Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16751) God Vazzeg válasza harcikoca (#16747) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szia

Többnek nézel ki 20-nál, olyan 65-nek tippeltelek.. Kilóban :D Nem rossz egy harcikocától :K :D

(#16752) SzlobiG válasza macikos (#16750) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor te a 10%-ba vagy? ;]

(#16753) Eagl3 válasza Kassadin (#16715) üzenetére


Eagl3
veterán

Te mennyivel szériázol?

(#16754) kovsol válasza SzlobiG (#16752) üzenetére


kovsol
titán

súlyra ki is teszi a topic 10% -t

;]

May the Force be with you!

(#16755) macikos válasza Eagl3 (#16753) üzenetére


macikos
addikt

Bármit fog írni, az fontban értendő, mert úgy többnek tűnik ;]

(#16756) gooool


gooool
őstag

Közfelháborodást keltettem a haveri körömben...
Ugyebár elég sokat kérdezősködtem itt Nálatok, haladok is magamhoz képest szépen, lassan, de biztosan.
Nos a lényeg:
Bicepsz-váll volt hétfőn és bejött velem pár haverom...Elkezdtek bohóckodni, majd meglátták, hogy mennyivel szériázok és kimentek, ezzel a szöveggel:
-Te sem nézel ki ennyire erősnek...

Ennek örülni kell vagy mivan? :U :DDD

Üdv, Balázs

(#16757) spammer válasza harcikoca (#16747) üzenetére


spammer
veterán

Mondjuk ha eddig nem szedtél tápkieget, akkor kezd inkább azzal, a kox helyett.. Persze csak miután a kaja és a vitamin tuti rendben van.

Ja igaz, a koxtól gyorsa(bba)n fejlődsz. 20 évesen tényleg fontos sietni.

Egyébként elég normális formád van, főleg, hogy 20 éves vagy, tényleg nem értem, minek akarsz ilyen szarokat szedni.

De nem tépem többet a számat, nem vagyok én senki...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16758) Eagl3 válasza harcikoca (#16719) üzenetére


Eagl3
veterán

Inkább a nyelvtankönyvet emelgesd...

(#16759) krups8 válasza Ijk (#16748) üzenetére


krups8
tag

35-36-os kezecskéimmel 40-el franciarudazok 5x8 keservesen és 60-al guggolok hátam mögött fogva a rudat. 24-el evezek, fürészelek, vagy hogy hiijják és 12-vel tricepszezek hát mögött egykézzel, bicepsz állva 17-18kg-val 4-5x15-17. Otthon edzős fajta vagyok, mellezni jól rádőlve, koncentrálva egyik, aztán másik kézre terhelve szokok. (parasztosan, de kijött ez a szóú) :DDD

Harcikoca: A propi megb*sz. 1-2 naponta szúrni kell és tényleg szétküldi az idegrendszert. Agresszió fokozottan. :( Danabolból jó a zöld és a 4mm vastag kék. Szerintem se hiányzik senkinek amit ezek hoznak közérzetbe, de ha akarod, mind1 mit mondanak. Testosteron Depo 250 aka. enantát viszont antidepresszánsnak is jó, viszont csak a kék lekaparhatós féle adta. A barna és az új kék meg a többi nálam nem adott semmit. :( :B

[ Szerkesztve ]

(#16760) ForexGuru válasza kovsol (#16754) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

ezen felnevettem ;]

(#16761) harcikoca válasza spammer (#16757) üzenetére


harcikoca
senior tag

Az azzal a gond, hogy látom a haverjaimon, hogy mennyivel hatásosabb.. ugyanyannyi pénzért 5x annyi izmot szednek fel.. :) Amúgymeg én nemvagyok a szteroidokról rossz véleményről, ennyi erővel az összes valamirevaló testépítőt koxos köcsögnek kéne hívni.

AMD+Ati powee'R

(#16762) harcikoca válasza Eagl3 (#16758) üzenetére


harcikoca
senior tag

Lehet, hogy neked még azis nehézlenne.. :) Amúgymeg nem helyesíró bajnokságra jöttem, hogy figyeljek az ilyen legyekre, akik mindenbe beleköpnek.. :DDD

AMD+Ati powee'R

(#16763) mocsanisi válasza harcikoca (#16761) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ahogy leírtam PM-be is, valami komolyabb tápkieg. stack-el kéne először próbálkozni.

Anabolic Xtreme Mass FX + Brutal anadrol + gaspari plasmajet. Persze többe kerül mint egy danabol kúra, de én először valami ilyesmit próbálnék be. (feltételezem hogy aki kokszolni akar, annak azért van egy pénzmag a háta mögött)

Szerk.: Persze ezeket a kieg.-eket lehet tolni ajánlott dózis felett, csak nézd hogy hogy reagálsz rá.

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#16764) kovsol válasza harcikoca (#16762) üzenetére


kovsol
titán

ő nem légy hanem maga a kaszás szól hozzád :D

May the Force be with you!

(#16765) Eagl3 válasza harcikoca (#16762) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem, hanem egy nyilvános fórumra, ahol illik megtisztelni a másikat azzal, hogy nem úgy írsz (pláne nem segítséget kérsz), mintha tesztoszteron hiányodban visszabuknád a csirkerizsed.

[ Szerkesztve ]

(#16766) krups8 válasza harcikoca (#16761) üzenetére


krups8
tag

Nyomj be egy 100mg-s Testolic féle propit és ha eredeti, érezni fogod. Meglátod milyen érzés és hogy birsz vele. Kerül 600Ft-ba és csak utána a többit, mert ki tudja, lehet nem fogja adni, hogy spiccen vagy 90-es pulzussal folyamat. Alvás meg aztán... majdnem felejtsd el.

+++: A kúra végén hiába HCG meg a többi, eltünsz. Nem annyira csak a fizikum, mint a kúra alatti yuri bojka. Teljesen egyéni kire, hogy és mennyire hat, de én nem nyúlnék hozzá újra. Talán eredeti enához, de jobban jártam volna, ha faxa tejsavó fehérjét küldök a bélbe, már az elején az árukból. Nekem is sok volt a naturál gyúrósdi, de fehérje + szénhidrát az alap. Akkor is hoz, ha szükös mellé a kaja. Ja, meg én eskü fáradt és levert voltam a szerektől és még csak meg se mozdultam, nem hogy edzés ami még geci nehezebb volt, mint tisztán. Ki érti. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16767) Eagl3 válasza krups8 (#16766) üzenetére


Eagl3
veterán

És ha nem eredeti akkor meg vértfos*l? Jó játék, tényleg... ösztönözzük csak a népet. :D

(#16768) spammer válasza harcikoca (#16761) üzenetére


spammer
veterán

Az a különbség, hogy azok profi testépítők, világversenyekre járnak, ebből élnek, ez a munkájuk. Élsport. Tönkre is vannak cseszve.

És amikor a haverjaidnak majd elsorvad a tökük, vagy impotensek lesznek 30 évesen, akkor majd el lehet gondolkozni, hogy megérte-e. Máj, vese, szív és hasonló dolgokról nem is beszélve.

Olyan ez, mint amikor valaki rákattan a tetkóra vagy a narkóra. Tetszik, jól néz ki, hatásos, toljuk még tovább. Mert nem fogod azt mondani, hogy "itt elég", nem kell több.

Tudom, lehet okosan, kúraszerűen, meg van visszaállító cucc, meg a tököm tudja...

Hát jó, nekem aztán tényleg mindegy, ki mit csinál magával. Nekem ez az egészségről szól, másnak meg másról.

szerk: mielőtt belekötne valaki az egészségbe.. ízületeket szétcseszi ez a sport, ennyi nekem bőven elég, nem kell még más baj is :))

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16769) dnelb válasza krups8 (#16759) üzenetére


dnelb
veterán

Magyarul 173 centihez 35ös a karod úgy hogy koxoltál? Vagy valamit félreértek ?:D

(#16770) krups8 válasza dnelb (#16769) üzenetére


krups8
tag

1 évvel ezelőtt és hülye voltam az edzéshez, kajához, ezközök se voltak. Nem nevezném edzésnek, kondinak amit akkor csináltam. Szóval megdobott 3-4 kilóval, de habitusba növesztett inkább. Kórházi kényszerpihenő után januárban 63 kilóról kezdtem és fél éve nomrál kb. a edzés ez is inkább a kitapasztalásról, okulásról, tájékozódásról szólt. 1-2 hónapja edzek úgy, hogy mondhatni rá ezt igazából. Közbe is ment, de összevissza mindent edzettem builderes otthoni training progik szerint. Sok videó meg olvasás és próbálgatás, hogy most már érdemben csinálom amit. :D :P

Eagle ált. nem, de elég ha nincs benn hatóanyag. Megdögleni nem igen szoktak, meg nem ciánt raknak bele azé'.

[ Szerkesztve ]

(#16771) Jojo5 válasza mocsanisi (#16763) üzenetére


Jojo5
őstag

tuti nem kúrnám ki a pénzt holmi tesztó serkentő stackre ami 20-30k és fene se tudja, hogy hat-e adott illetőnél :U
emlékszem még amikor a halason nyomatták T-bomb meg mittomén minek a kombóját, és volt aki már a csillagos eget is kinyomta, de volt aki meg semmit sem érzett... akkor már inkább a biztosan hatásos cummó ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#16772) mocsanisi válasza Jojo5 (#16771) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Én bepróbálnám... Bár lehet ez az én fa**ságom. MassFX-ről egész pozitívakat írtak mindenhol...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#16773) SzlobiG válasza krups8 (#16766) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tehát kox volt, de fehérjére meg nem futotta?

(#16771) Jojo5 Szerintem is kidobott pénz akkor már inkább egy kreatin kúra ami olcsóbb és hatásosabb is, vagy amit utoljára írtál.:U

[ Szerkesztve ]

(#16774) ForexGuru válasza krups8 (#16770) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"Kórházi kényszerpihenő után "
gogsztó :F

(#16775) krups8 válasza SzlobiG (#16773) üzenetére


krups8
tag

Ilyenahülye. :P ... :)

ForexGuru: nem! Ittam is mellé és sokat vállaltam. bunyó, agyvérzés, kórház. Be voltam ba**va nagyon. A cucctól 2 hónap után a májam szúrt, de nem lett gond abból sem. 2-3 kúrát csináltam, a felét szeméttel.

[ Szerkesztve ]

(#16776) mocsanisi válasza SzlobiG (#16773) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Próbáltátok? BodyBuilding.hu fórumon pl. ezeket ajánlották annó:
Hard FX+MAss FX
PCT+T-BombII
PCT+Mass FX

Régi Jungle-re is csak pozitívakat írtak, igaz azt betiltották. Novedex úgyszintén ami bizonyítottan 400%-osra tolta fel a tesztószintet.... [link] Azért szerintem ezeket a kiegeket ne keverjük a tribulus-al...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#16777) SzlobiG válasza mocsanisi (#16776) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem próbáltam ezt aláírom, viszont én is akartam venni utána is olvastam sokkal több a negatív vissza jelzés ismerősöm pl próbálta is a mass fx-et semmit nem ért.:(

Jungle-t nem véletlen tiltották be...sőt az anabolic extreme-nek több termékét is betiltották már pl a hyperdrol x2-t is amibe vmi tesztó volt.:U

(#16778) Jojo5 válasza SzlobiG (#16777) üzenetére


Jojo5
őstag

régi jó methyl-d1 és társai :U :C

Krisztián: :N

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#16779) dnelb válasza mocsanisi (#16776) üzenetére


dnelb
veterán

A Viridex XT nem a novedex szimplán átnevezve?

(#16780) tween


tween
őstag

(#16781) mocsanisi válasza dnelb (#16779) üzenetére


mocsanisi
senior tag

nem. változtattak a hatóanyagokon. :U legalábbis így tudom.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#16782) SzlobiG válasza tween (#16780) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem akartunk, viszlát. ;]

(#16783) Kassadin válasza Ijk (#16738) üzenetére


Kassadin
addikt

Meg hogy stimuláld növekedésre az izmot. És tudjuk, hogy az izom könnyen hozzászokik az adott terheléshez. Azért is csodálkoztam rajta, hogy csak annyival nyomod, neked már ilyen 80-90kg környékén kellene járnod(legalább ;]).

Eagl3: Ferde fekpadon szoktam, ott 40kg. Sima egyenesen nem tudom, azt nem szoktam csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#16784) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR


Kolumbiai modellé 2012 egyik legszexibb feneke
Így reggelre elfér a sok boozyság mellett.

(#16785) ForexGuru válasza Tamoo (#16784) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

szép próbálkozás de woodot ugyse tudjátok felizgatni ;]

(#16786) Tamoo válasza ForexGuru (#16785) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Őt már csak az izgatja fel, ha elveszik a nyugdíját!

;] :DDD

(#16787) Márk01 válasza dnelb (#16779) üzenetére


Márk01
tag

Köszönő viszonyban sincsenek. :(

===============================================================

(#16788) Márk01 válasza Tamoo (#16784) üzenetére


Márk01
tag

:C :R

===============================================================

(#16789) N-vidi-A válasza SzlobiG (#16678) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Lassan 1 hónapja tolom a Multi Pro-t, viszont a betegség csak elővett megint...
Igaz nem dőltem most ki teljesen, de edzeni így nem lehet...
Gyógyszert semmit nem szedek, próbálok pihenni, szedni az MP-t, viszont amire gondoltam, még toljak egy kis + C vitamint? Látom többen is ezt javasoljátok....

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#16790) Jim-Y válasza N-vidi-A (#16789) üzenetére


Jim-Y
veterán

C-1000-ből mindenképp tolj be egyet, ha szarabbul vagy akár 2 is mehet egy nap, de arra figyelj, hogy bő folyadékkal vedd be. Egyik barátom betegség esetén még az echinacia-ra esküszik :)

(#16791) Ijk válasza N-vidi-A (#16789) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha beteg vagy érdemes betolni 4g c-vitamint is, én alapból napi 2g-ot fogyasztok. Ez nálam ilyen empirikus mennyiség.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16792) kovsol válasza Ijk (#16791) üzenetére


kovsol
titán

én meg életemben nem volt pl inflienzás és náthás is nagyon ritkán és nem tolok egy hét alatt annyi C vitamint mint te egy nap... háziorvosommal 18 évesen találkoztam mikor katonasági alkalmasságira mentem azóta már a nevét se tudom.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16793) Kassadin válasza kovsol (#16792) üzenetére


Kassadin
addikt

Kb. :DDD

(#16794) Ijk válasza kovsol (#16792) üzenetére


Ijk
nagyúr

Örülj neki, engem mindig elér valami nyavalya. Amióta ennyit szedek jóval ritkábban.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16795) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Edzés után 2 nappal van izomlázam. Normális ez? Miért van?
Miért nem másnap?

(#16796) ForexGuru válasza bobalazs (#16795) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

:F

(#16797) spammer válasza bobalazs (#16795) üzenetére


spammer
veterán

Normális, nekem is mindig 2. nap szokott lenni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16798) Gery15 válasza bobalazs (#16795) üzenetére


Gery15
addikt

Normális, másnak is volt már ilyen és van is.

HyperX

(#16799) ForexGuru válasza bobalazs (#16795) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

hétfőn volt bicó, tegnap csak fájt az alsó része, ma ugy ébredtem hogy reggel 1 órán keresztül derékszögben volt a karom , nekem is ilyen 2. napi van,,,gentikai hulladék :(

(#16800) bobalazs válasza ForexGuru (#16799) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tegnapelőtt kizárólag bicepszeztem, tegnap is éreztem de ma jobban fáj. (Én ki tudom nyújtani. =D Lehet nem eleget csináltam? Heti ötször járok le, de még nem éreztem úgy hogy ne tudtam volna kinyújtani valamit... Max lábra, az eléggé be tud gyógyulni.
Rendesen kajálok, azt nem értem mivel van összefüggésbe. Ma mellezés lesz, jól rágyúrok majd.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.