Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16051) Márk01 válasza God Vazzeg (#16038) üzenetére


Márk01
tag

:K Egyetértek.

===============================================================

(#16052) God Vazzeg válasza Boxer001 (#16049) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Látod, nem hiszed.. Pedig ezek működő dolgok, érdekes lehetne ha legalább utána járnál mi is ez, és megpróbálnád alkalmazni! Én nem bántam meg :R

(#16053) tepizoli válasza Boxer001 (#16037) üzenetére


tepizoli
tag

Idő és kitartás kérdése. Én 20 évesen amikor elkezdtem az edzést 58kg voltam most 125kg vagyok.

Itt a csodaszer hülyéknek!
[link]

[ Szerkesztve ]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#16054) Boxer001 válasza God Vazzeg (#16052) üzenetére


Boxer001
veterán

Jó dolgok ezek, csak itt már megint úgy van beállítva ez is, hogy van fekete, meg fehér. Nem állítottam, hogy lehetetlen dolgokról beszélünk, de szeretek a realitás talaján mozogni, ennyi csak. :R
tepizoli
Hagyjál már az ilyen lusta vagy edzeni szöveggel légyszi.
Meg synthol...anyám.

[ Szerkesztve ]

(#16055) Woodslave válasza Boxer001 (#16049) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] ja. Bármire képes a jedi erejével... :U

Hát én meg qrávra nem értek egyet vele :D Ez kb. olyan mintha azt mondanánk, hogy minden lehetőséged megvan olyan kosárlabdázónak lenni, mint Jordan (bocs, a 90-es éveknél nincs frissebb NBA adatom :D ) csak qrvára akarni kell. Lófaszt. Nem leszel két méteres, ugyanúgy nem leszel 120 kilós izomállat sem. Lehet hogy Vörös Zoli volt 60 kiló amikor 15 évesen elkezdte, de azért azt ne hasonlítsuk már a mostani 3x éves gyúrogatásunkhoz.... Persze mondhatjuk hogy elbaxtuk, csak azt gondolom, hogy sokan edzettünk már annyit, hogy észrevettük volna hogy megizmosodhatunk, de nem történt meg.

Lehet nekem is el kéne olvasnom valami MLM bibliát... ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16056) God Vazzeg válasza Boxer001 (#16054) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Értem mit mondasz, én is gondolkodtam így. Ezért kellett változtatnom! :R

(#16057) SzlobiG válasza Kassadin (#16034) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kardiózik. :(((

(#16058) Boxer001 válasza God Vazzeg (#16056) üzenetére


Boxer001
veterán

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, nem bííííííííííííííííííííroooooooooooooooom. :O :DDD

(#16059) Woodslave válasza God Vazzeg (#16056) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van termék is? ;] vagy csak egyszerűen egy jobb élet :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16060) Márk01 válasza Markgx10 (#16042) üzenetére


Márk01
tag

Te meg mit hajbókolsz itt korán reggel?Az kell még,hogy meghúzódjon a derekad. :D :D :R

===============================================================

(#16061) God Vazzeg válasza Woodslave (#16055) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem erről van szó, mert így ebben a formában igazad van. Én arról beszélek HA olyan akarsz lenni mint a Zoli, akkor akarni kell az eszközt is, amivel ő is ilyen lett. Lehet hogy nem leszel akkora, de tuti többet érsz el vele, mintha meg se próbálod, csak sajnáltatod magad!

A 3x éves gyúrogatással soha nem leszel V.Zoli, de ha összerittyentenéd magad, és töredékét megtennéd annak amit ő tett azért hogy így nézzen ki, sokkal előrébb lennél!

Én erről beszélek :R

(#16062) God Vazzeg válasza Woodslave (#16059) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:D Leültem :D

(Xarjatok sünt :D ;] ADKA, viszlát :DDD )

(#16063) Woodslave válasza God Vazzeg (#16061) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez igaz, ha annak a szteroidnak amit használt a töredékét benyomnám tuti előrébb lennék. :K :D

Nem hiszem hogy bármelyikünk azon rinyálna, hogy nem úgy néz ki mint Vörös Zoli, pedig megszakad... Inkább csak annyit szerenénk, hogy látszódjon kicsit :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16064) God Vazzeg válasza Woodslave (#16063) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Persze, de a bunny már elmondta hogy mindegy mekkora takonygolyót akarsz, akkor is kis takonygolyócskákból kell felépíteni :D Ha nem érted, viszlát :D

Megtaláltam a "klasszikust" :D

"Kérdés 2008-01-25 22:09:41
Helló. Én csak azért járok konditerembe hogy edzett legyek nemszeretnék testépítő lenni. De lenne pár kérdésem: Szálkásítást mennyi testzsírszázalékig kell végezni? Hogyha olyan szeretnék lenni mind pl Bruce Lee vagy Van Dame akkor hogykell edzeni hogy ne legyek túl izmos viszont jól látható és erős legyek? Nagy súllyal kevésszer vagy Kis súllyal és sokszor vagy hogy? És minél izmosabb vagy annál erősebb is? Mert sokan azt mondják hogy a kettő nincs túl nagy összefüggésben, hogy kell edzeni hogy picit izmos de inkább erős legyél mint pl Bruce Lee? És halottam még azt hogy a kis súlyal nagy ismétléssel végzett gyakorlattal tömöttebek lesznek az izmok, ez igaz vagy hülyeség és ne csináljam? Tehát összefoglalva hogy edzek hogy ne legyek nagyon izmos de viszont erős? Tehát olyasmi mint Bruce Lee? Kösz.
anonymous
Válasz 2008-01-25 22:20:27
hogy is magyarázhatnám el neked egyszerűen? képzelj el mondjuk egy takonygolyót. hogy a takonygolyóból te szép nagy takonygolyót csinálj, folyton hozzá kell ragasztanod egy kis taknyot. tudom hogy te nem akarsz nagy takonygolyót, de a te takonygolyód nagyon kicsi, igy fokozatosan ragasztgatni kell a friss takonygolyókat a már meglévő takonygolyódhoz mert még annyira sem nagy, mint amekkora kis takonygolyót akarsz! ez, a te célod, a közepesnél kisebb takonygolyó is sok takonygolyóragasztással érhetó el, ugyanazzal a takonygolyóragasztási techikával, mintha nagy takonygolyót építenél. ha ezt nem érted, se kicsi, se közepes, se nagy takonygolyód nem lesz soha, éppen csak az az adott fikányi, ami bárkinek van!
bunny"

[ Szerkesztve ]

(#16065) tepizoli válasza Boxer001 (#16054) üzenetére


tepizoli
tag

Én nem mondtam ,hogy a nagyok nem kokszolnak csak azt mondtam ,hogy meg lehet kétszerezni a testsúlyod hosszu évek alatt ugy ,hogy az nem mind zsir lessz. Természetesen ez kurvára nem egészséges mert genetikailag ha valaki kicsinek és gyengének született mint én akkor a szervezete szerintem kurvára nem tolerálja az ekkora sulyt. Hiába erösödik a szived stb. az évek alatt szerintem sose lessz olyan mint azoknak akik ugymond ős paraszti erövel vannak megáldva.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#16066) Woodslave válasza God Vazzeg (#16064) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olvastam és értem, az más kérdés hogy nem értek vele egyet, de pont ettől lehet igaz ;] :D

de mivel nem tudom megmutatni az ellenkezőjét, ezért kb. olyan az érvelésem, mintha azt mondanám hogy nem kellenek szárnyak a repüléshez... :K ;]

nyomja mindenki lehetőségeihez mérten, aztán meg ne rinyáljon ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16067) God Vazzeg válasza Boxer001 (#16058) üzenetére


God Vazzeg
veterán

(#16068) God Vazzeg válasza Woodslave (#16066) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pedig ha belegondolsz full igaz. Át kell menni fokozatokon hogy egyre jobb legyél, nekem is volt 38-as majd 40-es karom is. Ha akkor azt mondom ennyi, nekem nem lehet több, akkor ma se lenne. De mivel 50-est akartam, ezért tovább küzdöttem (ragasztgattam tovább a takonygolyóm) és ma 48-as. Lehet hogy volt már nagyobb, de nem 93kg-osan. Lehet ezt ragozni, de vannak dolgok amik működnek és vannak amik nem.

(#16069) Woodslave válasza God Vazzeg (#16068) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a lényeg hogy jó nagy takonyolyó lettél. :R ;] (mielőtt túl komoly lenne a topic) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16070) God Vazzeg válasza Woodslave (#16069) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Inkább most csenevész vagyok :K :D

(#16071) megint én válasza tepizoli (#16065) üzenetére


megint én
őstag

+1 :R

(#16072) Tomics válasza megint én (#16071) üzenetére


Tomics
addikt

Jöhetne már forex ;]

PH! addikt since 2004

(#16073) megint én válasza Tomics (#16072) üzenetére


megint én
őstag

Mi lett az aláírásoddal? :U

A gyerek aki lefossa a fekvőpadot, vagy valami hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#16074) Tomics válasza megint én (#16073) üzenetére


Tomics
addikt

Nem tudom. Átírtam talán?

;]

PH! addikt since 2004

(#16075) God Vazzeg válasza Tomics (#16074) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én radíroztam ki múltkor mert nem tetszett :DDD

(#16076) SzlobiG válasza God Vazzeg (#16068) üzenetére


SzlobiG
félisten

A lényeg az akarat erőn van aki nem csinálja komolyan ezt a sportot az sose fog elérni egy olyan szintet amire azt mondják hogy ez már igen valamit élért. Van a terembe itt is nem egy olyan aki már vagy 10éve edz hanem több és szarabbul néz ki mint én aki 3éve...tegnap ezt meg is mondta pedig az közel se naturálba tolja csak nem kitartóan csinálja. :U

(#16077) bandus válasza SzlobiG (#16076) üzenetére


bandus
veterán

oké, de ez teljesen igaz az élet bármely más területére is...

közben felteszem mégegyszer a kérdésemet, hátha valaki hajlandó lesz még hozzámszólni :P mi mostanábana bestbuy fehérje? nem követtem egy ideje a kínálatot, sem az árakat. dobozosra gondolom, nem 25 kilós kiszerelésű ízesítetlen akármikre.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16078) szőröscica


szőröscica
addikt

Mell-kar volt, adta.
Holnap elhúzok Belgiumba, úgyhogy pár napig újra megszabadultok tőlem. :K

(#16079) Jimy83 válasza SzlobiG (#16076) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Azért ha már itt tartunk a genetika se mindegy , meg én pl fiatalon inkább ittam szóval komoly a sportmúlt ;]
Régebb óta edzek mint te , komolyan veszem a kaját de a forma közel sincs a tiedhez .

(#16080) megint én


megint én
őstag

Én is álláspontot foglalnék.
Mivel sokszor előjött a téma ki mennyire akarja és milyen formára edzeni magát.
Nem tudom ki milyen indíttatásból edz. Lehet, hogy kihagyok valamit, de szerintem KB ezek amik miatt edzenek.
-Csajoknak tetszeni akar
-Testépítő, és verseny szinten űzi
-Gyökér és a maga 170 centijéhez 120kilót nyom
Én az első kettőt megértem, aki versenyzik, annak kell.
Persze a csajoknak (szinte) mindenki tetszeni akar és van olyan aki a zsírjából szeretne leadni, és izmosodni. Van aki csont és bőr, ezért szeretne felszedni egy kis izomtömeget. De az utóbbi fajtát totál nem értem szerencsére a mi konditermünkben nem ez a jellemző, mindössze 2-3 ilyen forma van, de meg van bolondulva a kilókért, és a bicepszük nagyobb mint a saját fejük, DE MI A FASZNAK? Egymásnak persze nagyon tetszenek, de egy két perverz csajt leszámítva undorító suttyó gyökereknek tartják őket, és tisztelet a kivételnek, de többnyire van valóságalapja a sztereotípiáknak.

Hozzátenném, nekem Pl az etalon a Jason Statham

[ Szerkesztve ]

(#16081) Woodslave válasza SzlobiG (#16076) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és téged ruhában hányszor vádolnak meg azzal, hogy mekkora testépítő vagy? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16082) Woodslave válasza megint én (#16080) üzenetére


Woodslave
nagyúr

majd ha elérsz egy bizonyos életkort (és vele némi bölcsességet - ezt kizárhatjuk, de hátha elég a kor is ;] ) akkor biztos fel tudsz majd még pár indokot sorolni :K :))

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16083) 14adam válasza megint én (#16080) üzenetére


14adam
addikt

169cm vagyok és 120kiló körül nyomkodok. Gyökér vagyok :( Viszont lehet fekvenyomó /erőemelő versenyekre is járni nem csak testépítőre

(#16084) megint én válasza 14adam (#16083) üzenetére


megint én
őstag

Félre értettél, a mérlegen nyom 120at!
Mondjuk eléggé félreérthetően írtam így visszaolvasva.

[ Szerkesztve ]

(#16085) 14adam válasza megint én (#16084) üzenetére


14adam
addikt

jah,az más :DDD

(#16086) SzlobiG válasza Jimy83 (#16079) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen a genetika sokat számít ez igaz.

(#16081) Woodslave Ezt most nem teljesen értem.:U

(#16087) BÁ Nutrition válasza megint én (#16080) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

képzeld van olyan is aki azért edz mert szereti csinálni ;)
és általában nem ezek az emberek akik fél év után feladják.. ellentétben a magadfajtákkal

az meg hogy valakinek nagyobb a karja mint a feje téged miért feszélyez? :F
ja hogy te nem akarsz túl izmos lenni gondolom:)

nekem előfordul hogy nagyobb a karom, és jó érzés. ennyi, nem azért edzek hogy bárkinek bárhol mutogassam. főleg mert nem is vagyok izmos :U
:B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#16088) Woodslave válasza SzlobiG (#16076) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lényeg az akarat erő (neked van) - komolyan csinálod = elértél egy szintet amikre már azt mondják hogy igen, valamit elért.... Ez így van? Erre akartam kérdezni. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16089) Zomb€€ válasza Woodslave (#16082) üzenetére


Zomb€€
őstag

:R ;]

Legalább az ügyvédúr írja már egybe az "akaraterőt"...

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#16090) Woodslave válasza Zomb€€ (#16089) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kabbe nem magyartanár vagyok ;]

amúgy is véletlenül nyomtam meg a space-t :U :K :D meg amúgy is idéztem :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16091) Ijk


Ijk
nagyúr

Én meg úgy vagyok vele hogy 3-4 éve kiugrottam volna a bőrömből boldogságomban a mostani formámért. Persze tudom hogy ez itt szarnak számít, de én csak magammal versenyzek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16092) Woodslave válasza Zomb€€ (#16089) üzenetére


Woodslave
nagyúr

inkább arról számolj be mit ad a HoS :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16093) tween válasza bandus (#16077) üzenetére


tween
őstag

ez a legjobb a piacon jelenleg..

(#16094) Zomb€€ válasza Woodslave (#16092) üzenetére


Zomb€€
őstag

Semmi kivételeset nem vettem észre, talán mintha jobban bírnám az edzéseket, meg minimális erőnövekedés. Formára meg mintha tényleg csiszoltabb lennék, vagy ezt már csak én akarom látni 12 ezerért...nemtom :DDD Mindenesetre nem egy kihagyhatatlan gogsz...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#16095) Boxer001 válasza Zomb€€ (#16094) üzenetére


Boxer001
veterán

Mondom én, hogy nincs értelme ilyenekre költeni. :D Persze azért a Jack3d-t egyszer kipróbálok. :D
Erre a csak akarni kell és minden megvalósul témára meg már nem írok semmit, kitárgyaltátok. :D
Jelentem Manitou-t végleg elveszítettük. :( Felszopta a faszbúk. :D

[ Szerkesztve ]

(#16096) spammer válasza Boxer001 (#16095) üzenetére


spammer
veterán

"Jelentem Manitou-t végleg elveszítettük. :( Felszopta a faszbúk. :D"

Az igazság pedig az, hogy előkerültek a 60 kilós egykezesek, csak ráejtette őket a lábára és most kórházban fekszik ;]

A másik témáról: ez azért is jó sport, mert képes gyakori sikerélményt adni: ha már megy a nagyobb súly, ha sikerül fogyni/tömegelni/szálkásítani, látod magadon, hogy egyre jobb és jobb formában vagy. És a hosszú út, amit megtettél/megteszel odáig, hogy felépíts valamit, és a "végén" azt mondhasd: MEGCSINÁLTAM! :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16097) Boxer001 válasza spammer (#16096) üzenetére


Boxer001
veterán

60 kilós...hagyjad már...a 30-at se tudná felelmelni se. Múltkor nekem írta, hogy benézte, és 15-ösök voltak. ;]

(#16098) Woodslave válasza spammer (#16096) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gyakori sikerélmények, melyek a totális kudarcot fedik el ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16099) spammer


spammer
veterán

Ez rohadt jó :D Arcok a gymből

Na vajon itt mindenki fitneszgyúrós? ;]

"A fitneszgyúrós: ő már nem a régi iskolát követi, ő már az izmok puszta növelésén túllépve hangsúlyt fektet a helyes táplálkozásra (hiszen minden elért eredmény 70%-ban azon múlik), a megfelelő bemelegítésre, kardióra, nyújtásra, a túl statikus gyakorlatok mellőzésére, a megszokott mozdulatok rendszeres variálására - a sportosan izmos, hajlékony, arányos test kialakítására.

Kellett ehhez a 90-es évek gyúrós-tetovált-kidobós férfiideáljának halványulása egyrészt, meg persze a rengeteg, az interneten egyre könnyebben hozzáférhető (egymásnak nem ritkán ellentmondó) szakirodalom- és vélemény. Rájött, hogy az élet nem csak csirkemell+rizs, és nem biztos, hogy a kreatinnal meg a fehérjeturmixokkal fog csak szépen kinézni. Általában művelt, intelligens, szabadidejében blogolgat."

:DD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16100) Woodslave


Woodslave
nagyúr

vettem a lidliben mogyoróvajat. tudtam mire számítsak, de lehet jobb lett volna nutellát (bár azt nem szeretem) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.