Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76701) t72killer válasza Tapipapi (#76700) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köszi:R Maradok a régi technikánál akkor, és nem állok neki minden érintett gépre letöltögetni azt a 30 gigát:) (Dio+SC)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#76702) Tapipapi válasza t72killer (#76701) üzenetére


Tapipapi
tag

Nem témába vág, de a kérdésedhez hasonló.
Többször játszottam már Linux disztrók alatt Diabloval vagy Heroes of the Stormal (Ubuntu, Kubuntu, Linux Mint 17.1), ott sajnos hiába másoltam be a wine virtuális windows/program files mappába a telepített mappát, valahogy nem sikerült a bnet proginak megtalálnia, így ott teljes telepítést kellett eddig alkalmaznom, de aki tud rá megoldást, az kérem jelezze.

(#76703) Gorneck válasza Thrawn (#76693) üzenetére


Gorneck
titán

Mert egy...k.k. vagy... :D :DDD Bezzeg mikor vok xar se esik... :DDD

Gorneck#1239

(#76704) Bird válasza Gorneck (#76703) üzenetére


Bird
addikt

Esik az akkor is... Csak akkor bontja ki amikor kilépsz. :D :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#76705) Gorneck válasza Bird (#76704) üzenetére


Gorneck
titán

A kucsog... :D

Gorneck#1239

(#76706) Bird válasza Gorneck (#76705) üzenetére


Bird
addikt

Én biztos így csinálnám ha esne. :D :D :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#76707) Thrawn válasza Gorneck (#76703) üzenetére


Thrawn
félisten

Ott a smiley te :D

Bird: lol :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#76708) Gorneck válasza Thrawn (#76707) üzenetére


Gorneck
titán

Enyémnél is... :D :DDD Nahh majd este... :)

Gorneck#1239

(#76709) T. M.


T. M.
aktív tag

Egy tipp a Crusadereknek :) :
A Shield Bash kegyetlen jó, viszont AoE oldalról nem a legjobb, trialozni, főleg soloban nem a leghatékonyabb. Vegyétek elő a Condemn cuccokat, annyi változtatással, hogy Focus-Restraint páros legyen. Az enyémen van cd-red, így a perma Champion megvan azzal is. 49-50-es kulcsokat tudok soloban kiütni vele :Y Gr-re nem vinném, mert a Unity hiánya biztos érezhető így, de trialra szerintem sokkal jobb a Roland-nál....
Lassan tényleg kell még egy crusát 70-re húznom, mert mást nem csinálok, mint skillezek, meg a cuccokat rakosgatom ide-oda :))

(#76710) emmm


emmm
senior tag

Volt egy kis időm, és kipróbáltam végre a tal szettet a wizarddal. Elég brutális :D Eddig soloban a 35-ös GR ment, azt kb. 4 perc alatt letoltam tök alap tal darabokkal, rossz rollokkal. Viszont a skillezés érdekesen alakul. Sima devastator fegyverhez milyen skilleket ajánlotok? Kipróbáltam a különféle meteorokat, az arcane-t pl. sosem használtam, de nem is jött be most sem, leszívja az AP-t. Hydrás fegyverem csak egy alap van, de kb. 2000-es dps-sel, az nem játszik egyelőre nálam. Meteoros csimmát' kidobta elsőre, viszont tal kesztyű, meg farmer gatyesz még nem huppant kadalától...

[ Szerkesztve ]

(#76711) Janusz001


Janusz001
őstag

No, a DoD wd nek jót tett a CoE gyűrű használata unity helyett, simán lehoztam a 45 -ös gr -t, 5 perc maradt is, pedig elég kacskaringós pályát kaptam. 46 is meglett volna, ha a végén nem kapok dupla pakkot, minden finomsággal, mert a boss elég hamar megfeküdt, úgyhogy ennek még azért nekifeszülök, persze egy anci DoD sokat dobna a lendületen.
Más, wd -vel ki hogy s mint szerzi be a 40+ kulcsait, mert nekem a köpködős buildel mák kell a 40 feletti kulcsokhoz, ezt meg uppolgatni elég időigényes, szóval milyen gear és builddel?

(#76712) szmegma válasza Bahama (#76697) üzenetére


szmegma
aktív tag

Az utolso bekezdest leszamitva, minden ott van az en leirasomban is. :K
Max annyi, hogy nem irtam le szavakkal, hogy a magasabb discipline tobb dmg, bar ez alapveto.

Amush passzivval vitatkoznek, foleg ha a ballistics skill helyett ajanlod, akkor mar inkabb single out vagy archery.

TV: JZ1000

(#76713) jookomak válasza emmm (#76710) üzenetére


jookomak
őstag

Tal setnél a lényeg, hogy nem meteort használsz, az esik magától. Blizzard-cold, Shock pulse-lgt, Black hole-arcane, és hydra-fire. Meglátod a monstert, betolod a black hole-t, odateszel egy hydrát, rányomsz egy blizzardot, és elkezded lőni a shock pulset. Pár mp alatt lehullik a 4 meteor, és szinte minden fekszik.

(#76714) Rayner


Rayner
őstag

Valaki próbálta már a bubis wizt? Publicon láttam párat és elég ütősnek látszott partyba

(#76715) prokxy válasza jookomak (#76713) üzenetére


prokxy
veterán

Hali, este csapatjuk a GR-t? :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76716) mikromanus válasza Rayner (#76714) üzenetére


mikromanus
veterán

KB egy nappal a season 3 indulás után az egyik PH-s (?) ismerőshöz véletlen betársultam, azt' ott is maradtam egy körre. ELég lazán vitte egyedül a T6 riftet már. Négy ember helyett egyedül is (3 kibic volt csak velem együtt). Mondhatni életképes lett a build. :K

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76717) TeeBee73 válasza mikromanus (#76716) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én szeretem végigszenvedni új sezlonynál a gold/nyersanyag hiányt, és azt, hogy teljesen nulláról, lehet, gyilkosabb karaktert csinálok, 5x kevesebb idő alatt... Szvsz.

MOD: Mazopista vagyok? :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#76718) jookomak válasza prokxy (#76715) üzenetére


jookomak
őstag

Nem hiszem, hogy ma tudok jönni.

(#76719) T. M.


T. M.
aktív tag

:))

[ Szerkesztve ]

(#76720) prokxy válasza T. M. (#76719) üzenetére


prokxy
veterán

Grat! :C

Még gyúrok a 49-re, 47-et próbáltam csak, viszonylag hamar meglett! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76721) tibee77


tibee77
őstag

En elakadtam 45nel rasha wizzel, szerintem nem is probälkozok toväbb, nem fexik nekem ez.Ätnyergelek en is a crusa-ra mert meg wizzel pottyant egy szep blood brother.Milyen gemeket ajänlotok?Sok embernel lätom a ket uj gemet (esoteric, molten) plusz a bane of the trapped-et.Közelharc miatt gondolom az elsö kettö erösen ajänlott.Akkor amennyire csak tudom, felviszem a block chance-t, hogy jol proccoljon a blood brother.Ja es persze focus/restraint pärost is be kell szereznem.Egyeb ötlet a shieldbash buildhez?

Ja es persze kell az uj bracer is, azt kifelejtettem.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#76722) T. M. válasza tibee77 (#76721) üzenetére


T. M.
aktív tag

A Blood Brother kardot még nem próbáltam, pedig kíváncsi vagyok rá. Van belőle egy közepes nem anci darab, de nem hiszem, hogy az labdába rúghatna az anci furmány mellett nálam.

(#76720) prokxy
Grat Neked is. Jó ez a patch, mindenkinek van sikerélménye :K

(#76723) prokxy


prokxy
veterán

Autentikációs probléma van ismét? :Y 6. vagyok a sorban...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76724) 42861


42861
senior tag

Monk Raiment set mellé kell valami spéci fegyver? Vagy mehet bármi? Mi a nyerő, 2x1h vagy 2h?

(#76725) Kódos


Kódos
aktív tag

Sziasztok!
Ha tal rashga wizard akkor milyen gemeket érdemes használni? én azt látom hogy 2 dmg kő és 1 def.
Én most a gizzard követ használom ami nem is olyan rossz habár nem tudom hogy jobb-e az esotric kőnél...Így felteszem azta kérdést hogy jobb-e? mert ha igen akkor a felállás esoteric,bane,zei

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#76726) solyomb


solyomb
tag

:)

(#76727) oxox válasza solyomb (#76726) üzenetére


oxox
addikt

grt kiszamoltad.... :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#76728) Edge válasza solyomb (#76726) üzenetére


Edge
veterán

gz :) üdv a klubban :)

kódos: 3 dps gem kell zei+trapped a 3. toxin vagy pain

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76729) Gorneck válasza 42861 (#76724) üzenetére


Gorneck
titán

Dragon elvileg a legjobb választás...

Gorneck#1239

(#76730) Sárpac válasza Edge (#76728) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Remek ez a season is, wizem paragon 160+ és eddig minden setből 2-2-2 db jött össze, konkrétan sehova sem haladok. Esett viszont 2 soj egyik arcane másik phizix str-es! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#76731) kökény válasza prokxy (#76720) üzenetére


kökény
aktív tag

Na ezt a dögöt hogy kell magam mellé varázsolni, már akartam kérdezni :)
Gart, nekem még 47 húzós, fexek, lehet megpróbálom full diamondokkal...

(#76732) .OM.


.OM.
aktív tag

Tegnap egy külsős magyar klánból Moo kolléga segített kicsit fejleszteni a Wizard-omat.

Összejött 4 Tal, Meteoros csizma, FB vállas és 2 BT is.

Köszönet érte Moo-nak, a szelek urának! :)

:R

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#76733) prokxy válasza kökény (#76731) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz! :)
Collectors Edition és a Pet-eknél lehet aktiválni.
Tegnap a 48 is meglett, de mivel a fegyóm nem anci, így nem hiszem, h ezzel nagyon tovább tudnék jutni.
Ha szerencsém van, akkor egy Power pylonnal meglehet az 50, ha azt pont a bossnál adja be, de sajnos 3780-as IK fegyó 50-re kevés már sztem. Ill. nagyon rift függő, pl. tegnap 48-on az eleje olyan üres és szerteágazó volt, h már-már gondolkoztam,h hagyom az egészet, aztán mégis meglett.

Más:
GR48 partyban PH-sokkal 9:20 alatt meglett, fent van YT csatornámon, ha a résztvevők jóváhagyják, megosztom Veletek, szép csapatmunka volt 2 Barbár, WD és Crus között!
Van itt pár Kolléga, akiknek nem nagy szám a 48-as, de én örülök, h ezt tudtam teljesíteni partyban ás soloban is! :B

PreDox, jookomak, HerLenz! Mehet a kedd esti GR48 video megosztása? :P

szerk: most GR-esen vagyok felöltözve, de a unity-t hanyagolni fogom, elég a Berserker védelmi rúnája! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76734) Edge válasza prokxy (#76733) üzenetére


Edge
veterán

"Van itt pár Kolléga, akiknek nem nagy szám a 48-as, de én örülök, h ezt tudtam teljesíteni partyban ás soloban is! "

hajjaj...
mi vmi 7-8 perc között toltuk le 53-at 2xtal wiz 1xcrusa 1x ww barb... és még ez is smafu egyeseknek itt, van aki már gr66nál jár.

de gz nektek ofc :)

sarp:
mint a classic viccben "vadász vadász te szopni jársz ide!" :DDD
hagyd a fenébe seasonöket, nsben is van kihívás. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76735) kökény válasza prokxy (#76733) üzenetére


kökény
aktív tag

Ahha, nekem nincs coll edit. Én is úgy érzem, hogy anci cuccok nélkül olyan 47-48 a max, utána ancikkal jó pályával jó bossal le lehet majd nyomni az 50-t ;)
Én még mindig a BK-s karidat látom, nem frissül a battlenet...
47-48-on piros kavicsokat használsz, nem érdemes gyémántra cserélni legalább az egyik ruhaneműbe?

(#76736) Joezyka válasza Edge (#76734) üzenetére


Joezyka
senior tag

de jó nektek. mennék én is végre gr 50+ okat csapatba, csak sosincs csapat :(

nekem a 47 van meg időre, 48-at letoltam már egy jópárszor, csak mindig egy picivel kicsúszok az időből, pedig már nem is fekszek/kelek. majd összejön az is, aztán megyek tovább, de szerintem az 50 is simán meglesz.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76737) mikromanus


mikromanus
veterán

Megvan a rend-es barbim "vázlata". A kulcsitemek megvannak, de bőven van benne upgrade lehetőség. A T6 nagyon dara. Még rá kell éreznem milyen ellen mennyitől hal, meg mennyi időnként kell költekezni, hogy maradjon a buff, de így is szélsebes az irtás. A GR más tészta. GR28 megvan. 32 majdnem meglett, csak a végére berakott egy elitet szűk folyósóra falazással-lézerrel és egyéb "anyád mekkora sebzés" jellemzőkkel. Kis átgyúrás a passzívoknál még kellhet. Esetleg a berserk annyira nem fontos és mehet valami védő helyette. Két kavics nagyon alap még, a socketekben a diamondok is fejleszthetőek, az immo naci meg még lvl 70 előtt esett. Van még itt OP-grade lehetőség. A sebességen lehet emelni bőven, de nem lesz szerintem 2 perc/rift. Nem is baj. Az maradjon a habzószájú tömegfogyasztóknak, akik olyan hülyék hogy még forognak is. (jóvanna, az itt nem hülyeség, de még mindig viccnek tartom az egész skillt és buildet) :C

edit: pazar. Nem frissült be az armory. Már bent van a rend/ww set, egy rorg, egy immo kesztyű, az elites gem lvl 25 a többi lvl 9 és 0. (taeguk és a cc-re buffos).

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76738) prokxy válasza kökény (#76735) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor nem frissült, na majd ha belépsz D3-ba megnézed. :)
Nem használok gyémánt követ semmiben, fölöslegesnek éreztem eddig, 48-on is csak 1x haltam, mert lejárt a WotB és nem akart aktiválódni.
Inkább a dam a kevés nálam, túlélés már megvan. Most tesztidőszak jön, h mit mire cseréljek, unity nélkül és WotB dam. red. rúnával, vagy unity és WotB 50%-os dam buffal, stb...

#76734) Edge: egyelőre még csak a klánból összeverődve toltunk a GR-eket, rosszabb esetben is akkor láttuk egymást először, TS sem volt, szóval ha egy csapat összejön jó felállásban, akkor megyünk feljebb simán! :) De nem GR66-ig, mert az már nem az én világom! :D

szerk:
Tudom, h minden random, bármi, bármikor eshet, de szerintetek (XP-t nem figyelembe véve) melyik a jobb kifarmolni az anci IK fegyót?
- T6 rift csapatban, soloban
- GR32-35 kb.2 -3 perc alatt csapatban, soloban
- GR45+ 10 perc alatt csapatban, soloban

Kövem csak 41-50 van.
Érdekes, mert az eddigi 2 IK fegyó is csak GR-ben esett.

#76739) czpitti: GRAT! :C

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76739) czpitti válasza Edge (#76728) üzenetére


czpitti
senior tag

Le vagy maradva papa huzzál bele:D

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#76740) mikromanus válasza prokxy (#76738) üzenetére


mikromanus
veterán

Random minden. A GR-en nagyobb a legendary drop esélye. Mondhatni a bossnál garantált. Az hogy megéri-e ötször annyi időt beleölni és magas GR-en menni, azt nem tudom. Olyan 25-30 körül adogatja a 3-4 legendaryt körönként már...

(#76739) czpitti
Jó látni, hogy a kor nem ártott meg a maximalizmusodnak még. Gratula :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76741) jookomak válasza prokxy (#76733) üzenetére


jookomak
őstag

Részemről ok.

Többieknek: mit gondoltok, mit érdemes egy support karira aggatni? Én a wd-re is dexes cuccokat pakolok, hogy nagyobb legyen az armorja. Jobban járnék esetleg, ha int-es cuccok lennének?
És crus-nál? Vagy ott kap toughness-t a str statból is? MIntha azt olvastam volna valahol.

(#76742) granini


granini
őstag

Yolo, tegnap cross clan osszefogasban toltunk 1 sWD + 2 Roland Cruz + 1 WW Balbi felallasban GR-eket.. eljutottunk GR 52 vagy 53-ig, az meg is lett, majd maholnap letoljuk csak mar kesoeste volt. Tapasztalat: ebben a felallasban egyelore siman 6-7 perc alatt eljutunk a bossig, szimplan az a kerdes hogy elotte mennyit halunk es milyen boss-t dob a gep. Ha nem 30 secrol indul a szamlalo es nem a legmocsokabb fajtabol kapunk bosst akkor ebben a formacioban kb egy GR55-ot erzek, ami kivalo fejlodes ahhoz kepest hogy a legdurvabb osszeallitasban tudtunk menni eddig GR50-52-t max de mar azt is orias mazlival.

Most meg 3 (kvazi tetszoleges..) dps kari + 1 sWD tud hozni stabilan 50 felettieket.. a Barbar(ok) ledaraljak a trash-t es felderito munkat vegeznek, a 2 cruznak meg olyan single target es elit dps-e van (Fire Shield bash + Piro Marella + Furnace..) hogy az vmi elkepeszto..

Nagy moka volt ! :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#76743) Gorneck válasza jookomak (#76741) üzenetére


Gorneck
titán

Str/dex is armort ad...

Én WD igyekszem armoros dolgokat rakni...palara meg allresist...dex str mind1...

Gorneck#1239

(#76744) kökény válasza prokxy (#76738) üzenetére


kökény
aktív tag

Ühüm, igazad lehet,h igen magasabb dmg kellene, akkor nem kísérletezgetek a diamondokkal én sem, IK fegyó nekem sima rift 4 fős csapatban esett, GR-en még egyszer sem :) ilyen ez

(#76745) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Van magyar klán aki felvesz kocajátékost? Nem lenne rossz magyar ajkúakkal játszani. Kis infó rólam diabloprogressen.

(#76746) DoxaM válasza czpitti (#76739) üzenetére


DoxaM
aktív tag

azta, én T50-nel a top1000-be sem férek már bele sztem, legalábbis tegnap 980 körül voltam és folyamatosan ment lefele :) néha úgy érzem, h mindenki barbával tolja... :(( :D

jól elqrtam, h eddig majomkodtam a seasonökkel, de a 2. ráébresztett arra, hogy hulladék ...főleg a maga 51 napjával ami volt...legalább brutál új szettek lennének -season only-, meg revardok a leaderért....de semmi, szal,sz@r az egész.

(#76747) Tapipapi


Tapipapi
tag

Kb. a játékosok több, mint fele barbár vagy wizarddal tolja. Várható volt, ahogy s2-nél a mérhetetlen monk áradat :) Most ritkaság számba megy 1-2 monk, vagy csak én nem futok velük össze, nem tudom. Crusadert pedig még annyit sem látni.

(#76748) mikromanus válasza DoxaM (#76746) üzenetére


mikromanus
veterán

Vannak jó season itemek most is. Az hogy ez neked nem pálya az más dolog. Mondjuk annyira elaljasult a korábbi max nehézség ennyi túlhúzott buffal és itemmel, hogy annyira már nem verseny a season. Már a szűkös erőforrás-kezdő taktikázás is majdnem teljesen kihalt induláskor. GR szint versenyre megint nem túl bíztató a helyzet. Van mindig egy-két erős build ami mellett már nem lesz a többi versenyképes. Most azon versenyezzünk melyik pörgős barbi a jobb? Kösz nem. Mondjuk a barbárnak épp van pár erős buildje magas GR-re is, így lehet épp ez rossz példa...

De szórakozni jó a game most (is).

(#76747) Tapipapi
azért a monk is nagyon erős tud lenni, a crusa is. Nem feltétlen igaz hogy csak barbá (meg a wizard)r. A barbár sokfele gyúrható, meg olyan megnyerő karakter. Ez van. A maradék meg emós, másként gondolkodó, vagy mutáns férfi karaktereknél ránézésre. . :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76749) Edge válasza czpitti (#76739) üzenetére


Edge
veterán

old :DDD
az első wiz 50 itt phn enyim volt :P háháá nánánáná bibibibiiii :DDD

am. gz :) 1000shard az finom főleg azért toltam le 50et.

belehúznom nem kell mert találtam egy olyan buildet, hogy ihaj, esetleg egy anci SS-ért cserébe majd elárulom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76750) Tapipapi válasza mikromanus (#76748) üzenetére


Tapipapi
tag

Monkom van a sok 100 órás dh-zás után. Gondoltam, hogy s2 monk többség lesz, na majd s3-ban. Végre megvan a 6 db a dashing buildből, de sajnos restraint mellől hiányzik a focus gyűrű. Fegyvert nem tudom mit érdemes, flying dragon vagy 2db 1 kezessel, amiben van egy in gloom vagy mi. Neked valami tipped?
De amúgy így is, gyakorlatilag gemek nélkül simán 7-800milla critteket tol. Tényleg nagyon erős.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.