Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70651) troland26


troland26
őstag

Nagyon láma kérdésem lesz . Előre is elnézést . :B 3 napja vettem meg a játékot és a kollégámmal szeretnék esténként pár órát játszani . Fel vettem barátnak , hogyan tudunk közös játékot indítani valamiért nem jön össze ...( biztos béna vagyok ) :B

(#70652) jookomak válasza troland26 (#70651) üzenetére


jookomak
őstag

Indítasz egy private game-et, aztán rákattintasz a barátodra, hogy invite player.

(#70653) Muton válasza Gyick (#70650) üzenetére


Muton
addikt

különbözet. 20 euro. meg jött vele egy kutya is a plusz 3 hero sloton kívül, meg pár transmog. ja, és a wings of valor szárny megmaradt. így most majd season végé át tudok majd költözni a normál ládába, szóval kényszer volt.

menete az volt, h beállítottam usára, ekkor dodóra váltott, de amint megadtam a bnet jelszavamat visszaváltott euróra, meg kiírta, h csak upgrade lesz, nem teljes vásárlás. de lehet, h meg lehetett volna oldani, hogy ajándékként vegyem dollárért, de hirtelen felbuzdulásból vásároltam és nem volt kedvem keresni. hétvégén egy sörrel kevesebbet iszok cserébe :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#70654) CzKaresz81 válasza vhunor (#70637) üzenetére


CzKaresz81
tag

Nem nehéz összehozni ??? Hát azért nem annyira egyszerű... Mondjuk egy DH-nál alapbl Cain set felejtős ami +50% lenne.... Leoric dupláz azaz 82% + nager amiből max 55% a többivel meg lehet kínlódni rendesen... :D

(#70655) vhunor


vhunor
őstag

Varázslólány menni Hollywood.

(#70656) shotika


shotika
őstag

Végre esett:D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#70657) Joezyka


Joezyka
senior tag

Hello!

Eléggé causal szinten tolom (nem vagyok valami pro d3 arc) de eléggé szeretek esténként 1-2 órát tolni a gammel.
Jelenleg csak egy wizzardom van ami említésre méltó (a többi karit is csak azért húzom, mert esnek nekik legendary/set cuccok amiket mégse dobnék ki, mert hát az mi már!?). T6-on egész jól elvagyok ezzel a skill+set builddel.

Kérdésem az lenne, hogy milyen irányba fejlesszem tovább a karakterem, milyen settet/tárgyakat javasoltok esetleg skill buildet amivel jobb/hatékonyabb lehetnék?

profilom

Köszi

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#70658) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

tegnap beléptem a d3 klubba,mivel sikerült black friday keretében hozzájutnom.nagyon régóta terveztem már hogy megveszem és borzasztóan megörültem a félárnak.
van kb. 12 órám benne tegnaptól,de csak én érzem azt,hogy a szép grafika mellett feleannyira sem játszható a d3 mint a d2?a pénz szinte értelmét vesztette,a health potion szintúgy (mióta játszom még egyszer sem estem el,mitöbb,alig-alig fogy a piros gömböm,a potionok is csak gyűlnek).lényegében megyek mint egy tank,hentelek és darálom befelé a küldetéseket.nincs sehol az az egérre izzadós tenyerű,káromkodós feeling,hogy "a fene ette meg,már tizedjére sem sikerült megfektetni valamelyik főgonoszt".
vagy ne a normál erősségű szinten játsszam?

(#70659) vhunor válasza betyarr (#70658) üzenetére


vhunor
őstag

"vagy ne a normál erősségű szinten játsszam?"

Ez.

(#70660) khirill válasza Joezyka (#70657) üzenetére


khirill
aktív tag

wand of woh :O

t6-ra bármelyik elemental ág jó...
magasabb griftet egyenlőre kizárólag tűz elemental sebzés stackelésével és a firebird's finery szettel lehet lehozni (magefist, cindercoat, ring of royal grandeur) + nem árt sok-sok elite damage-t összeszedni (stone of jordan, unity, furnace, sunkeeper)

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#70661) Madn!ght válasza betyarr (#70658) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ne aggódj torment fokozatokon visszakapod a káromkodós feelinget. :))

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#70662) Joezyka válasza khirill (#70660) üzenetére


Joezyka
senior tag

mi a baj a wand of woth-al ? :B

+elite dmg-es gyűrűjeim+cuccaim vannak, de olyan silány statokkal, hogy siralmas...
cindercoat meg a furnance és sunkeeper nincs meg, a többi már estett itt-ott. de akkor azokat használhatóvá teszem (szintén silány statok :( )

köszi.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#70663) khirill válasza Joezyka (#70662) üzenetére


khirill
aktív tag

az a baj vele... h nekem még nem esett :DDD pedig már álmodtam is vele... :C

szerk.: ...de most szaladok is pár kört hiába a munka, mert érzem, h most esik majd ki! :K

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#70664) _ocsisajt válasza betyarr (#70658) üzenetére


_ocsisajt
őstag

nyomjal HC-t :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#70665) Joezyka válasza khirill (#70663) üzenetére


Joezyka
senior tag

jaaa, hogy innen fúj a szél :D már azt hittem, hogy gatyi cucc vagy ilyesmi (mert szerintem igenis imba :D)

én is eddig csak 1 embernél láttam, aztán rá 2 napra nekem is kiesett, azóta görcsösen ragaszkodok hozzá.
bár előtte ice voltam, furcsa volt a fire ...

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#70666) havri1


havri1
félisten

Hi!

Segítene valaki, hogyan tudom giftként megvenni a kiegészítőt most dollárban fizetve?
Köszi.
Jelenleg a buy-ra kattintva, be kell lépjek a battlenetes accba, nincs más opcióm..

havri

(#70667) khirill válasza Joezyka (#70665) üzenetére


khirill
aktív tag

finoman megjegyzem gyönyörű rollokkal esett... :K :)

ratabyzou

(#70668) Cadal válasza havri1 (#70666) üzenetére


Cadal
őstag

Esetleg ez segíthet talán. [link]

szerk: okés akkor sorry. :B

[ Szerkesztve ]

(#70669) t72killer válasza havri1 (#70666) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Új account kell, "amcsi címmel", a fizetést pedig Paypalon tudod rendezni.

#70658, betyarr: üdv a klubban:R. Én sem rég kezdtem, sajnos nem volt türelmem Black Friday-ig várni, de SzVSz megérte a kb 60-80 órányi játékért:)).

Nehézség: igen, expert-re kell tenni induláskor, aztán ha Diablót megnyúztad, jöhet a Master, majd valamelyik Torment fokozat. Én se látom sok értelmét a god-mode-nak, amikor elbüffenti magát a karakter és kipusztul a fél Act, egy elite pack igenis dolgoztassa meg az embert.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#70670) havri1 válasza t72killer (#70669) üzenetére


havri1
félisten

Köszi.
És ha a másik accra azaz fake accra veszem meg, akkor hogy hozom össze az eus accommal később? Vagy onnan még, hogy belépek a fake us accal megvásárolni, ugyanúgy lesz kódos lehetőségem?
Köszi!

(#70668) Cadal : Olvastam ezt köszi, de már változott a felület, be kell lépni battlenetes accal, nincs only kód kérése.

havri

(#70671) Bird válasza t72killer (#70669) üzenetére


Bird
addikt

:(

Akkor ezek szerint a giftes trükk már nem játszik.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#70672) granini válasza khirill (#70663) üzenetére


granini
őstag

"az a baj vele... h nekem még nem esett :DDD pedig már álmodtam is vele... :C"

Csak biztatni tudlak! :K Kamaszkoromban pl sokszor almodtam Sztefani monacoi hercegnovel, aztan tavaly mikor ott nyaraltam megvolt!!!! :Y :DD Szoval csak hajra!

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#70673) havri1 válasza Bird (#70671) üzenetére


havri1
félisten

Nincs már lehetőség kódot venni only, az új US reghez először kéri a diablo3 váésárlását, addig sehova kiegészítő..
:(

havri

(#70674) betyarr


betyarr
veterán

köszönöm a válaszokat!

más.

az miért gáz ha us címmel vagyok regelve?nem teljesen mind1,hogy hol vagyok?vagy ha us akkor eu szerveren a haverok nem lelnek meg?

(#70675) juhiati válasza havri1 (#70673) üzenetére


juhiati
tag

Az emagon ha van még kétszázzal olcsóbb is :)
[link]

Sz.:
Bocsi most látom mááá nincs :U A zemailból másoltam ki a linket, mert én még reggel berendeltem egyet.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#70676) havri1 válasza juhiati (#70675) üzenetére


havri1
félisten

Gyááá :DDD
Azért köszi

[ Szerkesztve ]

havri

(#70677) rt06 válasza betyarr (#70674) üzenetére


rt06
veterán

azert, mert ha barmi gaz van az account korul (torik, elfelejted a jelszot, letilt az authenticator), akkor az annyi volt, nem tudod igazolni, hogy az valoban a tied

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#70678) betyarr válasza rt06 (#70677) üzenetére


betyarr
veterán

f@sza.us accot hoztam létre... :U :O

(#70679) Gorneck válasza betyarr (#70678) üzenetére


Gorneck
titán

Eléggé facca, mert tényleg bármi gondod van innét kurvára macera átállítatni...igazoló csekk, lakcímkártya, személyi...stb.

Gorneck#1239

(#70680) betyarr


betyarr
veterán

ros-t érdemes megvenni?vannak benne olyan újítások,amivel jobb a játékmenet vagy bármi más?illetve később lehet probléma nélkül upgradelni az alapgámét?

[ Szerkesztve ]

(#70681) 42861 válasza betyarr (#70680) üzenetére


42861
senior tag

Konkrétan egy új játékot kapsz! :)

(#70682) betyarr válasza 42861 (#70681) üzenetére


betyarr
veterán

ööö,hogy mi? :Y akkor ez nem olyan mint a lod a d2 esetében?

[ Szerkesztve ]

(#70683) Norbee87 válasza betyarr (#70682) üzenetére


Norbee87
tag

Ros-al megkapod a játék 2/3-át még :)

(#70684) betyarr válasza Norbee87 (#70683) üzenetére


betyarr
veterán

olvasgattam teszteket és sokminden bizonytalan/illetve nagyon nem akartam belemélyedni,mert mindegyik erősen spoileres.
nekem az lenne a lényeg,hogy ha megveszem,az jelentősen megváltoztatja a játékélményt vagy csak ímmel-ámmal ad többet az alaphoz képest (gondolok itt arra,hogy jobb tárgyak hullanak,több és jobb dropok vannak etc).

(#70685) Sárpac válasza betyarr (#70684) üzenetére


Sárpac
nagyúr

70%-ban más lesz a játék, és igen sokkal sokkkal jobb és változatosabb a ROS!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#70686) betyarr válasza Sárpac (#70685) üzenetére


betyarr
veterán

köszönöm,meg is vettem,ha már ennyire feketepéntekes a dolog :K :R

(#70687) KubanitoS válasza betyarr (#70682) üzenetére


KubanitoS
veterán

Lod esetében is gyakorlatilag új játékot kaptál. Bejött a rúnarendszer, ami alapjában írta át az egészet. Itt is valami hasonlót kell elképzelni, bár rúnák helyett gemek vannak. :)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#70688) t72killer válasza betyarr (#70678) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ne aggódj, 2 játékgeneráció után akkor is megéri, ha törlik:) Esetleg az a tuti, ha az embernek 2 accountja van, egy amcsin veszi a kódokat és ajándékként átküldi az eu-snak.

#70677: Ha usákiában vagyok, akkor hogy igazolnám hitelesen? Konkrét címet nem kellett megadni csak országot. Esetleg lehet költöztetést kérni a support-tól, bár nem tudom, hogy ehhez kell-e először egy amcsi címet bizonyítani.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#70689) havri1 válasza t72killer (#70688) üzenetére


havri1
félisten

Én már nem találtam kód vásárlást sem, csak acchoz lehet megvenni. Vagy én vagyok vak.

havri

(#70690) t72killer válasza havri1 (#70689) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tényleg, most látom a Dio-nál nincs ott a Buy gomb mellett a "gift" :Y Starcraft2-t még lehet ajándékozni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#70691) betyarr válasza t72killer (#70690) üzenetére


betyarr
veterán

pont ezért vettem én is us reggel,mert asszem akkor "némileg" drágább lett volna,ha eu-val veszem.

egy kissé most elbizonytalanodtam...amíg nem vettem meg a ros-t,addig is azt írta mindenütt,hogy ros.és amikor megvettem,akkor nem volt semmi telepítősdi,csak egy viedót láttam a "fekete kővel".és érdekes módon,mielőtt megvettem a ros-t,akkor is voltak dzsemek.most akkor hogy is van ez?

[ Szerkesztve ]

(#70692) Gorneck


Gorneck
titán

"•Bloodmaw •Bloodmaw presented an unchallenging and unfair fight due to a combination of one-shot damaging abilities, stuns, and AoE damage. His Leap attack has been modified to address these concerns, but will trigger more often to make the fight feel more dynamic."

Ez vhogy nem jött össze...b.z. blizzz... :D

Gorneck#1239

(#70693) t72killer válasza betyarr (#70691) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Telepítősdi nincs, csak engedélyeződik a már a gépeden lévő tartalom. Már a próbaverziónál mindent feltesz a gép.

Egy kérdés a publikumhoz: játszik itt valaki kezdő karikkal? Szeretnék egy újat kipróbálni, és szép nyugisan végigmenni vele a küldetéseken, nem úgy, hogy jön egy p500-as barbár nagytesó és mindenkit letarol. Gondoltam kipróbálom a Cruz-t, Dio2-ben úgysem volt palám:)

Elérhetőségem: t72killer#1670

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#70694) t72killer válasza t72killer (#70693) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha már újrakezdés, van értelme tormentre tenni egy új karit? Túl sok fejfájást nem akarok neki, a komolyabb cuccgyűjtés meg gondolom úgyis csak ~50es szint fölött kezdődik.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#70695) MrCsiT válasza t72killer (#70694) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ha találsz lukas fegyót, és teszel bele egy jó nagy piros követ, akkor mehet t3-t4 lazán, szerintem.
Hogy T6 milyen lesz, az azon múlik majd, esik-e még jó cucc valami neked..
lvl40-től használhatsz lvl70-es, szintcsökkentett (reduced level requirement) fegyót, na, olyannal és egy piros kővel határozottan lehet haladni. :DDD
Főboss-oknál viszont, érdemes lesz max. t1-re visszavenni, ne legyenek annyira nehezek.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#70696) rt06 válasza t72killer (#70694) üzenetére


rt06
veterán

izles kerdese
szamomra ros ota a kampany semmit nem jelent (elotte nem jatszottam egy darabig, , vegigszaladok rajta normalon, aztan adventurer mode, amelyik fokozaton birom, a cuccgyujtogetes ugyis 70-en kezdodik
persze ha meg nem toltam volna vegig a kampanyt, parszor biztos vegigmennek rajta azon a nehezsegi fokon, ami kihivast jelent, de ez nalam tobbszor megvolt ros elott, normaltol infernoig

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#70697) betyarr


betyarr
veterán

mi ez a t3,t4 stb? :B

(#70698) rt06 válasza betyarr (#70697) üzenetére


rt06
veterán

torment nehezsegi fokozatbol van 6, ezeket nevezik rovide t1-tol 6-ig

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#70699) MrCsiT válasza betyarr (#70697) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nem kell zavarban lenned, nyugi: mire meglesz a játékban a 3000 órád, megtanulsz mindent. ;)
..addig pedig, kérdezz nyugodtan, éppen arra való a fórum. :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#70700) t72killer válasza rt06 (#70696) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Valószínű, hogy a 4.-5. karit már én is inkább felhúzatnám...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.