Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15151) Eagl3 válasza spammer (#15150) üzenetére


Eagl3
veterán

Látod... van. :)
Mondjuk engem igazából hidegen hagy, de egy vasággyal 40 kilós kocka srác nem tudom, hogy fogja megcsinálni.

(#15152) dnelb válasza spammer (#15150) üzenetére


dnelb
veterán

Erre is van megoldás, nem a kondit kell fel venni kötelező tesinek... A 40 killós kocka srác meg menjen úszni vagy focizni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15153) kovsol válasza spammer (#15150) üzenetére


kovsol
titán

Én műszaki karra jártam ahol gépészmérnök, építészmérnök, műszaki infó, mérnök infó, építőmérnök stb szakok voltak és ott volt ez, ez nem most mert 2 éve végeztem már a sulival. De aki akart mehetett táncolni, pin pong, kosár, foci, tenisz stb

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#15154) Eagl3 válasza dnelb (#15152) üzenetére


Eagl3
veterán

Ja.
Van még egyébként futás(na oda semmi esetre sem mennék), úszás(ez még hagyján de utálom az uszodát), meg van fallabda ami király lenne, de képtelenség bekerülni. Pedig akartam menni egy csoporttársammal, jó lenne kicsit ütögetni, majd lehet elmegyünk sulin kívül. :D

(#15155) spammer válasza dnelb (#15152) üzenetére


spammer
veterán

Naná, ez a legjobb megoldás :DDD [link]

#15153 kovsol Ja, választani lehet mást, éppen ezért tök hülyeség a kondis felmérés... És, hogy meg lehet bukni, hát az vicc :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15156) Eagl3 válasza spammer (#15155) üzenetére


Eagl3
veterán

Az a faszi... :D ez msot vagy meleg vagy kurva nagy arc. :DDD

(#15157) Eagl3


Eagl3
veterán

Itt a tavalyi úszás és futás követelménye... a kis pöcs*m csinálná ezt.

Úszás: Honvédségi uszoda, Zámoly u.

-ismerje meg az úszásnemek alaptechnikáját,
-fejesugrás technikája,
-fordulók technikája,
-versenyzés szabályai,
-kar, láb és légvétel összehangolása mell, hát és gyorsúszásban,
-légvétel nélküli úszás víz alatt (min. 20 m),
-választott úszásnemben 200 m (fiúknak 3:45, lányoknak 4 perc) – vagy 400m folyamatos leúszása.
Az úszni nem tudók egyéni haladási terv szerint teljesítenek.

Futás: Óbudai Egyetem AREK udvar, helyben

-az órákon a fokozatosság elvét betartva egyre magasabb szintű állóképességet, edzettséget érjen el,
-a hallgató a félév órái során részletekben (alkalmanként max. 5 km) folyamatos futással teljesítse a maratoni távot (42195m). Az egyes órákon a teljesített futótávok összeadónak.
-építse be mindennapjaiba a mozgást, igénye legyen a későbbiekben is a sportra, életmódjának, életstílusának legyen meghatározója a futó sportmozgás.

(#15158) kovsol válasza Eagl3 (#15157) üzenetére


kovsol
titán

én szerintem 10 év úszás és vízilabda után simán ezt választottam volna :D

May the Force be with you!

(#15159) dnelb válasza Eagl3 (#15157) üzenetére


dnelb
veterán

Ezzel nem tudom amugy mi gondod, elég korrekt. Legalább nem fosnak rá nagy ívben ..

[ Szerkesztve ]

(#15160) Eagl3 válasza kovsol (#15158) üzenetére


Eagl3
veterán

Világ életemben utáltam futni, úszni meg annyira tudok, hogy ne fulladjak meg kb.

Krisztián: a suliba járók nagy része tutira képtelen teljesíteni ezeket a feltételeket, gondolj bele, aki életében nem sportolt... én sporttagozatos voltam még általánosban, az azért megadta az alapokat anno, szóval ha nem kondiznék akkor simán elmennék mondjuk úszni (futni biztos nem mert azt utálom).

[ Szerkesztve ]

(#15161) Polacheck válasza Eagl3 (#15160) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Futással hogy állsz, arról még nem írtál?

;]

less qq more pewpew!

(#15162) Eagl3 válasza Polacheck (#15161) üzenetére


Eagl3
veterán

Tényleg, van futás is, ha nem mondtam még, lehet arra megyek. ;]

(#15163) Möhe


Möhe
addikt

Sziasztok.
B-vitamint honnan és milyent érdemes most rendelni?
köszi

(#15164) Kassadin válasza Ijk (#15142) üzenetére


Kassadin
addikt

Vidd el te, úgyis halálodon vagy minden lábedzésednél. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15165) Eagl3 válasza Möhe (#15163) üzenetére


Eagl3
veterán

Ezzel pl. nem hiszem, hogy nagyon mellélőhetsz.

(#15166) Ijk válasza Eagl3 (#15144) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyetemi tesiken már örülnek ha bejársz tesiórákra és csinálsz valamit. Egyébként ezek simán teljesíthetőek, mondjuk értelme az nem sok, főleg a 3 perc bicepsznek. :DDD

#15167: Tudom hogy arról van szó, de ott inkább az a lényeg hogy eljárj és csináld. Ha felméréssel akarod kiváltani, akkor nyilván olyan feltételeknek kell megfelelni, aminek egy aktívan sportoló hallgató tud megfelelni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15167) Eagl3 válasza Ijk (#15166) üzenetére


Eagl3
veterán

Egyetemi tesiről beszéltem. :)
Egyébként nekem is az időre való bicepszezés szúrt szemet...

[ Szerkesztve ]

(#15168) penene válasza Eagl3 (#15156) üzenetére


penene
őstag

Mondd, hogy te nem nyomnád ennyi csaj között szívesen. :D
Én az ajtóból szoktam nézni, és ott is kicsit rázom. ;]

(#15169) Eagl3 válasza penene (#15168) üzenetére


Eagl3
veterán

Mit rázol? ;]

(#15170) Kassadin válasza Eagl3 (#15169) üzenetére


Kassadin
addikt

:(

(#15171) Manitou válasza kovsol (#15153) üzenetére


Manitou
addikt

Nálunk nem volt semmi felmentés főiskolán , be kellett járni rendesen, futni kellett meg fekvőtámaszt tolni stb... aztán lehetett menni ping pongozni, focizni vagy konditermbe.
Konditermbe 1x ha benéztem , de akor is csak szétnéztem :DDD
BME-n meg nem volt eleve tesi óra se :D

Nem kerülnek elő a 32-es egykezesek a héten :DDD , sajna lebetegedtem :W jó ha hétvégén tudok menni edzeni, bár nem sok esélyt látok arra se.

[ Szerkesztve ]

(#15172) spammer válasza Manitou (#15171) üzenetére


spammer
veterán

Lebetegedtél? Hmm, hogy is szokták mondani?

Szarul nézel ki, kokszolsz te rendesen? :DDD

;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15173) Manitou válasza spammer (#15172) üzenetére


Manitou
addikt

Úgy tűnik.

:N Én lifetime natural vagyok ;]

(#15174) Jim-Y válasza Manitou (#15171) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én fél lábbal vagyok a betegségben, elfogyott a Mega Daily, egyből érzem, hogy beteg leszek :( Boltoltam most este egy ilyet, biztos ami biztos: [link]

(#15175) mocsanisi válasza Manitou (#15173) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Mindenki így kezdte :DD

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#15176) tween válasza Ijk (#15142) üzenetére


tween
őstag

majd ha lesz kedvem neked is elmondom (régebben közölve lett itt), hogy miért kell nagyon vigyázni ezzel (is) az edzéssel...

(#15177) penene válasza Eagl3 (#15169) üzenetére


penene
őstag

Ójaj, de ritkán írok ide. ;]

(#15178) Woodslave válasza Fred23 (#15133) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem piros van az is jó? :F :D

ja ettől qrva nagy alkarod lesz... régebben azt csináltam, hogy mindig nyomkodtam vezetés közben, napi 1 órát heti ötször, nem lett nagy alkarom....

Véleményem szerint az alkar olyan mint a vádli. Ha nincs akkor baxhatod :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15179) Kassadin válasza Woodslave (#15178) üzenetére


Kassadin
addikt

A bicepszed viszont hatalmas, lehet hogy arra ment volna? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15180) Woodslave válasza Kassadin (#15179) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ja kibaszott hatalmas :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15181) Kassadin válasza Woodslave (#15180) üzenetére


Kassadin
addikt

Akkora mint a fejem. A fejem pedig nem kicsi.

(#15182) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv :)

Két szóra kerestem rá a topicban, mielőtt írtam: fegyencedzés, illetve rizs. Szóval most már képben is vagyok veletek kapcsolatban Srácok... ;] :DDD

A kérdésem egyszerű(és a rizsezés azért adott olvasnivalót). A rizsnél és a husinál* van jobb, vagy más természetes kaja, ami rádobhat adott esetben az (izom)tömegre? Táplálékkiegészítőt nem komálom. Illetve húsokból mi a legideálisabb(persze a fél kiló lazacfilén kívül)? Kiegészítőkre nem fizetnék plusz pénzt(már csak elvből sem), és sajnos a rendszerességgel is lesznek gondjaim, de azért az étrendet kicsit megváltoztatni még viszonylag könnyebben belefér a költségvetésbe/időrendbe.

Egyébként a fegyencedzést kezdem én is, sport mellé, most vagyok túl az első 100 oldalon. A gyúrást én nem szeretem annyira(sőt nagyon nem), de hogy ez a fegyencedzés is megéri a pénzét sokszor(rakásszar), az is biztos. Elég komoly módon fikáz mindent, és mindenkit, aki nem a börtön csodamódszerén nevelkedett, vicc. Azért a gyakorlatokat átnézem(ajándék volt), hátha van benne használható, majd kiderül.

Na de a kérdés csak a kajára vonatkozott, előre is köszi, ha megszántok válasszal :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15183) Boxer001 válasza hoffman_ (#15182) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem ha a boozy kifejezésre keresel rá, hamarabb ide találsz.
Holnap hát-váll. Szétküldöm magam a ge..be.

[ Szerkesztve ]

(#15184) hoffman_ válasza Boxer001 (#15183) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Rákerestem, sokat dobott, de nem nagyon értem, hogy mi az, lehet átsiklottam valamin.(mármint értem, hogy mi ez, csak az nem tiszta, hogy kik azok pontosan)

Közben olvasgatom, ahogy nézem, kb ahányan vagytok, annyi féle dolog mellett voksoltok. A tej jó, a tej szar, a csirke-rizs fasság, a csirke-rizs jó, a tömegnövelő szar, a jó tömegnövelő epic. Nem eccerű kiigazodni...

Egyébiránt ~90kg vagyok, és piszkosul nem érdekel, hogy mit és mennyit eszek(illetve keveset semmiképp), de edzések előtt/után szívesen eszek olyat, ami esetleg jobb lehet, min egy sima akármi, amit megkívánok.

mod:

Ezt a srácot nem ismerem, de így látatlanban nagyon szimpi :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15185) Tamoo válasza hoffman_ (#15184) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"Ezt a srácot nem ismerem, de így látatlanban nagyon szimpi"
Jól kezded :DDD

ha úgyis összevissza eszel szénhidrát témába fölösleges belemenni. Egyél sok csirkemellet (amennyit bírsz).

[ Szerkesztve ]

(#15186) Bibby válasza hoffman_ (#15184) üzenetére


Bibby
addikt

Nem kell nagy ördöngős dolgokra gondolni. Amit a logika diktál azt kell enni: minél kevésbé feldolgozott élelmiszer legyen, nagy tápértékkel rendelkezzen, jól emészthető legyen.
A rizs a legolcsóbb, legegyszerűbben beszerezhető szénhidrát. De a krumpli is jó dolog.
Húsból a nagy fehérjetartalmú, nem túl zsíros a nyerő.
Az elkészítéssel sokat lehet rontani mindenen. :)

Ελευθερια η θανατος

(#15187) hoffman_ válasza Tamoo (#15185) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Gondoltam, hogy szépíteni kellene, mert így rögtön boozy leszek, de inkább hagytam. Ezek szerint jól éreztem :D

Sajnos a lehetőségeim a rendszerességre durván korlátozottak, nem tudok akkor enni, amikor akarok. Ellenben fél év kihagyás után(sérülés) újra tudok edzésre járni, ez heti 3 alkalom, illetve ha jön a jó idő, akkor reményeim szerint napi 2x20 km tekerés, és itthon napi szinten erőnléti edzés. A csöcsnövelés lenne a célom, ezt a legutolsó tudná megdobni, de úgy gondolom, hogy ehhez elég komolyan járulna hozzá a kaja is. Az össze-vissza alatt nem azt kell érteni, hogy csipsz-joghurt-pörkölt-csoki-főzelék-mcdonalds. Normál étkezés: szendvics reggel, ebédre főtt étel, vacsira szendó és/vagy főétel. Ha viszont bent szívok estig az egyetemen, akkor az ebéd sokszor kimarad.

Bibby:

Igazából én is így gondoltam, de azért gondoltam megkérdezlek titeket is, akik benne vagytok. Ha ti is így vélekedtek nagyjából, az nekem elég :) Köszi neked is :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15188) God Vazzeg válasza Bibby (#15186) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szasz

(#15189) Ijk válasza hoffman_ (#15184) üzenetére


Ijk
nagyúr

Minden attól függ hogy akarsz kinézni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15190) Kassadin válasza hoffman_ (#15184) üzenetére


Kassadin
addikt

"Ezt a srácot nem ismerem, de így látatlanban nagyon szimpi."

Ilyeneket itt ne írj inkább, mert kiközösítenek. Instant. :DDD

Fehérje nem csak a csirkében van, ahogy ch sem csak rizsben leledzik. De ezt eddig is tudtad. Borzalmasan egyoldalú és sík táplálkozás lehet, ha mindig ugyanazt eszed, meg unalmas is szvsz. Egy jó brassói sült krumplival vagy egy sajtos-tejfölös tészta is tudja adni. :K

(#15191) hoffman_ válasza Ijk (#15189) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jól :DDD Soha nem lövöm magam fényképezőgéppel, egyedül egy ilyet tudok felmutatni egyébként, hogy legyen alap. Powered by edzőtábor. Igazából amit ezen nem látni, és amivel a bajom is van, az a mellizom mérete/ereje. Azt kéne komolyan kicicomázni.

Kassadin:

Most már mindegy, látom :D De már a sokadik vagy a sorban, ahogy néztem úgy esztek, ahogy kell, különösebb váltást nem kell akkor felmutatnom. Thx :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15192) Ijk válasza hoffman_ (#15191) üzenetére


Ijk
nagyúr

[link]
A kajálás attól is függ mennyire akarsz szálkás formát.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15193) Zomb€€ válasza Kassadin (#15190) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nekem évek óta a mindennapi kajám törzsét a csirke rizs adja (90%-ban kb). Spártai vagyok :K

Diszkóizom volt, nagyon adta. Erősödök, talán hat a placebo...

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#15194) Tipo16V válasza hoffman_ (#15187) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

nem vagy egyszertű eset, de ha csak edzés előt és után akarsz normálisan enni azzal nem fogsz menni semmire. :N
reggelire miért nem megy pl zab a szendvics helyett? vagy hamár szendvics akkor teljes kiörlésű kenyér, csirkemellsonkával (sága selyemsonka 100grban 15 gr fehérje és 2 vagy 4gr zsír. cserébe rohadt drága) ha belefér. de a zab akkor más nagyságrendekkel olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#15195) Kassadin válasza Zomb€€ (#15193) üzenetére


Kassadin
addikt

Hogy nem unod... :D

(#15196) Zomb€€ válasza Kassadin (#15195) üzenetére


Zomb€€
őstag

De néha nagyon megunom, akkor felhízok 1 hónap alatt és jöhet a fél év diéta :D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#15197) hoffman_ válasza Tipo16V (#15194) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mert még sosem próbáltam, ha ízlik a zab, akkor tőlem mehet, de előbb eszem teljes kiőrlésű kenyeret :) Ma reggelire pont ságát ettem, tök véletlenül, bár spéci kenyerem nem volt hozzá.

Nem arról van szó, hogy edzés előtt/után akarok normálisan enni, hanem hogy csak akkor van rá időm :/

Ijk:

Köszi szépen. Ez csak ott hibádzik, hogy súlyzó és/vagy terem kell hozzá, mind a kettőt mellőzném :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15198) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

4 kiló afrikai harcsa a konyhába ;]

(#15199) Ijk válasza hoffman_ (#15197) üzenetére


Ijk
nagyúr

Súlyzós edzés nélkül nem lesz kidolgozott melled. Sokaknak még úgy sem szokott.
Fekvőtámasz + tolódzkodás.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15200) Yeffy válasza dnelb (#15146) üzenetére


Yeffy
veterán

mik vannak nálatok, de jó :)

jó kis hát/váll vót...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.