Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76501) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Nem értem miért jön mindenki azzal, hogy T6 túl könnyű és nagyobb nehézség kellene :D
T6 monk patch 2.2

(#76502) Rayner válasza DjDanee87 (#76501) üzenetére


Rayner
őstag

Hoppá eddig azt hittem a WW barb lett a speedrun király, de úgy látszik mellé lőttem :D:D

(#76503) mikromanus


mikromanus
veterán

Ööö... Izé. 2 óra múlva indul a sezlony 3? Meg holmi 2.2 peccs? Ejnyeno. Lehet megent nekifutok pár órányit. Elég aljas módon tápolt és murisnak tűnt a peccsnócc alapján a (leendő) játék. Mi a mostani favorit? Pörgettyű barbi de amúgy rendesen? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76504) mikromanus válasza mikromanus (#76503) üzenetére


mikromanus
veterán

Eh, a bubiwizard is murisnak tűnik... De azért ez elment volna április elsején is:

"Cluckeye
•Chicken weapon damage increased from 100% to 500%
•Enemies hit by the Chicken are now confused for 2 seconds"

:DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76505) nagat0r


nagat0r
tag

Van olyan aki indul s3-ban, és összeállna szintezni másik három emberrel?
Arra gondoltam csinálni kellene egy ilyen csapatot. Bountykat tolni 70-es szintig. Aztán amint az megvan, mindenki nézhetne magának lootshare partyt. De ha összejönne a négy wizard, akkor a bountyk után is folytathatnánk.
Legalább éjfélig játszani szeretnék, de lehet kicsit tovább is. Aki benne lenne egy ilyen relatív hosszabb "etapban", az A PH klánból úgyis megtalál a játékban, aki meg nincs a klánban, de érdekelné a dolog, az vegyen fel.

[ Szerkesztve ]

(#76506) T. M. válasza prokxy (#76496) üzenetére


T. M.
aktív tag

Olyan hátba állított zászló nekem kéne:D

(#76507) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Van itt vki akinek 2.2 updatenel bugolt a launcher, nem patchelte a jatekot stb? Meg tudta oldani?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#76508) atidzsiforc válasza atidzsiforc (#76507) üzenetére


atidzsiforc
őstag

megoldodott [link] ezt kellett csinalni

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#76509) mikromanus válasza nagat0r (#76505) üzenetére


mikromanus
veterán

Én nekiveselkedek szerintem. Ha lesz csapat jó, ha nem, akkor.-.. no akkor majd meglátom :)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76510) frame>24


frame>24
addikt

EGY, azaz 1 indokot mondjatok, amiért valóban érdemes mégegy retek seasont kezdeni. én nem látok ilyet...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#76511) Pöttön válasza DjDanee87 (#76501) üzenetére


Pöttön
őstag

:Y
Az igen!
Ezek a monk-ok tudnak valamit. :Y
Én is elővettem az enyémet, és pont kérdezni szerettem volna hogy 2.2-nél is a sunwoku set + flying dragon vagy Incense Torch of The Grand Temple a leghatékonyabb összeállítás?
De ezek szerint most már a Raiment of a Thousand Storms set a tuti. :DDD

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#76512) Gyuri27 válasza DjDanee87 (#76501) üzenetére


Gyuri27
félisten

A világ legjobb monkplayere pitti után. Nem hiszem, hogy az ő monkja alapján kellene megitélni a dolgokat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#76513) khirill


khirill
aktív tag

nincs senki véletlen, akiknél van valami hely? szegény árva részeges wiz szeretne lvl63on felülemelkedni... és ölni-ölni-ölni! de baszott uncsilassúgenyóság van... :)

ratabyzou

(#76514) tibee77


tibee77
őstag

En egyenlöre megälltam 44-en a talrasha wizzel, mert mindig ugrälos mobokat kapok.Ti nem vettetek eszre, hogy mennyivel szopatosabb lett a gr?Bossok mintha agresszivabbak lennenek, mobok szinten.Neha ugy erzem, hogy a jatek azert szivat mert wizzel vagyok. ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#76515) oxox


oxox
addikt

HC GR38 WD-vel 10:10 alatt.... :DDD :)) :)) :))
közel sem top gearben...kéne egy normális amu, egy anci fegyó sem áratana...meg egy nadrág sem.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#76516) DeckardCain válasza tibee77 (#76514) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Én ezzel a 46-ot tudtam megcsinalni, amu nagyon cserés lenne socketesre[link]

(#76525) MrCsiT válasza frame>24 (#76510) üzenetére


MrCsiT
addikt

S3-at tolnak a REAL kockák :DDD
Nem baj, hogy 0-ról kezdős cumi, CSAKASEZLONY :DDD

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#76526) prokxy válasza T. M. (#76506) üzenetére


prokxy
veterán

100 assign pont, kb lvl70-re meg is lesz.
400 a paragon portré, előző hozzászólásomban rosszul írtam.

Ilyen, érdekesen néz ki na! :D


Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76527) mikromanus válasza MrCsiT (#76525) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem is keverednek a komoly diablosok az ilyen non-season casualokkal. Legalábbis a sezlonykarakterrel tuti nem :C
Amúgy meg vannak szép cuki szízönonlí itemek. simánjó. Mondjuk nekem lvl 62-ig tartotta lelkesedés,. Majd este folytatom.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76528) Sárpac válasza prokxy (#76526) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mintha tarkódba vágta volna diabló a csákányát és kitűzte rá a zászlóját is! :DDD

Sezlony 3 HC így állunk most! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#76529) sto1911


sto1911
veterán

A 2.2 patch ota nalatok nincsenek mikrolagok? Az elobb meg ki is fagyott...

(#76530) frame>24


frame>24
addikt

Az új patchben (seasonban) a ray of frost nem sebzi a burrowing leapereket...

próbáld ki, goto Fields of misery

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#76531) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Valahol azt olvastam, hogy az Oculus Ring procol koveton is, de meg egyszer se lattam (bar mostanaban csak t6 rifteztem, es ott minden szinte 1 hit), szoval mukodik vagy nem?

Mas, nem akar vki uberezni? Marmint akinek kulcsa is van hozza. Nekem van par, de egyedul nem szivesen kezdenek bele. NS.

Amugy kiprobaltam a god mod monkot:

[ Szerkesztve ]

(#76532) JSaN válasza sto1911 (#76529) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem fagyogat a jatek patch ota, naponta 3-4x is elofordul.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#76533) frame>24


frame>24
addikt

más is tapasztalta

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#76534) sith7 válasza Reinhardt (#76531) üzenetére


sith7
nagyúr

kiprobaltam a god mod monkot:

részleteznéd ? :)

(#76535) sto1911 válasza JSaN (#76532) üzenetére


sto1911
veterán

Na szep, akkor hanyagolom mig nem javitjak. Azt hittem nalam van valami baj.

(#76536) Reinhardt válasza sith7 (#76534) üzenetére


Reinhardt
őstag

(#76537) Gyuri27 válasza Reinhardt (#76536) üzenetére


Gyuri27
félisten

Dashing jófajta. Ládában talált szir szarokból össze dobtam. Embertelen.
Néhány reroll meg 25-s kavicsok és iszonyatos lesz.
Full acientbe mint quin69 meg tényleg god monk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#76538) noblem1983 válasza Reinhardt (#76536) üzenetére


noblem1983
senior tag

Ezt már ilyen formában nem nagyon kellene engedni. Ez az agyament tempo csak leg gemet upgradelni a 0-ról jó de partyban ezzel senki sem tud már lépést tartani. Így is a rohanás megy ezerrel, az új barb is iszonyat gyors amiket eddig láttam.Ha egy ilyen figura beugrik kb mindenki loot szedővé válik azt meg nem lehet élvezni

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#76539) Reinhardt válasza noblem1983 (#76538) üzenetére


Reinhardt
őstag

3 barbárral mentem speed t6 rifteket, nagyrészt csak szedték utánam a lootot, de egyik se panaszkodott. Amúgy nem kell, hogy ancient legyen, azok nékül is nagyon erős t6-ra. Griftre viszont papír.

(#76540) sith7 válasza Reinhardt (#76536) üzenetére


sith7
nagyúr

megnézem, köszi

(#76541) pruzsi válasza sto1911 (#76529) üzenetére


pruzsi
őstag

Én is tapasztaltam 3-4 másodpercesek

(#76542) noblem1983 válasza Reinhardt (#76539) üzenetére


noblem1983
senior tag

Látod te is kimondtad. Szóval ebbe azért belefásulhat az ember, hogy ölni megy T6-ra de kevés mobot talál élve mire odaér ha egy ilyen speed huszár is ott van

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#76543) Sárpac válasza noblem1983 (#76542) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Menjetek HC-ra, ott tuti nincs ilyen vagy ha igen el is pacskol a 2. körre rendszerint. :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#76544) Edge válasza Reinhardt (#76531) üzenetére


Edge
veterán

Igen, működik.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76545) Edge válasza noblem1983 (#76542) üzenetére


Edge
veterán

Hát igen, már zsibbasztóan könnyű t6 teljesen olyan mintha normalon mennék, mind a két új setes wizemmel 1 hit bármi, mivel mobilisabb build a frozen orbossal megyek néha speed runokat, pusztulat mit rendez az is, soloban csak a bubi dotjától képesek a trashek 1 hitelődni.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76546) Gorneck


Gorneck
titán

Tegnap 3 fős partynak GR53-on Orlash vetett végett...kicsit túltolták azt a BOSS-t.

Felállás:
TankWD
KöpiWD
TalWiz

A két DPS hero nincs még kész, de tesztnek simán jó volt...a köpiWD igen jó lett és nincs miért szégyenkeznie. Folytatom a gearezését, nagyon élveztem vele a játékot...

Gorneck#1239

(#76547) noblem1983 válasza Edge (#76545) üzenetére


noblem1983
senior tag

Most már az a helyzet, hogy sokféle jó karakter létezik. A Wizznél Firebird is elég jó,aztán most ott a Tal és a Deselere és ha az embernek nincs kedve ezekkel variálgatni akkor az 3 karakter slot kapásból. Aztán ott a Dh fire,cold,physical erre most a Natalia is véres lett. Barbár -a vonatos- még most is jó bár az új most már túltett azon is. Crusból szintén a Roland lett a nyerő aztán még van supp Crus és a vákuumos. Már nem ártana az opciális hero slot vásárlási lehetőség.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#76548) sith7 válasza Reinhardt (#76536) üzenetére


sith7
nagyúr

A 2 zöld gyűrűnek köszönhető, hogy állandóan ephi - be van ?

Amúgy GR - en se hal el, olyan könnyen ... GR 55 solo

(#76549) Reinhardt válasza sith7 (#76548) üzenetére


Reinhardt
őstag

A magas cdr miatt, a gyuru ehhez nem szamit.
Az egyik az a In-Geom-os build (amit en is tolok), ezzel lehet teljes t6 rifteket takaritani 3 perc alatt. De ehhez az kell, hogy 15 masodpercenkent megolj egy elitpackot, kulonben ertelmet veszti a dolog, Ez mukodik is nalam olyan lvl39-ig, folotte mar keves vagyok, az o cuccaival is max 42-43 korul lehet.
A masik amit linkeltel az meg a Flying Dragon-os, az hasonlo, de mas beallitasokkal mukodik. Ha esne egy akkor en is tudnek kicsit elore lepni, de tegnap se esett 100 t6-riftbol se...

[ Szerkesztve ]

(#76550) sith7 válasza Reinhardt (#76549) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, Flying dragonom az van :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.