Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16301) tween válasza BÁ Nutrition (#16298) üzenetére


tween
őstag

én 12 éve ( ebben több mint 2 év kihagyás a gerincműtét miatt) ... akkor voltam 22 évesen 67 kiló, most 82, de tavaly nyáron 90 voltam :O

(#16302) Tomics válasza Jim-Y (#16300) üzenetére


Tomics
addikt

Nem érdemes, lásd az 1. hsz-em lentebb.
Úgyhogy kár is ide írni, mert már úgysem kapsz tanácsot :(
Viszlát ;]

Zámbó jimmy él? :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#16303) Kassadin válasza Gery15 (#16297) üzenetére


Kassadin
addikt

Teremben alszok mindennap. :DDD

(#16304) Gery15 válasza Kassadin (#16303) üzenetére


Gery15
addikt

Mennyit pihensz?

HyperX

(#16305) Tomics válasza Gery15 (#16304) üzenetére


Tomics
addikt

Nem pihen.
Olyan mint macikos, aki schwarczinéger filmek közben is nyomja a bicepsz szuperszetteket

PH! addikt since 2004

(#16306) Ijk válasza Tomics (#16296) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hagyd abba és kezdj el zumbázni, nincs mit tenni ez a sport nem neked való.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16307) Gery15 válasza Tomics (#16305) üzenetére


Gery15
addikt

Rendbe van.

HyperX

(#16308) SzlobiG válasza Ijk (#16306) üzenetére


SzlobiG
félisten

Rajta már ez se segít.:(

(#16309) Kassadin válasza Gery15 (#16304) üzenetére


Kassadin
addikt

Heti 3 súlyzós edzés, xy nap aerob mozgás, kb így ennyi, többi nap pihi.

Még régebben írták itten a srácok, hogy tömegelési fázisban nem igazán jó aerobozni, ezért csak ennyi.

Többiek nem tudom, hogy hogyan nyomják, de szerintem ez a 3 nap edzés(aka klasszikus edzésterv) van a legtöbb embernél.

(#16310) Gery15 válasza Kassadin (#16309) üzenetére


Gery15
addikt

Értem. És, ha pl: én szét bontottam. Így 5nap h-p és sz-v pihenés. Ez így jó?

HyperX

(#16311) Ijk válasza Gery15 (#16310) üzenetére


Ijk
nagyúr

Aztán hogy van ez szétbontva? Mit és melyik nap edzel?
Mondjuk kezdőnek aztán tényleg fontos a heti 5 nap terem.

Jó lesz az, bár a mell-kar és hát váll simán egy napra tehető. Mondjuk én beraknám a lábat középre.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16312) Gery15 válasza Ijk (#16311) üzenetére


Gery15
addikt

Hétfő-mell, kedd-kar, szerda-váll, csütörtök-hát, péntek-has,láb.

HyperX

(#16313) Gery15 válasza Ijk (#16311) üzenetére


Gery15
addikt

Ha össze raknám akkor túl sok idő lenne.

HyperX

(#16314) Kassadin válasza Gery15 (#16313) üzenetére


Kassadin
addikt

1 óra alatt elvégezhető egy mell-bicepsz/hát-váll/láb-tricepsz edzés, ha pörgök edzésen, akkor sikerülni szokott, van amikor 1,5 óra, de ez már a maximum. 1 perc pihi időkkel "nagy" izom esetén, fél perces kicsinél. Nyilván egy komolyabb guggolásnál, fekvenyomásnál elkél a több pihenőidő, de attól még olyan messze vagyok, mint Makó Jeruzsálemtől. :DDD

Szerintem heti háromszor 1-1,5 óra egyáltalán nem egy nagy időrablás, másrészt, ahogy írták már többen is, csak annyit kapsz vissza belőle, amennyit beleadsz.

Jim-Y: "+ szerintem ha az edzés csak arra egy kísérlet, hogy jobban nézz ki, akkor már rég rossz."

Te miről vakerálsz már megint? :F Nem azért edzünk, mert egy vonzóbb, jobb külsőt akarunk magunknak? Ami esetleg adhat hiányzó önbizalmat is, és könnyebben nyitsz a másik nem felé. Mondjuk te crossfittezel(vagy micsoda), teljesen más mint a testépítés.

[ Szerkesztve ]

(#16315) Jim-Y válasza Kassadin (#16314) üzenetére


Jim-Y
veterán

+ szerintem ha az edzés csak arra egy kísérlet, hogy jobban nézz ki, akkor már rég rossz.
Edzeni azért kell, mert akkor jobban érzed magad a bőrödben, szereted ha elfáradsz edzésen, és ha edzés után fáradtan jobban érzed magad, mint 5 óra punnyadás után. Ha így nézem akkor nem azt kell nézni, hogy naponta 1,1.5 óra sok :U

(#16316) nepszter1


nepszter1
addikt

(#16317) SzlobiG válasza nepszter1 (#16316) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem is rossz, de úgy lenne jó ha lehetne súlyokat aggatni rá.:D

(#16318) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Súlyemelőcipőt nem tudjátok hol tudnék venni? nyilván nem a google első oldaláról elérhető helyekre gondolok, mert azokat már megnéztem. Hanem hátha tudtok valami sufnimegoldást, vagy olcsó helyet:P

(#16319) spammer válasza nepszter1 (#16316) üzenetére


spammer
veterán

Fegyenc

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16320) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Az edzés utáni tápanyag a legfontosabb :K
Már fingom nincs mit mondott

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#16321) spammer válasza Zomb€€ (#16320) üzenetére


spammer
veterán

Heti 7 nap melledzés :Y

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16322) Herczi válasza Zomb€€ (#16320) üzenetére


Herczi
senior tag

Itt milyen szexi : [link]

(#16323) Kassadin válasza Jim-Y (#16318) üzenetére


Kassadin
addikt

Kérsz a maffiózóktól betoncipőt.

(#16324) Tomics válasza Herczi (#16322) üzenetére


Tomics
addikt

Gyönyörű

PH! addikt since 2004

(#16325) Tomics


Tomics
addikt

Theodora szénsavmentes vizet ne vegyetek valami rettenet íze van, plusz felbontás után egy kis idő elteltével kioldódik belőle valami és ott lebeg benne :) Vagy csak én fogtam ki valami selejtes kartonnal a tescoba...

(#16326) Zámbó Jim-Y : te rohadt kulák :D az atom drága
ja, és ha pár órán belül nem írnék akkor megmurdeltem tőle :D szóval csak óvatosan a fogyasztással

zámbó az apád, amúgy a becenevem tényleg jimmy, de nem zámbóshit miatt :))

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#16326) Jim-Y válasza Tomics (#16325) üzenetére


Jim-Y
veterán

Bazzeg, én kizárólag zöld szentkirályit iszok, de ma nem volt a tescoban, így zöld theodorát vettem, félek .. :(

zámbó az apád, amúgy a becenevem tényleg jimmy, de nem zámbóshit miatt, hanem Rejtő nyomán ;)

amúgy meg lehet drága, de a mentestől szarul leszek, a szénsavas meg túl savas :DD

[ Szerkesztve ]

(#16327) Gery15 válasza Kassadin (#16314) üzenetére


Gery15
addikt

Hát ez az, nekem pl: egy mell edzés 1 óra kb van, hogy több. Kar az olyan 1, 1:15 mikor, hogy. Ezért, ha a kettőt összetenném akkor az már több, mint 2 óra lenne.

HyperX

(#16328) fntastic


fntastic
aktív tag

http://www.youtube.com/watch?v=ELvqx7Rglvw mit szóltok? Nem gyakran látni. :D

(#16329) Kassadin válasza fntastic (#16328) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem jó a link.

(#16330) fntastic


fntastic
aktív tag

Ha átmásolod a böngészőbe akkor jó, de amúgy igazad van, elrontottam, tessék:
[link]

(#16331) Woodslave válasza Gery15 (#16327) üzenetére


Woodslave
nagyúr

biztos profi edzésterved van. Úgy gondolom, hogy az interneten kapott tanácsok nagy része használhatatlan, mindig saját magadnak kell kitapasztalni.
Ettől függetlenül, pl én úgy gondolom, ha 1 órát mellezel, akkor xarul edzel. pláne, hogy nem villogsz azzal, hogy testépítő versenyző lennél. Én 3 mellgyaki után 5 fekvőtámaszt nem tudok megcsinálni. Tehát én azt gondolom, hogy vagy qrva kemény gyerek vagy és akkor akár edzhetnéd kétszer is egy héten, vagy csak edzegetsz. :U :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16332) wertigo1984 válasza Woodslave (#16331) üzenetére


wertigo1984
őstag

:) én is 3 gyakorlatot adok a csöcseimnek, de én a fekvőt bemelegítésnek használom persze az izületek bejáratása után.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#16333) Woodslave válasza wertigo1984 (#16332) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak példa volt mennyire kinyír. :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16334) Boxer001 válasza Woodslave (#16331) üzenetére


Boxer001
veterán

Hozzánk tavaly (azóta még nem láttam őket) járt két cinege figura, ők még akkor is melleztek, amikor én mellezés után már a kart is lenyomtam, és indultam hazafelé. De mondták is közben, hogy hát nagyon kemények, mert így senki se csinálja, mint ők.

(#16335) nepszter1 válasza Boxer001 (#16334) üzenetére


nepszter1
addikt

Ennél már csak a mell-bic jobb és megkérdezem a srácot hogy miért nem edzel a többi testrészedre azt mondja a többi nő magától hát mondom jólvan :DDD

(#16336) Boxer001 válasza nepszter1 (#16335) üzenetére


Boxer001
veterán

Van egy ismerős, annak is szinte már úgy kellett könyörögni, hogy vállazzon már egyet velünk, mert ő nem szokott, teljesen jó úgy a válla, ahogy van. :D

(#16337) wertigo1984 válasza Woodslave (#16333) üzenetére


wertigo1984
őstag

korábban kipróbáltam, hogy mell után fekvőzök, és kb a másodiknál úgy az államra estem, hogy elharaptam belül a számat. (gondolhatod mennyire volt jó íze a turmixnak utánna... :N )

Boxer:: tök jó olyasfajta motíváló pulyákkal edzeni egy terembe :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#16338) Gery15 válasza Woodslave (#16331) üzenetére


Gery15
addikt

Ne félj én sem tudok meg csinálni 2 fekvőtámasznál többet, sőt van, hogy még 1-et is alig bírok mell edzés után. Nem hinném, hogy profi edzés tervem lenne, csinálok 4-5 gyakorlatot és tcső. Nem vagyok testépítő versenyző sem, nem sokára jár majd le a 3. bérletem. (1hónapos) Én úgy gondolom, hogy nem csak edzegetek... :U
+ Majdnem minden melledzés után másnap izomlázam van.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#16339) Jim-Y válasza Gery15 (#16338) üzenetére


Jim-Y
veterán

De akkor hogy tart egy edzésed 1:15 óráig?! :U

(#16340) Gery15 válasza Jim-Y (#16339) üzenetére


Gery15
addikt

1 óra 15perc és ez kar, ahol ugye bár több gyakorlat van, mivel bicepsz és tricepsz.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#16341) SzlobiG válasza fntastic (#16330) üzenetére


SzlobiG
félisten

Viszlát.

(#16342) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok (ismét)!

4-5 hónapja edzem aktívan, az első 2 hónap szálkásítással telt, ami gond nélkül ment is, heti 3-4 súlyzós edzés + 2 futás eredménye (és természetesen megfelelő táplálkozás) 2 hónap alatt -9-10 kg-ot jelentett.
Január óta azonban tömegelni próbálok, de hiába növeltem a bevitt étel mennyiségét, nagyon nehezen akar a mérleg megmozdulni, ezért az edzés utáni fehérje turmixot tömegnövelővel váltanám. Erre vettem egy doboz Jumbo pro-t, aminek a csomagolásán az áll, hogy edzés előtt-közben és után folyamatosan kell bevinni.

Ez abból a szemponból logikusnak tűnik, hogy van benne több féle "teljesítmény fokozó", ugyanakkor az edzés közbeni táplálék bevitellel járó emésztés elvonhatja a szervezet erőforrásait az edzésről.

Mi a véleményetek erről? Szerintetek hogyan érdemes adagolni?

Köszi,
Mosqu!to

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#16343) tween válasza Mosqu!to (#16342) üzenetére


tween
őstag

szerintem baromság.... reggel ébredés után egy adag ( 2 kanál) és edzés után közvetlen egy adag ( 2 kanál ) ennyi! a többi humbug!

(#16344) spammer válasza Mosqu!to (#16342) üzenetére


spammer
veterán

Edzés közben nem eszünk, meg nem tömjük magunkat szénhidráttal.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16345) Ijk válasza Gery15 (#16340) üzenetére


Ijk
nagyúr

1:15 perc kar edzés? :Y :DDD
Ne röhögtess már, nekem mell-kar-vádli edzésem tart annyi ideig.

Edzés közben Jumbo, atyavilág, mi van itt.

Kar edzésen fél max egy percet két gyakorlat között. Egyébként meg 2 bicepsz, két tricepsz gyakorlat.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16346) Jojo5 válasza Ijk (#16345) üzenetére


Jojo5
őstag

te mennyi pihenőidőt tartasz ? mert nekem 1 sima kar+tricepsz edzés simán eltart 1ó30perc-ig legalább...
bemelegítés+kis has is van benne

szerk: nekem a sorozatok között 1,5 perc a pihenőidő kb., gyakorlatok között pedig 2 perc és általában 3 bicepsz gyakorlatot nyomok, valamint 2 v. 3 gyakorlatot tricepszre

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#16347) Gery15 válasza Ijk (#16345) üzenetére


Gery15
addikt

Pedig igen, 4-5 gyakorlat bicepszre, de most már kezdek inkább leállni 4-re, mert mondták többen is, hogy túl sok gyakorlatot végzek. Tricepszre pedig szigorúan 3.

Jojo5: Úgy látom, hogy akkor nem csak nekem tart eddig. :)

Ijk: Csak olyan kevés? Miért? :F Akkor értem már, hogy miért tart neked 1 óráig az edzésed, ha mindenből ilyen keveset csinálsz.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#16348) Jim-Y válasza Gery15 (#16347) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem feltétlen a mennyiség hozza a javulást, hanem a minőségi munkavégzés :)

(#16349) Gery15 válasza Jim-Y (#16348) üzenetére


Gery15
addikt

Ezzel tisztában vagyok, de szerintem képes lenne több gyakorlatot szabályosan végre hajtani. Én csak úgy szoktam ezért van az, hogy nem szoktam pl: minden héten +súlyt tenni, vagy nagyobb súlyzóval nyomni. Inkább kisebb súlyokkal edzek, de figyelek arra, hogy szabályos legyen. ;)

HyperX

(#16350) macikos


macikos
addikt

Amíg kezdő valaki, addig felesleges variálni a gyakorlatokon. Sőt, még haladó szint esetén is. A legjobb amikor full kezdő gyerekek 10 gyakorlatot csinálnak mindenre, aztán érdekes, attól sem nőnek meg. Alapgyakorlatok. Ha meg valaki nem fejlődik az alapgyakorlatoktól, akkor magában keresse a hibát. Intenzitás, pozitív, negatív szakasz, pihenőidő, izmok mennyire vannak betöltve, mennyire fáradt az illető, mennyit dumál, van-e rajta pulóver, iszik-e elég vizet, stb.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.