Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8246) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Sziasztok!
Volt egy családi 1tb-os samsung story station, ami rá lett kötve a routerre nas-ként.
Az egésznek volt egy olyan gondja, hogy vagy az usb, vagy a táp kábel meg lehetett törve, és emiatt sokszor kellett újraindulnia, mert egy ideig nem volt áram alatt. A vége felé egyszer mélynyomó közelébe is került (itt még nem volt semmi baja), majd átkerült a videolejátszóra és itt kilehelte lelkét. Először még a router egyszer felajánlott egy javítást (asus ac87u), és utána megint jó volt, aztán később most már csak az eszközkezelő látja, a win explorer nem.
A hdd sentinel így látja:, a fényképező meg így (bekarikáztam a kiégések helyét)

Van esélyem még megmenteni valahogy? Pl ha veszek egy másik ugyan ilyen vinyót, és kicserélem a kiégett lapkát?
A lényeges adatok rajta a családi képek voltak, de arról van egy páréves mentésem máshol is, az újabb képek meg össze vissza is megvannak.
Filmek, telepítők vannak még rajta, végén már dugig volt szinte.

Próbálkoztam eddig hdd rawcopytool-lal, és clonezilla-val, de egyikkkel sem jártam sikerrel :(
Hangilag ugyanúgy felzúg a legelején, mint régen (kis kattogás is van, de ez is így volt mindig), de aztán nem követi a folyamatos kattogás (mint mikor a widows autoplay elindul)

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.