Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) t.thomas válasza TannerHUN (#16250) üzenetére


t.thomas
csendes tag

Nem vagyok valami nagy faktor ilyesmiben... :B sajna nem tudom hogyan tudnám ezt a virtuális PC megoldást kipróbálni.
Fizikai problémát ugye nem tudok okozni a kormánynak ezzel, hogy sikertelenül végződnek a flash-elések? Teljesen agyhalott a kormány jelen állapotban, de bootloader módba mindig bekapcsol. (olvastam olyat, hogy valakinek az segített, hogy a temp file-okat kitörölte és volt olyan aki win reinstall után tudta véghezvinni a frissítést...de nem hiszem hogy nincs egyszerűbb módja)

[ Szerkesztve ]

(#16252) mafatka82


mafatka82
csendes tag

Megnéztem a DFPt! Zsír az állapota, a Gt6ot elhoztam, a kormányt meg mondtam a srácnak meggondolom... Beszéljétek rá, mondván hogy helyet úgyis talalok neki helyet :) szerintem 15be odaadja...

(#16253) wolf033 válasza mafatka82 (#16252) üzenetére


wolf033
senior tag

Vedd meg!! Nagy élmény kormánnyal szimuzni. :)

(#16254) Joshi válasza mafatka82 (#16252) üzenetére


Joshi
titán

Igen annyiért nagyon jó vétel a DFP ha tényleg jó állapotban van. :K

(#16255) N€T0X|N válasza mafatka82 (#16252) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Csak valaki más el ne vigye közben, aztán ottmarad a gondolat, hogy "mi lett volna ha". ;)

Sent from my keyBoard

(#16256) atomeec válasza mafatka82 (#16252) üzenetére


atomeec
senior tag

Plusz, ha jó állapotú és mégse tudod úgy használni mint szeretnéd, akkor még mindig eladhatod árában, itt a fórumon lesz rá vevő :D Ennyi ember nem tévedhet, nyomás érte :DD

(#16257) arty válasza mafatka82 (#16252) üzenetére


arty
veterán

:W

---

Én is kaptam Fanatectől ígéretet valami diszkont árra az uj wheel base-re, de hogyan gondolkodjak a vételen, ha SEMMIT nem tudok róla - azaz h melyik konzollal lesz kompatibilis, mennyibe kerül majd az a bizonyos kompatibilitás, stb.

Idióta egy cég, de a marketingesek mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#16258) mafatka82 válasza atomeec (#16256) üzenetére


mafatka82
csendes tag

Pont erre gondoltam, ha nem sikerül helyet találni akkor eladom... holnap megyek érte! Találtam 2 nagy bútorlapot, valami helyet csinálok neki :) Írok majd hogy milyen ;) Köszi a rábeszélést :D

(#16259) Garsza


Garsza
veterán

Helló tudnátok nekem valami rajzot linkelni ami alapján tudok csinálni ithon egy kokpitot. Az ezközeim megvannak hozzá anyagot meg beszerzem. Ülésnek meg a főnöki székem gondoltam hogy rá teszem.

(#16260) mafatka82


mafatka82
csendes tag

Egy egyszerű állvány ötlet nekem is jól jönne, valami pici amit el tudok dugni ha nem használom!

(#16261) zsiz válasza mafatka82 (#16260) üzenetére


zsiz
őstag

Pl. ez? :D

PS.: engem is érdekelne valami, kicsi, könnyű, elrakható mert kicsi a szobám így egy fix autóüléses túl sok helyet foglalna, plusz át kellene rendeznem az egész szobát. tegnap én is nézegettem képeket hátha találok valamit, de vagy nagy volt, vagy nem tetszett..

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#16262) zsiz válasza zsiz (#16261) üzenetére


zsiz
őstag

már nem bírom szerkeszteni mire újra megtaláltam amit kerestem.. tegnap erre bukkantam rá, szerintem egész jónak tűnik, ráadásul ilyen fotel amúgy is van a szobámban, úgyhogy én lehet, hogy valami hasonlót fogok csinálni/csináltatni magamnak. [link]

elég egyszerűnek tűnik, nem foglal sok helyet, főleg ha teljesen szétszedhetősre csinálom meg. nekem tetszik az ötlet. esetleg annyival egészíteném ki, hogy plusz lyukakat fúrni rá, hogy valamennyire állíthatós legyen.. de ha jól bemérjük, hogy kényelmes legyen akkor tökéletes így is.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#16263) mcgyver87


mcgyver87
csendes tag

Sziasztok!

Sikerült beszereznem egy használt Fanatec GT2 kormányt, amihez adta a srác az alu váltófüleket is. Ezek a vásárláskor nem voltak felszerelve, csak itthon álltam neki összerakni. Az egyik távtartó viszont akárhogy nézem, nem stimmel, túl közel vannak egymáshoz a furatok. A két távtartót egymás mellé téve szemmel látható az eltérés, nem akarom elhinni, hogy ez gyártási hiba lenne.... Így csak az egyik oldalit tudom felszerelni, a másik esélytelen. Amúgy mindkét távtartó gyárinak néz ki. Hallottatok már ilyesmiről?

(#16264) mcgyver87


mcgyver87
csendes tag

Így néznek ki, szemre sem egyformák...

(#16265) Jack@l válasza mcgyver87 (#16264) üzenetére


Jack@l
veterán

A kormányhoz passzolnak? Ha nem, akkor fúrjál mellette jó helyre egy lyukat...
Amúgy ez egy fakocka? :)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16266) mcgyver87 válasza Jack@l (#16265) üzenetére


mcgyver87
csendes tag

Nem fakocka :D aluból vannak, tényleg gyárinak néznek ki. Az egyik (a képen az alsó) tök jól passzol a kormányon lévő lyukakhoz, de a másikon kb 5mm-rel mellé van fúrva a lyuk...

Amúgy tuti az lesz, fúrok egy lyukat a jó helyre, csak kíváncsi voltam, találkoztatok-e már ilyesmivel. Még az jutott eszembe, hogy lehet hogy a hibás távtartó egy másik típusú kormányhoz való, és összekeveredett?

[ Szerkesztve ]

(#16267) tikshow


tikshow
addikt

(#16268) mafatka82 válasza zsiz (#16261) üzenetére


mafatka82
csendes tag

Köszi a tippet, most probaképp így használom, majd csinálok neki valami állványt :) köszi a rá beszélést sracok... Nagyon jó a DFP :)

(#16269) zsiz válasza mafatka82 (#16268) üzenetére


zsiz
őstag

nincsmit, én is ki akartam próbálni.. de mint kiderült évek óta nincs vasalódeszkánk.. eddig nem is hiányzott nekem :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#16270) mafatka82 válasza zsiz (#16269) üzenetére


mafatka82
csendes tag

Nem valami stabil dolog, de jobb mint a semmi... Mivel megvan most mar a cucc, lemérem és tervezek neki valami állványt!

(#16271) zsiz válasza mafatka82 (#16270) üzenetére


zsiz
őstag

megmutatod ha kész lesz?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#16272) mafatka82 válasza zsiz (#16271) üzenetére


mafatka82
csendes tag

Persze, de csak jövő hétvégén tudok nekiállni, mert akkor leszek itthon, van ötletem lerajzolom és megmutatom... Meg ha elkészült azt is :)

(#16273) wolf033 válasza mafatka82 (#16260) üzenetére


wolf033
senior tag

(#16274) mafatka82 válasza wolf033 (#16273) üzenetére


mafatka82
csendes tag

Na egy ilyen elférne a sarokban, de 40 rugó az rengeteg érte szerintem...

(#16275) Jack@l válasza wolf033 (#16273) üzenetére


Jack@l
veterán

Bónusz pecabotot is adnak mellé? :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16276) TannerHUN válasza t.thomas (#16251) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Szia!

El voltam foglalva, ezért nem írtam hamar vissza, elnézést kérek!

Szóval két variáció van. A VMware Workstation és a VirtualBox. Utóbbi régen jobban szerette az AMD környezetet, ez nem tudom, hogy változott-e azóta. Ugyan úgy működik, mint egy valódi PC. Telepíthetsz rá rendszert (különbözőt), telepíthetsz rá szoftvereket (játék, program), sőt még BIOS-ba is beléphetsz.
A VMware-t ajánlanám, mert atom stabil gyors Intel processzor és megfelelő memória mellett. Igaz ez kissé drága és erre az egy feladatra nem éri meg megvásárolni. Én is külön licenckulcsként jutottam idehaza hozzá... A VirtualBox ingyenes, egy próbát megér.
De ha a kormányod már működésképtelen, akkor sajnos ez se lesz rá a megoldás. :(

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#16277) Richie0116


Richie0116
tag

Sziasztok ! Sikeres tulaja lettem egy DFGT-nek. Hogyan tudok 900 fokot belőni a játékban ? A Logitech profilerben megvan de játékban nem fordul el annyit, GTR 2-t próbálgatom :F

[ Szerkesztve ]

(#16278) mafatka82


mafatka82
csendes tag

Amit vettem DFP külsőre zsír állapotban van, működésileg is tökéletes, de mivel már egy korosabb darab lehet (jó ideje nem gyártják) nem kell valami karbantartást elvégezni rajta?

(#16279) mafatka82 válasza Richie0116 (#16277) üzenetére


mafatka82
csendes tag

Nekem a GT6ban a DFP alapból, semmit nem állítottam, a WRC3 viszont alapból olyan 360 lehet (meg se néztem hol lehetne állítani :) De gondolom magában a játékban kell keresni, ha támogatja...

(#16280) wolf033 válasza mafatka82 (#16279) üzenetére


wolf033
senior tag

[link]
Ezt gondolom már feltelepítetted?

(#16281) mafatka82 válasza wolf033 (#16280) üzenetére


mafatka82
csendes tag

Ps3-ra?

(#16282) wolf033 válasza mafatka82 (#16281) üzenetére


wolf033
senior tag

:D arra nem kőőő. :)

(#16283) Bubu0074


Bubu0074
csendes tag

Sziasztok nagy segítség kellene. Mi a véleményetek e 2 kormányról.

Thrustmaster Ferrari Challenge Wheel PC/PS3
Thrustmaster Ferrari Racing Wheel Red Legend Edition PC/PS3

F1 2013 játékhoz kellene válaszokat előre is köszönöm.

(#16284) mafatka82 válasza Bubu0074 (#16283) üzenetére


mafatka82
csendes tag

Én is ilyet neztem, először, de nem mertem megvenni...

(#16285) Richie0116


Richie0116
tag

A 900 fokos kormányzás tehát játékfüggő? GTR 2-ben nem találok erre utaló beállítást.

(#16286) itouchfan válasza Richie0116 (#16285) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nem, a driverben tudod beállítani. Viszont pl. ha a játékban a kocsi csak 450°-t fordul, akkor a driverben hiába van 900°-ra állítva, 450-et fog fordulni. Viszont ha a driverben 300-on van, akkor a játékban is csak 300-at fog fordulni. Remélem a kérdésre válaszoltam :B

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#16287) Shodan


Shodan
addikt

Feldobtam egy ilyet [link], hátha van esetleg valakinek hasonló gondja, vagy a tippekhez jól jöhet

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#16288) Richie0116 válasza itouchfan (#16286) üzenetére


Richie0116
tag

Köszi a segítséget. Tudsz/tok olyan játékot ahol elsajátítható lenne a 900 ° előnye ?

(#16289) Dr. Gonzο válasza Richie0116 (#16288) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

[Assetto Corsa]

[ Szerkesztve ]

(#16290) K.Tamas89 válasza t.thomas (#16234) üzenetére


K.Tamas89
aktív tag

Szia!

Én részben emiatt pont most küldtem vissza az én GT3 RS V2-m szervízbe, mivel már a Phase1-es folyamatnál kifagyott...nekem is javasolták hogy próbáljam ki több gépen, usb-n. blablabla...

[ Szerkesztve ]

(#16291) zsiz válasza Shodan (#16287) üzenetére


zsiz
őstag

Pont így jártam én is, hogy megvettem és nem megy fel az asztalomra (6cm). A tv-s szekrényemre szerencsére fel tudom szerelni, amúgy is jobb tv-n játszani. Ott viszont az volt a baj hogy túl vékony a bútorlap, de azt megoldottam úgy hogy beraktam egy vékony díszléc darabot és így már megszorul rajta a lefogató.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#16292) TannerHUN válasza Richie0116 (#16288) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Euro Truck Simulator 2.
rFactor és hozzá egy értelmes utcai autókat felvonultató MOD. Akkor alapból nagyobb lockot kap az autó a setup fülön. Vagy akár a Power & Glory MOD a GTR 2-höz, ahol 30 feletti lockkal is szoktak menni.

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#16293) t.thomas válasza K.Tamas89 (#16290) üzenetére


t.thomas
csendes tag

Szenvednek ezzel a világon egy páran szerintem.. Kíváncsi leszek mennyi idő alatt végeznek vele. Én haverban bízom, hogy meg tudja csinálni, de felajánlotta a Fanatec hogy megcsinálják, csak szeretnék az eredeti számlát csakhogy akitől én ettem az sem közvetlenül tőlük vette. Te egyenesen tőlük vetted?

(#16294) Jack@l válasza t.thomas (#16293) üzenetére


Jack@l
veterán

Csak tőlük vehette az origi vevő, boltban nem árulják őket tudtommal.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16295) K.Tamas89 válasza t.thomas (#16293) üzenetére


K.Tamas89
aktív tag

Én már a 3. tulajdonos vagyok, de szerencsére megvan az eredeti számla, így nem volt gond a visszaküldéssel. Kíváncsi leszek a további fejleményekre hogy megcsinálják-e, cserélik vagy miegymás. Majd beírom ide hogy mi lett a vége.
Elvileg ezen a héten érkezik ki hozzájuk.

(#16296) mafatka82


mafatka82
csendes tag

Ajánljátok légyszíves valami arcados játékot aminek könnyű az irányítása kormánnyal, hogy ha valami haver feljön tudjunk versenyezni... Jah, jó lenne, ha lenne ez a játék PS3ra is, mert nekem csak az van :)

[ Szerkesztve ]

(#16297) wolf033 válasza mafatka82 (#16296) üzenetére


wolf033
senior tag

PS-re is?

Én régen játszottam a Gran Turismoval PS-en és azt szerettem nagyon.

(#16298) Joshi válasza mafatka82 (#16296) üzenetére


Joshi
titán

Ha a Rally bejön nektek akkor a WRC4-et ajánlom vagy a GT5-öt, de igazából PS-en tudtommal van online demo változat próbálj ki több játékot.

(#16299) mafatka82 válasza wolf033 (#16297) üzenetére


mafatka82
csendes tag

Gran turismo 5-6 az megvan, ahhoz vettem a kormanyt, még akarok valami jót :)

(#16300) mafatka82 válasza Joshi (#16298) üzenetére


mafatka82
csendes tag

Wrc3 demot próbáltam, de alig tudtam irányítani, olyan erővel tépte a kezem... Mondjuk itt a vasalódeszkás állvány is lehet probléma volt :) de igazad van, megnézek pár demot ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.