Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) K.Tamas89 válasza _-ORANGE-_ (#16900) üzenetére


K.Tamas89
aktív tag

Assetto Corsa :)

(#16902) zsiz válasza _-ORANGE-_ (#16900) üzenetére


zsiz
őstag

Assetto Corsa

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#16903) _-ORANGE-_ válasza K.Tamas89 (#16901) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Jajj! Bocs, csak így rövidítésről nem jutott eszembe! Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#16904) sztamas65


sztamas65
csendes tag

Sziasztok!
DFGT kormányom bal oldali pillangó kapcsolója nem kattog. Váltani vált, bár néha kettőt nem egyet. Kontakt spray nem javította meg. A kérdésem hogy milyen típusú kapcsolót keressek hozzá. Házilag cserélhető? (alapfokon tudok forrasztani) Esetleg van-e értelme egy nagyobb fület felrakni rá, vagy az hamarabb tönkre teszi a kapcsolót? http://www.youtube.com/watch?v=SZUGkRToWxE

(#16905) Joshi válasza sztamas65 (#16904) üzenetére


Joshi
titán

Haverom DFP-je pillangó mikrokapcsolója is ugyan ilyen jelenségekkel adta meg magát. Kerestünk egy régi egeret és átraktuk az abban lévő mikrokapcsolót és gyönyörűen működik neki a mai napig. :K Az a lényeg hogy hasonló méretű mikrokapcsoló legyen.

(#16906) bajzal válasza sztamas65 (#16904) üzenetére


bajzal
őstag

Van értelme rá nagyobb váltót rakni, mert jobb és szebb is, bár én csak ilyet találtam, ami drága is szerintem és nem is néz ki olyan jól. Viszont amit linkeltél abban a videóban tök jó váltók vannak rajta.

(#16907) sztamas65 válasza Joshi (#16905) üzenetére


sztamas65
csendes tag

Ha találok méretben megfelelőt, (van egy joystickom, legfeljebb szétkapom) a négy láb helye fix, vagy bárhogy beforrasztható?

(#16908) Jack@l válasza sztamas65 (#16907) üzenetére


Jack@l
veterán

30 forint kb egy elektronikai boltban... Azért azt nézd meg hogy egyáltalán melyik két lába zár össze(vagy nyit ki) benyomásra
Most egy világ omlott össze bennem, hogy ilyen kis szutyok van a dfgt-ben, mint "váltó"

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16909) krisztyann


krisztyann
tag

Sziasztok!

A DFGT-t kell olajozni vagy valamivel kezelni? :)

(#16910) Joshi válasza krisztyann (#16909) üzenetére


Joshi
titán

Nem. :( Ha már nincs rá gari akkor szétszedheted és ahol látsz zsírt oda kenhetsz frisset.

(#16911) krisztyann válasza Joshi (#16910) üzenetére


krisztyann
tag

És milyen zsír kell hozzá?

(#16912) shteer válasza krisztyann (#16911) üzenetére


shteer
titán

mangalica :B

..szerintem jónak tűnik

(#16913) krisztyann válasza shteer (#16912) üzenetére


krisztyann
tag

Liba nem jó? :DDD

(#16914) Yayoh


Yayoh
aktív tag

[link]

Mióta ér ennyit a momo? :D

(#16915) bajzal válasza Yayoh (#16914) üzenetére


bajzal
őstag

Mióta a keksz pilóta :D

Viccet félretéve nem ér ennyit, még ha azt írja az eladó, hogy 10-12 órát ment és hibátlan. Max 15 ezret ér.

(#16916) neko18 válasza Yayoh (#16914) üzenetére


neko18
senior tag

Vicc :)

Ha ennyit érne én is feltenném a leharcoltat 10 ért és akkor még kedves is lennék :DDD

DFGT nem ér ennyit, sőt g25 használt árban van.

Bár azt ne felejtsük el, hogy anno ennyibe került egy momo újan!

Én is 8 éve vettem olyan 35-40-ért ha jól emlékszem :)

kdxsv

(#16917) bajzal


bajzal
őstag

Csak egy keresztkérdés a fórumban. Logitech Momo/DFTG/G25/G27 mikor jelent meg? Valahol meg tudom nézni, hogy mikor jelenetek meg ezek a kormányok? Csak mert most néztem a project cars bétát, hogy még támogatja a Logitech Momo-t ami már elég régi kormány...

(#16918) beholder00


beholder00
tag

Sziasztok

Van ez a Project CARS játék. Gondoltam szólok. Nagyon szép bár még hivatalosan nem lehet megvenni, jövő évre ígérik. Kíváncsi is vagyok, hogy megy ez nálatok kormánnyal mert ha már most jól tervezek venni én is egyet:)

(#16919) SityiSXT válasza beholder00 (#16918) üzenetére


SityiSXT
őstag

Az én DFP-met tökéletesen kezeli a Project Cars. Egyedül az FFB erejét veszem le (azt más játékban is), mert szétrázná az asztalt.

(#16920) Jack@l válasza bajzal (#16917) üzenetére


Jack@l
veterán

At nem értem mért vagyrtok ezen úgy fennakadva. Van egy 20 éves egerem, bedugom, megy windowsban. Na körülbelül a kormány is ugyanez játékokban. Van pár axis-a, ffb-je,bedugopd és megy.
Teljesen mindegy milyen márka vagy évjárat. Nincs ilyen, mint a videokártyáknál ,hogy nem megy a régebbi. (amíg találsz hozzá drivert)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16921) neko18 válasza Jack@l (#16920) üzenetére


neko18
senior tag

Igen ezzel én is egyetértek :)
AC-ban is rávan dugva 2 kormány, hogy tudjak használni kuplngot is és simán viszi, ahogy az lfs vagy az rfactor is :)

kdxsv

(#16922) bajzal válasza Jack@l (#16920) üzenetére


bajzal
őstag

Igen, csak pl: a mostani "noname" kormányomat ami egy Genius Speed Wheel 5 nem támogatja a játék.

(#16923) Jack@l válasza bajzal (#16922) üzenetére


Jack@l
veterán

Mondom hogy nincs semmilyen támogatás, ha játékvezérlőként és kormányként ismeri fel a windows, akkor mennie kell. Max játékban szűrhetnek olyat, hogy van e ffb a kormányban vagy nincs.
Lehet hogy a genius izéd windowsban pont gamepadként látszódik...

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16924) neko18 válasza bajzal (#16922) üzenetére


neko18
senior tag

Fura, nekem a momo-t is felismeri minden játék....Még a Battlefield is sajnos.... :DDD
Elég idegesítő tud lenni mikor elfelejtem tiltani/húzni a kormányt felmegyek és a katona elkezd forogni :C

kdxsv

(#16925) N€T0X|N válasza neko18 (#16924) üzenetére


N€T0X|N
őstag

DFGT-vel meg lehet Mortal Kombatozni. Megvan minden szükséges irány a D-padon, és van elég gomb is. :D

Sent from my keyBoard

(#16926) SityiSXT válasza bajzal (#16922) üzenetére


SityiSXT
őstag

Autós játékokban Windowson az, hogy X játék támogatja A, B, C kormányokat az esetek elsöprő többségében pusztán annyit jelent, hogy van A, B, C kormányokhoz előre definiált gombkiosztás. Hosszú évekkel ezelőtt én egy Xtec márkájú kormánnyal toltam, és annyi dolgom volt csupán, hogy minden játéknál kézzel kellett beálítanom az irányítást, de kormányként viselkedett mindigis.

(#16927) Tarill


Tarill
őstag

sziasztok! régebben láttam itt hogy valaki maszekba csinál egész türhető cockpiteket jó áron, tud valaki segíteni ebben?

(#16928) neko18 válasza N€T0X|N (#16925) üzenetére


neko18
senior tag

Vicces lehet :DDD
Egy ilyen tournament után úgy leizzadsz :C

kdxsv

(#16929) bajzal


bajzal
őstag

Tegnap vettem a media markt-ban egy Logitech G27-et. Én abban a tudatban voltam, hogy 3 év garancia lesz, mert a Logitech honlapján is az van, de közbe csak 2 van. És a garanciapapíron is csak 2 van. Akkor csak akkor lett volna 3 év garancia rá, hogy ha a Logitech honlapjáról rendelem?

(#16930) Jack@l válasza bajzal (#16929) üzenetére


Jack@l
veterán

A maradék 1 év gyári garancia, egy miskolci cégnek kell majd elküldened levelezés után, ha netán baj lenne vele.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16931) bajzal válasza Jack@l (#16930) üzenetére


bajzal
őstag

Ja akkor 2+1 év? Tehát 2 évig a Media Markt-ba garanciális ha meg utána van valami akkor a Miskolci Logitech-be kell elküldenem?

(#16932) Jack@l válasza bajzal (#16931) üzenetére


Jack@l
veterán

Sztem igen, ha nem fekete behozatalból van...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16933) Sleek válasza bajzal (#16931) üzenetére


Sleek
senior tag

Logitechtől kérdeztem mi a szitu. Azt mondta a hölgy nem kell törődni mi van a mediásra írva alapban 3 év gari van rá.

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#16934) rigalendo válasza Tarill (#16927) üzenetére


rigalendo
csendes tag

http://olx.hu/hirdetes/uj-cockpit-szimulator-vaz-ules-nelkul-IDcZvB.html#36d2704ec6

(#16935) _-ORANGE-_ válasza rigalendo (#16934) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Ismered a link formátumba írást? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16936) wolf033


wolf033
senior tag

Azt esetleg tudja valaki, hogy mi a különbség a Wheel Stand Pro DFGT-s és a G27-es közötti különbség? Igazából az érdekelne, hogy a DFGT-s állványra rá lehet e rakni a G27-et. Nem e kicsi neki a pedáltartó része.

(#16937) Jack@l válasza wolf033 (#16936) üzenetére


Jack@l
veterán

Valószínű meg is válaszoltad magadnak a kérdést... Majd kétszer hosszabb és szélesebb is a g27 pedálja. De találsz a logitech oldalán a furatokról is rajzot, könnyen ki lehet következtetni, hogy felcsavarozható-e.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16938) zoltan123456


zoltan123456
újonc

van nekem egy logitech Formula™ Force EX kormanyomk es ha beakarom allitani pl:Euro tuck simulatorba vagy 18 wos extrem trucker be.nem engedi hogy a kormanyt bealitani.Kerlek segitsetek !! :F :F :W :K

(#16939) #48967168


#48967168
törölt tag

Ha esetleg valakinek felszabadul egy CPX Adaptere Fanatec pedálhoz, nyugodtan dobjon rám egy privit... :)

(#16940) neilszab


neilszab
őstag

Extreme Digital - Black Friday akció (csak ma 23:59-ig):

Logitech Driving Fordce GT (DFGT) - 35 175Ft

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#16941) Richie0116 válasza neilszab (#16940) üzenetére


Richie0116
tag

Sajnos nem engedi a rendelést. :((

(#16942) neilszab válasza Richie0116 (#16941) üzenetére


neilszab
őstag

Próbálkozni kell, előbb utóbb bejön az oldal, illetve üzletbe is be lehet menni, ott is él az akciós ár. ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#16943) K.Tamas89


K.Tamas89
aktív tag

Sziasztok!

Van egy ilyenem, Fanatec G25/G27 pedál adapter, akit esetleg érdekel :) Nekem felesleges.
Akár cserélném is értelmes dologra.:) Pl. USB lézeres egérre ( mert úgyis haldoklik az enyém)
Akit érdekel keressen nyugodtan :)

(#16944) kokoaliga válasza neilszab (#16940) üzenetére


kokoaliga
tag

Ma voltam a Budaörsi MediaMarktba és ott 34900Ft a DFGT.
Kb 50 db van belőle.

Koko

(#16945) Csapoati válasza neilszab (#16940) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én vettem egy ilyet náluk (személyesen, neten esélytelen volt). A Driving Force EX után ég és volt, bár azzal is elvoltam F1 játékokban. AC-hez meg pCarshoz viszont nem fordult eleget. A te kormányos cikked is meggyőzött, hogy jó választás lesz a DFGT. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16946) manya777


manya777
tag

Sziasztok. Kifejezetten f1 hez szeretnék kormányt,
a jelenlegi Logitech momo-t cserélném le és az
lenne a kérdésem akik jártasak témában melyiket
ajánlanátok a G27, G25, logitech dfgt, vagy ferrari
458 italia kormányk közül? Azért ezekt írom met
többnyire ezekkel találkoztam különböző
oldalakon, de nem tudom melyk lenne jobb, gomb
elosztás kormány stabilitása, pedálok
szempjából. Mondjuk a g27 ára azért elég
meredek, de pl a másik 3 hoz viszonyítva sokkal
jobb f1 es játékohoz?

i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

(#16947) wolf033 válasza manya777 (#16946) üzenetére


wolf033
senior tag

Ha tényleg CSAK F1-hez használod akkor szerintem tök fölösleges a G27 de még a DFGT is. A Ferrari 458-at nem ismerem de ha van valakinek akkor úgyis ír, hogy jó e. :) Ha más játékokhoz is használnád a kormányt amik esetleg kihasználják a 900 fokot akkor jó bármelyik Logitech. Ha nem kell H váltó akkor elég a DFGT ami köztudottan egy majdnem elnyűhetetlen kormány. Nekem is volt csak a H váltó meg a kuplung miatt cseréltem G27-re.

(#16948) N€T0X|N válasza manya777 (#16946) üzenetére


N€T0X|N
őstag

A 458 Italia-ból kétféle is van (könnyű összekeverni, nem rég nekem is sikerült, a topicban amúgy van róla 1-2 infó ha rákeresel). Az egyik olcsó és nincs benne ffb, valamint pedálproblémák léphetnek fel vele, szerintem nem kifejezetten ajánlott. A másik meg 100K+ és ha G27-re nem akarsz annyit költeni, akkor gondolom ez se opció.
DFGT most jó áron van több helyen, szerintem vedd azt, mert G25 csak nagyon idősen lesz, hisz' már rég nem gyártják. A 900 fokot nem fogod kihasználni nyilván, de az egyáltalán nem baj, lehet állítani 270-360-ra is, vagy ami jól esik.

Sent from my keyBoard

(#16949) K.Tamas89 válasza N€T0X|N (#16948) üzenetére


K.Tamas89
aktív tag

+1

Szerintem a DFGT megéri az árát.

(#16950) #48967168 válasza manya777 (#16946) üzenetére


#48967168
törölt tag

Ha vsak F1-hez keresel egy autentikus kormányt, akkor a Thrustmaster TX plusz egy F1 rim add-on a te nyerő kombód. Az a rim tényleg úgy néz ki mint egy F1-es kormány és a mérete is többé-kevésbé.

A két cucc viszont 100k körül van újonnan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.