Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77801) oxox


oxox
addikt

nekem olyan kerdesem van, hogy van valami hasznalhato WD build amihez focus +restr kell? (es lehetoleg nem kamikaze build...HC-ra) ???

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#77802) Joezyka válasza Jazz (#77793) üzenetére


Joezyka
senior tag

én a bubis settet akárhogy variáltam estem kelltem 45+os GR-ben. 2 fillért nem ért a bőröm, bármi rámnézett kb instant haltam, így hamar "bankkari" lett abból a wizzből...

loottal kapcsolatban: én azt vettem észre, hogy seasonba csak úgy potyognak a jobbnál jobb cuccok. s2ben csak egy crust és a végén egy wizzt csináltam, de a crussal több anci fegyót szedtem össze mint p600 alatt wizzel, plusz wizzel szintén olyan anci itemeket, amikről ns-ben kb csak álmodok... de csakazértseindítoks3askarit!!! :DDD

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#77803) Sárpac válasza Bird (#77800) üzenetére


Sárpac
nagyúr

"Ehhez viszont tolni kell és nem siránkozni. ;)"

Akkor Ez mi?

De hagyjuk is, mi sosem fogunk egymással szót érteni úgysem. :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#77804) Bird válasza Sárpac (#77803) üzenetére


Bird
addikt

Nem a kioktatás volt a mondandóm célja. Elnézést, ha így jött le. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#77805) prokxy válasza AtHoS (#77798) üzenetére


prokxy
veterán

Aláhúztam Neked, h miért kell a 4-es IK:

szerk: természetesen a CotA is szükségesek, a build így van kitalálva! ;)
Vagy ők termelik a Fury-t vagy átveszik a Téged ért sebzésed egy részét, attól függ...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#77806) Mirman válasza oxox (#77801) üzenetére


Mirman
őstag

Ez elég korrektnek tűnik és tiki-vel valószínűleg HC-n is el lehet vele szaladgálni.

(#77807) oxox válasza Mirman (#77806) üzenetére


oxox
addikt

thx...sac/kb ossze is tudom hozni...ez jo alap hozza [link]

head-van mindketto
shoulder-van mindketto
amu- talalok valamit a ladaban...ill. amit fentebb linkeltem az kezdesnek elmegy
torso- tal rasha nincs
bracer - akartam mar kerdezni, ez a parthan bracer esik, vagy vmi act cash adhatja (csakmert nem dobott meg)?
hands- frostburn nincs, jade van (ill vit+intes anci a ladaban)
belt haunting nincs, wh van tobb is
legs +feet van (meg talan int-es ice climbers is)
ring weapon (anci :) )offhand van...

egyebkent a linkelt jade wd-vel t6 megy siman, bar nem mondom, hogy vegigszalados...tegnap probaltam a petesen a restr+focust, de nem szamolta be a peteknek.

Amugy honnan lesz zombi kutya sacrifice-hoz? ill. a kukri is erdekes mint lehetoseg skill nelkul....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#77808) Hrigh_77 válasza oxox (#77807) üzenetére


Hrigh_77
tag

Kutyát a homunculus csinál.

(#77809) oxox válasza oxox (#77807) üzenetére


oxox
addikt

rajottem offhand

(#77808) Hrigh_77 - igen kozben a videot nezve beugrott :R

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#77810) prokxy


prokxy
veterán

Tiki-s TANK WD-ket kérdezem, hogy mennyi a minimális CDR, hogy jól lehessen CC-zni?
Most 50 körül van, de a sapimba naon nem ártana a 23% Life! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#77811) AtHoS válasza Reinhardt (#77799) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A Boon of Bul-Kathos részt nem értem miért idézted

Az viszont komoly, hogy nem csak story módban leverve Malthael-t dobja a reaper tervet?
Én meg tegnap este csak emiatt végigtoltam T6-on a storyt, igaz csak végigfutva és eliteket lenyomva akik útba estek :W

prokxy

Lehet érthetetlenül fogalmaztam, de nem az általad aláhúzott rész miatt kérdeztem amit, mivel azzal tisztában voltam, hanem a közvetlenül alatta olvasható, amit nem húztál alá. Minek a CotA csökkentése 4-es szettnél, ha már 2-esnél úgyis "örök" CotA van.

De az egyetlen értelmes dolog, ami eszembe jutott, az az volt, hogy halál esetén nem kell megvárni míg letelik a CotA CD-je. A Reinhardt által idézett passzívval 90 secre viszi le, ami szintén több, mint a semmi és az aktív időtartamot figyelembe véve 70 sec lesz vele (már, ha nem berserk közben ütnek le), így már simán örök berserk van, bár nekem enélkül is sikerült a 4-es Ik szettel elérni.

A CotA-as kérdésemen nyugodtan túl lehet lépni, mivel senki nem írt értelmes dolgot a CotA CD csökkentésre, így valóban "csak" annyi a jelentősége, hogy esetleges halálkor lehet szinte egyből lehívni az ősöket ismét és nincs semmi extra tulajdonsága ennek a műveletnek. Tehát menet közben fölösleges hívogatni őket, nem kapunk érte semmi extrát.

read-only mode on the forum

(#77812) Gyick válasza AtHoS (#77811) üzenetére


Gyick
őstag

Nekem seasonba most barbáromnak elsőre dobta advanture.ben

gr-ben azért jól jön a cota csökkentés főleg ha sokat halsz

[ Szerkesztve ]

(#77813) prokxy válasza AtHoS (#77811) üzenetére


prokxy
veterán

Örülök, h minden tiszta, de a "Boon of Bul-Kathos" passzív nem szükséges, h örök Berserker legyen.
Gyere velem majd 1-2 kört és meglátod! :)
Az 6Waste+4IK set ereje úgy jön ki, hogy magas GR-t tolsz, nálam ez 45+, ott jól lehet vele érvényesülni, mindig van Fury, mindig fent a WotB.
GR45-ig a BK kardokkal megyek.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#77814) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Nah, solo 40 DH-val 10:46 alatt ment le a Krideres UE builddel.
De ezt a lassitas dolgot valaki megmagyarazhatna nekem, miert is jo.
A Mara lightning build hasonloan mukodott, ott sem ertettem.
Miert jo egy amugy is lassu tamadast meg jobban lassitani?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#77815) Gorneck válasza SQX_Barto (#77814) üzenetére


Gorneck
titán

BL ha tovasuhan, akkor nem sebez...így hogy lassabb többett tud odacsapni...

Gorneck#1239

(#77816) solyomb válasza prokxy (#77810) üzenetére


solyomb
tag

Minel tobb van annal jobb:) szerintem 50% minimum kell

(#77817) prokxy válasza solyomb (#77816) üzenetére


prokxy
veterán

Rendben Mester! :D
Te WD-d volt az alany, róla mintáztam a sajátom! :B

Más téma!
Barbárok!
Waste full és BK kardokkal lenyomtuk (2 Barbár) a GR53-at 10:30 alatt, lehet, hogy erre kellene átállni Waste + IK helyett? :Y
Nem zombis volt, de nem is Lacuni! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#77818) Horbal


Horbal
őstag

Végre beléptem az 50es klubba :)

Viszonylag gyengék a cuccaim, úgyhogy ennek nagyon örülök most.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#77819) Gyick


Gyick
őstag

Melyik jobb supp kari?a monk vagy a crus?Kellene csinálnom vmi xp farmolos/tank karit azért kérdezem

(#77820) shotika válasza prokxy (#77817) üzenetére


shotika
őstag

És hogy?:D Két ancient BK se üt annyit, mint az annci IK fegyo.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#77821) shotika válasza Mirman (#77806) üzenetére


shotika
őstag

Kipróbáltam, de nekem ez a stílus nagyon nem fekszik. De van hozzá egy fasza Humunculusom:)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#77822) AtHoS válasza prokxy (#77813) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Írtam is, hogy nekem a passzív nélkül is sikerült örökjetizni, bár nincs meg a teljes waste illetőleg IK-ból nincsen meg a megfelelő darab, tehát egyszerre nem tudom még a teljes waste és 3 IK + RoRG szettet produkálni. ha nem esik, nem dob kadala az akkor egyelőre ilyen.

Ezzel a kialakítással 32-es GR-t nyomtam le, de elég kényelmes tempóban (10perc környéke), így biztos van benne már most is több, de 40-től ezzel a sebzéssel még messze vagyok (3500 dam környéki Furnace-val megyek)

BK-ból is esett már 3 példány (egyik sem anci), de csak a warrior blood verzió. A másikat még nem láttam belőle.

Tényleg. Ahogy nyomtam a storyt és estek a legek, nagy részük Ancient volt. kb. 70%-ban ancientek estek. Érdekes

read-only mode on the forum

(#77823) karlkani


karlkani
aktív tag

Helló!

Jól gondolom, hogy a 4. primary stat helyére pörgessem a % damot?

(#77822) AtHoS
Neked köszönhető, hogy kiesett az ikbb, letoltam egy 37-es GR-t, Furnace-val. :R

[ Szerkesztve ]

(#77824) jookomak válasza karlkani (#77823) üzenetére


jookomak
őstag

Én a life per fury spentet tekerném inkább. Semmi értelme, a másiknak valamivel több. Persze jobb lenne ias, de hát minden nem jöhet össze.

(#77825) AtHoS válasza karlkani (#77823) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Gratula :R

Örülök, hogy "segíthettem" :DDD Majd egy %dam-os képet is dobj be róla, had csorgassam a nyálam :B

Én is a resource cost-ot tekerném le róla. A HP jobban jön menet közben, ráadásul az elköltött fury mennyisége is minél több, annál hamarabb lesz elérhető ismét a yeti

read-only mode on the forum

(#77826) Horbal válasza karlkani (#77823) üzenetére


Horbal
őstag

RC reduction-t tekerd (semmi értelme). A life / fury jól jön a pörgős buildben (gondolom ahhoz kell).

Grat. Nekem 2.2 óta nem dobott anci bouldert :(

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#77827) karlkani


karlkani
aktív tag

Köszi srácok :R

(#77825) AtHoS

A többség döntése alapján... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77828) AtHoS válasza karlkani (#77827) üzenetére


AtHoS
nagyúr

húúúú..úúúúú..úúúúú, ez nem semmi. Gratula ismét :R

convention of elements gyűrű, miért jó a WW-s barbinak, mikor csak fizikai sebző rúnákat használ?

Van egy fire-s SOJ-om, helyette mehetne fel a CoE

read-only mode on the forum

(#77829) prokxy válasza shotika (#77820) üzenetére


prokxy
veterán

Nem tudom, de így sikerült! :D

Felvettem az egészet, megy fel a YT-ra, de csak 20-tól lesz Digim! Megosztom majd itt is! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#77830) solyomb


solyomb
tag

52 done:)

(#77831) pruzsi válasza solyomb (#77830) üzenetére


pruzsi
őstag

grat,melyik buildal siekrült,az enyém max 40-et tud lehozni

(#77832) prokxy válasza solyomb (#77830) üzenetére


prokxy
veterán

Grat!
Milyen durva már, h a GR52 (13:30) Barbárral még top1000-be sem fér bele, a WD meg top 100! :Y
GZ még1x! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#77833) solyomb válasza pruzsi (#77831) üzenetére


solyomb
tag

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sanci-2368/hero/51273525
Kopi WD

(#77834) pruzsi válasza solyomb (#77833) üzenetére


pruzsi
őstag

kb az enyém is ilyen a gear még nem frissült a fegyóm nem anci és a rorgon nincs ats és dmg

(#77835) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Tegnap HammerMetal kollégával lezavartunk pár 38-as GR-t, melynek során sikerült jó pár Paragon szintet lépnem, plusz egy rakás leget is szereztem. Ezúton is köszönöm neki a segítséget. :R

Viszont az ledöbbentett, hogy mennyire gyenge vagyok még... :B Látom, ahogy linkelgetitek itt az 50+ GR-képeket, melyeket egyedül vittetek végig, én meg gyakorlatilag pár buffon kívül semmiben nem tudtam neki segíteni még 38-on sem... :( A sebzésem olyan kicsi, hogy egyetlen trash-mobot sem tudtam leverni, amit ő hátrahagyott, kénytelen voltam elbújni a háta mögé szégyenkezni... :B

Pedig mostanában naponta mindig lenyomok egy-két órát, és még így is alig haladok előre. Nem semmi, mennyit kell tolni, hogy valóban normális karit összedobjak. Pedig sajnos nem fog sikerülni, mához egy hétre jön a Witcher 3, onnantól jó pár napra - vagy hétre - el fogom felejteni szegény Mohncsicsit (Így hívják a karimat). :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#77836) Edge válasza solyomb (#77830) üzenetére


Edge
veterán

:) gizi

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#77837) Mirman válasza Vistaboy (#77835) üzenetére


Mirman
őstag

Diablofans-on remek support Monk buildek vannak amikhez nem kell semmilyen különösen komolyabb cucc , a 90%át le tudod craftolni a kovácsnál azt az egyet meg nyugodtan ki kadalazod. Utana tudnál menni 40 körüli GR-t es biven esne olyan cucc hogy fel tudd szerelni a monkodat. Vagy opció meg hogy T6-on publicban bemész egy olyan csapathoz ahol minimum para 4-500 plusszosok vannak és szépen szaladgalva elvagy közöttük. Barbárok melett T6-on egy két kivételt tekintve ugyis csak futni lehet.

(#77838) Vistaboy válasza Mirman (#77837) üzenetére


Vistaboy
veterán

Előbb-utóbb meglesz. Sajnos én úgy szeretek játszani, hogy a skilleket nem váltogatom és azt használom, amit megszokok és jól haladok vele. Nem tudnék úgy játszani, ha megszabnák nekem, hogy melyik hat skillt használjam ahhoz, hogy haladni tudjak. Nem tudok összehangolódni velük.

Jelenleg elkezdtem gyűjteni az Inna Setet, már 4 darab van belőle, remélhetőleg meglesz a többi is. Sajnos a korábbi két fegyver helyett a mostani egy lényegesen kevesebbet sebez, mert nem anci, de majdcsak sikerül abból is egy olyat szerezni.

Jelenleg azon gondolkodok, hogy visszamegyek T4-re és elkezdem nyomni a rifteket minél több shardért, mert Kadalán kívül máshonnan nem nagyon akarnak esni a cuccok. Aztán ha szerencsém lesz, mehetek feljebb. Ha nem, akkor így jártam. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#77839) Gorneck válasza prokxy (#77832) üzenetére


Gorneck
titán

Sokkal többen játszanak Barbival, illetve sokkal egyszerűbb jót menni vele....

Gorneck#1239

(#77840) prokxy válasza Gorneck (#77839) üzenetére


prokxy
veterán

1 targetre viszont borzalmas, ugyanúgy, mint a Reakor's settel. :DDD
Ennek ellenére szeretek vele játszani, totál kikapcsol, meló után pont ez kell.

De mostanában inkább a tank WD-t építettem. Tegnap kész is lett este! :C
Viszont innentől kezdve nem tudom, h mit alakítsak, nekem ezek a papírkasztok nem jönnek be (Wiz, DH), lehet, h felszerelem a Crusaderem! :)
Anci Maximus/Furnace és a Roland set már megvan, pajzs is, ill. a STR-es gyűrűket át is tudom tenni a Barbiról.

Más téma:
Nagyon eltérő vélemények vannak arról, hogy pl. anci IK fegyóra érdemes-e költeni Kadalánál.
Konkrétan arra gondolok, h 1020 BS-ből (ennyi nálam a max) kijön 13 db fegyó (minden 2. alkalomra 14), ami elég kevés, főleg, hogy ancit adjon be. Sajnálom rá, mert bazi sokba kerül. Persze szerencse itt is. :)

Azt pedig, h én még 721 paragon alatt nem láttam anci IK fegyót nekem kiesni, az pedig no comment...nem lehet rám mondani, h nem játszom, nem ölök elég gyorsan, sz@r vagyok Soloban, csak egyszerűen szerencsétlen a dropnál. Sírás, nem sírás, kapja be a Fortuna, de ez tényleg gáz! :O
Van az a szint, amikor le fogom tenni a Barbárt, ehhez kell egy értelmes anci fegyó, egy jó GR és ha az megvan, akkor másra fogok teljesen fókuszálni. De így, h már bőven 150-200+ órája nem esett fegyó, kezd megtörni a lelkesedésem. :( :(

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#77841) solyomb válasza prokxy (#77840) üzenetére


solyomb
tag

Valamikor jössz elém tankolni?:)
Kiváncsi lennék meddig tudunk felmenni ha valaki fogja előttem a mobokat

(#77842) Edge válasza Gorneck (#77839) üzenetére


Edge
veterán

így van, anci fegyó nélkül is lehet 52-őt menni vele, ezt köpi wdvel vagy wizzel nem igen lehet megcsinálni, de valszeg a többi kasztal sem.

prokxy: ha megvan már minden barbodra és csak a fegyó nem, akkor költsed csak arra a bs-t.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#77843) Sirandrish válasza prokxy (#77832) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom mert Barbárral sokkal könnyebb mint WD-vel :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77844) Gorneck válasza prokxy (#77840) üzenetére


Gorneck
titán

Tökre8, ha bármit bármikor ott tudsz hagyni...ezzel időt nyerve...nem is keveset...míg mondjuk ezt WDvel, vagy Wizzel de néha DHval is nehézkes végrehajtani...pl leave game, next round...míg barbival...go forward...
A pörgettyű mindig közkedvelt volt a maga egyszerűsége miatt (xar gearrel is hasított)...én pl emiatt is töröltem a Barbim...ez tette be a kiskaput...

Már lassan 50+ 51-52-53-54 próbálkozáson vagyok túl (valszeg ez a bosszú az elsőre sikerült 50-ért)...és többnyire dupla elit pakkok vetnek véget a riftjeimnek...amin annyit bukok, hogy nem tudom befejezni a riftet, ha nem lenne ennyire mozgáskorlátolt a WD tán már rég túllennék az 54-en. A gearem ugyanis bőven megvan hozzá...[link].

Mondjuk ez az egész a Blizz faszsága...1-2 kaszt képes gyorsan haladni úgy, hogy közben kb halhatalan míg a többinél egy kecske is jobban szedi a csülkeit...oszt ha váltok DSMonkra, akkor jön a rinya...

Más témára a válasz:
A fegyók drop rateje ultra fos...lsd nekem még mindig nem esett kukri...pedig nem keveset WDzek mostanában.
Ezen nem lenne rossz változtatna a Blizz...
Illetve örülnék, ha végre a legacy itemeket törölnék a francba...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#77845) realmdrude


realmdrude
tag

Hali!
Elkezdenék D3 liveokat csinálni amilyen gyakran csak tudok. Ausztráliában élek, de kezdetnek magyaroknak streamelnék, ami kicsit nehéz, de megoldható az időeltolódás miatt.
Jelenleg még csak tesztelgetem a beállításokat, stb, szóval, ha valaki gondolja, most épp élőben vagyok, és ránézhet, hol lehetne fejlődni, hol vannak hibák (hang, kép, stb)
Köszi mindenkinek! :)
http://www.twitch.tv/sheftr

"when you do things right, people won't be sure you've done anything at all"

(#77846) oxox válasza Mirman (#77806) üzenetére


oxox
addikt

kiprobaltam tegnap, hat kb mint a jade...megy T6, de partyban kb csak rohangalok a tobbiek utan, es neha elkabitom a mobokat....lehet rajta meg polirozni, de ahhoz mar azert kell egy-ket ritkabb item.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#77847) prokxy válasza solyomb (#77841) üzenetére


prokxy
veterán

Pl. ma este? De mivel kezdő tankos WD vagyok, így kéretik úgy is kezelni! :B Még van mit gyakorolni...De majd megírod, h mit rontok el! :)
Mondjuk tegnap szépen tartottam a DH-Wiz-ek előtt a mobokat, csak a rift az vmi borzalom volt, charge-os A4-es elitek, villámos, reflect-esek, ja és 100 irányból... :(

#77842) Edge: Bizony, 52 szépen lement anci IK 2H nélkül! Ja igen, tényleg, Te mondtad, h költsem, mert az SS-ed is onnan van. Amilyen szerencsés vagyok, kb 2 karit kiKadalázok, amíg összejön a anci fegyó! :D Kiindulásom alapja az anci allres-es nadrág, ami már vagy 30e BS-nél jár! :U Most még a Wiz-nek kell egy Tal armor és az is kész, szóval azután fogom sztem Barb-ra költeni. Cuccok nagy része Tőled van! :D

#77843) Sirandrish: ahogy Gorneck is mondja, lézeres, fagyis, reflektes az elit? Sebaj, Leave him and go forward! :D Ennyiből sokkal jobb a Barbár, az biztos! :K Viszont 1 targetre elég ratyi, elkopik az egérpadom a sok fel-le, ide-oda mozgástól.

#77844) Gorneck23: Megmondom őszintén, nekem a Barb volt a sikerélmény az utóbbi időben, emiatt is kedvelem, sőt jól is szerepel party-ban. Legalábbis invitálnak. :B Monk és a DH patch előtt 40-42ig vitte soloban, ezzel mikor megléptem az 50-es GR-t, hihetetlenül örültem! Mondtam is az Asszonynak, h na, ma este szex lesz! :D (Persze még eladok, ID-zok, leprintscreenelem, felteszem PH-ra, el is aludt)
Viszont az gáz, hogy egyik top 4P partyban sincs Barbár, mert egyszerűen nem ad annyit, mint egy közelharci Crus vagy egy DPS kaszt vagy egy tankWD. Nem is tudom hirtelen hová soroljam: mert nincs akkora DPS-e, mint egy DH/Wiz-nek, Crusnak, ill. supportnak sem a legjobb, nem ránt össze, nem CC-z, most ad 20% allrest, na bumm, elég gyér. Szóval emiatt is akarok más kaszt, hogy a partynak adhassak sokkal többet magas (GR55+) szinten.

Nem mondod, h azóta sincs Kukrid? :Y Gyere velünk, én tankozok, Ti pedig szétlőttök mindent! :) Aztán 3x annyi esély van rá, h esik. :K

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#77848) Edge válasza prokxy (#77847) üzenetére


Edge
veterán

Nem, nem kadala adta hanem drop volt, viszont előtte kadala adott 2 db non ancit és a drop adott ancit. De ettől még kadala adhatott volna, tehát az esély megvan.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#77849) Gorneck válasza prokxy (#77847) üzenetére


Gorneck
titán

Nincs, vagyis van, de nem saját...az meg kb annyira boldogít, hogy semennyire...

Szép is lenne, de jelenleg a KöpiWD 50-től felfele lagot/állóképet okoz...szóval ez a nagy partyzás el fog maradni...illetve ollan trükkökkel lehet elkerülni a lagot, hogy megvárod a ritkítást/hp csökkenést, majd pumpálod. Oszt vagy állókép vagy sem...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#77850) Joezyka válasza prokxy (#77847) üzenetére


Joezyka
senior tag

azért van olyan elit is ami iszonyatgyorsan lohol utánad... Gyorsfarmolós wizzel mászkálok mostanában A1 ládáért, és többször is összefutottam olyan elittel hogy rá se nézek, csak teleport tovább és a map végén még mindig kergetett, persze addigra meg már a fél térképet magával hozta... ezzel csak az a baj, hogy GR-ben is futottam össze ilyennel, mert ott is volt, hogy megláttam az elit pakkot, mondtam, hogy na ezek nem haverok go tovább, tovább is mentem aztán egyszer csak megjelentek (akkor értek utol).
érdekes ez a blizz az biztos.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.