Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45506) ViZion válasza doboka98 (#45488) üzenetére


ViZion
félisten

nah, meg is vannak a gondok...
Elsőként, ahogy írtam is, nem kellene mindent állítgatni... HT link és CPU/NB legyen 2000, majd ha van stabil állás, akkor mehet a próba feljebb. Nekem 970 chipsetnél 2200 volt a limit, az felett nem volt stabil (IRL igen, de IBT bukott).

Másik, hogy ramod 1600-as... ez OC neki. Van ehhez időzítés, tudod milyen beállításokon kellene lennie? Mert gyári nincs hozzá... nem kezdem el részletezni, IRL sok különbség nincs (játékok, progik nagy része, etc...) viszont instabil lehet ettől. És ehhez lehet kicsit több ram és CPU/NB fesz kellene valóban, de ramnak az 1,6 V feletti már nagyon sok, feleslegesen. Használd a gyárin, vagy keress rá beállítást, de ez nem egy tuning ram, gyanítom egyszerűbb venni gyorsabbat, ha az a vágyad.

Harmadik, hogy leírtam, ha feszt a VID alá akarod vinni, akkor az offset jel - (mínusz) legyen. Ha csak ennél kisebbre szeretnéd, akkor vedd lejjebb, vagy azt nem engedi? :F

benikeee: enabledre azokat

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.