Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16701) szoki007 válasza fntastic (#16695) üzenetére


szoki007
aktív tag

nézegettem ilyen vaterás tejsavó fehérjéket kb 1800ft/kg áron de olvasgattam olyanokat is róla hogy kb 20%-osak ..... szőlőcukor az hogy működne ? vizzel higitva ?

(#16702) Ijk válasza szoki007 (#16699) üzenetére


Ijk
nagyúr

A lehetőségekhez mérten kell minőségi kaját enni. Legtöbb helyen ha kizárnánk az étkezésből a drága hulladék kajákat, akkor sokkal többet át lehetne pakolni minőségi étkezésbe. Nem kell mindennap csirkerizsen élni.
De ha meg nincs pénzed normális kajára nem tudom miért jár a fejedben kreatin vásárlása. Olyan mintha hifit vennél a kocsiba, utána meg sírnál hogy nincs pénz tankolni.

Erről a vaterás szarokról annyit, hogy megbízhatatlan embertől te megveszel valamit jóval a bolti ár alatt, kétes eredetű csomagolásban és azt te megennéd? Hosszútávon tolnád befelé a szervezetedbe az ilyen cuccokat?

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16703) bandus válasza Jojo5 (#16698) üzenetére


bandus
veterán

köszi! a dymatizenak van 30 adagos (1g) liquid karnitinje 3k-ért, ennél jobb ár/érték arányú termékről tudsz/tudtok? (by the way ha nem telorol leszek irok ma vagy hnap egy privit :) )

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16704) szoki007 válasza Ijk (#16702) üzenetére


szoki007
aktív tag

Jogosan veted fel a pénz kérdést :) ahogy néztem 120 kapszula kb 3500 ft (amit én 2000 körül ismerős lévén tudnék szerezni ) ez lenne a crea.tor nevü cucc.
Nyílván nem szeretnék havi szinten ennél többet beleölni , max a 3k .

(#16705) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Hülye kérdés, de az normális, ha scott padon amikor leengedem a súlyt, akkor kicsit "kifelé fordul" a könyököm? Ez ellen dolgozni kellene, vagy ez normális?

less qq more pewpew!

(#16706) Tamoo válasza bandus (#16703) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

[link] vagy [link]

(#16707) bandus válasza Tamoo (#16706) üzenetére


bandus
veterán

koszonom! ezek kizul beszerzem majd valamelyiket! uccso kerdesem: sutikremes syngexen kivul probalta mar valamelyik izt valaki? ihatoak?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16708) Tamoo válasza bandus (#16707) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A sütikrémesből kiindulva én még egyszer nem veszek syngexet. Bepróbáltam ízesítetlennel "hígítva" de még úgy is brutálisan édes volt. Nálam az eddig kóstoltak közül a gaspari a nyerő.

(#16709) mocsanisi válasza bandus (#16707) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Csokisat. Kicsit mogyorós íze van, de szerintem finom ;)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#16710) mocsanisi válasza szoki007 (#16704) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Aszed mert valami por vagy kapszula az már működik? Én nem lőném el az elején a kreatin-t, mi lesz, 2 hónap után danabol vagy mi?
Most gondold át logikusan. Beveszed a kreatin-t. Mit csinál a kreatin? Vizet vonz a sejtekbe, ezáltal több tápanyag is juthat be, illetve a kreatin(foszfát) az izomzatban az ATP regenerálásához szükséges, a kiegészítés pedig növeli az izomzatban a kreatin és kreatinfoszfát szintet. Valamennyit javíthat a teljesítményen.
Na most ebből te mit fogsz profitálni normális kaja nélkül?
Segítek, amíg kreatin kiegészítést használsz addig a szervezeted visszatart kb. 3liter vizet, aztán ha nincs kreatin, akkor -3liter víz. Inkább kezd az alapoktól, mert már mindenkinek tele a fa**a vele hogy alapismeretek nélkül kérdezitek meg ugyanazokat... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#16711) szoki007 válasza mocsanisi (#16710) üzenetére


szoki007
aktív tag

tehát akkor a kaja nagyon lényeges, sőt a leglényegesebb :) akkor azt a kis pénzt inkább arra fordítom !

(#16712) bandus válasza Tamoo (#16708) üzenetére


bandus
veterán

Nekem bejott nagyon a sutikremes, plusz jelenleg 9,5k-ert ennel jobb vetel nincs sztem. ha mocsanisi aszondja jo a csokis, akkor tuti a vanilias is, lehet bevallalom aztat :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16713) Zomb€€ válasza szoki007 (#16711) üzenetére


Zomb€€
őstag

Minimum 50%-a az egésznek.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#16714) Tamoo válasza bandus (#16712) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ízlések és ízléstelenség... :DDD ;]

Minőségre nincs vele baj, annyiért tényleg jó. Nekem nem jött be, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#16715) Kassadin válasza Ijk (#16685) üzenetére


Kassadin
addikt

50kg-val szériázol? :Y
Ha így folytatom, még én is utolérlek, pedig biztosan állíthatom, hogy én vagyok a leggyengébb a topikban. :DDD

(#16716) macikos válasza Kassadin (#16715) üzenetére


macikos
addikt

Én is 50kilóval szériázok, sajnos nálunk nincs nagyobb súlyzó. Igaz én egykezesekről beszélek :D

(#16717) Kassadin válasza macikos (#16716) üzenetére


Kassadin
addikt

Oké, nagyfiú, inkább beszéljünk arról, mikor fogsz diétázni. ;]

#16718: o_O

[ Szerkesztve ]

(#16718) macikos válasza Kassadin (#16717) üzenetére


macikos
addikt

Diétáznia annak kell, aki kövér :D

(#16719) harcikoca


harcikoca
senior tag

Szerintetek ha még nem toltam semilyen koxot akkor először kezdjem inkább tablettással, vagy mennyen egyből seggbe? tablettástól azért tartok mert átmegy a májon stb-n és eléggé szétbasz belülről. Vagy kell 1 kis ízelítő a szervezetnek belőle?

AMD+Ati powee'R

(#16720) Jojo5 válasza macikos (#16718) üzenetére


Jojo5
őstag

remélem kiérzed az iróniát te is eme hozzászólásodból... :U :DDD

bandus: a 2 linkelt perfekt cucc :K és várom a pm-et

btw: hát volt, ADKA és már volt 1 óra tekerés is :C

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#16721) spammer válasza harcikoca (#16719) üzenetére


spammer
veterán

Mert a szuri nem basz szét? :U Durrantsad csak magad seggbe :D

:O

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16722) Kassadin válasza harcikoca (#16719) üzenetére


Kassadin
addikt

Remélem, ezt Ijk nem olvassa, mert akkor instant kiég.

(#16723) mocsanisi válasza harcikoca (#16719) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ebből a hsz.-ből nekem az jön le hogy nem állsz készen a doppingra. Azért off mert nem ez volt a kérdésed.

Hogy segítsek is valamennyit, le kéne írnod hogy mióta edzel, milyen a kajád, hány éves vagy, kép se ártana. Aztán jöhetne az elképzelés hogy mit szeretnél csinálni, és milyen cuccal. Innen el lehet indulni, de a topicba nincs túl sok ember akinek tapasztalata van a koxokkal, viszont nem is 0 ez az érték. Szóval kezdjük az elejétől. Mit szeretnél, mivel, milyen kaja, mióta edzés, stb., mert enélkül senki se fog tudni segíteni.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#16724) SzlobiG válasza harcikoca (#16719) üzenetére


SzlobiG
félisten

Milyen megfontolásból akarsz kogxolni? Mióta edzel?

(#16725) ForexGuru válasza mocsanisi (#16723) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

ő az[link] ;]

(#16726) SzlobiG válasza ForexGuru (#16725) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez mellett még macikos is elbújhat.:D

(#16727) ForexGuru válasza SzlobiG (#16726) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

A győzelem érdekében 20 kilót le is adott az utóbbi időben, de még így is 145 kilót nyom

maci fonnyadék :DD :Y :R ;]

(#16728) tween válasza harcikoca (#16719) üzenetére


tween
őstag

ne szarozz! hardcore vagy! légy kemény! mehet seggbe!

:(

(#16729) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Ja és amúgy a koxolást se kéne tabuként kezelni, mert melyik a jobb ha valaki alapjáraton semmit se ért hozzá, kérdez, tájékozódik, és egy idő után meglesz hozzá a tudása hogy elkezdje, vagy pedig elküldjük melegebb éghajlatra hogy nekokszoljál mert nemkell, és akkor meg a dílertől fog tanácsot kérni az meg nagyon jó lesz... Egyszóval ha nem az a kérdés hogy kokszoljon vagy ne, hanem az hogy mit és hogy lenne a jó, akkor le lehet írni hogy "SZERINTEM nem kéne még kokszhoz nyúlni", de aki még utána se olvasott a dolgoknak az ne ossza már az észt mindig. Topicba is van olyan aki mindig szart a kajára, néha megivott egy tasak fehérjét, aztán mikor képet tett be, akkor valahogy mindenki meghökkent... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#16730) macikos válasza ForexGuru (#16725) üzenetére


macikos
addikt

(#16731) ForexGuru válasza mocsanisi (#16729) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"Topicba is van olyan aki mindig szart a kajára, néha megivott egy tasak fehérjét, aztán mikor képet tett be, akkor valahogy mindenki meghökkent... "

aki nem tudná, God az ;]

(#16732) spammer válasza mocsanisi (#16729) üzenetére


spammer
veterán

"Topicba is van olyan aki mindig szart a kajára, néha megivott egy tasak fehérjét, aztán mikor képet tett be, akkor valahogy mindenki meghökkent..."

Mint tegnap, amikor beraktad a képeidet?

;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16733) krups8 válasza mocsanisi (#16729) üzenetére


krups8
tag

Nem vagyok idevalósi, de a legnagyobb probléma szerintem, hogy sokszor hiába szúrsz, mert hamkó minden.

(#16734) mocsanisi válasza spammer (#16732) üzenetére


mocsanisi
senior tag

jericho69-re gondoltam. :U

Amúgy lehet beszólogatni, meg keménykedni, csak először fel kéne valamit mutatni, vagy ha nem is akkor valami segítséget nyújtani másoknak. Vicc hogy a társaság egy része azért jár ide mert kurva poénosnak gondolja magát...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#16735) SzlobiG válasza mocsanisi (#16734) üzenetére


SzlobiG
félisten

Egyet jegyezz meg ezt a topikot komolyan ne vedd én már rég rájöttem ritkán van on része.:D Ha komolyabban akarsz a témába vágóan beszélgetni akkor másik fórumot keress mer ez itt nem az sokszor én is azér nézek be mer röhögni akarok.:D

(#16736) mocsanisi válasza SzlobiG (#16735) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Elég rég olvasom ezt és más fórumokat is. Viszont ez vicc ami itt megy. Lehetne normálisan beszélgetni, tanácsokat adni, biztos vannak itt srácok akik más fórumokon nincsenek fent. Csináljanak egy gyúrósok ide offtopicot, és tolja oda mindenki a kancsöcsét, meg a fas*ságát. Így sok értelme nem lesz ennek a résznek hogy nem tanulni lehet belőle meg segíteni hanem sírni...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#16737) spammer válasza mocsanisi (#16734) üzenetére


spammer
veterán

Kiégett itt már mindenki, a már a farka sem áll fel senkinek, lehet itt HŐSözni, pinatárogatós videózni, ez a topik kész. :DDD

Egyébként én segítek szívesen bárkinek, amiben tudok, de a hülye kérdésektől csak frászt kap mindenki. Nem kell a koxot népszerűsíteni, itt senki sem versenyző, na jó, talán 1-2 ember szokott itt-ott nyomogatni ezt-azt, de itt senki sem egy IFBB pro, hogy tolni kelljen az anyagot. Persze mindenki maga dönti el, mit csinál magával, de nem hiszem, hogy ezzel kellene kezdeni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16738) Ijk válasza Kassadin (#16715) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem a súly számít, hanem az eredmény. :)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16739) enginev3.0


enginev3.0
félisten

helló

Lenne egy kérdésem, gondolom ez tökre meglepő

Na szóval, már elég régóta edzek, de nem vagyok egy gyorsan fejlődő típus, azért már sokkal jobb a fénykép rólam mint amikor elkezdtem. De az a gondom, hogy tömegnövelő edzéstervet próbálok folytatni, ami megy, vagy is inkább megyeget, 60-ról haladtam 64-re mióta újra kezdtem, októberben. Próbálok rendesen kajálni (mekdonáldsz közelemben sincs, és első a főtétel) viszonylag változatosan, illetve van Jumbo tömegnövelőm, de nem sokra haladtam vele, még van a 4.4kg-ból kb 1kg. A sima fehérje tavaly tavasszal jobban bejött.
Na szóval a lényeg, hogy azért látszik hogy edzem, de ha csak "simán" nézem pl a hasam a tükörben akkor nem látszik, hogy "kockás" lenne :) illetve, nagyjából ugyan ez van a többi testrészemmel is, vagy is, hogy nem körvonalazódnak ki számomra eléggé az izmai, persze még nem vagyok egy Scott Adkins, de szeretnék ezen változtatni, azonban, ha szálkásítok, akkor félek, hogy fogyni fogok, amit nagyon nem szeretnék, sőt inkább még bőven 10kg jöhetne fel izom formájában, ha nem több.

Mit ajánlotok, hogy "látható" eredményt elérjek, de ne fogyjak le? Miben változtassak?
Pl egyik héten többet nyomjak mindenből kisebb súllyal, másik héten nagyobb súlyokkal kevesebbet vagy valakinek jó ötlete? :R

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16740) mocsanisi válasza enginev3.0 (#16739) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nincs tömegnövelő meg szálkásító edzés, kajától függ hogy mi történik.

Olvasgass még picit, mert vicc hogy tömegelés közbe azon sírsz hogy nem lesz kockás a hasad.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#16741) macikos válasza enginev3.0 (#16739) üzenetére


macikos
addikt

64kilósan mégis minek kellene körvonalazódnia? Ahhoz meg hogy kockás legyen a hasad, ahhoz a zsírmentesség mellett az is kell, hogy vastag, mélyen barázdált, edzett hasizmod legyen.

(#16742) enginev3.0 válasza mocsanisi (#16740) üzenetére


enginev3.0
félisten

Speciel nem sírtam, hanem egy kérdést tettem fel amelyre kézzelfogható választ szerettem volna kapni, ha van rá.
De akkor esélyem sincs, rendben :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16743) tween válasza enginev3.0 (#16739) üzenetére


tween
őstag

Jumbo-t eszel és a kockákat keresed a hasadon? :U már kezdem érteni Boxi miért nem bírja idegileg ;]

(#16744) Ijk válasza enginev3.0 (#16739) üzenetére


Ijk
nagyúr

64 kilósan fedett vagy? Mondd hogy 160 centinél nem vagy magasabb, mert itt már mindenki kiégett mára.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16745) enginev3.0 válasza Ijk (#16744) üzenetére


enginev3.0
félisten

Miért mondjam? Már kiégtetek ;] :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16746) krups8 válasza Ijk (#16738) üzenetére


krups8
tag

Én az erőt is szeretem és hogy ritkán, de tudok emelni a súlyokon. Ha valami nehezen ugrik, akkor lesokkolom. Kifordul már mindenem, nyüsziitek, eltüünik a farkam, közel se szabályos, de megölöm a céizmot és nem csak azt, amig seggből nem fekvőzök tolom pl. :DDD Ennyi a meglátásom kb. lényegileg. :U

ja hogy mire megyek vele?! :D Ööö 74 kg 173cm és alakulóban vagyok, nyárra magamnak jó leszek, olyan mindenhol egy kicsi, lehetőleg szárazon deazérnőjek 75 fölé. :DDD :P :P

[ Szerkesztve ]

(#16747) harcikoca válasza mocsanisi (#16723) üzenetére


harcikoca
senior tag

kép rólam ,20 vagyok, kajám szerintem rendbenvan,1,5kiló csirkemellet nem eszek meg egy nap, de nem eszek vagy iszok szemetet. és az átlagnál jóval egészségesebben kajálok. 4éve kezdtem el az eddzést, amiben voltak akár 2-3 hónap kihagyások nem 1x, tápkieget nemszedtem. Tablettásban anabol, danabolra gondoltam mondjuk 300 szemre kezdésnek, szúrósból meg propit ajánlottak, nemtudom mi a véleményed ezekról.

[ Szerkesztve ]

AMD+Ati powee'R

(#16748) Ijk válasza krups8 (#16746) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én meg beírom néha milyen súlyokkal dolgozom, hogy mindenki nyugtázza, milyen szánalmas ez az Ijk. Még Kassadinnak is örömet szerzek vele.

;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16749) God Vazzeg válasza mocsanisi (#16736) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egyetértek. Én is szívesebben olvasnék beszámolókat edzésekről, vagy tapasztalatokról, mint a kancsöcsöket és egyéb boozy dolgokat kerülgetni, héha kisül a szemem is :D Na de én meg se szólalok, mostanában én se nagyon járultam hozzá a topik minőség beli emeléséhez :DDD

(#16750) macikos válasza harcikoca (#16747) üzenetére


macikos
addikt

A topik 90%-ánál izmosabb vagy. Óvatosan a koxolással, főleg az elején :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.