Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#856) YoungOld válasza huskydog17 (#851) üzenetére


YoungOld
tag

Szia!

2-3 hónapja én is elmentem erre az "interjúra". Ugyanígy Pécs, ING, nőci. Előtte iwiw-en már megsasoltam az interjúztató nőt, átnéztem, hol és hogyan hirdet és mióta, szóval előre sejtettem (90%-ra), hogy ügynöki meló, így para nélkül mentem, puszta kíváncsiságból, de tudván, hogy nem fogom elvállalni. Tényleg semmit nem kérdezett rólam, az önéletrajzot se olvasta el, de ecsetelte, hogy milyen pöpec dolog pénzügyi értékesítőnek lenni. Hiszen csak az ismerőseimet kell felhívnom, stb. 4x200 ezret kapok kézhez, ezt garantálják, meg így %-ok, meg úgy bónuszok, meg ilyen szintek, aztán a következő szintre léphetek, stb. Folyamatosan átírta a számokat és százalékokat, hogy már majdnem átlyukadt a papír, csak hogy nyomatékosítsa a dolgokat. A lényeg: parasztvakítás ezerrel, ráadásul nem is alkalmaztak volna, hanem vállalkozói megbízással ment volna, és még csak nem is az ING-hez kerültem volna, hanem valami al/leány mittomén milyen cégükhöz. Legjobb tudomásom szerint (!!!) rendes munkára nem keres az ING Pécsen. Erős a gyanúm, hogy te is ebbe futottál bele. Ha nem létszükséglet neked ez a "meló", akkor azt javaslom, felejtsd el.
Mellesleg az olyan állás, amire hónapok óta (esetleg már 1-2 éve) keresnek embert (embereket), és nem profi oldalon hirdetnek, az szinte tuti, hogy ügynöki meló. És ez még csak nem is állás. Ez a szó el se hangzott. Mondom, hogy nem vok vállalkozó. Ó, sebaj, valaki a családból is jó lesz. No comment...

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.