Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) pigsty válasza popp (#7053) üzenetére


pigsty
aktív tag

Kösz!

Akko' előszőr, másodszor, senki többet, legyen T20 :K , ha 2.0-ban keresek valami megfizethető minőséget? vagy általad írt a 1250A és az újabb 1255A? Vagy utóbbi kettő....? :F

bár S*Tom* Geniust javasolt, na akkor inkább azt?

az bisszos' nem várok mikulásig se! ;)

Jó, ha nincs nagyon doboz, torz hangja, T20 is megfelel, előzményekben raktam képet az asztalról, hát 30cm esnél nagyobb kiterjedés (bármelyik irányba) nem lenne jó, amúgy nem szeretem nagyon bömböltetni, sőt, talán kb 40%-ig megyek a hangszóró hangerejénél, ott is jól teljesít a T20?
Pop, diszkó, sok basszus, dob hangzás nem, Vangelis, különféle mozifilmek (ott sem akció), dokumentumfilmek, mindenféle hangsávban igen, hátha számít. Szóval levegő és tüdő remegtető hangerő nem elsődleges :)

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#7102) popp válasza pigsty (#7101) üzenetére


popp
tag

Ebben az esetben inkább nem foglalnék állást egyik mellett sem. :) Hangminőségben a genius a jobb, a t20 viszont kisebb így kényelmesebben elférne az asztalodon, valamint búgni biztos nem fog ellentétben a geniussal (mondjuk általában csak közelről hallható, ha nem szól rajta semmi). Ha szellősebb lenne a hely, akkor a 1255A-t választanám, így viszont nem tudom. :U

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#7103) mrbig25


mrbig25
őstag

Üdv Mindenkinek!

Genius SP-HF1201A -val kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata? 8k körüli áron jó vételnek számít?

...

(#7104) AMDFan válasza popp (#7102) üzenetére


AMDFan
addikt

Azért nem tenném rá a gatyámat, hogy a Genius jobb hangminőségben mint a T20. Szerintem pont fordítva van, bár a T20at csak egyszer hallottam. Asztalra kis helyre sztereóban a T20-nál szerintem nem nagyon van jobb választás. A Genius viszont hangerőben sokkal többet tud.

[ Szerkesztve ]

(#7105) popp válasza AMDFan (#7104) üzenetére


popp
tag

Én viszont 4 hónapig éltem együtt napi szinten egy T40-nel, illetve tesómnak a T20-a elé is odakeveredek alkalomadtán. A 1250X-em egyértelműen jobb hangminőségre. És egyáltalán nem a genius hájpolása beszél belőlem, a hi-fi minőségtől az is messze van, csak a saját meglátásom írom, de döntse el mindenki maga, hogy neki melyik a jobb. :)

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#7106) AMDFan válasza popp (#7105) üzenetére


AMDFan
addikt

Akkor nálad a pont :)

(#7107) PuMbA válasza mrbig25 (#7103) üzenetére


PuMbA
titán

Szerintem dobj rá még 3k-t és vegyél 1255A-t. Egyébként 8k-ért az 1201A-nál jobbat nem tudsz venni.

[ Szerkesztve ]

(#7108) mrbig25 válasza PuMbA (#7107) üzenetére


mrbig25
őstag

Értem, köszi.
Még nem jutottam elhatározásra, bár az 1201A ára és a külseje szimpatikusabb.
Igazából jó lenne meghallgatni mind a kettőt [1201A és 1255A], hogy tudjam megér-e 3k pluszt az 1255A, mert kicsi szobába kell, szóval nem az a fontos, hogy az 1255A 10W-al erősebb, hanem, hogy szebben szól-e a 1201A-nál...
Mert,ha szebben szól a 1255A, akkor nem probléma, hogy 3000Ft-al drágább.

[ Szerkesztve ]

...

(#7109) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Szerintetek ha vennék egy ilyet a Z-2300 szatelitjei helyett, az milyen lenne?

Őszintén megmondom, ez a márka nem sok mindent mond nekem. :(

9k lenne a kettő, 2 utas hangfal, bár a csatlakozást meg kell bütykölnöm de menni fog.

A technikai adatokat nézve, vinni fogja a Z-2300 erősítője? Érezhető javulást érnék el?

Mint írtam főleg az volt a baj, hogy a Z szatelitjei feles hangerő felett erősen torzított, 3/4-en meg recsegni kezdett ének alatt. Ezt szeretném elkerülni ezekkel.

Nos?

Ha esetleg van jobb 5lete valakinek, ne tartsa vissza! :R

[ Szerkesztve ]

(#7110) grunge


grunge
addikt

Sziasztok! másodhegedűs hangszóróra lenne szükség (olcsóra). eddig két opció áll fenn, mégpedig a logi x-140, logi LS21. hallotta már valaki ezeket, esetleg mindkettőt egyszerre? mindenképp 10k alatt kell megállni, szóval nem nagyágyúra van most szükség. két régi genius műaynag dobozt kéne leváltani:) üdv!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#7111) _BM_ válasza grunge (#7110) üzenetére


_BM_
senior tag

Nekem két pár x-140-esem is van. Az egyiket számítógéphez, a másikat tévéhez használom. Szép a hangja, és nulla a búgás!!

(#7112) bajuszati válasza mrbig25 (#7108) üzenetére


bajuszati
tag

üdv,

mivel a genius szériában, ebben az árkategóriában én is ezen két hangfalpár között vacilálok, írd már emg véleményed ha már sikerült kipróbálnod.

köszi

(#7113) PuMbA válasza mrbig25 (#7108) üzenetére


PuMbA
titán

1255A-nak a jel-zaj aránya elvileg 10dB-lel jobb, valamint selyemdóm a magassugárzója. Szerintem ilyen kicsi összegnél simán megér +3k-t azt nézve, hogy anno a 2000A és 3000A között is kb. ennyi volt az árkülönbség és a 3000A hallhatóan jobban szólt. PC-s hangfalaknál a meghallgatás elég nehézkes.

[ Szerkesztve ]

(#7114) PuMbA válasza grunge (#7110) üzenetére


PuMbA
titán

Nem hallottam egyiket se, de mindkettőre azt írják, hogy dobozhangja van (árgépen egy x140-et cserélt le valaki Genius 360x-re, mert már az is jobban szól nála). Ha mindenképp 10k alatt akkor szerintem [Genius SP-HF 1201A]

Még az előzőhöz: a Genius általában nem trükközik, tehát ha a másik hangfal drágább pár ezerrel akkor az tényleg jobb szokott lenni (kivétel ez alól az 1800A). A végső döntés persze a tiétek.

[ Szerkesztve ]

(#7115) David89


David89
tag

üdv!

hangfalakat szeretnék venni a gépemhez és ehhez kérnék tanácsot. Többhelyen utána olvastam, h az integrált hangkártya nem biztos h elég, asrock x58 extreme alaplapom van. Hangkártyának az Asus Xonar DXet néztem ki, de ez is eléggé drága önmagában, 18 ezer.
Hangfalnak egy 2.1es rendszert szeretnék, szép hangzással egy 10m2 szobába, de alkalom adtán a nappaliba is kivinném. Ezek közül a Logitech z523 (18k) vagy a drágább z2300at néztem ki(39k) vagy esetleg az M-AUDIO Studiophile AV40et.
Az utóbbikkal az lenne a kérdésem, h egy integrált rendszer ki tudja ezeket a hangfalakat hajtani rendesen? Mert a plusz hangkártya már sok lenne. Maximum 40 ezer magasságig milyen kombót érdemes lenne választani, univerzális használatra?

válaszotokat előre is köszönöm :R

(#7116) vassago32


vassago32
csendes tag

Megvettem a Genius SP-HF 2.0 2000A-t... végre :) Fantasztikusan szól teljesen meg vagyok vele elégedve, jó választás volt :) aki tud ilyet szerezni, annak ajánlani tudom :D

(#7117) pigsty válasza popp (#7102) üzenetére


pigsty
aktív tag

Nos, csendélet, annyi változott, scanner nincs az asztalon, külső vinyót is földre raktam, a képernyőt kicsit középre került. Búgás szerintem nem zavarna, eddig minden hangszóróm valamennyi hangot kiadott bekapcsolt üresjáratban, már majdnem megszoktam.
Hangminőség előbbre való, biztos tudnék helyet szorítani, valami valamiért.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#7118) popp válasza David89 (#7115) üzenetére


popp
tag

Ha inkább 2.1-ben gondolkodsz, akkor Genius SW-HF2.1 3000 hangfalrendszert venném a legolcsóbb xonarral (DS), bár azt nem tudom, hogy a alc890-es integráltad mennyire gyenge. Mindenesetre ez így 27-28k-ból kijön. A z2300-at biztos nem venném meg 40-ért. De ha mégis inkább 2.0, akkor is van olcsóbb alternatíva az M-audio-nál, pl. genius sp-hf 1255A, ami biztosan gyengébb minőségű, mint az av40, de harmad-negyedannyiba kerül, viszont nem 3x-4x rosszabb. De pl. a Edifier Studio R1600T-re is nagyon kíváncsi lennék mit tudhat.

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#7119) pigsty válasza pigsty (#7117) üzenetére


pigsty
aktív tag

most készült kép:
3 hete votlam ismerősnél, Genius 2.0 volt neki, fekete csillogó borítás volt, egy nagy, és egy kis membrán volt rajta, vakító kék leddel, sajnos tipusát nem néztem, talán valami 200-as?
Az jól szólt, legalábbis ami eddig nekem volt, nem sercegett, lámpakapcsolásra is alig volt érzékeny. Persze gondolom kategórián, márkán belül is nagy szórás van.t20
T20 kinézetre furcsán karcsú, elnyúltan hosszúkás, attól még jól tud szólni? De inkább látszatra érdekes.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#7120) harry válasza popp (#7118) üzenetére


harry
veterán

Lehet idővel nekünk is esélyes lesz egy 2.1 rendszer beszerzése. Többnyire zenéhez, néha filmekhez. Stílus hard rock/metal, ahol én igen szeretem a mélyeket is (lábdob, bass gitár), ezért gondolkodom inkább a mélyládás rendszerekben.
Illetve egy notebookra lesz kötve, amihez nem terveznék külön hangkártyát venni.

Ha jól látom ez a Genius most 15-17k között van, már, ahol még lehet kapni. Hasonló árban/minőségben van még esetleg javaslat?
Szeteró szettek közül mik vannak min. ilyen hangminőségben, hasonló árban?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#7121) PuMbA válasza harry (#7120) üzenetére


PuMbA
titán

"Ha jól látom ez a Genius most 15-17k között van, már, ahol még lehet kapni. Hasonló árban/minőségben van még esetleg javaslat?"

Nincs hasonló 2.1-es rendszer (aminek normálisabb közepe és magasa van).

"Szeteró szettek közül mik vannak min. ilyen hangminőségben, hasonló árban?"

Genius SP-HF 1255A 11-12k körül, Edifier R1600T Plus 22k-ért. A kettő között jelenleg nincs semmilyen sztereó rendszer tudomásom szerint. Az Edifier minőségibbnek néz ki a Geniusnál, mágnesesen árnyékolt, mélyebbre lemegy valamint cserélhető kábeles megoldás van a két hangfal között.

[ Szerkesztve ]

(#7122) grunge válasza PuMbA (#7114) üzenetére


grunge
addikt

Köszönöm a választ! Nem rossz ez a genius, bár a hely ahová lenne eléggé kicsi, valószínű hogy nemigen férne el. Az igényekhez talán túl jó is lenne :) Tényleg arra kellene a cucc csak, hogy valami szóljon ha éppen nem akarom a Sennheisert a fejemre tenni. efféle dolgot kaptam kölcsönbe, valami hasonló teljesítnényű szett elég is lesz. Azért ránézek még a tippedre, probálok valamely boltban utána járni h mekkora is valójában:)

Amúgy megvan még az Aud4-ed? csak kíváncsiságból :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#7123) harry válasza PuMbA (#7121) üzenetére


harry
veterán

Oh, remek... köszi.
Illetve azon gondolkodtam még, hogy 19-21k körül kehet kapni teljesítményben ~azonos 5.1 rendszereket is (genius fadoboz), akkor azért csak jobb lehet, nem? Főleg, ha esetleg később jobban ráállunk a filmezésre, vagy nem is tudom... Pl: [link] -> [link]
Mármint, ha az adott hangszórók (front+sub) ugyanolyan jól szólnak (bár ezt csak a megadott teljesítményből gondolom +ua. a márka), akkor csak pár ezer ft a különbség, de kapok még 3 hangfalat, nem?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#7124) grunge válasza harry (#7123) üzenetére


grunge
addikt

filmre nagyon jó az a fadobozos, ha megfelelően el tudod helyezni :K cimbinek pont oylan van mint a képen, eléggé korrektül szól a szobájában. Nekem egy logi z5300 van pont erre a célra, hsználtan jutaottam hozzá 25k-ért. jó vétel lehet valami hasonló dolog is:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#7125) dudika10 válasza harry (#7123) üzenetére


dudika10
veterán

Nyilván nem ugyan az a minőség. Nem fognak ugyan úgy szólni a frontok mint egy rendes sztereo rendszer.
A teljesítmény nagyon szép csak nem mond el semmit az adott rendszer hangjáról. :)
Ha tervben vannak nagyobb számban az 5.1-es filmek akkor van értelme, de ha 700megás netről töltött filmeket néztek sztereo hangsávval akkor nincs.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7126) harry válasza dudika10 (#7125) üzenetére


harry
veterán

2.1 és 5.1 genius, fadobozos, azonos névleges teljesítményű rendszerekre gondoltam az "ugyanaz" alatt. Máskülönben gondolom, hogy más, és itt...?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#7127) dudika10 válasza harry (#7126) üzenetére


dudika10
veterán

Itt se ugyan az a szatellit.
A sztereo geniusok minőségben messze verik az 5.1-es társaikat.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7128) Meza válasza Pxs (#7010) üzenetére


Meza
tag

Pxs: én hallottam szólni ezt az Altec Lansinget, de sztem a Z-2300 tisztábban adta vissza a magasakat, meg a mély is brutálabb volt annál, bár ez utóbbit Te is írtad. Így én is a Logitech mellett döntöttem, és azok népes táborát erősítem, akik szerint 2.1-ben valószínűleg a Z-2300 a legjobb. (Ez persze hangkártyától is függ nyilván.) Persze az MX5021 is iszonyat jó, nem lehet azzal se melléfogni! :D

"Olvashatatlan aláírás"

(#7129) Vasinger! válasza Vasinger! (#7109) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

(#7109) UP ? :F

(#7130) pigsty válasza pigsty (#7119) üzenetére


pigsty
aktív tag

na, nagyon gondolkozom egy 1255A beszerzésén. vagy legyen 1250A? Melyik a jobb?
Olvasom a tapasztalatokat, keresővel. Ára is elfogadható, és ha látszik a fentebbi képeimen, nagyjából a kb. cseresznyefa-színű bútorzathoz is passzol. Az fura, még most sincs a magyar oldalon kint. Remélem beválik nálam.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#7131) PuMbA válasza pigsty (#7130) üzenetére


PuMbA
titán

Én az 1255-öt venném. Biztos, hogy jobb az 1250-nél valamiben és újabb konstrukció.

grunge: az alaplapi hangkodek kipróbálása után egyből eladtam :DDD Ha lesz majd egy komolyabb HiFi rendszerem akkor majd veszek egy kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#7132) dudika10


dudika10
veterán

Na lehet beszerzek egy Scythe Kro Craft -ot meg a hozzá tartozó kis erősítőt.
Egész jókat olvasgattam meg hallottam a hangfalról is meg az erősítőről is.
Kegyetlenül birizgálja a fantáziám, nagyon igényesnek tűnik, de sajnos meghallgatni sehol nem tudom. :(

Valaki olvasott róla valami negatívat vagy van róla tapasztalata?
Ha valaki valami negatívumot tud róla ne tartsa magában. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7133) PuMbA válasza dudika10 (#7132) üzenetére


PuMbA
titán

Egy német Amazonos [vélemény] szerint nem jobb a T20-nál.

(#7134) dudika10 válasza PuMbA (#7133) üzenetére


dudika10
veterán

Na ha tudnék németül akkor ezt is megtaláltam volna.
Nem hangzik túl jól. :(
Na mind1, azért megpróbálom meghallgatni.
Pont a T20-at kívántam lecserélni. :)

Még a végén kénytelen leszek megvárni az újabb szériát a Geniustól. :U
Van még egy-két ötletem amiket nem hallottam még, csak mindig rizikós olyat venni amit még nem hallott az ember, mert mi van ha nem tetszik... :U

Edifire R1600 is szimpatikus, de azt nem tudom meghallgatni és csak 1 vélemény van róla a német amazonon.
mindenképp valami olyat akarok amit még nem hallottam, de attól meg félek. Hülye egy helyzet. :D

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7135) PuMbA válasza dudika10 (#7134) üzenetére


PuMbA
titán

Én sem tudok németül, csak Google keresés közben megláttam a véleménybe a T20-at és nyomtam rá a Google Translate-et :)

"Edifire R1600 is szimpatikus"

Épp ezt akartam írni már az előző hsz-be is, hogy az még egy opció. [review] [review 2]
[review 3]

(#7136) dudika10 válasza PuMbA (#7135) üzenetére


dudika10
veterán

Hááát, ezek se valami biztatóak.
Azt írja, hogy a basszus teteje ki van emelve, ez még hagyján, valószínűnek tartom, hogy meggyógyulna egy zoknitól a reflexnyílásba.
De a másik meg azt írja, hogy csak multifunkciós felhasználásra, aki picit audiophilabb hangzást keres az nézze meg a nagyobb testvéreket. Ez már elég eltántorító. :U
Az orosszal nem tudtam mit kezdeni, a másik kettőt kösz. :D

Hát még rágódom egy picit.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7137) PuMbA válasza dudika10 (#7136) üzenetére


PuMbA
titán

"De a másik meg azt írja, hogy csak multifunkciós felhasználásra, aki picit audiophilabb hangzást keres az nézze meg a nagyobb testvéreket. Ez már elég eltántorító."

A Geniusok hangminőségét biztos hozza, viszont minőségibb (jó trafó szigetelés, külső hűtőborda, cserélhető kábeles megoldás a hangfalak között, "csak" 2x16W - a 2000A-t meg a 3000A-t sztem simán ki lehet nyírni ha felcsavarod a hangerőt fullra, elég megnézni pár YT videót) és van benne crossover is ( 2000A-ban nem láttam, csak össze volt drótozva a két hangszóró) és az egyik cikk végén meg az van odaírva, hogy 22k-ért nincs ennél jobb. Ha ennél többet nem akarsz rá költeni akkor sztem jobb cucc nincs.

[ Szerkesztve ]

(#7138) dudika10 válasza PuMbA (#7137) üzenetére


dudika10
veterán

Meggyőztél. Sajnos túlzottan szeretek kísérletezni, asszem rendelek egy ilyet. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7139) dudika10 válasza dudika10 (#7138) üzenetére


dudika10
veterán

Na kockáztattam és megrendeltem az Edifire R1600T-t.
Picit drága, meg kockázatos, de hátha nem fogok benne csalódni.
Sajnos a T20-at elvitték így azzal nem fogom tudni összehasonlítani, de majd 1 évet használtam, talán emlékszem még a hangjára, hogy tudjak írni róla egy szösszenetet. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7140) PuMbA válasza dudika10 (#7139) üzenetére


PuMbA
titán

"Picit drága, meg kockázatos, de hátha nem fogok benne csalódni."

A több mély garantált :) Bejáródás után meg még változhat a véleményed róla.

(#7141) dudika10 válasza PuMbA (#7140) üzenetére


dudika10
veterán

Úgyis az lesz az első dolgom, hogy betömöm a basszusnyílást. Nem szeretem a hangját, meg hátul van az külön kellemetlenség mert figyelni kéne a faltól való távolságot...
Több mély pont nem kell, picit "testesebb" hangzásra vágyom, de ha hozza a T20 szintjét akkor már boldog leszek. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7142) Mörk


Mörk
csendes tag

Sziasztok!

Most szeretnék venni venni, a laptophoz egy 2.1-es hangfalat, de nm tudok dönteni, logitech és genius között, az árkategória 10k körül logitechbe: z-323, geniusba sw-2.1v 1250 vagy sw-2.1j 1200. Kíváncsi lennék a tapasztalatokra ha van, meg ajánlatokra is ezen árkategóriában. A hangfal, film, zene, és játékhoz kellene. Előre is köszi :)

(#7143) PuMbA válasza Mörk (#7142) üzenetére


PuMbA
titán

Ha ezekből kellene választanom akkor: SW-HF 2.1 1200. Ha a szebb hangzás a fontosabb akkor: SP-HF 1255A.

[ Szerkesztve ]

(#7144) Mörk válasza PuMbA (#7143) üzenetére


Mörk
csendes tag

köszi szépen:)

(#7145) audi100td


audi100td
nagyúr

Sziasztok,

laptophoz kellene sztereo hangfalpar, most egy Creative T10-esem van, az arahoz kepest nem rossz, de valamivel komolyabbat szeretnek, mondjuk tul sokat nem szeretnek ra aldozni. Creative T20-ra gondoltam, esetleg meg valamit tudnatok ajanlani?

(#7146) popp válasza audi100td (#7145) üzenetére


popp
tag

Genius SP-HF 1255A vagy 1250A.

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#7147) audi100td válasza popp (#7146) üzenetére


audi100td
nagyúr

Ertem es ezek a Genius-ok hogy viszonyulnak a T20-ashoz? Valahogy nem vagyok annyira oda a markaert.

(#7148) popp válasza audi100td (#7147) üzenetére


popp
tag

Hangminőségre szerintem jobb, legalábbis a 1250X-em biztosan, más egyébben rosszabb. Úgysmint az összeszerelés minősége, közelről hallható halk búgás (persze, ha nem m1 rajta semmi, de igazából nem vészes), lámpakapcsolásra pattogás (talán ez a legzavaróbb, legalábbis számomra biztosan). Ennek ellenére szvsz a genius kínálja a legjobb ár/teljesítményű hangfalakat a 10-15 ezres kategóriában, valamit valamiért. :)

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#7149) audi100td válasza popp (#7148) üzenetére


audi100td
nagyúr

Ertem, köszi a segitseget. :)

(#7150) neilszab válasza popp (#7148) üzenetére


neilszab
őstag

Szia... én is egy Creative vs. Genius választásban vívódom. :B

A nagy hangerő nem annyira fontos, mintsem a szép, tiszta hangzás. A dübörgő basszus sem a kedvencem, ellenben szeretem ha van "teste" a zenének és betölti a hangteret, ha érezhető melyik hangszer honnan szól. (elektronikus zenét nem annyira hallgatok, főleg rock, jazz, blues...)

Ahogy olvasom a hsz-eket hol ide, hol oda húzok... :))

A Geniusok problémáján (búgás, pattogás) lehet segíteni némi barkácsolással?

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.