Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70901) Horbal válasza vhunor (#70896) üzenetére


Horbal
őstag

5-piece bonus: Enemies hit by Furious Charge take 3000% weapon damage over 3 seconds.

Azért ez brutál még így igy is simán 50-60 millás krittek meg egy gyengébb furmánnyal is.
Az 500 vit + 500 str bónusz meg visszahozható ősi cuccokkal. Az hogy most tologatok-e vagy one hittel kinyírom és kész szvsz mindegy. Bár jobban örülnék ha visszakapnám a HOTA buildet mert az a barbár módi nem ez a rohangálás.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#70902) .OM. válasza Sheol (#70899) üzenetére


.OM.
aktív tag

bemásolnád? köszi

ex .Oldman.

(#70903) jookomak válasza Horbal (#70901) üzenetére


jookomak
őstag

Ráadásul ha 2 stackes lesz a charge, akkor nem kell feltétlen diamond a sapiba, lehet mf, vagy life is akár.

(#70904) granini válasza Horbal (#70901) üzenetére


granini
őstag

"Bár jobban örülnék ha visszakapnám a HOTA buildet mert az a barbár módi nem ez a rohangálás."

Ennyi.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#70905) vhunor válasza jookomak (#70903) üzenetére


vhunor
őstag

De, mert az 50% feletti CDR elsősorban a permanens Ignore Pain - Ignorance is Bliss miatt kell. A változtatással nem csak a begyűjtő szerepe veszik el, hanem a túlélés is jóval nehezebb lesz, mert nem tud maga köré gyűjteni mobokat az Ancient Parthan Defenders procchoz.

A single target sebzést magas griftben (ahol a barbár most igazán tündököl) nem fixálja, mert a bossra charge-olgatni Vile Ward buff nélkül halottnak a csók, és amúgy is elhullik az első nagyobb maflástól. Bár nem látni még élesben, hogy hatnak a változások, de tippre nem sok értelme lesz barbárt vinni egy harang+palm monk helyett. Nem látják a fától az erdőt a devek, nem a pull rúnával van a probléma, hanem a végtelenségig skálázódó Vile Warddal. Persze így mindkettő alól kihúzzák a sámlit, folytatva a jó öreg faragjunk szobrot légkalapáccsal elvet.

(#70906) Horbal válasza vhunor (#70905) üzenetére


Horbal
őstag

Ebben van igazság, de ez a magas Grift meg a Grift úgy egészében nem más mint epenis, értelme a kavicsok fejlesztésén kívül nem sok van. A Grift bossok semmivel nem dobnak jobb lootot mint a T6 elitek partyban. BTW a kavicsok fejlesztése is elég kétes egy szint után.

A GRift bosst meg conduittal öli meg mindenki magas Griftben. Abban meg mi a show?

Meg sajnos túl nagy a szerencse faktor jelenleg (PTR-t nem játszom). Én 32-t tudok megcsinálni barbival mert csicska a gearem. De 35-ös kulcsot már kaptam mert mákom volt és betette a rahedli csontit meg a végére a conduitot.

Viszont egyre kevésbé motivál, egyszerűen unom, hogy ledarálok pár riftet / bounty-t. Nem találok semmit, ugyanazt a 20-30 semmire nem való legendet pörgeti a játék, elverem a shardot kadalánál, csizmát hajtok 2 hónapja kb - lukas cipő / sártaposó / ugró csuka (kb max rollos megvan 1000 éve).
Hopp egy raekor végre - jó - lófa&@#t rezi nuku. jajdejó.

Ugyanez a RORG, nemtom leváltani azt a xart ami van.

2 hónapja az utolsó upgrédem egy raekor gatya volt 0,3 dam és 0.2 tyúknesz - well done

Furmány? 1 - et találtam közepes darab azzal játszok.
Wile Ward? - hébe hóba esik vagy kadala ad természetesen a legszarabb rollal rezi nélkül.

Várom a patch-et hátha majd jobb lesz, most még a 600plvl-t is távolinak érzem mert semmi kedvem játszani (546-on vagyok)

Az az új pálya vagy mi a szösz benne lesz amúgy vagy azt csak később adják?

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#70907) Gorneck válasza Horbal (#70906) üzenetére


Gorneck
titán

Nem is tervezték másra...egy verseny magaddal másokkal, ha ezt képtelen vki elfogadni, annak felesleges ezzel foglalkozni, sztem kb annak vége a játéknak...aki keveset gémel sokra nem is megy vele, ami sztem inkább gáz (túl sok mázlifaktor - csalni meg fog a faxom)...
PTR sokat fog dobni a dolgon, legalábbis amit ott tapasztaltam (sajna azt is, hogy ha Monkozni szeretnék és marad a sezlonyhossz hasonló, akkor bezony sezlonyozni köll)...nagyobb sűrűség és nem azon rágod a körmöd mit kapsz mikor tévedsz el...végre van mit ölni.
Az új gemek kinyírták a sima riftet...szal kihívást akarsz go GR-re...csapatba sajna megmaradtak a szerepek (bár látok esélyt arra, hogy beférhet akár más is - ha lesz végleges pecs), soloba lehet magadnak bizonyítani mire vagy elég/képes/türelmes...

Ha meg egyedül játszol ne csodálkozz, hogy lassan pottyan minden...3-4 fős partykkal igen gyorsan lehet gearelni egymást...legalábbis ez nálunk bevált szokás volt...kivétel 1-2 item.

A pályákon vmit egyébként variáltak már, mert 1-1 olyan pálya kinézetet is kaptam, amit sose láttam még...

Gorneck#1239

(#70908) #51736960


#51736960
törölt tag

rossz helyre ment, sry.

[ Szerkesztve ]

(#70909) Sheol válasza Gorneck (#70907) üzenetére


Sheol
aktív tag

Majd ha a Blizzard megoldja, hogy ne essen le az fps partiban szánalmas módon, akkor lesz számomra létjogosultsága a multinak.
Mert most viszonylag jó géppel is diavetítés egy 4 fős csapatban, és ez rendkívül idegesítő.

(#70910) _ocsisajt válasza Sheol (#70909) üzenetére


_ocsisajt
őstag

nekem nincs fudejo gepem (szerintem videozsuga mar elavult egy picit), de negyes partiban is smooth a game (i7-3770, 7870, game es rendszer kulon SSDken, 8 csiga ram)

szerk:

amugy ne panaszkodjatok loot ugyben nekem simaHC-n van zsir uj WDm... a Jeramnal meguntam a rollokat... nem akar adni 4.5 chc-nal tobbet... kovi roll 6.2M, rohadj el ott ahol vagy... -.-

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#70911) Gorneck válasza _ocsisajt (#70910) üzenetére


Gorneck
titán

Uezt próbáld kis SCn is... :) 1-2 LGT DH mellett...

Gorneck#1239

(#70912) _ocsisajt válasza Gorneck (#70911) üzenetére


_ocsisajt
őstag

probaltuk*** HC T6-on... ket gomboc DH klantars+en, meg ket masik ismi... nem volt problem :)

nekem egyedul azt csinalja neha, hogy ilyen fel-1-2 masodpercre beakad (akar ZERO mobnal is) es utana "leporgeti"... ez csak arreat crateres rifteknel van... de ez 'asszem koztudott bug (barmilyen geped van, sokaknal elojon) :)

***ja legfontosabb kimaradt, mivel TV-n jatszom ezert nekem 1360*768 a nativ resem :) de amugy jatszottam kis fullhd moncsin is, es ott is okes volt (dional: full-full minden) :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#70913) Thrawn


Thrawn
félisten

6-800-as pingek. WTF?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#70914) vhunor válasza Horbal (#70906) üzenetére


vhunor
őstag

Az a bökkenő, hogy a Raekor egészen borzasztó kb. gr35-ig, a Vile Ward miatt. Nincs elég hp-ja a moboknak, állandóan meg-megakad a történet, várni kell a charge-ra, meh. Aztán felette összeáll az egész.

Kihívás meg azért nincs, mert a sima (értsd nem GR) tartalmat nem emelték egy szintre a 2.1-es cuccokéval, és akkor a nemsokára jövő ancient motyókról ne is beszéljünk. Ha nehézség kell, el kell ugrani csapattal magas gr-ekbe, és tök jó lesz az egész, mert végre újra figyelni kell pozícionálásra, időzítésekre és egyéb szirszarokra.

Dropban meg nem lehet mit kezdeni a mák faktorral, csak csapattal növelni az esélyt. Én alig néhány hete indítottam életem első DH-ját, azelőtt az alapjátékban megjelenéstől szinte kizárólag barbárral, majd RoS-ban crusaderrel és wizarddal mentem. Ezekben ezerszer több játékidőm van, mégis a DH lett olyan, hogy tegnap estére egy 2750 dps-re felhergelt Etrayuval lényegében mindenhova BiS cuccot kapott. Én ezen nem stresszelem magam, ha nem szórakoztat, egyszerűen nem indítom el, és kész :).

(#70915) Sheol


Sheol
aktív tag

Találtam egy ilyet az előbb:

Jó ez most valamilyen kaszt valamilyen buildjéhez?
Mit tekerjek rajta, Vit helyett +10% damage?

(#70916) Gorneck válasza _ocsisajt (#70912) üzenetére


Gorneck
titán

Mondom ne HCn...SCn...

Gorneck#1239

(#70917) vhunor válasza Sheol (#70915) üzenetére


vhunor
őstag

Mindegy, csak giftet ne pazarolj rá. Próbálgattam cold wizarddal, alig proccol magas AS és Mirrorball mellett is.

(#70918) Sheol válasza vhunor (#70917) üzenetére


Sheol
aktív tag

Értem, köszi!
Giftet nem is akartam, van ugyan 18 db, de megfogadtam, hogy már csak ancient fegyókra fogok majd elhasználni. :DDD
Na jó, ha esne egy Furnace arra nagy duzzogva talán egyet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#70919) vhunor válasza Sheol (#70918) üzenetére


vhunor
őstag

:Y

(#70920) _ocsisajt válasza Gorneck (#70916) üzenetére


_ocsisajt
őstag

mi a kulonbseg?

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#70921) Edge válasza Sheol (#70918) üzenetére


Edge
veterán

Én el szoktam lövögetni, de elhasználni teljesen azért nem, tarcsiba min. 3 legyen(jelenleg 5 db van) mindig sztem az mindenre elég. Pl tegnap erre lőttem egyet:

összepattintottam egy wizt köréje, strongarm+blackhole még befigyel ma, pont lefekvés előtt hoztam össze, csak kisérleti jelleggel próbáltam ki egyelőre:
meteowizz

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#70922) Gorneck válasza _ocsisajt (#70920) üzenetére


Gorneck
titán

Sokkal több a népsűrűség...csupán ennyi...

Gorneck#1239

(#70923) _ocsisajt válasza Gorneck (#70922) üzenetére


_ocsisajt
őstag

micsoda? :D ezt fejtsd mar ki legyszi, hogy miert van tobb mob(??? erre celzol?) egy T6 SC riftben, mint T6 HC-n??? :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#70924) Sheol válasza Edge (#70921) üzenetére


Sheol
aktív tag

Persze, én is elhasználtam kb. 7-8 giftet már, többek között egy ehhez hasonló TGV-re, csak egy ideje már nem esik semmi ütősebb fegyver.
Igaz, főleg csak wizarddal, meg DH-val játszom.
Ha a patch meg befut valamikor, szerintem azzal kezdünk, hogy készítünk fegyvereket a kovácsnál, és ha lesz köztük jó ancient, akkor azt fogjuk használni és giftelni is.

(#70925) betyarr


betyarr
veterán

teljesen égő,de mi az a "gift" a játékban?és mire lehet használni? :B

[ Szerkesztve ]

(#70926) Edge válasza Sheol (#70924) üzenetére


Edge
veterán

jaja, de ez az opció max a dhknak lesz jó(hát persze hogy megin nekik a legkönnyebb :D ) lecraftolnak egy anci crossbowt és hali, többi kasztnak speckó fegyver kell és azt nem lehet legyártani. pl. egy anci devastator+offhand sem fog lenyomni egy nem anci furmányt.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#70927) Wolverine válasza betyarr (#70925) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy Ramaladni's Gift nevű item, amivel gemsocketet lehet tenni egy fegyverbe, ha még nincsen benne. Alacsony szinten nem fogsz összefutni ezzel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#70928) Sheol válasza Edge (#70926) üzenetére


Sheol
aktív tag

Anci Furmány. :Y
Hát még simát sem láttam 612 paragon level alatt. :O

betyárrrrr, ilyen kis lukacsos kockákra figyeljél majd a talajon, egyelőre nem írja ki a nevét a játék bug miatt, de a legendary-t jelző csóva látszani fog.

[ Szerkesztve ]

(#70929) Gorneck válasza _ocsisajt (#70923) üzenetére


Gorneck
titán

Többen játszanak SCn mint HCn adott szerveren... ;) Erre jó példa PTR...nincs a sok emelt loot miatt ott hesszelő egyből be lehet lépni és viszonylag szmúúúút az egész...

A sok effektől meg igazán egy trial, gr tud szaggatni, főleg bizonyos szakaszokon/pályákon...hatványozottan igaz egy elektrifáj elitnél...

Gorneck#1239

(#70930) juhiati


juhiati
tag

aughild authority-ban lévő dolgokbóóó milyen báildet lehet kihozni? :D Monk a bácsi.

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#70931) _ocsisajt válasza Gorneck (#70929) üzenetére


_ocsisajt
őstag

na akkor porgessuk vissza? mert ez igy meg mindig fail reszedrol :)

emlitetted volt, hogy beakad a jatek sok effektnel -> en azt mondtam, hogy nalam a bugon kivul nem -> erre te, hogy menjek gombocos dhk-al -> erre en igen mentem, mert nekem is van ilyen a ladaban, meg klantarsnak is es raadasul meg jott ket klanon kivuli haver (takonywiz meg meg valaki nem emlexem)

--> hozzatettem, hogy bizony igy sem akadtam...

erre te: menjek scn... WAAAAAAAT?

:DDD :DDD :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#70932) T. M. válasza Sheol (#70928) üzenetére


T. M.
aktív tag

Kávé hiányában be vagyok lassulva most....
Öööööhm, ... mi az a furmány? :B

(#70933) Sheol válasza T. M. (#70932) üzenetére


Sheol
aktív tag

The Furnace, leánykori nevén Furmány. :K

(#70934) Gorneck válasza _ocsisajt (#70931) üzenetére


Gorneck
titán

Fail nálad van...én eleve SCt mondtam...te jöttél HCvel az meg engem nem nagyon érdekel, nem játszom ott...és azt továbbra se értem, hogy mi ollan bonyesz azon, hogy míg pl 10k játékos gyepálja SC szerót, addig HC szerót 1k vagy kevesebb...

Kráter2 is laggol, mint xar...de gondolom nálad rakkis is oké...de inkább hagyjuk...

Gorneck#1239

(#70935) vhunor válasza Gorneck (#70934) üzenetére


vhunor
őstag

Kráter, Rakkis, spires of heaven, és az az idióta dokkos pálya, ahol furcsamód egyből megoldódik a probléma, ha kikapcsolod a hangot.

(#70936) _ocsisajt válasza Gorneck (#70934) üzenetére


_ocsisajt
őstag

meg mindig nalad a fail, mert en kliens oldalrol irtam (nem veletlenul irtam le a parameterit a gepemnek, kornyezetnek), hogy oke, az engem hadd ne erdekeljen, hogy a blizz nem tudja megoldani, hogy a hostjuk ne birja kapacitassal :) de amugy feltetelezem nem azert lagol azokon a specifikus helyeken (szar a jatekengine amugy), mert "sok a player"... van 1-2 most mar inkabb inkaktiv ismim (nagyon ritkan felneznek) is akik ugyanugy CSAK hcznak es nem tudtak negyes paritban kozlekedni, mert amig nekem folyekony volt a party full csiliviliben addig nekik kepregeny... szooval...

de mindegy... ha gondolod majd meglesem milyen sc-n is egyszer.. igaz nincs hetvenes karim sem, mert roppant mod nem vonz a vegtelen elet style :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#70937) _ocsisajt válasza Gorneck (#70934) üzenetére


_ocsisajt
őstag

update: Refi felhuzott 70-re scn (65-rol, hurray :D)
csak el kellett mennie kozben...

majd ha gondolod akkor bemehetek hozzatok, csak legyen akkor 2 gombocdh, hogy teszteljuk jol! :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#70938) Gorneck válasza _ocsisajt (#70936) üzenetére


Gorneck
titán

Nem a konfigon múlik...ha erre célzol...hanem egyszerű hol az efffektekkel nem bír a motor hol a server/isp fos... ;)

MSI H97M-G43, i5-4690, 2x8gb Hynix, MSI N750Ti, Kingston M.2 120GB és a többiek gépe se gyengébb, sőt erősebb VGAval bírnak...oszt egyszerre válik diavetítéssé mindenkinél....

Gorneck#1239

(#70939) Sheol válasza Gorneck (#70938) üzenetére


Sheol
aktív tag

Ez pontosan így van, sőt továbbmegyek, nálam ha a DH-val játszom és 4 löveg köpködi tele a képernyőt, plusz 1-2 elitfalka próbálkozik az eliminálásommal, akkor egyedül játszva is leesik az fps 30 alá.
Mindez GTX 670, I5-3570K, 120 GB SSD stb.alatt.

(#70940) killerjohn válasza Gorneck (#70907) üzenetére


killerjohn
addikt

az új gemek mit nyírnak ki a sima riftekben?

(#70941) Joezyka válasza Sheol (#70939) üzenetére


Joezyka
senior tag

leesik az fps 30 alá :DDD
most FPS-ről beszélünk vagy akadásról? mert 30 alatti fps-nél még nem akad. nálam -eléggé ritkán fordul elő a jelenség- akkor akad amikor ilyen 5-10 FPS-re esik le. Ez akkor szokott előfordulni amikor nagy a pálya (mondom NAGY) és 2-3-4 elit pakk is összejön, mert egymás seggébe vannak és persze mind1ik körül van minden ratyi mob, és mindenki castol ezerrel -> szarásig van efektekkel az adott rész ahol vagy.
nem tudom mi az a "nemtommilyen" DH, de ha az amikor lerak valami fost a földre és nézelődik amíg meg nem hal a jónép, akkor találkoztam én is olyannal (múltkor 3 olyannal mentem +én (pici wiz) és akkor se akadt. pedig nincs is erőművem.

amúgy a RAM sokat számít, és ha éppen 43 másik program fut háttérben és eszik a memóriát, akkor ne csodálkozz ha leesik az FPS. De ez komplex dolog, sok összetevője van.

loottal kapcsolatban, én felhúztam egy monkot, mert nem bírtam nézni, hogy 4 zöld monk cucc is esett már, és nem volt szívem kidobni :D
amúgy meg mostanában ugyan az a gyűrű meg 1h esik folyamat. kb 20-20at tuti szétszedtem mostanában... De a mondó vagyok, hogy ha valaki valamit nagyon akar akkor előbb utóbb kiesik. pl ha kell egy gyűrű akkor folyamat BS-t arra lövöm el. ha kell akkor 10-20 alkalommal is elverem az 500-at rá. megvan, jön a következő. kitartónak kell lenni, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#70942) Thrawn válasza killerjohn (#70940) üzenetére


Thrawn
félisten

A kihívást. Jó gearrel és feltuningolt kavicsokkal 5-6 perc egy T6 rift 4-es partyban. Ha a másik három ember para 25-ös akkor is.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#70943) Gorneck válasza killerjohn (#70940) üzenetére


Gorneck
titán

Thrawn már válaszolt...és igen...túlképp pár perc egy grift és most nem csak a sezlony2-es kavicsokra gondoltam...
Persze kell azt is tolni, mert gear/mat/shard/gem másból nem nagyon lesz...vagy kurva kevés.

Gorneck#1239

(#70944) Madn!ght válasza Joezyka (#70941) üzenetére


Madn!ght
addikt

"amúgy a RAM sokat számít"

Nálam i7 proci, 16 GB RAM, GTX680 VGA, SSD mellett ugyanúgy beszaggat, szóval a memória sem sokat számít. Annyiból igazad van, hogy 4 GB a rendszer, progik, + futó dio mellett lehet már kevéske és beswappel.

Viszont úgy, hogy kb 10 GB memória szabad, és nálam pl a Rakkis Crossingnál, a Core of Arreat (vagy valamelyik Arreat lvl-en), az A5 "mólós" pályán folyamatosan 10-15 fps-re bezuhan, az azért elég érdekes... és még DH/varázsló effektjei sem kellenek hozzá, hogy ezt produkálja :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#70945) Gorneck válasza Madn!ght (#70944) üzenetére


Gorneck
titán

Nálam van mikor minden oké velük, ezér gondolom, hogy a terheltség igen csak befolyásoló tényező (random tud szaggatni, mint a xar, vagy meg akadni 3-4 secre)...a rakkis megjelenés óta fos...

Gorneck#1239

(#70946) Joezyka válasza Madn!ght (#70944) üzenetére


Joezyka
senior tag

pont azt mondtam, hogy a DH nem oszt nem szoroz, inkább az aktuális pályaméret / effektek számítanak.

(ismerősömnek 32GB 2800Mhz-as ramja van meg egy erőmű teljesítményű gépe és nála is elő szokott fordulni a 10-15 FPS :D) de ő is azt mondja, hogy csak nagy pályákon, rengetek effektes mobnál.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#70947) Sheol válasza Joezyka (#70946) üzenetére


Sheol
aktív tag

Hogyne osztana és szorozna a DH, hiszen maga a kari is telenyomja effektekkel a képernyőt a 3 spendert toló sentrykkel.
Most, hogy a firebird wizardommal játszom, sokkal kevesebbszer van akadozgatás.

(#70948) hokuszla válasza Joezyka (#70946) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Van sok nagy pálya, ahol nem szaggat nekem sem és másoktól sem olvastam, pl. fields of misery.
De a rakkis és az arreat 1-2, valamint az a5 mólós rész mindig szaggat nálam függetlenül attól hányan megyünk és mivel.
Szerintem ez valami pálya optimalizálási hiba bliz részéről.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#70949) czpitti válasza hokuszla (#70948) üzenetére


czpitti
senior tag

Ja fos az egész uninstall :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#70950) Sheol


Sheol
aktív tag

Húsfej mester legújabb kísérlete alapján az új szízön dzsemjei elég jók lesznek halál ellen. :C
Lehet újra belefogok a hc-ba jómagam is. :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.