Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15351) macikos válasza Tipo16V (#15349) üzenetére


macikos
addikt

2-szer körbetekered, az már jó, 3-nál többször nem kell. Remélem jól tekered fel, tehát amikor ráteszed a rúdra a kezed, akkor úgy van a sorrend, hogy a kezed, a rúd és végül a gurtni, mert csak így lesz jó, ha feltekered.

Tehát így: [link]

Boxer001: LOL, szóval innen a neved? :D Azt hittem a boxolásra asszociálsz vele, hogy féljenek tőled :D

[ Szerkesztve ]

(#15352) Tipo16V válasza macikos (#15351) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

ígyvót!

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#15353) Boxer001 válasza macikos (#15351) üzenetére


Boxer001
veterán

:W
Innen hát. :D
Tomics
Jaja, azok. :D

[link]
Ez a boozy meg miért ilyen kicsiben adja...fax...na mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#15354) Tomics válasza Boxer001 (#15350) üzenetére


Tomics
addikt

Boxerek nagy arcok :D Én panelban sajnos nem tarthatok, pedig nagy kutyafan vagyok. Bírom még a francia bulldogot is.
Ezektől a pitbullféléktől meg fosnék, még ha saját lenne akkor is :D

PH! addikt since 2004

(#15355) Fred23 válasza Babetta-X (#15344) üzenetére


Fred23
nagyúr

Attól függ, mi a célod! Ha rosszak a porcok a térdedben, akkor mondjuk nem biztos, hogy a legjobb ötlet a futás, ha pedig izmot szeretnél építeni, akkor tényleg guggolni kéne, akár kis súllyal sokat. Intervall futás mondjuk szerintem alkalmas izomzat-növelésre is, ha nagyon intenzív. Én úgy szoktam, hogy olyan gyorsan futok, ahogy csak bírok 30-40 mp-ig, aztán 4-5 perc kocogás, hogy lemenjen a pulzusom, majd újból sprint.

A 4x12 olyan átlagos testépítős dolog, én ebben a témában le sem merem írni a javaslatomat, mert megköveznek. :D

Ja, és ha már kutya: én vele szeretek a legjobban futni. Tappancska egy igazi kedves vadállat.

(#15356) SzlobiG válasza Boxer001 (#15350) üzenetére


SzlobiG
félisten

Egyre jobb kövi téma mi lesz kinek milyen macskája van otthon?:D

(#15357) Boxer001 válasza SzlobiG (#15356) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem tudom...de mindenképp valami olyan kéne, amihez borsós fred már nem tud hozzászólni. :( ;]
Kertitavatok van? Mert nekünk igen. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15358) Kassadin válasza SzlobiG (#15356) üzenetére


Kassadin
addikt

Kinek milyen színű edzőkesztyűje van téma mikor lesz?

(#15359) SzlobiG válasza Boxer001 (#15357) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor már meg is van a kövi téma nekünk is van kerti tó.:DD

(#15358) Kassadin Hát több köze van a topikhoz mint a kinek milyen kutyája van pl.:D

(#15360) Tipo16V válasza Kassadin (#15358) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

nekem fehér-kék fekete gymstar kesztyűm van, jól bírja, igaz Jojo aztmondta hogy 100kg alatt minden kesztyű bírja ;]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#15361) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na legalább 1 hét edzés oda, pedig már kezdtem izmos lenni :N :D

leszedettem a fejemről egy anyajegy szerűséget mert akadt benne a borotva, és nem akarom hogy felnyíljon a fejem ;]

na mindegy, mindent a szépségért ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15362) macikos válasza Woodslave (#15361) üzenetére


macikos
addikt

Az hogy kopasz vagy, nem zavar?

;]

(#15363) Brent válasza hoffman_ (#15257) üzenetére


Brent
aktív tag

"kis pufi dundigyerek komplett izomagyat csinált magából(és szolis buzit, más kérdés), kb röhelyes munkával és porokkal, meg szeméttel, az engem felbosszant. Anno gimis társam is, kis vékony gebe, úszó srác, elkezdett porozni, és 3 hónap alatt akkor akarja lett, mint az én két karom együtt."

Azt az mi ?
Nyilván ha valakinek csak az a célja, hogy páváskodjon, annak akár járható út is lehet ez a cuccolás. De az ilyen emberekben ált. nincs kraft.

Én is jártam kondiba, de aztán abba hagytam. Mondjuk én nem a külsőségek miatt jártam, hanem, hogy legyen erő, de rájöttem, hogy ahhoz, hogy legyen erő, meg állóképesség, ahhoz nem kell kondiba járni.

Futás, fekvőtámasz, felülés, függeszkedés, húzódzkodás. stb. Szóval minden olyan amit saját testsúllyal is lehet.

Az öskolában van két osztály társam, mindketten 1 éve járnak kondizni. Egyik 100 kiló, a másik 72. Én meg csak ugye otthon "szöszmötölök" egy kicsit, ha van időm. Mostanában mondjuk egyre többet szöszmötölök, mert hamarosan lesz egy megmérettetés.

100 kilós gyerek így a konditeremben erős, szóval annyi, hogy a fekve nyomásban néhányszor kimegy neki a 100. Erőember stílusban 100 kiló, szóval nem ilyen full kövér potrohos, zsírhájgombócot képzelj el. De ilyen, hogy függeszkedőn felhúzza néhányszor a saját testsúlyát ? Az képtelenség... tőből kiszakad mindkét keze. Ha futni kell 1,5 km után meghal. Fekvőtámasz 30 után halott. Egyik karja akkora, mint az én két karom együtt, de ennek ellenére lenyomom szkanderban szóval az, hogy kinek mekkora a karja nem sokat számít.

Ha már szóba hoztad a kettlebellt: [Pistol squats] Ez azért már valami.

(#15364) Ijk


Ijk
nagyúr

Alig kúszott 0 fok fölé a hőmérő, már is megjelentek az idióták. ;]
Mi lesz itt tavasszal? :O

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15365) hoffman_ válasza Ijk (#15364) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ennek mi értelme? :U

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15366) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Mire készültök fiatalok mire kell ez a nagy erő ? :U :)

(#15367) Woodslave válasza macikos (#15362) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az már mindegy :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15368) Brent válasza Tamoo (#15283) üzenetére


Brent
aktív tag

A kézenállós állításodat elírtad nem ?
Ha te nem tudsz, akkor béna vagy, ha ő tud, akkor ő nem béna.
Ehhez semmi köze nincs az erőhöz.

Szvsz mindkettőtöknek igaza van valamilyen szinten. Az meg, hogy mi a valós erő.

Írok egy példát: (ki az erősebb)

Van egy 100 kilós ember, meg egy 70 kilós ember.

A 100 kilós ember fekve nyomásban kinyomja a 100 kilót (saját testsúlyát) néhányszor. mondjuk ötször.
A 70 kilós ember is kinyomja fekve a saját testsúlyát ötször. Többet nem bír a 70 kilós ember, belenyom a 80-ba de nem nagyon megy, inkább hagyja a picsába.

Jöjjön mondjuk egy húzódzkodás.
A 100 kilós ember felhúzza magát kétszer, majd leesik aszondja ő nem bírja, inkább meghal.
A 70 kilós ember felhúzza magát 30x

Ki az erősebb?

(#15369) Woodslave


Woodslave
nagyúr

picsák vagytok guggolni? ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15370) macikos válasza Jimy83 (#15366) üzenetére


macikos
addikt

Na ezt én is szeretném tudni. Elítélik azt, aki jól néz ki, izmos, szoláriumba jár, stb. Ők meg arra verik, hogy 1 lábbal felugranak-e a konyhaasztalra, vagy hogy milyen gyorsan tudnak kötélre mászni... szuper ;]

Funkcionális erő. Igen, ez nagyon szép, csak mondjuk a hétköznapokban hol van rá szükség? :D

(#15371) Woodslave válasza Brent (#15368) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mit számít? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15372) Herczi válasza Brent (#15368) üzenetére


Herczi
senior tag

"A 70 kilós ember felhúzza magát 30x"

Az ember mázsánál kezdődik, nem tudtad? ;]

(#15373) God Vazzeg válasza Brent (#15368) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az, hogy van egy dagadt ismerősöd, és nem tud húzódzkodni ez bizonyítja hogy a gyúrás nem jó? :U Komolyan bexarok rajtatok, a fegyencedzéstől kezdve az ilyen hülyeségekig, ti ezt tuti team munkával kreáljátok, mert 1 embernek ez sok volna :DDD

Na akkor kapaszkodj: én simán húzódzkodok 30-at neked, mondjuk csak 93-94kg vagyok, nyomok neked 160 körül, és guggolok 180-ba 4-5-t ha picit összeszedem magam. És képzeld: se kigyúrt, se erős nem vagyok ezzel, ez egy közép kategória kb. Egy barátom kicsit jobban ki van gyúrva mint én (naturál!) és 220-at nyomott versenyen, 260kg-ot guggol, húzódzkodni még nem láttam, de gondolom nem esik nehezére! Fel lehet kötni a gatyát a fegyencedzéssel, meg a majomkodással :K ;)

No offense, csak úgy kikívánkozott ;]

(#15374) Jojo5


Jojo5
őstag

váll volt ma, és überbrutáljól néztem ki edzés után :K :C
most meg CANGA :Y :D

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#15375) Sotho válasza Herczi (#15372) üzenetére


Sotho
őstag

Ez ilyen tipikus dagattg*ci beszólás. :DDD
God: errő van szó! :K

[ Szerkesztve ]

(#15376) gooool


gooool
őstag

Ez már kancsöcs? ;]
[link]

Üdv, Balázs

(#15377) SzlobiG válasza gooool (#15376) üzenetére


SzlobiG
félisten

Te vagy a képen ugye?

(#15378) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Én meghalok. Most komolyan azt hiszitek hogy van egy elhízott dagadt disznó, beszúr magának 3 injekciót és 3 hónap alatt színizom lesz? Szerintem a szteroidok témakörben is nagyon durván el vagyok tájolva... Olvassatok utána, elég iromány van a neten, de azért jó lenne ha nem úgy lennének beállítva a koxok mint valami csodaszerek, amitől rögtök mindenki izmos lesz.

Amúgy meg ez miért böki a csőrötöket? A szteroidoknak ott vannak az előnyös hatásai, pozitívumai, meg ott vannak a mellékhatások. Azt mindenki magának dönti el hogy vállalja-e hogy beszúrja/megeszi. Nincs senki se rákényszerítve. Ha ő bevállalja, te meg nem, viszont ő sokkal jobban néz ki, attól nem kell leszólni. Végülis hülye példával élve én is köpködhetek a ferráriban feszítő emberekre hogy biztos örökölte, meg nem dolgozott meg érte, de ez nem változtat a tényen hogy neki van ferrárija nekem meg nincs...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#15379) wertigo1984 válasza gooool (#15376) üzenetére


wertigo1984
őstag

ez te vagy?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#15380) megint én


megint én
őstag

Vazze, emberek mi a faszt csináljak???
Tele vagyok terhescsíkokkal, leginkább a bicepsemen, de már vagy tenyérnyi területen, és eleinte csak rózsaszín volt, de most már lilás :Y :Y :Y

(#15381) gooool válasza SzlobiG (#15377) üzenetére


gooool
őstag

Hát a laza 70-72kg-ommal minden bizonnyal... :DDD
Nem egyébként, ő haverom bátyja. :)

Üdv, Balázs

(#15382) tween válasza megint én (#15380) üzenetére


tween
őstag

azok a rühatkák járatai ;]

más: láb lett vóna, de csaltam...jó vót ;]

mi van itt emberek? betévedtek az irigyek? ;]

[ Szerkesztve ]

(#15383) Ijk válasza megint én (#15380) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ki a faxt érdekel hogy gyúrás tekintetében pubertásba léptél? ;]

Ettől a fegyencedzéstől meg összeomlott a ph is. Remélem valahol nyitnak maguknak egy fórumot, mert már szerintem itt mindenki besokallt. Bár a legjobb az lenne ha elkezdenének valamit edzeni, és megkímélnék az embereket az elméleteiktől. :DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15384) SzlobiG válasza gooool (#15381) üzenetére


SzlobiG
félisten

Aham, jó szálkás.:D

Mond neki még kicsit több kogxot toljon és fasza lesz.:D

(#15385) macikos


macikos
addikt

JÚÚÚJJJJ

12:12-től Tóth Dani alkarozik! Miért nem hallgat Bunnyra, hogy alkarozni hülyeség? Hát nóóóórmális?

(#15386) gooool válasza SzlobiG (#15384) üzenetére


gooool
őstag

Nem egész 8 hónap alatt lett egy átlagos 80 kilós emberkéből ez...
Én nem tudom, hogy genetika-e vagy jó otthon a nevelői, de az öccse is veszettül nő... :DDD

Lassan én is teszek fel képet, hadd legyen humorest is... ;]

Üdv, Balázs

(#15387) Ijk válasza gooool (#15386) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért van ott zsír rendesen. A mell pedig el van maradva.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15388) SzlobiG válasza gooool (#15386) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tuti hogy tol valamit látszik rajta milyen vizes "izomzat" a kancsöcs is elvan ösztrogénesedve, vagy csak szimplán zsíros. De tévedhetek is.:D

(#15385) macikos Látod bunny nem csak egy buta gyúrós mint dani.:(

(#15389) gooool válasza Ijk (#15387) üzenetére


gooool
őstag

Akad, mit ne mondjak...
Egyébként érdekes, de a tesója is pont ilyen...mell sehol sincs, holott folyton melleznek mindketten.

SzlobiG:
Majd közlöm vele, hogy nem jött be a vakítás, hogy naturálban tolja... :DDD

Én ma tesifakton felkarállást gyakoroltam a korláton...nem létezik, hogy így szétszedje a karom... :U

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#15390) mocsanisi válasza Ijk (#15387) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Semmi se lehet tökéletes :D Mellem nekem is mindig alulfejlett volt/van/lesz :U (bár én nagy se vagyok :( )

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#15391) God Vazzeg válasza Brent (#15368) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na nehogy berágj, ezt a zenét neked küldöm márcsak a címe miatt is :D

(#15392) Rica válasza Kassadin (#15271) üzenetére


Rica
senior tag

Nem tudom mi az, de mindjart megkerdezem google baratot. Koszi!

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#15393) Ijk válasza gooool (#15389) üzenetére


Ijk
nagyúr

Gondolom a tipikus karból fekvenyomó fajta. Felrak jó nagy súlyokat, nem engedi le rendesen, és fent megtartja. Mell helyett dolgozik a váll, bicepsz, tricepsz. A képen tökéletesen látszik is, a zsír alatt jóformán semmi mellizom nincs.
Egyébként ehhez az eredményhez nem kell kox.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15394) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

mostonában nem jártam erre, gondolom nem érdemes visszaolvasni :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#15395) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#15394) üzenetére


Boxer001
veterán

Soha nem érdemes visszaolvasni, faxság az egész topic... :D Még ha On is a téma...na akkor meg iszonyat unalmas. :N

(#15396) Woodslave válasza God Vazzeg (#15373) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ennyi :R

nethuszár :( ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15397) tween


tween
őstag

a tegnapi elcsalt lábnapot ma bepótolom, ha addig élek is...meg persze ha el tudok vánszorogni a teremig...csak hogy on is legyek: Boxi? oly régen szólítottalak már meg, mindig hiányzik az embernek egy-két baráti szó...hat már a parizeres zsömle? ;]

[ Szerkesztve ]

(#15398) gooool válasza Ijk (#15393) üzenetére


gooool
őstag

Mondjuk én azt az elvet követem, amit Bunny mutatott a videójában,vagyis mell alsó részéhez leenged, fent pedig nem akasztom ki a könyököm, hanem kicsit hajlítva marad. Így végig feszül a mellem és azóta a könyököm sem fáj.

Üdv, Balázs

(#15399) Polacheck válasza Boxer001 (#15395) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ja, dobjuk fel valamivel. Speedfitness?

less qq more pewpew!

(#15400) Tamoo válasza gooool (#15398) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Majd azért azt is próbáld ki, hogy mi van ha a felső részéhez (kulcscsont környékéhez) engeded le.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.