Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85951) pruzsi válasza pruzsi (#85946) üzenetére


pruzsi
őstag

A tesója szokott a gépház mellé feküdni,bár kicsit sok a szőr de ez van :)

(#85952) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Megjott a SP4, es tokeletesen fut rajta a D3, johetne mar a patch es az uj szezon.

(#85953) WayneGace


WayneGace
őstag

Sziasztok! Segítene nekem valaki szezonban elérni lv70-et? Battletag: WayneGace#2268
Kösz.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#85954) errorcode06 válasza Reinhardt (#85952) üzenetére


errorcode06
őstag

Milyet vettél és mennyi volt? Illetve hol vetted?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#85955) Reinhardt válasza errorcode06 (#85954) üzenetére


Reinhardt
őstag

Microsoft Surface Pro 4 - 256GB / Intel Core i7 / 8GB RAM
£1169 + £96 a type cover. UK Microsoft store.

[ Szerkesztve ]

(#85956) kovsol válasza SQX_Barto (#85922) üzenetére


kovsol
titán

De ha változik egy item akkor újra meg kell szerezni nem? Én úgy tudtam az inventoriban tárolt cuccok nem változnak meg már.

May the Force be with you!

(#85957) 42861 válasza kovsol (#85956) üzenetére


42861
senior tag

A legendarykat újra kell lootolni. A set itemeket nem.

(#85958) errorcode06 válasza Reinhardt (#85955) üzenetére


errorcode06
őstag

Köszi! Nem rossz ár, főleg hogy itthon ugyanez 677k.

Még annyit hogy milyen felbontással/részletességgel/sebességgel fut rajta a dio?

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#85959) Joezyka válasza spae (#85945) üzenetére


Joezyka
senior tag

csinálj már róla majd egy print screent, kíváncsi vagyok ez mi lehet.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85960) Reinhardt válasza errorcode06 (#85958) üzenetére


Reinhardt
őstag

Sebessegel nem volt gond, mondjuk a patchig nem nagyon inditom el, majd akkor derul ki igazan. A beallitasok most ezek. A kepminoseg meg ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#85961) spae válasza Joezyka (#85959) üzenetére


spae
aktív tag

Ha lesz még csinálok....
...bár tegnap meglett a teljes a RoS-al együtt!

(#85962) Robert1987


Robert1987
tag

Sziasztok!

Pár hónap szünet után most térek vissza a játékba, látom, hogy ma ér véget a szezon és a következő január 15-én indul. Akkor most a 2.4-es patch is onnantól él, vagy akár esetleg mától?

robert1987#2387

(#85963) 42861 válasza Robert1987 (#85962) üzenetére


42861
senior tag

Az aktuális patch a szezonok közötti szünetben szokott jönni. Én a jövő hétre tippelek.

(#85964) spae


spae
aktív tag

Tud valaki segíteni!?

Nem tudom telepíteni a játékot. Belépek a battlenet accountomba, beírom a kódot, ami a dobozban van, elkezdi telepíteni, de egyből leáll, hogy töltsem le a netről a telepítőt. De azzal sem megy?!

Kérlek segítsetek....

(#85965) tPedro_ válasza spae (#85964) üzenetére


tPedro_
őstag

Feltelepitetted a Battle.Net Desktop Client-et? Azon keresztul mennie kene a telepitesnek.

(#85966) spae válasza tPedro_ (#85965) üzenetére


spae
aktív tag

Igen, vagy a tűzfal, vagy a víruskereső volt a hibás....ha minden igaz!

(#85967) Edge


Edge
veterán

Nah megvolt a zárás, mostmár minden egy helyen:

jöhet a 2.4 :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85968) _ocsisajt válasza Edge (#85967) üzenetére


_ocsisajt
őstag

csak ennyi ding-dong? :P pedig nem is hc-zol, ahol azert intenzivebb a dolog likasztas ugyben :B

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85969) Gorneck


Gorneck
titán

Ma felnéztem a PTR-re...Monk sehol sincs teamekbe...WDn meglepődtem...de ez a LoN-ra gearezés kész röhej...az egyetlen opció DPS-re...azért ezt is ki lehetne tenni szégyenfalra Blizznél...

A használt buildekhez létezik set...akkor miért nem azt buffolják? Nem értem...

Gorneck#1239

(#85970) Edge válasza _ocsisajt (#85968) üzenetére


Edge
veterán

Nem panasz következik: túl sok jó anci fegyó esik/ csinálok így fogyogat :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85971) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Felkészültem jöhet a 2.4! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#85972) SQX_Barto válasza Edge (#85967) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Na szep, latom masokhoz kepest nagyon keveset jatszom :)
En sose voltam boviben a kockaban, sot altalaban azt szoktam eszrevenni ha nagyon elfogyott, akkor szokott hirtelen ujra esni... (Mondjuk en mas GR korokben mozgok, szoval megertem a kulonbsegeket :) )
Az Infernal Machine-bol az egyik meg 60as?
Majd felveszlek valamikor elvihetnel Vaultozni ;] (nekem csak 6 vagy 7 Puzzle ringem van)

Mindenkinek Boldog Uj Evet Kivanok! :R

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#85973) T. M.


T. M.
aktív tag

Megint szórakoztam kicsit ptr-en.
Nagyon kemény lett a hammerdin a set bónusszal meg az Endless Walk settel.
65-ön próbáltam, nem is skilleztem rá nagyon, így is 5 perc volt, a guardian fél perc neki, az eliteket (jelenleg a hammerdin átka) eszi reggelire.
Először fura volt, más ritmusa van az endless settel a játéknak. A stutter steppingelésnek hamarosan vége, lehet solozni 70-eket, a 60 meg kb a jelenlegi 50 szintjén mehet farmra.

Edge, köszi a múltkori karihúzást, azt hiszem 2.4-ben két crussal fogok nyomulni :K

(#85974) Edge válasza SQX_Barto (#85972) üzenetére


Edge
veterán

ja az a régi :) vegyél fel nyugodtan de vaultozni már csak 2.4 után fogok.

t.m: np :) igen a 60 lesz az új 50 és a 70 az új 60. a 70et sztem sokan megfogják ugrani különösebb erőfeszítés nélkül 2.4-ben.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85975) pruzsi


pruzsi
őstag

halihó,na megvolt a zárás bár 1 hónapja már nem játszottam mert csak supportkodni uncsi volt,azt hittem a patch is jön most és majd 2 hét mulva az s5...
Nézegettem a diablofans-on a buildokat de még nem találok elég frisset ami teljes leírást adni,él még a ptr lehet még változás.
Ahogy láttam quin is átpártolt addig a devilianra és a grim dawn-ra próbálta itt valaki?
Ki-mit dob össze?

[ Szerkesztve ]

(#85976) Gorneck válasza pruzsi (#85975) üzenetére


Gorneck
titán

S5-t kihagy, mert minek...max a stash space miatt felnézek oda...de azt is erősen kétlem.

WD-t folytatom...oszt ha megunom az ősi cuccok hajkurászását, mert kb ennyiből fog állni a dolog WD-re...akkor sztem köv pecsig pihi.
Barb supp nem leszek, Pala annyira nem vonz, Wiz egyáltalán nem érdekel...
Talán még a WD supp elképzelhető...
Monk ahogy néztem nem nagyon kapott most helyet sehol, de persze ez változhat...de az is max supp.

Szal két WD van tervbe...és kb ennyi. Nagy élvezet nem lesz vele játszani az elején, mert mindent kb újra kell lootolni és ofc ősibe...setekkel szerencsére nem kell foglalkozni...

Gorneck#1239

(#85977) dargelot válasza Gorneck (#85976) üzenetére


dargelot
senior tag

Kb már tolom 2 hete, eddig pihentettem, s amiket lehet tudni, hogy kell anciba az már megvan, szal a legtöbb dologra fel lehetett készülni. Amit újra kell lootolni az csak a chest armor, semmi más. A no set set megkapja az új bonusz-t, a többi tárgy ami meg kell majd a buildbe azokra nem vonatkozik az erősítés a patchben ha jó tudom. Tehát a gemeket kell tolni, s egyből át is lehet állni.

(#85978) Gorneck válasza dargelot (#85977) üzenetére


Gorneck
titán

Vállast se feledd és az amut, a megfelelő passzívval... ;) Nekem semmi sincs meg...ergo újra kell lootolni...szal nem készülök, mert pont laxarom...az összes szetem megvan...mind hybrid fos...mind1iken van olyan skill bónusz ami adott buildhez passzol...
Miért nem azokat kell használni? Miért kell ezzel szórakozni? Másik kasztoknál ez érdekes mód oké itt miért nem? Azért azt lássuk be, hogy ez eléggé szánalmas kat...

Kíváncsi leszek a cipellőből mennyi fog majd esni ősibe, vagy épp a naciból...mert ezekből Én kb fényképen láttam ősit...szal izgalmas lesz...

Gorneck#1239

(#85979) Edge válasza Gorneck (#85978) üzenetére


Edge
veterán

Vmi új braci is lesz, nem? Firebatos

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85980) Gorneck válasza Edge (#85979) üzenetére


Gorneck
titán

Az már van...DR miatt kötelező Firebat mellé, illetve a cube-ba is kötelező item van a perma knock miatt.
Fegyó is lesz hozzá (két kezes? miért? anyátok!!!!)...de az szintén cube-os...minden kötelező oda...kb zéró varia...

Ami új alkaros az SH-s...jade/köpi használja...első kuka, második így 1,5-2 év után eléggé unalmas már...

Behoztak megint egy valag itemet WD-re kutya se használja majd (skillek használhatatlanok hozzájuk)...már csak visítok rajtuk mennyire szánalmas egy fejlesztő gárda van a blizznél...
Nyomathatom, majd mint egy félkegyelmű a bountykat meg az alapanyag farmokat, hogy kiszedjem ami kell ősibe...a szetteket meg a semmire se jó katba sorolták...

De legalább GR-re mehetek majd...2-3 hét múlva...ha meglesz miden ősibe... :D Bár inkább a szerencsémet ismerve lesz az 1+ hónap is...

Ami talán jó, hogy a HTnek létezik petes verziója, amivel majd lehet menni...valszeg azt fogom erőltetni...míg nincs meg a Bat...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#85981) czpitti válasza Gorneck (#85980) üzenetére


czpitti
senior tag

No para majd farmoljuk egyutt.Ugyis kellenek nekem is a cuccok.Ugy hamarabb meglesz;)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#85982) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

En lattam egy szimpatikus videot, szerintem azt szeretnem osszehozni s5-ben, ha mar lesz egy "ingyen" Jade. Mondjuk valtoztatnek rajta, mert a srac kb csak "osszedobta", amiket talalt...
Tudom nem egy Leaderboard alazo build, de nem is az a lenyeg. Valoszinuleg tobb WD-m lesz es masik meg valami hatekonyabb Zuni vagy HT vagy akarmi lesz...\

Nezegetem ezt a Dungeon videot, lehet, ezt ki fogom hagyni :D
Az a szarny ugy sem nez ki olyan jol :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#85983) _ocsisajt válasza SQX_Barto (#85982) üzenetére


_ocsisajt
őstag

miert nem endless walkot hasznal a "random ring+amu helyett?" :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85984) Thrawn válasza Gorneck (#85980) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy komplett DH-t nekem is ki kell majd farmolnom, egy darab Shadow setem sincs :D
szerk: egy jó petes WD-t kipróbálnék azért, lesz belőle valami jó build?

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#85985) Klemice


Klemice
senior tag

a 2.4 a szezonnal jön 15-én?

(#85986) malacka87 válasza Klemice (#85985) üzenetére


malacka87
senior tag

Nem az jövő hét szerdán jön.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85987) dargelot


dargelot
senior tag

Elvileg, bár nem biztos. Attól hogy eddig mindig a szezonok közti szünetekben szerdán jött, nem jelenti, hogy most is, s ezen túl 15.-ig lesz még egy szerda. 6. és 13. is szerda.

(#85988) Gorneck válasza Thrawn (#85984) üzenetére


Gorneck
titán

Van. HT-vel...

Illetve a Firebat is fun, gargával...de miért nem képesek erre:

Zuni only pet...
HT only spender...
Pók only denevérek/pókok krííícsörsz...

Ebben mi a nehéz?

Gorneck#1239

(#85989) TeeBee73 válasza Gorneck (#85988) üzenetére


TeeBee73
addikt

Azok nem krícsörök, hanem minyonok. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#85990) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

skacok, most en vagyok a vak, vagy tenyleg nem lehet krealni kovacsnal polearmokat (allra allitva sem jon elo)??? elfogyott a bocis 2h es szerettem volna krealni easy xp poolokert :(

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85991) czpitti válasza _ocsisajt (#85990) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem lehet.Én fizikálost akartam gyártani vagy 3 honapja már akkor sem lehetett.Gondolom pont a búkás miatt.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#85992) dargelot válasza Gorneck (#85980) üzenetére


dargelot
senior tag

Egyébként én nem voltam PTr-en, s azt hittem, hogy az új toppos build ilyen lesz. Avagy a firebats a jobb? PTR wd rekordokat még senki nem linkel buildekkel karöltve, ezért is lettem most tanácstalan. A yt-on lévő wd 2.4 videókban mondják is, hogy a zombi kutyás nem lesz olyan jó mint a carnevil, ezért is gondoltam hogy az a toppos. Jöhet a felvilágosítás. :D

(#85993) _ocsisajt válasza czpitti (#85991) üzenetére


_ocsisajt
őstag

en ertem a filozofiajat a dontesnek, hogy extra map meg minden, de akkor kerdem en, miert lehet puzzlet gyartani? :) elvileg az is extra map (es szerintem jobb is leszamitva a poolokat) :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85994) czpitti válasza _ocsisajt (#85993) üzenetére


czpitti
senior tag

Azért bukapályán 4-es partyban végiggyakva 8-10 lego meg 2 pool.Mindegy én félretettem mindkettobol peccs napjára vagy 40-40-et hátha nem kéne farmolni majd az uj itemeket.Matikra meg ráülök :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#85995) Gorneck válasza dargelot (#85992) üzenetére


Gorneck
titán

Csapatba inkább firebat lesz sztem inkább...két WDvel...így első blikkre...LoN az első, a suppféle meg HT-s...

Ha nem baj nem nézegettem a Köpit, mivel 2 éve az a WD egyetlen buildje...szal azt pont lexarom milyen lett/lesz... :(

Gorneck#1239

(#85996) Cadal


Cadal
őstag

Lootban gazdag Boldog Új Évet Kívánok minden kedves Diablos fórumtársnak!

[ Szerkesztve ]

(#85997) JSaN válasza Cadal (#85996) üzenetére


JSaN
addikt

Boldog uj evet mindenkinek.
Az idei ev utolso negyede nagyon uborka volt dio3 szempotjabol, a jovo ev most itt rogton elejen ad egy kis lenduletet a 2.4 es S5-el, de remelem hamarossan egy kiegeszito bejelentessel is megkoronazzak a 2016ot. :R

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#85998) malacka87 válasza Cadal (#85996) üzenetére


malacka87
senior tag

Köszi viszont! :C :C :C

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85999) T. M.


T. M.
aktív tag

Boldog Új évet kívánok mindenkinek! :)

(#86000) dante3


dante3
addikt

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.