Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15601) SzlobiG válasza God Vazzeg (#15595) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ízület védőt tolod? Tudom nem csodaszer, de nálam már nem egyszer segített csak sokáig kell szedni.

(#15602) spammer válasza Jim-Y (#15600) üzenetére


spammer
veterán

Éhgyomorra max aerobozni. Egyébként meg a késő délután/kora este a legideálisabb időpont edzéshez.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15603) Jim-Y válasza spammer (#15602) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ezt edzésnapokon is csinálnám, edzés délutánonként/este van, ezt reggel csinálnám felkelés előtt:D szóval után.., és akkor inkább aerobokat csinálnék..

[ Szerkesztve ]

(#15604) Woodslave válasza Jim-Y (#15603) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én simán csináltam sprinteket reggel éhgyomorra, se teljesítményben, se egyéb szempontból nem láttam kárát.. Az izomvesztéses hülyeségben meg nem hiszek azon a szinten ahol vagyok.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15605) Jim-Y válasza Woodslave (#15604) üzenetére


Jim-Y
veterán

a sprint nálam helyhiány miatt nem játszik, sőt még bemelegíteni sem tudok túl jól, mert arra sincs hely :DDD szóval én swingelnék, meg fekvőznék, legalábbis ez a terv. Utána turmix, majd tojásrántotta :))

(#15606) God Vazzeg válasza SzlobiG (#15601) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen, proenzi3 megy, napi 2 szemmel, jó is, derekam sokat javult, de a vállam az sux :F Na majd megmondja a doki a frankót, lehet csak meg kell pihentetnem :K

(#15607) Woodslave válasza Jim-Y (#15605) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én sem a szobában csinálom :N ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15608) Boxer001 válasza God Vazzeg (#15606) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha már izületek...érdemes egy "kúrát" lenyomni néha ilyen cuccból is, vagy hagyjam a picsába? Csak nem árt néha feltölteni a szervezetet :F
Tipo
Mert ő úgy jár le. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15609) Tipo16V válasza spammer (#15602) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Egyébként meg a késő délután/kora este a legideálisabb időpont edzéshez.
miért?

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#15610) Zomb€€ válasza Woodslave (#15607) üzenetére


Zomb€€
őstag

Dehogynem te burzsoá!

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#15611) Woodslave válasza Zomb€€ (#15610) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a futópályámon. Éppen az uszoda meg a teniszpályák között van. A repülőgép hangár, a 15 beállásos fűtött garázs és a yacht kikötő mellett :K :)) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15612) spammer válasza Tipo16V (#15609) üzenetére


spammer
veterán

Mert akkor a legmagasabb a tesztoszteron szint a szervezetben. Nyilván teljesen naturál szervezet esetében (semmi bogyó, szuri meg egyéb fokozó).

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15613) Woodslave válasza spammer (#15612) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt honnan veszed?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15614) Boxer001 válasza Woodslave (#15611) üzenetére


Boxer001
veterán

Repülőt ne említs már bazzeg, mindjárt jön Jojo, és könnyek közt elkezdi linkelgetni a repülős képeit. :( ;]

(#15615) Zomb€€ válasza Boxer001 (#15614) üzenetére


Zomb€€
őstag

:DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#15616) spammer válasza Woodslave (#15613) üzenetére


spammer
veterán

Egyrészt személyes tapasztalat. Másrészt olvastam róla pár cikket, meg láttam pár videót, de ezeket már régebben, szóval most konkrétan nem tudok linkelni, de azért itt van egy [link]

Szerk: Javítom az előző hsz-t. Tesztó magas reggel, itt a tesztó-kortizol arányról van szó és a tesztó emelkedésről edzés után!

"(...) the rise in testosterone after exercise appears to be greater in the evening than it is in the morning

Resting levels of the hormone cortisol are also higher in the morning and lower in the evening. But the cortisol response to exercise is lower in the early evening (7.00pm) compared with the morning (7.00am) [5].

In other words, the testosterone-cortisol ratio (when testosterone levels are highest relative to cortisol levels) is higher in the early evening than it is in the morning.

This, in theory at least, makes the evening the least “catabolic” time to train [4]."

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15617) nepszter1


nepszter1
addikt

(#15618) Herczi válasza nepszter1 (#15617) üzenetére


Herczi
senior tag

Ki a faszom találta ki azt, hogy a gyúrás egészséges. Egy embert nem ismerek a gyúrós környezetemben, akinek ne lett volna már valami baja tőle.

(#15619) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Heti 2 alkalomra ti hogy raknátok össze edzést ?
kedd és szombati napok ergo regenerálódni van idő rendesen.
Jelenleg így gondoltam hogy első nap: mell bicepsz tricepsz és has, a másikra meg hát váll és láb.

(#15620) Zomb€€ válasza Herczi (#15618) üzenetére


Zomb€€
őstag

Egészséges, nekem csökkentette a bizalomhiányomat, és megháromszorozta az egomat :K ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#15621) tzahola válasza Zomb€€ (#15620) üzenetére


tzahola
csendes tag

Azt kifelejtetted, hogy a pöcsöd méretét is megharmadolta ;]

(#15622) mocsanisi válasza ADAM1337 (#15619) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Biztos hogy nem így. Alsó-Felső test. Egyik nap kar-hát-mell-váll másik nap meg láb-has-alsóhát.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#15623) Jojo5 válasza Zomb€€ (#15620) üzenetére


Jojo5
őstag

nálad még érthető a változás miértje... na de Boxinál:F :DDD ;]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#15624) Zomb€€ válasza mocsanisi (#15622) üzenetére


Zomb€€
őstag

alsóhát :DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#15625) dabagab


dabagab
csendes tag

Visszatérve egy picit.

Milyen sport üzése, esetleg napi gyakorlatok ajánlottak ahhoz, hogy sportos alkatom legyen? (Nekem ennyi bőven elég) :R

(#15626) Sotho válasza mocsanisi (#15622) üzenetére


Sotho
őstag

Lófaszt. Mell-hát-váll / kar-láb-has. Ebben a sorrendben. :P

(#15627) tzahola válasza dabagab (#15625) üzenetére


tzahola
csendes tag

Mit értesz sportos alkat alatt?
Ő is sportoló meg ő is... Melyiküknek van "sportos" alkata? :F

(#15628) Eagl3 válasza dabagab (#15625) üzenetére


Eagl3
veterán

Sakk

(#15629) macikos válasza dabagab (#15625) üzenetére


macikos
addikt

Ne sértődj meg, de neked semmi.

Lehet a focitól, kosárlabdától, vízilabdától, kézilabdától, stb. sportos alkatod, de ehhez szinte hivatásos szinten, heti több nap, több órát kell csinálni komolyan, éveken keresztül, lehetőleg már gyerekkortól, hogy ez látszódjon. Szóval így most -nem tudom hány éves vagy- elkezdeni valamit ilyesmit, inkább csak szórakozásnak jó, de ahhoz kevés, hogy jól nézzél ki.

Inkább menj el egy konditerembe.

(#15630) dabagab válasza tzahola (#15627) üzenetére


dabagab
csendes tag

http://www.beyondhollywood.com/one-jack-deserves-another-jack-bender-possibly-directing-jack-ryan-reboot/

Ilyesmire mint Jack Ryan, (képet csak úgy nem engedi be). Talán szálkás

macikos Nem sértődtem meg. Én örülök a válaszodnak. 25 vagyok. De lehet kondizás lesz, de talán ahogy mondják szálkás típus, de nem az az izmos (bocs a kifejezésért). Nekem az számomra nem tetszik. Csak annyi, hogy látszodjon rajtam, hogy edzett vagyok.

Eddig kerékpároztam, az segítette az állóképeségemet, és még szívesen művelem, de már nem sportos szinten a hegyi kerékpározást, csak túra bicajozás.

Inkább úgy mondom, hogy majd szeretnék majd 1-2 év múlva(addig pénzügyileg is meg kell teremtnenem erre a lehetőséget) snowboardozni, és ejtőernyőzni. (vagy sárkányrepülő) és ehhez kellene valami kis edzés programban, hogy edzésben tartsam magam. Vagy erőnléti / állóképesség edzés.
Gondoltam, hogy otthonra veszek súlyzókat és akkor az úgy jó. Én jobban szeretek mozogni, és ezért írtam a sportot. Kondizás terén ha megyek, akkor is inkább lightosabb lennék, egyszer csináltam, haver segített de az ízületem bele salygott így el lettem tanácsolva, max csak kis súlyokkal.

[ Szerkesztve ]

(#15631) SzlobiG válasza tzahola (#15627) üzenetére


SzlobiG
félisten

Biztos krisztiánó ronáldó meg bekem-re gondolt.:D

(#15632) mocsanisi válasza Zomb€€ (#15624) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Itt gondoltam hiperhajlításra, meg felhúzásra :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#15633) Jim-Y válasza dabagab (#15630) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én írtam neked privátot, majd nézd meg. üdv

(#15634) Herczi válasza dabagab (#15630) üzenetére


Herczi
senior tag

Ez kb 3 hónap gyúrás, ha kövér vagy több, mert akkor kell egy hangyafasznyit fogynod is.

(a kb-t aláhúzza a helyesírás ellenőrző, de a hangyafaszt már nem, érdekes.)

(#15635) BÁ Nutrition válasza dabagab (#15630) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csinálj meg 50 fekvőtámaszt, 50 húzódszkodást és kb ilyen leszel
ha meg azt szeretnél hogy arcra hasonlíts egy filmsztárhoz :F (ha az) akkor menj el egy plasztikai sebészhez
pár millió dollárból csak kihoznak valamit:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#15636) dabagab válasza BÁ Nutrition (#15635) üzenetére


dabagab
csendes tag

50 fekvőtámasz esetén. Egy húzamra csináljam vagy feloszthatom mondjuk, 2x20 + 1x10-re? De akkor már simán 3x20.
Arcra jó vagyok így, attól függetlenül hogy nem vagyok filmsztár :)

Jim-Y: Ment válasz a CrossFit tetszik :)

Herczi: Kösz, de amúgy ha gyúrni megyek, milyen súlyokkal és mely gyakorlatok ajánlottak?

[ Szerkesztve ]

(#15637) Herczi válasza dabagab (#15636) üzenetére


Herczi
senior tag

Guggolás 1
Felhúzás nyújt. Láb 2
Fekvenyomás + padon 2
Tolódzkodás (mell) 1
Húzodzkodás (hát) 2
Evezés 2
Vállvonogatás 1
Mellről nyomás 1
Oldalemelés 1
Dönt. Törzs. Old.em. 1
Bicepsz rúddal 2
Szűkennyomás 2
Sarokemelések 2
Hasizom

Ez 3-szor egy héten. Legyen 8-as ismétlésszám, meg guggoljál 200 kiloval, meg nyomjál 150-el. :DDD Életembe nem láttalak, honnan tudjam milyen erős vagy? Amennyivel bírod.

(#15638) dabagab válasza Herczi (#15637) üzenetére


dabagab
csendes tag

180-72kg max fekvőben kitudok nyomni 20-at és kész :D

(#15639) Woodslave válasza ADAM1337 (#15619) üzenetére


Woodslave
nagyúr

heti kétszer mehet úgy, hogy mindent edzel. Mivel testépítő nem leszel, lábra teljesen felesleges külön edzésnap, elég pár kemény sorozat guggolás. A másik napon meg kezded felhúzással (fogadok, hogy ezt a kettőt nem fogod csinálni, szóval be is fejezem) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15640) Herczi válasza dabagab (#15638) üzenetére


Herczi
senior tag

Fekvenyomsz 20 kilóval, vagy fekvőtámaszozol 20-at. igazából mindegy, alul táplált vagy, kezdj el zabálni, ilyen paraméterrel neked tök mindegy mit eszel, csak zabálj mint a disznó. Aztán nehogy azzal gyere, hogy mindenki csak úgy csodál mennyit eszel, mégse hízol, mert egy délelőtt akár 5 szendvicset is meg tudsz enni.

Valaki linkelte már itt a sárga kapszulát, keresd meg, olvasd el. Azok az alapok.

(#15641) Eagl3 válasza Herczi (#15640) üzenetére


Eagl3
veterán

alultáplált... :DDD

(#15642) dabagab válasza Herczi (#15640) üzenetére


dabagab
csendes tag

Oks

(#15643) spammer válasza Herczi (#15640) üzenetére


spammer
veterán

[link]

:DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15644) Herczi válasza Eagl3 (#15641) üzenetére


Herczi
senior tag

Gyúrós topikban ez az alultáplát szint. Nem mondom átlagemberek között lehet ez a normális, de azért testépítésben ez a kezdő szint, kezdő része, de ez csak egy állapot ami "könnyen" megváltoztatható. Még nekem is nagyobb a súlyom, pedig csak 166cm vagyok.

Szóval nehogy megsértődjön valaki ezen, de mivel ilyet itt nem illik mondani, inkább szopjatok le ;]

MOD: spammer: erről az jutott eszembe, hogy milyen régen ettem babot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15645) ADAM1337 válasza Sotho (#15626) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Lehet ez lesz a vége, ez jobban tetszik, főleg hogy szombati nap után van 1 szabad napom edzés nélkül és jobban megtudom úgy tolni a lábat is, hét közben meg minden reggel bicozok 1 órát és kedd kivételével mindennap van edzésem.

[ Szerkesztve ]

(#15646) Ijk válasza dabagab (#15630) üzenetére


Ijk
nagyúr

Heti 3x edzek teremben, úgy hogy napokig izomlázam van utána, nem nagy súlyokkal, de viszonylag intenzíven. Ezen kívül vasárnap 2km mellúszás, nyáron futással kiegészítve. Mindemellett kőkemény diéta (egy versenyző nyilván röhögne rajta, tehát átlag ember szintjén).
És még így is messze vagyok a szálkás formától, az izmostól pedig méginkább.

Gyúrás előtt 1 évig minden nap 5x30 fekvőtámasz, 5x30 felülés vegyesen, heti 2x2km úszás és alig látszott valami. Tehát megjártam a "fegyencedzés" utat, ezért röhögök azokon akik azt hiszik hogy majd azzal a bohóckodással jól fognak kinézni.
Csak ennyit arról hogy ha kicsit sportosan akarsz kinézni. A konditerem a leghatékonyabb, kiegészítve rendes kajálással, táplálékkiegészítővel, vitaminokkal, és valami aerob sportolással, futás, úszás például.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15647) Woodslave válasza Ijk (#15646) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne szerénykedj, nem áll jól neked ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15648) tween


tween
őstag

láb vót, majd beszartam... :D

úgy látom kisütött a nap...míg fagyok voltak csak a régi állandó tagok tengtek lengtek itt, most hogy csicseregnek a madarak megtellenek a termek,meg a fórum is...mily meglepő ;]

(#15649) Tamoo válasza Kassadin (#15552) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem baromság akkor ha azért csinálod, hogy rámenj jobban 1-1 izomcsoport megdolgozására , többféle gyakorlatra van időd. (Én csináltam sokáig heti 5-6edzést), de így könnyű túledzeni magadat. Viszont mindennap félórára lemenni és ugyanazt megcsinálni mint egy 3napos edzéstervben (csak szétosztva)... az marhaság, időpocsékolás.

(#15650) penene válasza tween (#15648) üzenetére


penene
őstag

Melyiktől leszek izmosabb? Heti 3x20 fekvőtámasztól, vagy heti 3x20 HSZtől ebben a topikban? ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.