Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85351) jookomak


jookomak
őstag

Elgondolkodtam valamin. Eddig, ha egy leg item új tulajdonságot kapott, újra kellett lootolni. És most a következő patchben a cube segítségével, ha újrapörgetem, vajon megkapja az új statokat?

(#85352) T. M. válasza jookomak (#85351) üzenetére


T. M.
aktív tag

Ugyan nem próbáltam, de szerintem újrapörgetés után már az új tulajdonságokat fogja megkapni.

(#85353) solyomb válasza jookomak (#85351) üzenetére


solyomb
tag

2.3-ban en probaltam, regi anci scrimshawt porgetni es nem kapta meg az uj statokat.

(#85354) malacka87 válasza T. M. (#85352) üzenetére


malacka87
senior tag

Minden ilyen itemet újra kell lootolni.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85355) T. M. válasza malacka87 (#85354) üzenetére


T. M.
aktív tag

Ezért nem kell nekem több láda hely.
Akkor patch után megint nagytakarítást tartok :Y
Tényleg, a soj-t érdemes még tartogatni? Van vagy 25 elrakva....

[ Szerkesztve ]

(#85356) Rayner válasza Edge (#85347) üzenetére


Rayner
őstag

Ez az utóbbi időben nekem is feltűnt...
1000% hogy fizetett "statiszta"
túlságosan jól tudja a skillek képleteit, mármint melyik mikor hogy proccol stb...
Pl: a static monk működése szerintem annyira komlpex hogy senki nem jött rá csak Ő... És rögtön levezette mindenféle képletekkel hogyan megy ez...kb senki nem használta volna, ha nem tolja fel YT-ra a kis hogyan működik videóját

(#85357) Reinhardt válasza T. M. (#85355) üzenetére


Reinhardt
őstag

Talan most a Endless Walk set melle befer. Convention meg mehet kockaba.

(#85358) jookomak válasza solyomb (#85353) üzenetére


jookomak
őstag

És mondjuk annál a cuccnál, aminek eddig nem volt sárga tulajdonsága, de most lesz? Pl. heart of iron. Kockába bele tudok tenni egy régit? Kíváncsi vagyok, lassan kiesik minden a thorns buildhez, de ha ezeket is újra kell lootolni, akkor szívás, még várni kell vele. Bár amúgy is seasonben fogok elindulni a következő patchben, de jó lenne előtte letesztelni, hogy tényleg olyan jó-e a build. Már ha addig nem nerfelik.

(#85359) malacka87 válasza jookomak (#85358) üzenetére


malacka87
senior tag

Elvileg már így marad. (Bugokat javították) igaz ennél a játéknál bármi előjöhet. :DD

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85360) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Datmodz D2HCzik :DDD mekkora arcz :)

Hammerdinje fail :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85361) TeeBee73 válasza _ocsisajt (#85360) üzenetére


TeeBee73
addikt

:DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#85362) T. M. válasza jookomak (#85358) üzenetére


T. M.
aktív tag

Én filózok, hogy menjek e szezonba. Nincs annyi időm, hogy rendesen nulláról összerakjak egy karit.
Valószínűleg az lesz nálam, hogy tároló hely plusz pet, aztán meglátom. Aztán lehet a klántársak meggyőznek, hogy mi legyen. :)

(#85363) Mirman


Mirman
őstag

Hammeres cruz buildnél miért használ mindenki bombardmentes övet ? :F

(#85364) T. M. válasza Mirman (#85363) üzenetére


T. M.
aktív tag

Én nem láttam senkin.
Wh kell oda.

(#85365) errorcode06


errorcode06
őstag

Üdv uraim!
Valaki lenne olyan kedves és elárulná hogy mit kellene változtatnom ezen a szaron hogy lemenjen végre egy solo gr 60? Akármennyire próbálkozom mindig csak halok, és k.vára érdekelne hogy miért.
Tudom, nem a legjobb a gear, de nálam gyengébb felszerelésű monkot láttam ahogy lehozza a 60-at...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#85366) diegho válasza errorcode06 (#85365) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudom mit vársz, de ezek nem, hogy nem full ancient cuccok, de még csak nem is optimális statokkal, sőt... a skillezéshez nem értek, de azt simán el lehet lesni a top játékosoktól.

(#85367) Mirman válasza T. M. (#85364) üzenetére


Mirman
őstag

És tényleg , akkor csak nálunk nézte be a két klán első. :) Ígyis megvolt nekik a 62.

(#85368) Joezyka válasza errorcode06 (#85365) üzenetére


Joezyka
senior tag

mi az oka, hogy nem megy le ? sokat halsz? kevés a dps? én kb 2 nap próbálkozás után letoltam a 60at hasonló vagy majdnem hogy rosszabb gearrel...

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85369) jookomak válasza errorcode06 (#85365) üzenetére


jookomak
őstag

Convention helyett nem lenne jobb unity a kockába, meg a followerre?

(#85370) T. M. válasza Mirman (#85367) üzenetére


T. M.
aktív tag

Ott álltam meg vele én is. Erre a patchre 60 volt a cél. :)
Sajnos 60 fölött már nagyon szenvedős vele.

(#85371) Mirman válasza T. M. (#85370) üzenetére


Mirman
őstag

Viszont az RNG istene is cruzra szánt engem. Első lvl 70-es napon sikerült így felszerelni a cruzt. NAgyon élvezetes játékstílus és hihetetlen jó bossra. Bár eddig csak 52-van meg , anci fegyverel meg gearrel fog ez feljebb is menni. :)

(#85372) malacka87 válasza T. M. (#85370) üzenetére


malacka87
senior tag

Én már meguntam 61-et se tudom lehozni vele pedig már majdnem minden ancient. :F :O

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85373) errorcode06 válasza diegho (#85366) üzenetére


errorcode06
őstag

És elárulnád hogy hogy lenne ez optimális?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#85374) T. M. válasza malacka87 (#85372) üzenetére


T. M.
aktív tag

Csapatjuk majd az Invokerrel :)

(#85375) diegho válasza errorcode06 (#85373) üzenetére


diegho
nagyúr

Gyűrűkön és a nyakláncon vagy chd vagy chc hiányzik, egyik sem tökéletes, csak ezzel legalább 20% dmg buffod lenne.

(#85376) errorcode06 válasza diegho (#85375) üzenetére


errorcode06
őstag

Igen, ezekkel próbálkozom, de sajnos még egyikből sem esett jobb. Tegnap caftoltam megint 25 hf-amut. Az eddig lecraftoltakból (~100) ez volt az első vállalható.

Ma este megint megyek pár karikát, hátha lesz jobb nyaklánc..

jookomak: kipróbálom. Veszíteni nem veszíthetek semmit.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#85377) Reinhardt válasza errorcode06 (#85376) üzenetére


Reinhardt
őstag

Mar tuti nem nyulnak a no set set ringekhez? Hasznalhatatlanra nerfeltek, senki nem teszteli es ennyi?
Miert lett volna nehez szepen menni lefele 600-400-300% es megallni vhol 250 korul, hogy ne legyen bis de azert maradjon hasznalhato vmilyen szinten???

[ Szerkesztve ]

(#85378) Gorneck válasza Reinhardt (#85377) üzenetére


Gorneck
titán

WD pl használja firebat mellé...

Gorneck#1239

(#85379) malacka87 válasza T. M. (#85374) üzenetére


malacka87
senior tag

Megkeresett egy orosz csapat végre tudtam menni 30+ 72-es riftet. Így a season végére. :C Párszor még biztos megyünk. Suppmonk,supparb,static,proc crus. 8-10 perces runok voltak. Kezdésnek jó. :)
Valaki lenne oly kedves hogy felránt nekem egy season hardcore karit? :)

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85380) Reinhardt válasza Gorneck (#85378) üzenetére


Reinhardt
őstag

Es ertelmes sebzest ad le?

(#85381) errorcode06 válasza jookomak (#85369) üzenetére


errorcode06
őstag

Nos, kipróbáltam a unity-t. Valóban használ az ellen hogy rögtön pihenőre fogjam, de sajnos azt vettem észre hogy ez a dps még kevés a 60-hoz. (59 épphogy nem lett meg szóval nagyon riftfüggő)

Mindegy. Van még bő 2 hetem. Azalatt legyártok megint vagy 50 HF amut, hátha ad valami használható cold%, chc, socket, jó passzívot, meg hátha addig esik még 1-2 upgrade. Legalábbis egy fnr upgrade jó lenne.

Plussz csatlakoznék az előttem szólóhoz. Valakinek nincs kedve segíteni egy kis hc lvl70-re szintezésben? :R

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#85382) Gorneck válasza Reinhardt (#85380) üzenetére


Gorneck
titán

Ha jól rémlik 79-80-at lehozott vele egy német srác...de én nem próbáltam...sajna Jade mellett kb nem maradt más, mint ez...

Gorneck#1239

(#85383) malacka87


malacka87
senior tag

Mindenki relaxál? :DD

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85384) DoxaM válasza malacka87 (#85383) üzenetére


DoxaM
aktív tag

majdnem, én hoztam egy vasárnapesti gr74-et :)

[t74ptr]

"earth" barbbal.

(#85385) DioRobber válasza T. M. (#85374) üzenetére


DioRobber
tag

kiestek a cuccok ptr-en thornshoz, hát azt kell hogy mondjam nem tudom mit hogy számol, oszt/szoroz de úgy aprítom primery skillel a mobokat hogy valami hihetetlen,egyenlőre 65-öt farmolom, ráadásul 4-es partyba is ezzel mennek, szal nagyon gearelni se kell, meg ki-be lépkedni, szal atom jó lett a cruz :)

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#85386) granini válasza DioRobber (#85385) üzenetére


granini
őstag

Na, majd leszek en a negativ megint. :U (otthonosan mozgok a szerepben..)

Most jon az a forgatokonyv hogy mindjart jon a Blizzard atlal szponzoralt buzgomocsing streamer, es ugyanilyen lelkesen mint most te vagy (csak iranyitottanrandom 3 perc alatt kifarmolt maxos gearben) lehozza 4P-ben is a 89-et meg szoloban is a 93-at es akkor olyan nerfet kap a cucc hogy el is bucsuzhatsz tole.. mert ez mindig ilyen..

Es akkor a thorns is bekerul a kivagott jelenetek mappaba ahol mar van egy berserkosszesrunaja ov (vagy bracer volt..? :F ), meg egy +800% dmg per slot no-set gyuru paros, es most melle heheted a thornos invoker szettet is.. mert minel jobb valami PTR-en annal biztosabb hogy nem ez lesz a vegleges formaja es/vagy ertekei.. :(

De azert en drukkolok neki es tolnam en is vele ha maradna, csakhat lattunk mi mar carbon varjut.. :Y

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85387) kökény válasza DioRobber (#85385) üzenetére


kökény
aktív tag

Melyik buildet nyomod, illetve melyik skilleket, mert most rámentem a diablofansra és látok én ott olyat is, aki Pig sticker-el nyomja, van, aki bombard. skillet használ, van, aki nem, van, aki vitát tesz az összes likba, van, aki all resit.
Alap az invoker és onnantól kinek mi fekszik jobban, majd kiforrja magát élesben?

(#85388) kökény válasza granini (#85386) üzenetére


kökény
aktív tag

Igen, megint ott leszünk, hogy mondjuk hiába megy egy Mara6 DH-s 70-75-t, ha lesz egy thorns crusi, amivel lehet 80-85-t menni, megint oda lyukadunk ki, hogy balansz és nincsenek pariban a karik és minden kezdődik előröl :)
De, ha jól látom most a crusi lóg ki, többiek hasonló GR-et mennek, vagy tévednék?

(#85389) DioRobber válasza kökény (#85387) üzenetére


DioRobber
tag

ja invoker szett az alap, és hozzá simítod a bombardmentes övet, fegyó az sztem minél gyorsabb és minél több stat legyen rajta, gyűrű amu páros (compass, traveller) kell+blockos gyűrű, aztán vagy aquilla vagy heart of iron mellvért, és innentől kezdve jön a tudomány, ki mire erősít rá, kockába hogy variálja-én kockába heart of iron mellvért, akarat awekening pajzs, convection gyűrű, de majd tesztelgetem én is a blood brother karddal, furnacevel, esezleg hack fejsze, vagy a thronsos bracer....

aktív: punish celerity, iron skin reflect skin, consecration bathed in light, provoke hit me, lawys of justice: im.obj., akarat prophet.

passive: iron maiden, fervor, hold your ground, indestructible

gemmek: gogok, thornsos gem, trapped/stricken, én trapeddel mentem, mer bosst elég jól leszedi amúgy is....

egyenlőre így de én is próbálgatom, 65 ezzel ment elég simán, sok percem maradt, szal még nincsen kimaxolva a dolog....

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#85390) kökény válasza DioRobber (#85389) üzenetére


kökény
aktív tag

Köszi a választ!

(#85391) granini


granini
őstag

Balátaim, Plóháldvel népe! Glanini Mestel szól hozzátok.
Ahogyan az nálunk szokás, év végén mindig átköltünk egy Kalácsonyi dalt Diablósla.. idééén.. melyik legyen ez a dal..? Adjatok ötleteket, aztán majd én választok. Lehetőleg Magyal legyen mel az könnyebb (nektek.. :DDD )
:C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85392) Lézerparaszt válasza kökény (#85388) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Olyan rossz volt eddig a crusader, most megérdemli hogy jó legyen.

A játék az nem játék!

(#85393) Madn!ght válasza granini (#85391) üzenetére


Madn!ght
addikt

szerk: inkább kitöröltem... még valaki komolyan veszi. :DDD

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#85394) Gyuri27 válasza granini (#85391) üzenetére


Gyuri27
félisten

A nézését meg a jálását? Mi a neved? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#85395) Edge válasza kökény (#85388) üzenetére


Edge
veterán

Tévedsz mert a crusa ÉS a wizard ami 90 körül van most, a többiek lejebb. lesz még itt nerf pedig buff kéne a többinek és ennyi.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85396) kökény válasza Edge (#85395) üzenetére


kökény
aktív tag

Jaja, bocs wizz-t mindig kifelejtem... de te értetted, amit próbáltam kinyögni,hogy naná, h örülök,h jó a wizz és a crusa, szerettem én is a phalanxos buildjét, de, ahogy te is írod a többit kellene buffolni, nem a két OP karit nerfelni, erre próbáltam volna rávilágítani én is, én annak örülnék, ha minden kaszttal lehetne játszani ugyanazon peccsen belül.

Segítsetek már tiszta vizet önteni az én fejembe :) Akkor most peccs után melyik setteket kell újra kifarmolni, konkrétakat kérdezek: Maraudert és Invokert újra kell? :R

(#85397) Tibe válasza granini (#85391) üzenetére


Tibe
aktív tag

(#85398) Gorneck válasza kökény (#85396) üzenetére


Gorneck
titán

Azok visszamenőleg kapják, ahogy eddig, legalábbis elvileg...a legókat viszont tuti újra kell farmolni...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#85399) DioRobber válasza kökény (#85396) üzenetére


DioRobber
tag

ja csatlakozom gornihoz-sett marad, sima legit újra ki kell, vagyis érdemes :D

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#85400) Edge válasza Gorneck (#85398) üzenetére


Edge
veterán

vaaaagy
legyártod, én azt fogom tenni, patch után legyártom kockába új legókat, majd amiből muszáj az anci(fegyó, offhand) azt rerollolni fogom.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.