Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Meggyi001: Vegán? Nem vegán?
- t72killer: Egy gyors töltőteszt
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Kalandor: Te mennyit költesz havonta kajára?
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- RIOS Gépház: Frissültek a felhasználói adatlapok, beállítások, fórumos aláírások
-
LOGOUT.hu
Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Mikiboy2 #77730 üzenetére
Ha megnézed az Összefoglalóban, pont azt írtam hogy ECSC00..esetén meg kell várni hogy a szállítási védelmi idő lejárjon (azután van 15 napod reklamálni), mert addig minid a postára küldenek, bár ugye az a szöveg nem mindig igaz hogy postán van, nem ismerik a szállítási útvonalat és azt hogy itt van 3 cég akin keresztül fut és bármelyikre igaz a bejegyzés.
Ha már lejárt az idő akkor nem küldhetnek sehova. Azt a pár darab elveszett árát mindig visszakaptam amikor így jártam el, bár 3. után már kihagytam ezt a szállítási módot.
Az hogy egy nem nyilvántartott levelet visszaküldenének az említett 3 cégen keresztül az csak kamu, ha ezt nem veszed át a postán megy a kukába egyébként meg bárhol elveszhet, hiszen csak elektronikus könyvelés van, senki nem veszi a kezébe és a megérkezés után már semmi nyilvántartása, így nem tudni hogy pontosan hol van.
Nem tudom az ECSC-től kaptál igazolást az kamu, egyébként nem szoktak adni és nem hiszem hogy a Ghibli visszavette a csomagot, nem dolguk, a posta igazolásánál sem mindegy hogy mit írtak és persze az angol nyelvű "pecsétest" fogadják el, de ha adtál be ECSC-t igazolást akkor mivel eleve nem került a postához a levélkéd akkor az minek?
Új hozzászólás Aktív témák
● Nézd meg a téma Összefoglalót!
● Használd a gyorskeresőt (jobb felső sarokban van) a kérdés feltevése előtt, előfordulhat, hogy van már rá válasz.
● Ha mégsem találtad meg a választ, kérdezz!
● Ha konkrét termékkel kapcsolatos a kérdés, akkor add meg a linkjét is.
● Ha szállítással kapcsolatos a kérdés, akkor add meg a nyomkövetési azonosítót is.
● A topikban hirdetni nem engedélyezett.
Vám- vagy adócsalással, az AliExpress szabályainak kijátszásával kapcsolatban tilos tanácsot adni vagy kérni a fórumon!
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- 3D nyomtatás
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen videókártyát?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Elektromos autók - motorok
- További aktív témák...
- Életre szóló garancia Bennem bízhatsz!
- Expressz kézbesítés 5 percen belül e-mailben!
- Ohh! Dell Latitude 7430 "Kis Gamer" Üzleti Profi Ultrabook 14" -60% i5-1245U 16/512 FHD IRIS Xe
- Windows 11 Pro + AJÁNDÉK AAA játék!
- Akció! Dell Latitude 7410 Üzleti Strapabíró Profi Fémházas Ultrabook 14" -80% i7-10610U 16/256 4K
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest