Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66301) V/ válasza ACE- (#66299) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez van meghatározva, az összes futár cég és a posta is így csinálja évek óta és ezt van elfogadva kézbesítési igazolásnak. Hosszú ideig puffogtam azon hogy a postás beírja hogy kézbesítve és ezzel a meghatározott igazolás rendben van, szerintem itt is írtam erről, ha a jogalkotó ezt lehetővé tette nekik akkor mi a fenét csináljak? De ez nem új dolog.
Amit írsz az persze jó lenne, de nem így valósul meg. Van igazolás arról hogy neked, a címedre kézbesítve, innentől az ellentetjét neked kell bizonyítani. Ez van. Nem én találtam ki, nem rajtam múlik és nem tudom megváltoztani. Sokan nem tudjuk megváltoztatni, csak beletörődni.

Én gondot fordítok arra hogy azok a személyek akik nekem szállítanak (a legtöbbje folyamatosan ugyanazon személy az adott szállítónál) motiválva legyenek a nekem történő kézbesítés ügyében és mindig, mindent el tudunk intézni és ott tartunk hogy meg is bízhatok bennük. Így nem sok problémám van. A fluktuáció ritkán be szokott zavarni, de akkor rögtön "rendezem" az új személlyel.

[ Szerkesztve ]

(#66302) ace22 válasza V/ (#66297) üzenetére


ace22
tag

Az Express One a héten kétszer járt nálam és nem kellett PDA-n vagy más módon aláírnom az átvételt. Korábban a ViddL-nél volt PDA.

A Posta ajánlott leveleiből meg átlagosan havonta egyszer hozzám dobnak be egyet tévesen. Átteszem a helyes levélszekrénybe, és csak remélem, hogy az én leveleimmel is ezt történik. :(

A motiválást én is csinálom, de eddig soha nem jött kétszer ugyanaz a futár, a postást meg hószámra nem látom, így nehezen alakul ki a feltételes reflex (hacsak belső használatra nem vezetnek listát a futárok)... :D

[ Szerkesztve ]

(#66303) V/ válasza ace22 (#66302) üzenetére


V/
Topikgazda

Ott van a futárnál, mielőtt odaadja neked akkor beolvassa vonalkódot és ezek szerint nem mindig látod ezt, de akkor nem "íratja alá veled" hanem ő igazolja, gondolom ha megnézed akkor te fogsz szerepelni átvevőként.

[ Szerkesztve ]

(#66304) Cr00py


Cr00py
senior tag

Nálam is csak simán a kezembe nyomja a futár ( ExpressOne ) a csomagot, és már megy is tovább. Mondjuk ismer, mert mindig ő jön hozzánk. Elég sok csomagot rendelek, nem csak aliról, de már évek óta nem kellett aláírni semmit. Talán még covid előtt volt rá példa.

(#66305) V/


V/
Topikgazda

Srácok ne ragadjunk már le azon hogy nem várják el az aláírást, átvevőnek a te neved van ott és van egy macskakaparásos kép a kütyün ami nem egészen jó.
De a téma lezárásaként itt az Express One ÁSZF vonatkozó része és az amit még lehetne figyelembe venni.

A Magyar Posta oldalán is megtalálható hogy miként történik a kézbesítés igazolása, azt most nem keresném meg.

[ Szerkesztve ]

(#66306) ACE- válasza V/ (#66305) üzenetére


ACE-
addikt

Az a baj hogy az ÁSZF nem rám vonatkozik, hanem aki megrendelte tőlük a szállítást. Na az nem én vagyok mert az ÁSZF-ről még a szolgáltatás megrendelése előtt kéne tájékoztatni az ügyfelet. Szóval továbbra is azt mondom, teljesen mind1, hogy mi a szabály, ha nem tudják bizonyítani hogy én megkaptam, akkor nem kaptam meg...

Na de ez alapján rohadtul nem szabályos hogy semmit nem írnak sehova... szóval itt akkor nem is igazolható az átvétel, ahogy én mondtam is.

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#66307) LouiS22 válasza ACE- (#66306) üzenetére


LouiS22
veterán

tök egyszerű: ne rendelj Kínából, vedd meg itthon.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#66308) V/ válasza ACE- (#66306) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor rövidre zárnám a konkrét tapasztalatok alapján.

- Ha nem kapod meg az AliExpress-en megvásárolt dolgot és az adott nyomkövetésnél az látható hogy kézbesítve az AliExpress csak akkor fogadja el a nem érkezett meg dispute okot, ha mellékeled a szállító igazolást hogy nem neked lett kézbesítve.
- Ha más csomagjának a nyomkövetési számát kaptad meg és azt kézbesítik máshol, az AliExpress csak akkor fogadja el a nem érkezett meg dispute okot, ha mellékeled a szállító igazolást hogy nem neked lett kézbesítve.
- Ha elveszne a csomag az AliExpress csak akkor fogadja el a nem érkezett meg, elveszett a csomag, rossz cím dispute okot, ha mellékeled a szállító igazolást hogy nem került hozzájuk, nem kapták meg kézbesítésre vagy elveszett a csomag.

Ezen felül az eladók a nyomkövetési bejegyzésekel bizonygatják hogy azt te kaptad meg és ezért is szükséges némi igazolást bizonyítéknak benyújtani.

Teljesen lényegtelen hogy te más oldalról közelíted meg, hogy nem neked kell igazolni az AliExpress felé, de ők nem igazolnak feléd semmit, hanem döntenek az alapján amit látnak, hogy kézbesítve és akkor nem fogsz visszakapni egy fillért sem. A pénz náluk van, ők adják vagy nem adják vissza, nincs igazolási teher náluk.

[ Szerkesztve ]

(#66309) esox2 válasza LouiS22 (#66307) üzenetére


esox2
tag

Köszi mindenkinek, nálam az E.One futár az előző napi küldeményt is postaládába tette, még csak be sem csengetett, pedig akkor otthon voltam. Valószínűleg vele kell majd ezt a kérdést rendeznem. Bár ezek után nem fűzök túl sok reményt dologhoz, de majd beszámolok a fejleményekről.
#LouiS22: Bocs, ez általános válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#66310) V/ válasza esox2 (#66309) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért óvatosan, mert segítőkész volt és azért csinálta és esetleg előtte a Postánál dolgozott és azt gondolta hogy itt is így van.
Ezzel ugyan egy második kézbesítéstől megszabadult, de kézbesítés adminisztrációja nem felel meg a munkaköri leírásában foglaltaknak és az előírásoknak. Nem véletlenül találták ki. Van amikor a csomag nagy értékű és problémák lehetnek ha nem a címzettnek, vagy helyettes átvevőnek adják át és azt kamu bejegyzéssel igazolják.

[ Szerkesztve ]

(#66311) stomi61 válasza V/ (#66297) üzenetére


stomi61
tag

Eddig még egyszer sem iratta alá velem az EO futár.
A kezembe nyomta a csomagot és helló!
Bár eddig sosem volt gondom velük.

(#66312) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ha nálam a szállítási információknál ezt látom, akkor nagyjából mikorra kaphatom meg a rendelt terméket (Lenovo M10 3. Gen tablethoz tok)

This package is now with the destination country/region's carrier. Under economy shipping, further tracking info may not be updated. Please contact the carrier for details.

2023-04-11 18:05
GMT+8

Out for delivery
[HU]Arrived at local delivery center
2023-04-11 18:00
GMT+8
Received by local delivery company
2023-04-10 14:08
GMT+1
Leaving transit country/region
2023-04-10 11:46
GMT+1
Arrived in transit country/region

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66313) esox2 válasza V/ (#66310) üzenetére


esox2
tag

Nem volt szándékomban rögtön felelősségre vonni, megpróbálom békésen rendezni a kérdést. Még valahonnan ki kell derítenem, hogy a szerdai (valótlan kézbesítést rögzítő) futár is ő volt-e, mivel arról nem kaptam értesítést.

(#66314) V/ válasza Bogyi007 (#66312) üzenetére


V/
Topikgazda

Gondolom ESC00....
Itt nézve a megérkezés után (Arrived Budapest) látod hogy Arrive at local delivery office azután 2-10 munkanap a kézbesítés. Az Arrive at local delivery office azt jelenti hogy akkor adta át a Cainiao a Magyar Postának, nem a kézbesítő postára érkezik meg.

[ Szerkesztve ]

(#66315) Jar válasza LouiS22 (#66307) üzenetére


Jar
tag

"tök egyszerű: ne rendelj Kínából, vedd meg itthon."

... de ha ő onnan akar...

https://youtu.be/UL7yJtYR_kw?si=5II7Zro1GjkXewT3

(#66316) Bogyi007 válasza V/ (#66314) üzenetére


Bogyi007
veterán

ECSCCAXXXXXXXXXX - Akkor a jövő héten akár már nálam is lehet. Fain. :B

Egy MI 6 okosóra töltőt is várok még, az is hasonló előtaggal rendelkezik. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66317) ztibor válasza V/ (#66298) üzenetére


ztibor
senior tag

Régebben én is arra emlékszem hogy kézbe adta át, de kb 1 éve csengetés nélkül dobja a postaládába. Mindig van itthon valaki, de végül is mindegy amíg rendben megérkezik a rendelt dolog.
Úgy látszik nem kell neki az alkalmankénti borravaló :)

(#66318) Jar


Jar
tag

Tud valaki megbízható alis (vagy hazai) eladót erre az árura: 20A 18650 35E 3500 mAh Li-Ion akku ? Eddig még nem találtam olyan akkut, ami teljesíti a leírásában szereplőket. Hiába a sok pozitív visszajelzés, aki nem méri ki, boldogan nyomja az ötcsillagost.
A végén vettem itthon, de azzal sem vagyok maradéktalanul elégedett, bár ott már "csak" 10% lemaradás van az ígért kapacitáshoz képest.

Előre is köszönöm a válaszokat !

https://youtu.be/UL7yJtYR_kw?si=5II7Zro1GjkXewT3

(#66319) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Akkumulátor rendelés müködik most Kínából?
Mire lehet számítani?

#?*@&!

(#66320) Digitalpimp válasza Jar (#66318) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A 3500-as kapacitás nagyon a határ, inkább mind kisebb szokott lenni egy kevéssel.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#66321) Jar válasza Digitalpimp (#66320) üzenetére


Jar
tag

Ezt el is fogadom, de az alisok (amiket én kifogtam) 1500 - 1700 között voltak, refund meg visszautasítva.

https://youtu.be/UL7yJtYR_kw?si=5II7Zro1GjkXewT3

(#66322) Digitalpimp válasza zeon.hu (#66319) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Általában holland postás küldés szokott lenni, kérdés, hogy egyáltalán megéri-e onnan a bizonytalan? Ami meg jó, ott se olcsó.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#66323) zeon.hu válasza Digitalpimp (#66322) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

18650-es 10S2P kellene.
Esetleg megbízható forrás?
(Nem feltétel, hogy Kínából)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#66324) csuhi17


csuhi17
tag

Hali.
Van valami gyűjtemény, amiben szerepelnek a tabu szavak, kifejezések amiket nem szabad az eladónak írni?
Az egyik rendelésemnél szokás szerint eléggé gyenge volt a használati utasítás és két kérdést tettem fel.
A számítógéphez rendeltem két szett ventilátort és vele a vezérlőjét, amin van hőmérséklet érzékelő szenzor.
A lényeg, hogy a venti fordulatszámát tudja az alaplap pwm-el vezérelni, vagy automatikusan az érzékelő alapján saját maga pörgeti fel.
Nem volt leírva, hogy milyen hómérséklet között játszik a kontroller és ezt kérdeztem meg. illetve azt, hogy én el tudom-e valahogy tolni ezt a működési tartományt.

A második része a kérdésemnek az volt, hogy az egyik vezérlő nem működik a távirányítójával pontosabban az 1-es szett működik, de csak a sajátjával, a 2-es nem, azt kérdeztem hogy a vezérlőt össze kell-e tanítani valahogy a távirányítójával.

A kérdést feldaraboltam és a második kérdést feltudtam neki tenni, az elsőnél viszont visszadobta valami olyan szöveggel, hogy a privát beszélgetésben tiltott tartalom szerepel, és ha ezt sokszor eljátszom korlátozzák a fiókom.

A szöveget szokás szerint a google fordítóval csináltam, oda vissza vagy 3x átforgattam, mielőtt elküldtem, a szöveg már nincs meg mert kb 4 napja csináltam és ahogy észrevettem, mert az üzenetem után kínai szöveget írt ki, nem foglalkoztam vele, csak miután nem találtam az unread/read állapotot (szoktam figyelni, hogy már el-e olvasta.) , azonnal töröltem a hozzászólásomat.

Azt lehet már tudni, hogy mivel jár, és mennyi lehetősége van az embernek?

(#66325) Digitalpimp válasza zeon.hu (#66323) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Keresd Sarilt az elemlámpásba, ő akkupakkokat készít, hátha van akkuja, vagy tud megbízható forrást.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#66326) zeon.hu válasza Digitalpimp (#66325) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:R

#?*@&!

(#66327) ferenck válasza zeon.hu (#66319) üzenetére


ferenck
senior tag

Nekem legutóbb 1 hónap volt. RG----CN szállítás. Vonatozott egy kicsit:

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#66328) zeon.hu válasza ferenck (#66327) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Vám, egyéb költség is volt rá?

#?*@&!

(#66329) ferenck válasza zeon.hu (#66328) üzenetére


ferenck
senior tag

Posta 399/799. Sikerült a 399 online fizetéssel. Állítólag az email-em nem volt a csomaggal küldött elektronikus adatok között, de szerencsére a telefonszámom ott volt, oda kaptam a kódot. Ha az sem lett volna, akkor helyszíni 799. Ezek a postai fizetős cuccok nálam mindig pénteken 17 után jelennek meg a a nyomkövetőben, hogy online fizethető, tehát ha nem kapom meg a kódot, akkor már hívni sem tudom őket, csak hétfőn, addigra meg már letelik az online fizetési lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#66330) V/ válasza zeon.hu (#66328) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem haladja meg a 150 €-ot az értéke vám nincs, elméletben csak a posta 399 Ft kezelési díja jöhetett szóba, mivel China Post registered volt.

(#66331) lacoka55 válasza Jar (#66318) üzenetére


lacoka55
aktív tag

Ebből vettem több darabot még az áfa emelés előtt [link] ez csak 2500mAh de a mérésem szerint ezt tudja
a nagyobb kapacitás max 3500mAh aki többet ír rá az csal ebben a méretben fizikailag nem fér bele
a nagyobb kapacitású aksiknál számolni kell azzal hogy nagyobb a belső ellenállás ezért kisebb az áram terhelhetőség 10A körül
nagyobb kapacitás és áramnál talán az ismertebbek közül a VTC6 ha eredeti de mindenki ráírja hogy originál pl [link] de ilyen nincs hogy Rated capacity: (2500~3000mAh) meg a súly is kevés Weight: 45 +/- 1.5 g
meg még problémás lehet hogy az alin 3-5 éves aksikat is árulnak valahol elfeküdt a raktárba
egyes aksik gyártási idejét itt lehet ellenőrizni [link]

[ Szerkesztve ]

(#66332) Jar válasza lacoka55 (#66331) üzenetére


Jar
tag

Megerősítettél abban a hitemben, hogy LiitoKala akkuk vásárlásával nem kockáztatunk sokat, feltehetően senki nem áll neki hamisítani. Sok dologban előrébb jutottam a hozzászólásod kapcsán, köszönöm még1x.

https://youtu.be/UL7yJtYR_kw?si=5II7Zro1GjkXewT3

(#66333) ecaddsell válasza Jar (#66318) üzenetére


ecaddsell
aktív tag

A konkrét típus amit keresel: Samsung INR 18650-35E
Lehet forrfülesben meg normálban is kapni.
Szinte mindig holland postás, azaz min. 1 hónap.

A kapacitásról tudnod kell, hogy függ attól, hogy milyen árammal terheled. A névlegest csak nagyon pici áramnál tudja. 10% az bőven benne van.
(Sőt pl. hétvégén teszteltem Sony NP-BX1 max. 3x töltött fényképező akkut több mint 15%-al tudott kevesebbet mint a névleges...)

Bővebb info itt: lygte-info.dk
A tényleges kapacitást akkuteszter műszerrel (DC electronic load) lehet gyorsan mérni.
Ha nagyobb áramra kell akkor a 30Q végűt kell venni (de az csak 3Ah).

Én máshol vettem régebben (GTF), de az a bolt nagyon lecsúszott, most pl. ami jónak tűnik az a liitokala Official Store (10-es csomag 4 USD per darab). Rosszabb értékelésű boltokban van olcsóbban is (olyan 3 USD per darab, régebben 2.5 USD alatt vettem).

(#66334) csuhi17 válasza csuhi17 (#66324) üzenetére


csuhi17
tag

Lassan fejjel megyek a falnak.
It controls the fans and I can use the physical button to set the lighting mode, but the remote controller doesn't work.
Unread
Note: This message contains prohibited content and hasn't been sent. Any further messages of this nature may result in account restrictions.

Ezzel a szöveggel mi baja lehet?

(#66335) laleeee


laleeee
őstag

Sziasztok, volt 13-án egy 30$-os refundom , Revolut kártyával fizettem, pontosabban csak lett volna mert nem érkezett meg. A kereskedő ezt írja : "My friend, we have initiated the refund on 13th, but our side shows that there is a problem with your bank card, and the refund has been waiting. Please kindly consult the paying bank to see if it can accept the refund"
Szerintetek most mit csináljak ?

(#66336) V/ válasza laleeee (#66335) üzenetére


V/
Topikgazda

A Revolutnál szokott ilyen lenni, vedd fel velük a kapcsolatot és ugye ez nem "eldobós" kártyaszám volt? Mert az még trükkösebb náluk.

(#66337) laleeee válasza V/ (#66336) üzenetére


laleeee
őstag

Nem eldobós, hogy tudom felvenni velük a kapcsolatot ?

(#66338) Jar válasza csuhi17 (#66334) üzenetére


Jar
tag

Próbálj egyetlen szót (ha még nem tetted) elküldeni és nézd a reakciót.

https://youtu.be/UL7yJtYR_kw?si=5II7Zro1GjkXewT3

(#66339) V/ válasza laleeee (#66337) üzenetére


V/
Topikgazda

Neked van Revolut fiókod, szóval ahol ők írják a kapcsolattartási dolgokat. Megadod az eredeti terhelési tranzakció adatait, megadod hogy mikor küldték a refound összeget és nekik kell kitalálni hogy miért nem fogadták be.

(#66340) csuhi17 válasza Jar (#66338) üzenetére


csuhi17
tag

Ok. köszi.
Most sikerült kicsit hiányosan és másképp elmagyaráznom neki, küldtem videót remélem megértettel.
Nem tudom mit gondolna,ha minden üzenet 1 szó lenne. legalább emelné ki hogy mivel van baja.
Ha elakadok akkor majd így fogom csinálni.
Valakit tiltottak már le ilyesmi miatt?

(#66341) Jar válasza csuhi17 (#66340) üzenetére


Jar
tag

Egyszer engem fenyegettek tiltott szöveg miatt, ugyanazt beírtam értékelésbe, ott nem reagáltak rá, engedték, hogy megjelenjen. Kitiltásról szó sem lett.

https://youtu.be/UL7yJtYR_kw?si=5II7Zro1GjkXewT3

(#66342) Jar válasza ecaddsell (#66333) üzenetére


Jar
tag

Az (számomra is) nyilvánvaló, hogy kisebb terheléskor nagyobb kapacitást mérünk.

De mi lehet az a standard mérési metódus, aminek hiányát az alis eladók akkor emlegetik, amikor az egycsillagos értékeléseknél megjelenő jogos kritikákat elhárítani igyekeznek ?

Amikor mérek, általában 1A áramot és 2,8V cut off feszt állítok be (ha az akku adatlapja engedi). Gondolom, az 1A - es terhelés miatt keletkezik a 10% - al kisebb kapacitás, ha egyébként az akku tudja azt, ami rá van írva. Mennyi az a kis áram, amit említesz ? 100 - 200 mA ?

Köszönöm az eddigi és ez utáni segítségedet !

https://youtu.be/UL7yJtYR_kw?si=5II7Zro1GjkXewT3

(#66343) ecaddsell válasza Jar (#66342) üzenetére


ecaddsell
aktív tag

Látom nem sikerült megnyitni a linket.
Van gyártási szórás a világon:
Nominal capacity: 3500mAh
Minimum capacity: 3350mAh

Egyébként ha az adatlapot nézted akkor gondolom ezt is megtaláltad (kiemeltem pár dolgot, nem lesz hosszú életű az akku, ha 2.65V-os ciklusokat csinálsz...):
7.2 Standard Discharge Capacity
The standard discharge capacity is the initial discharge capacity of the cell, which is
measured with discharge current of 0.2C(680mA) with 2.65V cut-off at 23°C
within 1 hour after the Standard charge.
Standard Discharge Capacity ≥ 3,350mAh

(A dán fickó olyan 3.4Ah-t mért 0.2A-al, de nem ment le a 2.65V-ig mert gondolom annyira nem akarta amortizálni az akkut.)

Azaz az a nominal capacity egy erősen optimista dolog még a gyártó szerint is. Ha 1A-t használsz akkor lehet 3.3Ah lesz, ha meg még 2.8V-ot akkor lehet már az első kisütés is közel lesz a -10%-hoz...

(#66344) ace22 válasza Jar (#66342) üzenetére


ace22
tag

Reklamációnál egy töltő kisütés-töltés fényképét elfogadták (Liitokala Lii-500).

(#66345) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!
Ezt vajon milyen szállítási móddal adják fel?
Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#66346) V/ válasza bajtokarpi (#66345) üzenetére


V/
Topikgazda

Ilyenkor annyit teszel hogy a képernyőt lejjebb tekered aztán a minősítéseknél megnézed hogy EU-s országba mivel volt szállítva (Logistic:....), lehet jelölni a Only from your country kockát is esetleg, no ezek után 98% hogy neked is azzal fogják. 15 napon belül nem kínai postás lesz. A szállítási módhoz súgó az Összefoglaló 2. pont

[ Szerkesztve ]

(#66347) bajtokarpi válasza V/ (#66346) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Nagyon köszönöm, most is tanultam valamit. További szép estét.

battletag: bossi#2666

(#66348) mzso


mzso
veterán

Helló!

Hogy lehet kérdést feltenni egy árucikkel kapcsolatban? Némelyiknél látok kérdést/választ, de olyat nem, hogy hogy tudnék én kérdést feltenni. (Agy ez csak kamu kérdések?) Van a sima contact opció, de az sima chat és még csak be sem linkeli az árucikket.

(#66349) V/ válasza mzso (#66348) üzenetére


V/
Topikgazda

Ahol az eladó engedélyezte ezt az opciót, de nem ő fog válaszolni. Akkor megjelenik az Ask....
Valamelyik nap írtam hogy a mobil app-on a Contact linkeli a terméket is és alul ha van lehetőség kérdezhetsz is, a Questions & Answers (x) View All és azután értendő az alul. Inkább azt használd.

[ Szerkesztve ]

(#66350) Jar válasza ecaddsell (#66343) üzenetére


Jar
tag

Sikerült megnyitni, csak nem sikerült elmélyedni benne :).

https://youtu.be/UL7yJtYR_kw?si=5II7Zro1GjkXewT3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.