
MSI AB-vel tudom, hogy lehet monitorozni (bár ez mantle alatt nem működik nekem), és amúgy is inkább egy grafikus cuccra lenne szükségem, vagy bármire, amivel jól le lehet követni, hogy mikor mennyi volt a processzor (vagy esetleg a vga) hőmérséklete.

#KeepFightingMichael

(#53097) vakond5 válasza guftabi96 (#53096) üzenetére


vakond5
őstag

HWInfo.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#53098) inspiroyhome válasza Habugi (#53091) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Megint elkiabáltam magam :D

Szóval, 3600-on stabil prime alatt, stabil intel burn test alatt 10/10-szer jó értékkel tért vissza, aztán youtube közben úgy befagy, hogy a zene megáll, és az egér is mozdulatlan.

Úgyhogy most már 3500-ön járok.

(#53099) HANDO88 válasza guftabi96 (#53096) üzenetére


HANDO88
senior tag

AIDA rendszer stabilitás teszt. Rákattintassz de nem indÍtod el majd játszol, szépen grafikonon mutatja az értékeket.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#53100) inspiroyhome válasza HANDO88 (#53099) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Pont ezt akartam írni neki, csak aztán eszembejutott hogy néha (pl nálam) hamis értékeket ír CPU-nak.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.