Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2898) Cartmenn válasza Fabianus (#2889) üzenetére


Cartmenn
tag

A gyári vezérlés szettet is legyártja valamelyik gyár(ak). ( Ina készletben a görgö az Ina de a szíj az másik márka de így van más gyártókkal is, egyik se gyárt mindent a vezérléshez)Ezt találtam :Milyen vezérműszíjakat és vezérműszíj készleteket érdemes választani?

Sajnos, a mai világban tudom, hogy itt mindig is a pénztárca dönt, de szeretnék segíteni egy pár szóval ennek a döntésnek a meghozatalához. Három nagy és neves vezérműszíj és vezérműszíj készlet gyártó van a piacon: GATES, CONTITECH, SKF. Én személy szerint nem tudok köztük különbséget tenni, inkább mindig az ár alapján teszek a három közül egy javaslatot. Mindegyik gyári beszállító, de sok szerelő az egyiket, mások meg a másikat javasolják, de ez szerintem csak megszokás kérdése. Én szívesen ajánlom még a DAYCO, RUVILLE, FEBI, NIPPARTS, JAKOPARTS, JAPANPARTS, BOSCH vezérműszíjakat és vezérműszíj készleteket. A vezémuszíj görgőibol három nagy márka van INA, RUVILLE, SKF, de itt is léteznek olyan kevésbé neves márkák, melyeket szívesen ajánlunk NIPPARTS, JAKOPARTS, JAPANPARTS, GMB, NTN, OYODO, FEBI, QH. Most éppen itt vízszivattyú márkát nem említett meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.