Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42851) Longhandd


Longhandd
tag

Pár h.sz.-el feljebb írtátok, hogy nem igazán volt érzékelhető különbség az 1333-as, illetve a 2400-as memóriák között. Ebből kiindulva, ha visszaveszem a mostani 1866-osaimat 1333-ra és az üres memória foglalatokba beteszem az elfekvőben lévő 1333-asokat, a megnövelt mennyiséggel jobban járok játékok során?

" Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk teljesen más elképzeléseink vannak." John Lennon

(#42852) MaxxDamage válasza Habugi (#42844) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Érdekes dolgok ezek :D
FX8320 4.9 GHz -n CPU Score: 26803 (Habugi)
FX8350 5.0 GHz -n CPU Score: 27060 (enyém)

Gondolom egy így reális is... :K
/pár FX-es tolja le a Vantage-t, hogy ne csak Intelesek legyenek azon a listán !/ :C

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#42853) pipo112 válasza MaxxDamage (#42852) üzenetére


pipo112
senior tag

Na majd holnap tolok egyet az új lapommal (m5a99fx-el) 4,7 GHz re húzatva :DD ,kíváncsi leszek mit dob majd

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#42854) Nxn908xxx válasza MaxxDamage (#42852) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

A Phanteks 5 gigán lehűti? :Y Milyen fesszel használod, mennyi a maghő?

(#42855) MaxxDamage válasza Nxn908xxx (#42854) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Lele ;)
/Most így nem tudom megmondani (korábban volt róla szó / kiveséztük) , de határon belül van még/
meg telefonról vagyok épp...

pipo112: toljad neki ! :C

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#42856) lee56 válasza Yllgrim (#42832) üzenetére


lee56
őstag

Igen, úgy kb 500 ponttal illene többet kapnod. UEFI-ben a turbót és főleg az APM!!!-et kikapcsoltad?
Esetleg próbáld meg a teszteket lefuttatni, úgy hogy minden energiagazdálkodásos dolgot is kinyomsz (csak egy teszt erejéig persze), asus-nál van valami EPU hülyeség is, talán az kavar be?

(#42833) bayarena : Nem lett volna rosz, de sajnos úgy döntöttek AMD-ék hogy nem fejlesztik tovább párhuzamosan az APU és a sokmagos CPU vonalat, utóbbi kárára. Én is sokáig vártam, gondoltam még legalább a Steamroller magok modulok megérik hogy FX szülessen belőlük, de nem.

Mondjuk érdekes hogy így a mantle-val épp azt mondják a legjobb eredmény akkor van, ha sok magra eloszlik a terhelés (sok szálon képes etetni a GPU-t), és ilyen APU jelentleg pont nincs :). A jövőben pedig a nextgen konzolok-hoz hasonló felépítés fog elterjedni így valószínűleg az asztali környezetben is. Fokozatosan erősödő GPU, és csökkelnő CPU (legalábbis magonkénti) teljesítménnyel. Azért kiváncsi leszek mikor lesz először 6-8 magos APU. :)

No Comment

(#42857) EnterR válasza lee56 (#42856) üzenetére


EnterR
veterán

Mantle-val akkor érhető el a legjobb eredmény, ha rengeteg VRAM van, mert a Mantle azt nagyon zabálja.

PSN ID: marquuard

(#42858) Yllgrim válasza lee56 (#42856) üzenetére


Yllgrim
őstag

Este megsasolom ezeket, minden power cuccot kinyomtam, turbo nincs ofc, ketfelekeppen probaltam, siman cpu sorzot emeltem fix cpu es fix memoria fesszel aztan probaltam 20-as fix szorzo es busz emelessel h menjen a north bridge meg a memoria is vele h jobb magonkenti elvi teljesitmeny novekedes legyen. ugyanoda jutottam.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#42859) Laja333 válasza Yllgrim (#42832) üzenetére


Laja333
őstag

Nekem is szokott ilyet csinálni. Néha ennyi mint neked, néha meg 8500+ ugyan olyan beállításokkal. Volt olyan, hogy bios alap beállítás és csak asus AI suit-tal tuningolva tudtam elérni a 8500+ pontot (ugye így még APM is ment). Aztán biosban beállítva ugyan azt mint suitban, megint visszaesett 8000 alá. Aztán játszadoztam vele, és most sikerült megint belőnöm 8500+ pontosra. Már nem merek hozzányúlni. :)

Egyelőre még nem tudtam rájönni erre az anomáliára. Amikor 8000 alatt voltam, próbáltam én is nagyobb fesszel, és meg is ugrott a pontszám. Aztán amikor visszavettem a feszt, sőt még alacsonyabbra mint akkor volt amikor 8000-et kaptam, továbbra is megmaradt a 8500+ pont. Szóval én már végképp tanácstalan vagyok. Tök random. Mikor milyen kedve van. :)

(#42860) BPY-167


BPY-167
tag

Sziasztok!
Kellene egy kis segítség.
Most újítottam egy FX8350-ast és valami nem stimmel vele.A legkisebb terhelésre is meg mered a kép.
Mikor erre reset-et nyomok nem indul el hanem kigyullad a CPU lámpa.
És az alaplapnak meg rettenetesen idegesítő sípoló hangja lett. Eddig is lehetett hallani ha füleltem a régi procinál is de most nem lehet tőle létezni olyan hangos.(Asus M5A97 Evo R2.0)
Van-e valami ötlet hogy mit kezdjek ezekkel?

[ Szerkesztve ]

(#42861) ViZion válasza BPY-167 (#42860) üzenetére


ViZion
félisten

Alaplapra a 8 pin táp a CPU-hoz rá van-e dugva? Ha 4 pin csak, akkor kellene toldó 8 pinre. Másik tápot is próbálj, így többet nem tudok nagyon, alacsonyabb fesszel nézd még meg, turbo nélkül.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#42862) EnterR válasza BPY-167 (#42860) üzenetére


EnterR
veterán

AMD K15? Újra kéne tenni a Windows-t.

PSN ID: marquuard

(#42863) Picturemaker válasza BPY-167 (#42860) üzenetére


Picturemaker
őstag

BPY-167

Üdv!

Elég gyengusz a tápod. Nem tudom milyen elosztású a 12V-os ág, de első körben nézd meg, hogy a CPU és a VGA (elég kajálós a tiéd) ne ugyanarról kapja a delejt.

EnterR: Ne mondj már neki hülyeséget, így is van elég baja! 1.59-es a CPU-Z-je (régi).

[ Szerkesztve ]

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#42864) EnterR válasza Picturemaker (#42863) üzenetére


EnterR
veterán

Kicsit ha visszaolvasol (talán 2 oldal), akkor egyik csávónak ajánlották a rendszercserét az ütemező vagy mit tudom én mi miatt. Pontosabban MrM94 írta.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#42865) lee56 válasza EnterR (#42862) üzenetére


lee56
őstag

Vagy inkább egy naprakészebb CPU-Z-t letölteni..

(#42866) BPY-167 : Az FX-ek azért kicsit másképp működnek, több ampert igényelnek elvileg, igen is lehetséges ha régebbi tápról van szó, egy szintén sokat fogyasztó VGA mellett hogy az 500W-os táp a kombinált terhelést már nem bírná. Amúgy kipróbálhatod, alulfeszeléssel, turbó kikapcsolásával, feszültség és frekvencia visszaábbvételével, kikisérletezheted, hogy ez-e a baj.

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#42866) BPY-167 válasza EnterR (#42862) üzenetére


BPY-167
tag

ViZion: A tápnak bírnia kéne. A régi athlon-om annyira húzva volt hogy 130W körül evett akkor ezt meg se kéne érezze.
Nekem is az a gyanús a K15 meg hogy az FSB meg ki van satírozva.
Nem tudtam hogy ehez újra kell rakni máskor is cseréltem már procit ugyan azalatt a rendszer alatt.
Biztos hogy az a baj?

(#42867) EnterR válasza BPY-167 (#42866) üzenetére


EnterR
veterán

Hagyd a rendszert, csinálj egy CPU-Z frissítést, az majd korrigálja a processzor nevét.

PSN ID: marquuard

(#42868) BPY-167


BPY-167
tag

Igen igazatok volt a cpu-z öreg volt.
De a hiba fenn áll még mindig. Bár milyen játékot vagy tesztelőt indítok meg áll.

(#42869) lee56 válasza BPY-167 (#42868) üzenetére


lee56
őstag

1.44V rengeteg 4GHz-hez, nekem elég rosszul tuningolható példányom van, de még mindíg kevesebb feszültségen megy most 4.4GHz-en. Ez is valószínűleg a turbónak köszönhető, ha még nem kapcsoltad ki.

További segítséghez nem ártana ha frissítenéd az adatlapod, és ráírnád azt is milyen hűtőt használsz.

A tápodtól meg ne várj csodát, elég kicsit utánaolvasni :
http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3364732-miert-ilyen-olcso-ez-a-tapcooler-master-elite-power-500w-white

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#42870) Picturemaker válasza BPY-167 (#42868) üzenetére


Picturemaker
őstag

Újra: [link]

A tápod meg elég kevés, mert egy nagyon gyenge típus.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#42871) BPY-167 válasza lee56 (#42869) üzenetére


BPY-167
tag

A hőfokot folyamatosan látom Cooler Master Hyper TX3-al van hűtve azzal nincs baj.
Csináltam pár képet hát ha kiszúrtok rajta valamit de szerintem minden rendben van vele.
Nem akarom elkiabláni ezzel a táppal még sose volt semmi problémám.
Egyik barátomnak is pont ugyan olyan 8350-est hajt és 6950-est probléma nélkül.
Picturemaker: Nem ugyan azon az ágon van.
http://kepfeltoltes.hu/view/140422/140422165624_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140422/140422165616_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[link]

[ Szerkesztve ]

(#42872) Habugi válasza BPY-167 (#42868) üzenetére


Habugi
addikt

Hagyd a teszteket. Nekifutásból ess neki ViZion féle útmutatónak [link] / + egyéb irományoknak az összefoglalóban, plusz ellenőrizd amit nemrég postolt, ill. amit Picturemaker írt.

Az a táp valóban nem túl acélos. :(

(#42852) luimapeiz:

Grat a sikeres Vantage / 5Ghz-hez!! :C :R
Basszus nagyon irigylem tőletek ezeket a procihűtőket! ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#42873) Picturemaker válasza BPY-167 (#42871) üzenetére


Picturemaker
őstag

Mivel terheled amikor elszáll?

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#42874) Pacy válasza BPY-167 (#42868) üzenetére


Pacy
aktív tag

Bios frissítés?

(#42875) BPY-167 válasza Picturemaker (#42873) üzenetére


BPY-167
tag

Végre magához tért a kicsike nem tudom mi baja volt nyomtam még egy bios default-ot most meg jó.
Azért furcsa mert már 1x csináltam most megint vissza állítottam most meg jó de meg a sípolás is elhallgatott amit a lap csinált.
IBT és CINEBENCH amik most szépen le is futottak.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#42876) Habugi válasza BPY-167 (#42875) üzenetére


Habugi
addikt

Minden jó ha a vége FX.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#42877) TSanya


TSanya
aktív tag

Sziasztok!

Lehet bármiféle észrevehető teljesítménybeli hátrányom abból, ha az FX-emet 3db memória modullal használom?

Üdv:
S

(#42878) BPY-167 válasza Habugi (#42876) üzenetére


BPY-167
tag

Ez így van. :D

(#42879) Yllgrim


Yllgrim
őstag

nem is tudtam h ilyen ramok is vannak :)

Lehet ilyen lesz :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#42880) ViZion válasza TSanya (#42877) üzenetére


ViZion
félisten

Nem, anno még Phenom II-nél is használtam 3 × 2 GB-ot, a memvezérlőnél "unganged" legyen, ez az alap amúgy. Persze feszültség, időzítés azonos legyen, vagy a lassúbbra állítja be.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#42881) TSanya válasza ViZion (#42880) üzenetére


TSanya
aktív tag

Szia!

Természetesen a 3. modul is ugyanaz a gyártó, azonos időzítések, feszültség,stb.

Köszi a választ :R

Üdv:
S

(#42882) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Lehet rajottem a megoldasra, ha igen, akkor kap egy nem tul szep levelet a Futuremark, eddig ennyi, most jobb a Physics.

Szerk: oke, nem kapnak csunya levelet, de azert megis, szoval 4.4Ghz-en 1.36-ot kell neki adni h dobjon 700-at azert az tulzas, uh Enterrnek volt igaza, na meg a hetvegen BIOS-t updateltem es az APM auto-n marad veletlen, bar annak kikapcsolasaval nem nyertem semmit. Ami meg erdekes, h beallitottam, hogy a 3-4, 5-6, 7-8 processzor magok tutira menjenek, ne kapcsolgassa nekem az OS meg programok ki-be ahogy akarjak.
Memoria be lett rakva gyarilag megadott 9-9-9-24re 1.5v-on. Asszem most jo az eredmeny :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#42883) EnterR válasza Yllgrim (#42882) üzenetére


EnterR
veterán

Na mi volt a probléma?

PSN ID: marquuard

(#42884) Yllgrim válasza EnterR (#42883) üzenetére


Yllgrim
őstag

Rahibaztal, feszko kellett neki meg meg valami, amit most nem akarok mar megkeresni :)

Kapott meg a VGA is pici pluszt, csak hogy minden tuti legyen :) Meghuzom a ramot is, hatha az is segit :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#42885) EnterR válasza Yllgrim (#42882) üzenetére


EnterR
veterán

Akkor ezzel bebizonyosodott, hogy alacsony feszültség okozhat teljesítménycsökkenést. De a miértjét még mindig nem tudom, mivel 1.160V-tal megy most a 4,2GHz, és minden magot kipörget 100%-ra, és az órajel is fix 4,2GHz-n ketyeg.

PSN ID: marquuard

(#42886) Habugi válasza Yllgrim (#42884) üzenetére


Habugi
addikt

Bezony, ez már teljesen korrekt eredménynek tűnik! :K

Ha már úgyis belemelegedtél és a VGA-t is csöcsörészed, listáztathatnád magad a tunning topicokban (vantage, 2011, 2013..), többötöknél is ott figyelnek az aszfalt szaggató 290/290x-ek a top40-ekben pedig alig van FX, van ahol egyedül vagyok, botrány! Szólj hátra Chewbbaccának hogy adjon rá energiát és had szóljon! :K Najó, nem offolok ezzel többet.., csak tök jó lenne. :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#42887) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Igerem tobbet nem offolok, 4.5 Ghz, 1.36v es az eredmeny :)

Felrakom a masik topikba is listazzak :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#42888) Habugi válasza Yllgrim (#42887) üzenetére


Habugi
addikt

Na erről van szó kérem!! :K
9k fölötti FX-es eredmény eddig nem is volt 2013alatt ha jól emlékszem.., szép! :C

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#42889) mecsgecs


mecsgecs
újonc

Sziasztok , esetleg ebben valaki tudna segíteni hogy a 6 magos processzor miért csak 4 magot mutat ?:/
Légyszives segítsetek..

(#42890) EnterR válasza mecsgecs (#42889) üzenetére


EnterR
veterán

BIOS-ban nézd meg, hogy mindegyik mag engedélyezve van-e.

PSN ID: marquuard

(#42891) MrM94 válasza Yllgrim (#42884) üzenetére


MrM94
őstag

Vga-nak nem kell icipici plusz,hogy mindne tuti legyen.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#42892) Yllgrim válasza MrM94 (#42891) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az a 3DMark miatt kell h minel nagyobb szam legyen, a Physics-en belul az utolso egy kombinalt teszt ahol mind a ketto megy egyutt, ott is jol jon :) Na meg hogy nez ki hogy CPU meghuzva VGA meg malmozik a sarokban?:) na neeeem :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#42893) MrM94 válasza Yllgrim (#42892) üzenetére


MrM94
őstag

Attol,hogy feszeled a VGA-t nem fogsz tobb pontot kapni tudtom szerint.Huzd a kartyat,ne feszeld.
S mire jo ez a sok szintetikus teszt?Ha pontszamot akarsz huzd fel a ramokat is 2400 korulire,es rantsd a procit is legalabb 4.8 korulire.. 4.9 stb...

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#42894) Yllgrim válasza MrM94 (#42893) üzenetére


Yllgrim
őstag

ja, a VGA-t nem csak feszeltem, 1030/1250-rol 1140/1400-ra tettem fel, ahhoz kellett plusz fesz :)
a ramokat 2133-ra tudom felrakni 12-12-12-36-on 1.6 volttal, ez a max amit bir :(
A procit ezzel a Hyper 212 EVO-val meg nem tudom a teszt erejeig sem stabilan 4.6-ra sem felrakni, tulmelegszik es elszall, 1.38V ot adtam neki, kevesebbel nem probaltam, majd ha lesz viz minden alkatreszen akkor nekiallok kifinomitani a dolgokat. :))

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#42895) MrM94 válasza Yllgrim (#42894) üzenetére


MrM94
őstag

Felejtsd el azt az orajelet azokkal az idozitesekkel.Az gyengebb mintha 1600on megszorongatnad az idoziteseket..
Vedd vissza 1866ra 9-10-9-27 el vagy 2133 valami laza idozitesekkel.Ha normalis hutobordas ramod van akkor adhatsz neki 1.65 ot is.
De ez itt mar nagyon off.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#42896) MaxxDamage válasza Habugi (#42872) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm, és bombibmw -nek köszönhetem, hogy rábeszélt eme remek kis hűtőre ! :K :R
/nem bántam meg/
azért is jobb mint pl. H100 / i-s , mert az brutál hangos 2000rpm -n pl. ez meg csak max. 19.6dB(A) :B

am. ezeket a teszt progikat (Benchmarkok) nem szoktam használni, de néha jó rálesni és megnézni milyen eredmény születik... am. meg mindenki arra veszi amire használja (szerintem) és így helyes is !

megmondom őszintén, hogy mindennapi használatra és 4GHz -s alap értéken használom alap 1866MHz-s RAM beáll. alatt Turbo OFF -al és így is mindenre tökéletes "még" aztán ha nem lesz akkor jön a BIOS OC Profile-ba elmentett értékek betöltése és használata :DD (4GHz , 4.5GHz és 5GHz , 4.5GHz és 5GHz között 100MHz -ként elvan mentve és tesztelve rendesen...) :B /a biztonság kedvéért/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#42897) mecsgecs válasza EnterR (#42890) üzenetére


mecsgecs
újonc

Megnéztem de csak 4-et lehet maximum :(

(#42898) Yllgrim válasza mecsgecs (#42897) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ha ugy van neked is a biosodban mint nalam, akkor az elso kettot nem tudod varialni, a 3-4, 5-6 amit igen, ezeket tedd be fixen enabledre es akkor meglesz a 6.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#42899) BPY-167


BPY-167
tag

Sziasztok újra én vagyok.
Sokallom a hőmérsékletét. 1,5 óra Crysis 3 után 73fokot is elérte ami még ekkora TDP mellet is sok szerintem. De javítsatok ki a tévedek.

(#42900) MaxxDamage válasza BPY-167 (#42899) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, igazad van.. az nagyon sok ! :K :U
/újrapasztázás megvolt ?/ + egy jó kis hűtő és nem lesz gond ! (meg megfelelő fesz beáll.)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.