Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76801) Tom5


Tom5
addikt

Ennek a spectral hound-nak van vmi gyakorlati haszna? Vagy csak követ és kaparászik? :F

(#76802) Edge válasza prokxy (#76800) üzenetére


Edge
veterán

vki fentebb leírta.

más:
Tal setre létezik egy melee wiz build is aki régen odavolt a CMWW wizardért az most örülhet mert ez ugyanolyan újzsibbasztó tud lenni, tegnap teszteltem és nekem nem gyere be, maradok ranged.

Nade miről is van szó:
a lényeg hogy Tal set kell 6 darab, a két ring az unity + halo of arlyse, gemek: trapped, zei, esoteric és a lényeg az ancient parthan defenders braci. Még vmi: a followerre eung jang do tőr kell(+unity).
gyakorlatilag kb hallhatatlan lesz így a wiz soloban ofc. Partyba nemtom... unity helyére mehet soj vagy convention.
a build

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76803) Edge válasza Edge (#76802) üzenetére


Edge
veterán

az lemaradt, hogy fegyver ofc serpent sparker kesztyű meg T&T, cipő nilfurs.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76804) Joezyka válasza Edge (#76802) üzenetére


Joezyka
senior tag

pont ezen agyaltam tegnap este amikor megláttam hogy létezik anci WoH, hogy milyen zsír lenne újra használni, és ezzel van is rá lehetőség, csak hát sok cuccom nincs hozzá (kezdve a ringgel...) Nekem nagyon bejött az a build, csak ház papír volt a lelkem :(

más: segíts már légyszíves egy kicsit, mert kezdek kétségbe esni solo GR terén. 2 napja még csak 1-1 percekkel csúsztam ki a 48as GR-ből, de tegnap 23-25 percek alatt toltam le őket(igaz kb estem keltem, mert 3as elit pakkok, repkedő ugráló fosok, meg minden szart a nyakamba kaptam kb), rápróbáltam 49-re hátha az majd meghozza az áttörést, az egész jól is ment, de azt is 24 perc alatt toltam le... mit csinálok rosszul?
gearben nem mondanám, hogy annyival kevesebb vagyok mint ti, szóval valami skillprobléma lesz, csak még nem tudom mi :(

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76805) Gorneck


Gorneck
titán

Én emlékszem rosszul, de pár pecs után megváltozott a big bad voodoo? Látszik rég WDztem...de mióta adódik össze a két bbv AS boooostja?

Eddig nem csak int boost volt és az adott voodoo buffja?

Gorneck#1239

(#76806) frame>24 válasza userxy (#76793) üzenetére


frame>24
addikt

Jó, kösz a linkeket, noblem-nek is, megnyugodott a pici lelkem. :)

Más: seasonban kiesett az új obsidian ring, na ez teljesen átalakítja wizardot.
Pl. Diamond skin, prism rúnája spammelhető, ez társítva storm armor - power of the storm és magic weapon - conduittal, elérhető, hogy pl. arcane torrent cast közben még termelődik is az AP! (+ jó védelem)
Ha még erre rárakjuk az AP on crit cuccokat megfelelő chc-vel, elég jó channeling wiz rakható össze.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#76807) Edge válasza Joezyka (#76804) üzenetére


Edge
veterán

Nem csak a skillekkel van gond, kell: serpent sparker+t&t+tal öv ezeket vedd fel.
skillek:
shock pulse- piercing orb
passzív: evocation

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76808) Joezyka válasza Edge (#76807) üzenetére


Joezyka
senior tag

van mind, de azzal a builddel 43ig jutottam... 44en estem keltem és kb 2 napig szenvedtem amikor feladtam és váltottam a mostanira és jutottam el idáig. Majd d.u. rápróbálok megint, hátha csoda történik.

(tegnap partyban GR-eztünk és ott a védelmet leredukáltam kb 0-ra, mert szó volt a csapat azért vannak még rajtam ezek)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76809) solyomb válasza Gorneck (#76805) üzenetére


solyomb
tag

Nekem se rémlik, hogy összeadodott volna eddig, bár ritkán volt rá precedens hogy több wd jöjjön össze, de ha mégis igy alakul mindig átalakitottuk a skilleket "mert elég csak egy bbv"

(#76810) mikromanus


mikromanus
veterán

Változott valami az utóbbi 6-8 hónapban, Hol esik a ramalandi (vagy ramaladni?) gift. Mert daráltam T6 rifteket, gr-eket, csináltam bountykat, de semmi. 1-200 legendary már tuti esett ha nem több, de rama egy szál se. Valahol máshol lehet szerezni mostanság? Örülök hogy már több stackelhet, de minek ha nincs egy se? :DDD

Tegnap nyomultam soloban és csapatban is a rendes barbival. Soloban gr 31-nél járok, de egy damage gem még alap és sok item még upgradelhető + maradt 6-8 perc minimum. Van benne bőven tartalék. A csapat T6 rift viszont agyrém. Pörgettyű mellett szar játszani. Ő se öl sokkal gyorsabban, de gyorsan szalad és elszedi az ellnt. Négyes partyban DH-wizarddal már jobb volt. Legalább meg tudtam csapni az ellent, mert gyorsabban futottam és maradt fury. Meg megvan az illúzió hog yén is ölök. Épp menne, de előbb lecsapják a többiek két képernyő távolságból mint mire elvérezne egy ellen. A fegyver épp jó mondjuk erre. 2 secre bestunol mindent amit ér, többet meg semmi se él. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76811) Gyick válasza mikromanus (#76810) üzenetére


Gyick
őstag

Nekem se esett még season-ba para 260-on vagyok és csak az hiányzik a barbáromnak

(#76812) Edge válasza Joezyka (#76808) üzenetére


Edge
veterán

jól sejtem az SS non anci és a tal sourcet meg látom hogy az, lehet ez a bibi legalább az egyiknek annak kell lennie úgy tapasztaltam + kell mellé egy trifecta T&T, ez van. Én gr50-et megcsináltam non anci SS +anci tal source + tri T&T, cimbora meg(mint ahogy fentebb postolta is) anci SS +non anci tal source + tri T&T.

de gyakorolni kell sokat, az is igaz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76813) mikromanus válasza Joezyka (#76776) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha jól értem a konzolos verziókban elérhetetlenné tették a bloodshardos goblint. A PC-sek közül meg perma bant kapott egy szép adag felhasználó. Pl:
"Mannercookie had been banned for using the bloodshard exploit!"

lol. Káröröm a köbön :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76814) Tapipapi válasza sith7 (#76780) üzenetére


Tapipapi
tag

Sajnos kénytelen vagyok meghosszabbítani a tagságom :)
3-ból semmi :W

(#76815) Ghoost


Ghoost
tag

Végre, 240 paragon környékén esett a fejes a dashing buildhez. Focus gyűrű már bezsebelve, viszont a restrain-re még várnom kell és egy jobb fegyver se ártana :( . Magas 36+ GR még nem megy mert fel kell húznom az oda való gemeket de csak összejön, idő kérdése. :)

Battle.net: Mcghoost#1381

(#76816) Tapipapi válasza Ghoost (#76815) üzenetére


Tapipapi
tag

Üdv a klubban :)

(#76817) Ghoost válasza Tapipapi (#76816) üzenetére


Ghoost
tag

Kösz, kösz :) Azt vettem észre, hogy ha felvillan a dashing strike ikon akkor kb úgy akarom spamelni mint anno WoW-ban a paladin crusader spell-t :D Nyomod mint az őrült amíg világít ;] Itt viszont ésszel kell mert van hogy nem kapom vissza a "charge"-ot.

[ Szerkesztve ]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#76818) Tapipapi válasza Ghoost (#76817) üzenetére


Tapipapi
tag

Igen, ezért kell nagy spirit regent generálni. De ha 2-t üt és nyomsz 1 dashinget, akkor kb. jó vagy. Nyilván jobb fegyóval meg cuccokkal jó lesz ez, de nekem is fura volt. Első benyomásom: ez sz.r, de aztán megtaláltam az arany közép utat és egész használható. 1 dologra még megoldást keresek, valahogy be kéne illeszteni a buildbe egy behúzást és úgy dashing, na az szép lenne. Lehet több spirit elmegy, de kevesebb dashing kell utána. Szokni kell nagyon ezt a van dps, de csak módjával vele dolgot, viszont elég hatékony lesz végleges cuccokkal. Első gr-ben annyit haltam, h leírni sem merem... :))

(#76819) sith7 válasza Tapipapi (#76814) üzenetére


sith7
nagyúr

szintén zenész ... havernak tegnap kiesett a focus mellettem ... azt hittem behalok :D

(#76820) mikromanus válasza sith7 (#76819) üzenetére


mikromanus
veterán

Focus már esett kettő seasonban. A párja nincs sehol. Sebaj. A rorg-Convention of Elements kombó is jó.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76821) Tapipapi válasza sith7 (#76819) üzenetére


Tapipapi
tag

Hallod, tegnap voltam public t6 riften. 2-3 elit volt rajtunk, kvázi én voltam a legerősebb, többiek set nélküliek, de mondom hadd keménykedjek kicsit :P Erre látom, h valaki messze tőlem dobatott nekem egy zöldet, mondom hátha focus... ott hagytam csapot papot, tojtam többiekre, rohantam nem kímélve a dashing stackeket, hátha az. Oda értem, gyűrű... és persze litany volt. Többiek kérdezték, h hova a retekbe megyek, de majd megértik egyszer ők is :) :O
Azok meg ott haldokoltak, amíg én magammal voltam elfoglalva. :C

[ Szerkesztve ]

(#76822) Bahama


Bahama
aktív tag

Újra a top 50-ben.

Egy kis party is. Sajnos a leaderboard nem lett meg, pedig az 59 még simán benne van és még a gear is csak 70%-os.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#76823) Joezyka válasza Edge (#76812) üzenetére


Joezyka
senior tag

SS non anci, tal OH van anci csak most a másik van fent, mert az anci még a régi dmg bónuszos. T&T meg közel se tri... finoman szólva is low :(
akkor megyek amit tudok, aztán majd alakul, ha meg ennyit bírtam akkor meg IJ :)
köszi.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76824) Edge válasza Joezyka (#76823) üzenetére


Edge
veterán

régi? és anci? dehát most az a BIS! :K ugyanis hydra damage kell rá és az újra nem lehet tekerni.
Mivel a hydra a fő damage leadó skill, így ha van régi anci Tal sourced az a legjobb választás.
Azt nemtudom tudod-e hogy működik a mammoth hydra(ha igen akkor sry) csak hogy magyarázatot adjak miért kell inkább annak a skilldamja. Minden támadáskor leteszi a lávát a földre és a következőnél rátesz úgymond mégegy réteget minél többször támad a hydra(ezért is kell T&T) annál több réteget tesz le és miért érdekes ez? mert a láva rétegek stackelődnek. Ezért lehet azt megfigyelni moboknál hogy minél régebben van lenn a hydra annál gyorsabban megy le a hpjuk.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76825) Joezyka válasza Edge (#76824) üzenetére


Joezyka
senior tag

eddig nem értettem, hogy miért "erőlteti" mindenki a mamut hydrát és már kérdezni is akartam. a földön lévő lávát tudtam, de a stackelődést nem.
szóval akkor mindenen tekerjek hydra dmg-et? (oh, chest, vállas) az is segíthet akkor.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76826) Edge válasza Joezyka (#76825) üzenetére


Edge
veterán

úgy úgy :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76827) Bird válasza Edge (#76826) üzenetére


Bird
addikt

Az a hydrás wand nagyon nem akar esni. :(

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#76828) sith7 válasza Tapipapi (#76821) üzenetére


sith7
nagyúr

litany az elmúlt 2 napban esett 3 :o

mikromanus
nekem retrain - ből van 2 :)

(#76829) Tapipapi válasza sith7 (#76828) üzenetére


Tapipapi
tag

Szintén zenész a restraint. De hál istennek dext-chc-chd-socketes esett másodjára.
Amit kérdezni akartam, rövid távon biztosan hasznos lehet, ha gyengébb a monk, de inner sanctuary helyett nekem serenity immunitás van betéve 4 secig tartó rúnával. Igaz így nem kapok +dmg-et, de én sem kapok. Később nyilván az a 30% extra dam sokat fog jelenteni. Vagy helyette gondolkodom még a cyclon strike-on.

(#76830) -FreaK- válasza Edge (#76824) üzenetére


-FreaK-
veterán

Stackel megint a mammoth hydra? Ezt valamelyik ptr-en kivették nem? Ezek szerint lemaradtam róla, hogy vissza rakták :)

(#76831) mikromanus válasza -FreaK- (#76830) üzenetére


mikromanus
veterán

HA már a pattinkaföldrengés a barbinál stackel, akkor stackeljen minden más OP effekt? Helyes. Francba hogy a rend csak kétszer tud... meg még kétszer megfelelő rúna + hullarobbanás mellett...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76832) sith7 válasza Tapipapi (#76829) üzenetére


sith7
nagyúr

óóó ... nekem csak socketes van, chc - t tekertem rá

ki kell próbálni , nekem egyelőre ez így jó ... :)

(#76833) atidzsiforc válasza mikromanus (#76810) üzenetére


atidzsiforc
őstag

En eddig 2-t talaltam. Sztem semmi nem valtozott.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#76834) Edge válasza -FreaK- (#76830) üzenetére


Edge
veterán

az nem az volt, a tal set bónuszt nem jól számolva kapta meg elírták a szorzókát 7x-es helyett 49x-es multipliert kapott.

bird: :( nagyon ritka, patch óta 2 db esett mindegyik lowabb mint a mostani ofc. még woh is több esett mert az 3 db...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76835) Joezyka válasza Edge (#76834) üzenetére


Joezyka
senior tag

nálam X a helyet :D 2 woh 2 ss, igaz abból az egyik még amikor húztam a karit és nem értettem, hogy mi értelme amikor kb hydra skillem se volt nagyon.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76836) Edge


Edge
veterán

hasznos cucc:
Mammoth Hydra APS Calc (2.2.0)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76837) Reinhardt válasza mikromanus (#76820) üzenetére


Reinhardt
őstag

Nekem meg ezek esnek. F+R már alapból lyukas, vagy csak mákos vagyok?

(#76838) mikromanus válasza Reinhardt (#76837) üzenetére


mikromanus
veterán

Igen

A likacs, meg a main stat alap mindegyiken. Jó változatos, mi?:C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76839) Joezyka válasza Reinhardt (#76837) üzenetére


Joezyka
senior tag

az ilyet Sárpac meglátja, halott vagy :D:D

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76840) SQX_Barto válasza Reinhardt (#76837) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Alapbol socket es main stat kell legyen rajta, szoval nem nehez egy ertelmeset talalni.
Ahogy az uj gyuru a convention of elements is, sot ahogy nezem az meg jobb, mert main stat socket chc. Erre a ringre mondta valaki, hogy dh-nak felesleges. Tevedes. Ez a gyuru minden dps karinak jo, ha befer. 16 masodpercenkent 4 masodpercig majdnem duplazza a sebzesedet. En a Mara DH-mon hasznalom nem rossz.

Ha mar DH, vegre osszeraktam az uj setes buildet, hat nagyon fun :)
Semmi sentry, es 3-4 perc egy 28as rift :Y
Ezzel kapcsolatban lenne egy kerdesem a DH magusokhoz:

Ha van egy ravenes ijam, akkor a raven adja azt a buffot, amit a runa nelkuli companion ad?

#mikro: Ez az uj gyuru elegge op lett, ahova nem kotelezo a RoRG (pl Jade WD) oda mindehova BiS szerintem, es a kotelezo socket meg jobb. Ahova meg kell a RoRG es dps kari, oda erdemes az uj ring is. Meg tobb konnyites, hogy meg simabb legyen a T6 es menjen feljebb kicsit a Leaderboard. Engem speciel nem zavar :)

Mar csak a Nati DH-val nem tudom mit kezdjek, de majd valamikor arra is veszem a faradtsagot lehet...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#76841) mikromanus válasza SQX_Barto (#76840) üzenetére


mikromanus
veterán

Épp az általad említett új gyűrű az, ami kérdésessé teszi, hogy BIS-e a focusgyűszű set. Elég durva buffot ad. Nagy szomorúan megváltam miatta a robbanó kis barátaimtól amit a nagelring adott. Elég jónak hangzik az a 150-200% dam (akkor is ha csak 25%-ban a "Fő" skillnek megfelelő a buff). A RoRG is hasznos, mert két set macerásan fér be. Persze csak ha egy kell, akkor lehet el lehet tőle tekinteni. A kettes bónusz viszont elég soknál jó. Így meg ritkán van "Felesleges" gyűrű hely. Persze ettől még letesztelném a cserét ha méltóztatna végre esni a ketteske belőle.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76842) -FreaK- válasza Edge (#76834) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem, közben eszembe jutott, arra gondoltam, hogy ha két hydra van lent, akkor azok nem stackelnek egymással, tehát ha egy mob a kettő kereszt tüzében áll, akkor csak az egyik sebzését kapja, nem mindkettőét. Bocsi.

(#76843) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok!

Köpi WD-khez egy kérdés: Mit tekerjek ezen az elements gyűrűn? Kb 3 perce esett, van rajta socket alapból, ami jó. As-t kéne, nem? :F

Köszi a választ előre is :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#76844) SQX_Barto válasza mikromanus (#76841) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A Focusos set valtogatva a generator - spender skilleket allando buffot ad.
Mig a Convention 16 secenkent ad 4 sec majdnem dupla sebzest. Ahova nem fer be a Focus oda jo a Convention, de nem erzem jobbnak, a masik stabilabb buffot ad.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#76845) jookomak válasza GrooveHero (#76843) üzenetére


jookomak
őstag

Én inkább chd-t tennék, de szerintem ízlés kérdése. Érdemes keresni olyat, hogy wd ias breakpoint hol van meg, neked mennyi van ebből.
Ha már köpködős wd: szerintetek megéri Depth diggers gatyát használni zuni helyett? A hiányzó darabot meg a gyűrűvel pótolnám.

(#76846) GrooveHero válasza jookomak (#76845) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mivel a fétisek akkor köpnek, amikor én, ezért nem ártana a több AS, de lehet igazad van. Sztem a gatya felejtős, jobb a zuni, kell a full set-hez, mivel a fejes kiesik, oda Carnevil kell, ráadásul a gyűrűkből sem árt SOJ/Unity/Elements, vagy valami hasonló.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#76847) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok!
Adott az alábbi kis s3-as wizzardom http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rison77-1988/hero/58487789 . Az lenne a kérdésem, hogy mivel tudnék jóval több toughness-t elérni? 1200-1300 all res megvan, de még t6-on is annyit ér egy sentrynél, hogy átmegy rajtam meghaltam. Most elkezdtem szintezni a life regen gemet, de még nemigazán látom a jótékony hatását, GR30 felett már ha csak valami rám ugrik /jailel instant halok. a dmg meg lenne bőven, csak hát nem mindig én vagyok a gyorsabb ^^ .

(#76848) Reinhardt válasza Rison77 (#76847) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ez így elég érdekes, jailer az pont nem izgatja a varázslót, persze csak ha el is indítod a force armort.

(#76849) prokxy


prokxy
veterán

1 Supportot és egy DPS-t keresek 2 Barbár (Herlenz és jómagam) mellé GR50 körüli party-ra estére!
Aki jönne, vegyen fel pls! HunPH-sok előnyben!

Kb. fél 9-kor kezdenénk!
Kösz a figyelmet! :R :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76850) jookomak válasza prokxy (#76849) üzenetére


jookomak
őstag

Rám számíthatsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.