Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86101) czpitti válasza Edge (#86100) üzenetére


czpitti
senior tag

Parajpüré.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#86102) TeeBee73 válasza czpitti (#86101) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az olyan mint a spenót.
Az meg mint az análszex.
Azt mondják, ha kiskorodban erőltetik, felnőttként is útálni fogod. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#86103) Edge válasza czpitti (#86101) üzenetére


Edge
veterán

Jóvanna voot monkom is, lebuktam :B

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#86104) _ocsisajt válasza TeeBee73 (#86102) üzenetére


_ocsisajt
őstag

denial, imadom a spenotot es kiskoromban is eroltettek :) urban legend busted :P

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#86105) Archttila válasza _ocsisajt (#86104) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Tudni kell elkesziteni... fokhagymaval pl. teljesen tokeletes. :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#86106) Gyuri27 válasza TeeBee73 (#86102) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elsőre mindkettő félelmetes. De a spenót mindig az marad bármit csinálj is. A másodikat bár rémísztő lehet jól csinálni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#86107) _ocsisajt válasza Archttila (#86105) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:K :K :K jo fokhagymasan meg tukortojassal: megalike

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#86108) MegalodonS válasza _ocsisajt (#86107) üzenetére


MegalodonS
őstag

Na mi ez???

Diablo Recept Show :D:D:D

(#86109) _ocsisajt válasza MegalodonS (#86108) üzenetére


_ocsisajt
őstag

patchig elfozocskezunk :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#86110) Cadal válasza _ocsisajt (#86107) üzenetére


Cadal
őstag

A tökfőzelék is úgy jó ha akkora rántott hús van rajta, hogy nem látod mi van alatta. :)

Ahogy nézem itt nem lesz a héten patch. szal szerintem marad jövőhétre. :O

(#86111) Gyuri27 válasza Cadal (#86110) üzenetére


Gyuri27
félisten

" Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" "

Imádom a tökfőzeléket. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#86112) Edge válasza Gyuri27 (#86111) üzenetére


Edge
veterán

én nem, de jobb is mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#86113) Gyuri27 válasza Edge (#86112) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olyan ez mint a régi firebat wd. Csak az van és csak az igazi. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#86114) Joezyka válasza _ocsisajt (#86107) üzenetére


Joezyka
senior tag

nálunk ma az volt az ebéd ;) végre!!!! :C

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#86115) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Nah, osszedobtam egy Zuni WD-t (meg eleg szedettvedetten) ugy voltam vele, amibol tobb kiesik azzal kezdem. T6-on el lehet vele bohockodni, de ott szinte barmivel, szoval az nem mervado...
De rajottem, sok kedvem nincs WD-zni :)
Kivetelesen szerintem teljesen ki fogom hagyni a seasont.
Patch utan ott lesz az Invoker crusi, azt akarom osszerakni, meg ugye van meg a fo karaktereken is mit javitani... Mara DH-t is fogom majd szerintem toldozni-foldozni.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#86116) granini válasza SQX_Barto (#86115) üzenetére


granini
őstag

Nalunk az a terv hogy a portait, stash es pet gift miatt elkezdjuk a Season-t, aztan majd meglatjuk. Akit nem frusztral a Leaderboard az pl megteheti hogy Seasonban 'farmol' es non-seasonban megy magas GR-t ahol elvileg minden cucca adott es/vagy minimalis farmolassal behozhatja a lemaradast.

Nalam tovabbra is az az elgondolkodtato hogy egy igazan jo karakterhez kelleni fog 10-11 darab minimum 60-70 lvl-es legend gem amit be kell tenni a gearbe a plusz ~250 main statert. Na ez nullarol Seasonban 3-4 honap, NS-ben meg par nap max 1-2 het.. azert nem mindegy..

Szoval mi megyunk Seasont, de a GR az lehet offon marad.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#86117) _ocsisajt válasza granini (#86116) üzenetére


_ocsisajt
őstag

HC-n sokkal nehezebb "farmolni" a paragont a kotottsegek miatt es beletettem rengeteg orat mar (elhagytam 1K-t, sc-n tuti mar 1,5K-nal jarnek vagy tobb sooot) Tehat a nehezen megszerzett xp-met nem fogom egy olyan szezonert "eldobni" ami NEM AD ITEMET sem exkluziv gemet, csak azokat a baromsagokat (csicsa-micsa nem erdekel)... csak az itemek miatt szezonoztam eddig... szoval maradok NSHC-n...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#86118) emmm válasza granini (#86116) üzenetére


emmm
senior tag

Ezek a "belevágom-a-tárgyakba-a-magas-gemet" dologgal az a bajom, ha találok az adott tárgyból egy picivel jobbat, és felvenném a régi helyett, akkor kb. ezzel kidobok egy csomó játékórát...

(#86119) Thrawn válasza granini (#86116) üzenetére


Thrawn
félisten

Tegnap nézegettem egy összefoglalót, mit is kell majd véghezvinni a bónusz stashhez. Hát, lesz mit csinálni érte, de már megacéloztam magam és Torrentésen állok hozzá :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#86120) dante3 válasza Thrawn (#86119) üzenetére


dante3
addikt

:K Torrente mindig megmondja a frankót :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#86121) Gorneck válasza Thrawn (#86119) üzenetére


Gorneck
titán

Ez a vidi... :D :DD

Gorneck#1239

(#86122) Elemental


Elemental
addikt

Bocs, srácok, de nem értek valamit. Itt állandóan belefektetett energiáról, meg elvesztegetett időről, meg anyámtyúkjáról beszélnek egyesek . Nem értem komolyan, de akkor ez nektek miért jó? Mi a cél? Mikor nyújtana élvezetet a játék, mert a szavaitokból az derül ki, hogy szenvedtek szenvedtek, valamiért. De miért?
No offense komolyan! Csak érdekel.
Mikor lenne jó, ha most nem az?

(#86123) czpitti válasza Elemental (#86122) üzenetére


czpitti
senior tag

Gyenge példával élve jo-jo a pxxa de ketto még jobb lenne.Csináljuk mer jo de titkon remélunk egy valami messzi-távoli sose eljovo izét.Vannak elképzeléseink amik jo lenne ha bekerulnének a gammába de blizznél sajnos még mindig nem gondolatolvasok vannak.Ha meg azok akkor rohadjon meg mind :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#86124) Elemental válasza czpitti (#86123) üzenetére


Elemental
addikt

Mondjuk más, mert én hc-zok. Nekem ugyanolyan élvezetes a gr 30 is, mint a gr 80. Ha pl gr20-at bír a karim, akkor megyek gr 22-őt. Mindig magasabbra teszem a lécet. Az izgalom adott. Én szeretek játszani, nem csak a loot lebeg a szemem előtt. Haverral minden szezont végigjátszással kezdünk story módban.
Csak azért kérdem, h mi a cél, mert teszem azt bírja a karid a gr70-et, és esik valami még jobb cucc, mehetsz mondjuk a gr75-re. És? Akkor megint csak elégedetlen maradsz, mert van még feljebb. Ez eléggé taposómalom.

(#86125) malacka87


malacka87
senior tag

A héten már tuti nem lesz patch...

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#86126) Thrawn válasza malacka87 (#86125) üzenetére


Thrawn
félisten

Az baj.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#86127) wjbhbdux válasza malacka87 (#86125) üzenetére


wjbhbdux
veterán

reménykedett benne valaki hogy 1 nappal a szabadságuk után kiadnak valamit :F

/s

(#86128) SQX_Barto válasza malacka87 (#86125) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A regebbiekbol kiindulva szerdan szokott jonni nagy patch, de altalaban egy hettel a season kezdete elott, szoval vagy nem szerdan lesz, vagy nem tudom... Elvileg 15.-e elott meg kellene lennie. De a datumrol nagyon hallgatnak, mikozben a season kezdete mar eleg regota hivatalos. :U

#Thrawn: belinkelned akar itt, akar privatban azt az osszefoglalot? Koszi. :R

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#86129) Sárpac válasza SQX_Barto (#86128) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Péntek du6 lesz legutóbb is így volt, pont egy héttel a patch előtt szvsz! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#86130) _ocsisajt válasza Elemental (#86124) üzenetére


_ocsisajt
őstag

sajnos en is ugy gondolkozom mint a tobbiek akik sc-znek... csak o" nekik megadatik az a luxus, hogy essenek-keljenek... es igy tudnak baromi magas gemeket csinalni es meg is tartani orokre... hogy aztan megmagasabb szinten taknyoljanak majd megint (megneztem ezt a chainerfailses ptres rekordot, halal utan zartam is be, gay)... es sajnos ez a "megtobbet" feeling ram is atragadt... amikor PTR-en megcsinaltam a gr72-ot saderrel HC-n, akkor azon agyaltam, hogy gyerunk gr73 gogogo... aztan valamiert el kellett mennem dolgom volt oszt hazajottem es letoroltem... mar en sem tudom igazabol mit akarok... ezert is log nalam kifele a lolab diablonal... :( ja es folyamatosan kisert, hogy atmenjek szoftkorra, de mar a sok "belefektetett ido" miatt valszin nem fogok... (na latod az mondjuk nem erdekelne, hogy a fel haveri korom szetszivna a veremet a dontes miatt, meg itt is biztos kapnam a gellert :DDD )

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#86131) Thrawn válasza SQX_Barto (#86128) üzenetére


Thrawn
félisten

Complete list of Season 5 Journey requirements and Conquests to get stash tab (from PTR + Video)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#86132) spae


spae
aktív tag

Van valami a battle.net-el, vagy az én netemmel van gond? A játék elég gyakran megáll, nem tudok mozogni (mindig visszatesz 2-3 lépés után, csak csapkodok, de nem találok el semmit, és senkit)?!

.. vagy ez másnak a jele? Új vagyok még itt...

(#86133) freddirty válasza Thrawn (#86131) üzenetére


freddirty
senior tag

jól látom, hogy a +1 stash tab eléréséhez seasonal karival GR60 solo kell? Akkor neki sem kezdek...
Mintha nem erről lett volna szó a plusz ládahelyeknél a s5 bejelentésekor. Ez változott...

fred

(#86134) Roland861010 válasza freddirty (#86133) üzenetére


Roland861010
addikt

Én fél néztem Ptr-re és simán 500ezer goldért meg tudtam venni a + helyet! Vagy ez nem így lesz élesben?

(#86135) schwartz válasza Archttila (#86099) üzenetére


schwartz
addikt

Az a Charge-os build F+R-el vicc kategoria. Persze be lehet makolni valami dugig tomott zombis palyat de ahogy leesett a suruseg kampec. Szingli csonti radsapkaz es fekudtel. Mazohistaknak.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#86136) dargelot válasza Roland861010 (#86134) üzenetére


dargelot
senior tag

A hivatalos oldalon az extra stash még fel sincs hozva. HA lesz akkor biztos nem lesz season-os mert a S5 review-ban nincs róla szó. Tehát biztos vagyok benne, hogy mindenkinek elérhető lesz seasonos kari indítása nélkül.

(#86137) Archttila válasza schwartz (#86135) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

de ahogy leesett a suruseg kampec

Ez nem a 2.1 nezd meg ujra a build-et kerlek. :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#86138) schwartz válasza Archttila (#86137) üzenetére


schwartz
addikt

Es mit nezzek rajta? Nem a single target dmg miatt kampec (mert ugy-ahogy az rendben van) hanem defence reszrol. Mert az egesz vedelem kb. a stunos bracer kore epul.

If he dies, he dies.

(#86139) J0shu4M1ll3r válasza dargelot (#86136) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Elvileg 2.4 indulásával lehet +1 tabot venni 500k goldért. S5-ön belül lehet megszerezni még egy tabot, amit ha megszerzel, akkor nem szezonosan is elérhető lesz.
illetve a következő szezonokban lehet +1 tabokat szerezni majd, gondolom seasonal journey teljesítésével.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#86140) SQX_Barto válasza freddirty (#86133) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Egyet kapsz a patch utan 500.000 Goldert. MEG egyet kaphatsz, ha teljesited a gr60-at meg jo par egyebet (amire 3 honapod van ugy, hogy a valasztott karakter egy meghatarozott szettjet igyen megkapod utkozben Barbarian - Earth, Crusader - Invoker, DH - Shadow, Monk - Sunwuko, Witch Doctor - Jade, Wizard - Firebird)
Ahogy vegignezetem sebtiben a dolgokat, solo Gr es a Set Dungeon-on kivul kb minden mas konnyebb csapatban.
Koszonom Trawn a linket!
Ez gyozott meg, hogy inditok egy Invoker crusit es letolom vele a Gr60-at ;]
(Invoker Set Dungeon-nal kb a legkonnyebb a Mastery, nagyabol vegigneztem az osszeset, van jo par eleg szivatos....)
Kezdem egyre jobban birni ezt a Quincy sracot, foleg az akcentusat, stilusat :)

Nagyjabol megvannak az Invoker-hez a cuccok nonseasonban, de a plusz stash az nagyon is jol jonne..
Harom honap alatt meg kiesnek a cuccok s5-ben is, foleg ha csak ott jatszom arra az idore...
Majd kooperalok Weasellel :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#86141) dargelot


dargelot
senior tag

Bírom, hogy mindenki megmondja, hogy hogyan lesz extra stash, de hivatalos infó nukú, tehát amit mondtok az mind a ptr-re épül, ami ugye nem live. A s5 review már kint van, ha ahhoz lenne köthető akkor nyilván kiírnák volna benne, hogy hé figyi fiúk, ezt kell csinálni hogy legyen extra stash és ezért éri meg a s5, de egy szóval sincs benne, tehát a ptr tapasztalatok semmit nem érnek. Nem azt mondom, hogy 100% hogy nem s5-ben kell megszerezni, hanem azt, hogy biztosan csak belsős ember tudja egyenlőre, hogy hogyan lesz, s gondolom ti nem azok vagytok.

(#86142) Cadal válasza dargelot (#86141) üzenetére


Cadal
őstag

Hivatalos infó kell? Blizzcon Day-1:

Other changes in 2.4

More Stash space
One additional Stash Space Tab will be available for 500,000 gold once 2.4 goes live
Each Season Journey you complete will award you with another Stash Tab, for a maximum of 10 Tabs total
The UEE on consoles will have its Stash Space increased from 210 to 350 slots once the patch goes live

Szóval megígérte a Blizz és ha nem tartja be, akkor dögöljön meg a lova! :DDD

Amúgy ha később nem jövő héten ki fog derülni mi hogyan lesz. :)

(#86143) czpitti válasza _ocsisajt (#86130) üzenetére


czpitti
senior tag

Megadjuk neked az esélyt hogy játszhass softon: felhuzunk hama para 1000-re hogy ne legyen hiányérzet.És nem,nem fogunk itt basztatni azért mert váltottál.A haverjaiddal meg beszéld le TE a dolgot:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#86144) oxox válasza czpitti (#86143) üzenetére


oxox
addikt

ahogy leveszem a hardcore jatekot is unja mar...sc-be meg annyi adreanlin sincs.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#86145) SQX_Barto válasza czpitti (#86143) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Hamar ennyire tudjatok a hamar para 1000 titkat, legyszi huzzatok fel mar engem addig :D
691 kornyeken vagyok most :)

Egyebkent csinaltam egy listat az osszes leg affixrol, ami kivonhato, mert kivancsi voltam, mennyi is van osszesen. Jelenleg 290 db, ha mindent jol szamoltam...
A patch-csel noni fog ezek szama, mert jo par legendary kap uj affixet es persze uj legek is lesznek.

290 material 1450 Death Breath kell hozza, ami 8/bounty ertekkel szamolva 37 bountyra jon ki felfele kerekitve (feltetelezem annyi ido alatt a kello DB is meglesz valoszinuleg, bar biztos mindenkinek van sok elfekvoben).
Lehet meg kis tevedes ebben a szamitasban, mert a semmit nem ero affixeket pl Squeal nem engedi kivonni, meg a Corrupted Ashbringert sem talaltam pl. Lehet a halaltol megsemmisulo amulettet sem lehet kockazni, akkor 289... Van a halalodon neveto wand, azt pl nem szamoltam bele, de lehet ki lehet vonni :D
Termeszetesen egyik karakter sem latja mindet, hiszen sok benne a cast specifikus item es kasztonkent oriasiak az atfedesek. Ezert tunt nekem egyszerubbnek igy megszamolni.

(Remelem jo a megosztas meg minden, nem igazan hasznalom a Google Docs-ot)
Nem lett tul csicsas, barki atmasolhatja es megszerkesztheti jobban, ha van kedve :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#86146) _ocsisajt válasza SQX_Barto (#86145) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"halaltol megsemmisulo amulettet sem lehet kockazni"

azt sem, bizony!

oxox: :K annyira varom mar ezt a rohadt peccset, hogy csak na... remelem ugy fog hatni, mint egy rejuv poti :) aztan majd meglatjuk :)

Pitti: koszi, de szerintem maradok me'g :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#86147) hokuszla válasza SQX_Barto (#86145) üzenetére


hokuszla
aktív tag

k+
hány szintet léptél volna amíg ezt kiszámoltad és leírtad ... :D

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#86148) granini válasza SQX_Barto (#86145) üzenetére


granini
őstag

Barto fiam ülj le, ötös.. vagy inkább menj hátra az utolsó padba és rajzolj fraktálokat meg szorozz össze primszámokat, amig a többieknek elmagyarázom a zegyenesszárúháromszöget.. :U :DDD :R

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#86149) Thrawn válasza SQX_Barto (#86145) üzenetére


Thrawn
félisten

Itt a 3. pontban ott az összes olyan legendary amit újra kell farmolni:
How to prepare for 2.4

szerk: seasont kezdőknek howto:
Patch 2.4: ULTIMATE GUIDE for Season 5!

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#86150) kökény


kökény
aktív tag

Valaki próbálta hota barboit PTR-en az új hotás fegyóval és mondjuk minden anciban 50 v afeletti gem új kockarecepttel mire képes solo GR-ben? :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.