Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) Shufny válasza Teaway (#7700) üzenetére


Shufny
őstag

Hát pont azt már nem fogja. :B Túl jó ajánlat volt. Egyébként az első hozzászólás szerkesztése minden ilyen topicban jó ötlet.

(#7702) csonti07


csonti07
tag

Sziasztok van egy logitech z-2300-asom és vhol régebben olvastam h a gyári hangszórókat lecserélték vmi magnatra asszem vagy nem tom már pontosan, tehát a kérdésem az h megéri-e lecserélni vmi komolyabbra a kis hangszórókat és ha igen akkor ti mit ajánlanátok?

(#7703) schawo válasza Shufny (#7701) üzenetére


schawo
titán

De, pont ő vitte el :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7704) Shufny válasza schawo (#7703) üzenetére


Shufny
őstag

Az kizárt, mert itt van nálam. :P

[ Szerkesztve ]

(#7705) gyiku


gyiku
nagyúr

hi, z323nal vmi komolyabb 2.1et keresek tevehez. ha lehet ne geniust ajanljatok.

hüllő

(#7706) schawo válasza Shufny (#7704) üzenetére


schawo
titán

Bah, LOL
A gonosz :DDD

@(#7705) gyiku: Edifier C2
De keret nélkül nehéz. Csak vakon lőttem egyet.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7707) #04441088


#04441088
törölt tag

Üdv.
Genius SP-HF 800X hangfalról mi a véleményetek? :R

(#7708) PuMbA válasza #04441088 (#7707) üzenetére


PuMbA
titán

Nem éri meg, az 1255A alig drágább nála.

(#7709) #04441088 válasza PuMbA (#7708) üzenetére


#04441088
törölt tag

4500 ért se?
Vagy max. 6-7 ért tudnál nekem nézni 1-2 hangfalat itt hardveraprón? :R

[ Szerkesztve ]

(#7710) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

A kettő közül melyiket ajánlanátok inkább (főleg játék, TV, néha filmnézés és zenehallgatásra kellene)?

[link]
[link]

Nem feltétlen itt venném meg, máshol olcsóbban is láttam már ezeket a modelleket.

Igaz 5.1 és nem a topik témája de árban még beleférne egy ilyen:
[link]
Erről valakinek van véleménye?

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#7711) gyiku válasza schawo (#7706) üzenetére


gyiku
nagyúr

ez jo lehet. hol lehet kapni? 40nm-t kellene beszolnia. van valakinek szemelyes tapasztalata? van omg wtf, ha megkuldi?

hüllő

(#7712) PuMbA válasza #04441088 (#7709) üzenetére


PuMbA
titán

Ha nem kellenek a magas hangok akkor 4500-ért jó vétel. Most nem látok aprón semmilyen jó cuccot.

asound: 1255A

[ Szerkesztve ]

(#7713) szponzor válasza gyiku (#7711) üzenetére


szponzor
senior tag

40 négyzetméterre szerintem a továbbfejlesztett változatát válaszd, amit C2+ vagy HSC2330 néven fogsz megtalálni. Itt meg is tudod vásárolni!

(#7714) kutga válasza PuMbA (#7712) üzenetére


kutga
nagyúr

Megvettem az 1255A-t, jól meg is lepődtem a méretén. Próbálgatni még nem volt sok időm, majd a héten bejáratom, mindenesetre jó előrelépés minőségben és tudásban az előzőhöz képest. A mély nekem elég, nem is merem fetekerni mert félek zavarni fogja a szomszédokat.

Egy kérdésem viszont lenne, alaphelyzetben kissé recsegnek a hangfalak, ha nem figyelem észre sem veszem. Ez normális?

Let the Zone take me if I am.

(#7715) dudika10 válasza kutga (#7714) üzenetére


dudika10
veterán

Csak ha nem szól rajta semmi?
Lehet, hogy cask be van kapcsolva egy SVN (loudness kiegyenlítés, smart volume), de ha nem ez a helyzet akkor se tudsz nagyon mit kezdeni a recsegéssel.
Ha a potméter tekergetésnél recseg akkor pedig ott a hiba.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7716) balwee


balwee
csendes tag

Sziasztok! Ha volt már erről a hangfalszetről kérdés ne haragudjatok, csak nincs igazán időm elolvasni minden hsz-t. Szeretnék venni most 2.1-es szet-et, a plafon kb 15k lenne. Kinéztem ezt: http://digistreet.hu/hangfal/20-ch/hangfal-philips-spa5300-00-21
Ha valaki hallotta már szólni, vagy tud róla valamit mondani, akkor légyszi tegye meg! Fontos lenne, hogy szépen szóljon, nagyobb hangerőn is esetleg, igazából a minőséghez annyira nem értek:) pl nekem szobatársam x230 hangfalának hangzása is tetszik. Előre is köszi!

(#7717) shteer válasza balwee (#7716) üzenetére


shteer
titán

ha tetszik az x-230 hangzása, akkor vegyél azt - én is bírtam amíg az volt

ez inkább design-os (régen hasraestem volna tőle, ma már kerülöm az effélét :D) mint jó

..szerintem jónak tűnik

(#7718) Inv1sus válasza kutga (#7714) üzenetére


Inv1sus
addikt

Miért? Kicsi? :F

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#7719) kutga válasza Inv1sus (#7718) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem, nagy. Alig fér el az asztalon.

dudika10 Tekergetésnél nem vettem észre, akkor csinálja amikor nem szól rajt semmi. De mivel összesen vagy fél órát ment eddig, megvárom mi lesz egy hetes használat után.

Let the Zone take me if I am.

(#7720) gyiku válasza szponzor (#7713) üzenetére


gyiku
nagyúr

:R beszelek a jezuskaval ;)

hüllő

(#7721) #56474624 válasza kutga (#7719) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem nyugodtan vidd vissza, és cseréltesd ki, nekem anno az 1250X-szel volt hasonló, és visszavittem, kicserélték rögtön, nem recseg(ett), happy end. :)

(#7722) dudika10 válasza kutga (#7719) üzenetére


dudika10
veterán

Akkor még az SVN-t ellenőrizd.
A hangkártya driverben és a vezérlópult beállításoknál találod valószínűleg loudness kiegyenlítés néven.
Ha más rendszert kötsz rá az is recseg?
Ha biztos a hangfal hibája akkor vidd visszsa.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7723) szponzor válasza gyiku (#7720) üzenetére


szponzor
senior tag

Mi is nemrég rendeltük meg haveromnak, ezen a héten remélhetőleg meg is jön.

Ha anno ismertem volna ezt a márkát, akkor valószínű, hogy ezt választom a Z-2300 helyett.

(#7724) gyiku válasza szponzor (#7723) üzenetére


gyiku
nagyúr

majd oszd meg pls a tapasztalatokat :K

hüllő

(#7725) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Sziasztok népek!

A Genous SP HF 1255A úgy látom agyonra van dícsérve. Egy Panel 16nm es szoba elég neki? Mármint beszólja rendesen? Mi a véleményetek? Már lassan egy órája a fórumot bújom vele kapcsolatban, egyre inkább mellette állok. És az új 1201A az mit tudhat?

Holnap akarok venni új hangszórórt. Eddig az 1800A volt terítéken de nagyon felment az ára :S

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7726) PuMbA válasza Lalikiraly (#7725) üzenetére


PuMbA
titán

1800A amúgy is szar. 1255A éri meg a legjobban.

(#7727) netseft válasza gyiku (#7724) üzenetére


netseft
aktív tag

Nekem is a héten jön HCS2330 ha minden jól megy, majd írok egy pár szót ide ha lesz időm.
Viszont ha PC Gear-ből szeretnéd rendelni és még ebben az évben megkapni, akkor holnap délig le kell adnod a megrendelést.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#7728) gyiku válasza netseft (#7727) üzenetére


gyiku
nagyúr

ok, koszi, valoszinuleg nekem ez januari project lesz csak, de minden infot szivesen olvasok :K

hüllő

(#7729) spanyoll


spanyoll
addikt

A rábeszélhetetlenre is rábeszéltek azzal, hogy itt olvasok. Holnap mégegyszer letesztelem a hangfalat (1255A), hogy én voltam csak hülye, vagy nem :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#7730) netseft válasza spanyoll (#7729) üzenetére


netseft
aktív tag

Attól, hogy sokaknak tetszik a hangzása, nem feltétlenül fog neked is. Ráadásul mindenkinél más a szempontrendszer / igények, "különböző" az emberek hallása, eltérő a környezet is ahol hallgatod. Amiket itt olvasol vagy máshol az mindig ajánlás, nem kötelező, azt vedd ami neked bejön.

@gyiku: akkor ráérek vele, úgysincs sok szabadidőm.

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#7731) spanyoll válasza netseft (#7730) üzenetére


spanyoll
addikt

Igen, de múltkor nem valami sokat foglalkoztam vele, viszont amennyibe kerül annyi nekem bőven elég ráfordítás lenne hangfalra. Mindegy, még egy meghallgatást megér :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#7732) Lalikiraly válasza spanyoll (#7731) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Köszi a tippet, hogy a 1255A t mondjátok. Ma meghallgattam összesen három helyen a 1255At és az 1800At is :).
Namost megmondom őszintén, hogy az 1800A ban volt egy picivel több erő valahogy. Pont az amitől azt mondom ő kell nekem. És tudom, hogy ide panelba még sok is lesz. De valahogy megtetszett. Megmondom őszintén az 1255A nak volt egy pici dobozhangzása. De most megne kövezzetek ám. Eddig a 1255A mellett álltam és továbbra is lehet az lesz, főleg ha az 1800A nak nem megy lejjebb az ára... Nekem ez a szolid véleményem. Aztán vagy fucs vagy öröm lesz :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7733) Teaway válasza Lalikiraly (#7725) üzenetére


Teaway
veterán

Gondolom azért van van agyon dicsérve, mert 10k-ért egyszerűen nincsen jobb 2.0 rendszer.

Amúgy én csak a gép előtt használom, oda teljesen elég mindenre nekem, terem(szoba) hangosításhoz pedig bekapcsolom a házimozit :DD

Nincs itthon csokid??

(#7734) Lalikiraly válasza Teaway (#7733) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Ohh szóval nálad is döngicsél. Mekkora szobában? Esetleg videót nem készítenél róla?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7735) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Egyébként most, hogy már a 3000At sem lehet kapni. Most a Genius kihoz egy új szériát? Én azt hittem hogy most az 1800A a csúcs és kész. Ugye a 2000x volt egy időben egy nagyon jó, aztán a 3000A. De most alig van Genius 2.0 ás.. Legalibbis alig lehet kapni. Szerintetek jön új széria? Meg kb mikor?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7736) schawo válasza Lalikiraly (#7734) üzenetére


schawo
titán

Ha neked jobban tetszik az 1800, akkor ne hallgass másra. Minden fül más, mindenkinek más tetszik, ha csak egy tökéletes lenne, akkor nem lenne ennyi gyártó, illetve a gyártóknak nem lenne ennyi terméke.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7737) Lalikiraly válasza schawo (#7736) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Jaja valszeg ő lesz. De most megvárom lejjebb menjen az ára. Egyik napról a másikra 2 rongyot emelkedett. Azért Khmmm...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7738) Teaway válasza Lalikiraly (#7734) üzenetére


Teaway
veterán

4x4m, tetőtér.
De mégegyszer mondom, nem szobahangosításra használom.
Inkább gép előtt ülve háttérzenéhez és játékhoz. Az őskövület SP-G10-et cseréltem le, mert meguntam a műanyag. dobozhangját.

Nincs itthon csokid??

(#7739) Lalikiraly válasza Teaway (#7738) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Na kb nekem is akkora a szobám!

Jólvan pénteken legkésőbb megveszem ha addig jobbat nem találok. Bár ezt nagyon kétlem :)

Köszi a választ!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7740) gyiku válasza netseft (#7727) üzenetére


gyiku
nagyúr

pcgear honnan szerzi, ki lehet deriteni? (melyik nagyker) :F

hüllő

(#7741) netseft válasza gyiku (#7740) üzenetére


netseft
aktív tag

Fogalmam sincsen, nem kérdeztem, nem tudom ez mennyire számít belső infónak, "üzleti titoknak", de megpróbálhatsz érdeklődni.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#7742) spanyoll


spanyoll
addikt

Ajj egyre jobban tetszik az 1800, csak az a baj, hogy azt munkahelyen nem tudom rendesen tesztelni... Na nem baj, megnézem majd máshol is, cska mert ott szétnyomkodták az ostobák, és az nem tűnt annyira rossznak az alapján amit meg tudtam róla nézni :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#7743) Pantok


Pantok
aktív tag

Sziasztok

Őseim vettek egy PS50C530C1W 50" Plazma TVt és mit ne mondjak erőteljes dobozhangzásban szenved. Arra gondoltam betehetnék mellé egy 2.0ás hangfalszettet. Rengetegen ajánljátok ezt a Genius 1255a-t, megfelelne ez erre a célra?
Viszonylag nagy szobában lesz, sosincs üvöltetve a TV. Főleg a sok ajánlás és a szép kinézet miatt vinném ezt (a fadoboza megy a nappali bútorhoz)

(#7744) flash-


flash-
veterán

valaki leírná hogy az Genius SP-HF 1255A 2.0 mekkora a szélessége,hosszúsága,ha fel van állitva?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7745) gyiku válasza netseft (#7741) üzenetére


gyiku
nagyúr

ok, ha valakinek van infoja, akkor ne tartsa magaban ;)

hüllő

(#7746) PuMbA válasza flash- (#7744) üzenetére


PuMbA
titán

144x266x167mm (Szélesség x Magasság x Mélység)

Pantok: Ja

[ Szerkesztve ]

(#7747) netseft válasza gyiku (#7745) üzenetére


netseft
aktív tag

Ma kaptam meg, dobozon/papíron semmi ilyesmi infó, úgyhogy passzolom.

A hangfalról (Edifier HCS2330): ez a 2. "komolyabb" hangfalam, így nincs túl nagy viszonyítási alapom, de perpillanat azt mondom ez marhajó! Egy Logitech X-530-at vált, ugyan teljesen más kategória, de nagyon bejön anyagminőségben és hangzásban is, eddig azt mondom abszolút megérte az árát. Elsőre kínlódtam vele, mert az alaplapi hangkártya szoftverében nincs 2.1, az 5.1-et kell átállítgatni, eleinte nem volt mély. Csavargattam 1 ideig, aztán a teszthangok helyett elindítottam 1 kis zenét, hát a hajamat is levitte. :DDD Olyan bika, amire tényleg nem számítottam, kb. fél hangerőn bőven megfelelő, úgy hogy szoftveresen is le van szabályozva. Mindent maxra fel sem merek csavarni, mert ember nem marad a talpán, a 60-as hangerőből 40-en már beremeg az ablak, és szoftveresen nincs maxon. Talán annyit tudok felróni, hogy az erősítő és a PC közé való kábel lehetne hosszabb, de van hosszabbítóm úgyis.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#7748) PuMbA válasza netseft (#7747) üzenetére


PuMbA
titán

Mivel a 2.1-es rendszer is egy sztereó jackből kapja a jelet ezért nincs külön 2.1 és nem is lenne értelme, mert a 2.1 tulajdonképpen sztereó. Sztereó beállítással lennie kell normálisan mélynek, ha nem volt akkor valami nagyon el volt állítva.

[ Szerkesztve ]

(#7749) netseft válasza PuMbA (#7748) üzenetére


netseft
aktív tag

Jogos sztereóval is van mély, csak az 1. találatnál az 5.1 átállítását ajánlották. Ha nem csak sztereót írnának, hanem kiírnák a 2.0/2.1-et is, nem lenne ilyen gondja másnak sem, de ez túl logikus gondolom. :)

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#7750) Teaway válasza Pantok (#7743) üzenetére


Teaway
veterán

Nem lesz távirányítható a hangerő.

Nincs itthon csokid??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.